Συζήτηση πολιτισμένη

Ό,τι άλλο κρίνετε απαραίτητο προς συζήτηση και δεν έγκειται στις παραπάνω Θεματικές Ενότητες...

Re: Ανακοινώσεις συντονιστικής συνδέσμων και γενικά νέα

Δημοσίευσηαπό lefis » Τετ 26 Μάιος 2010, 09:28

δλδ εγώ που το θέλω δεν φοράω παντελόνια και τρώω πρόλογο?ωραία ρε συνΠΑΟΚτσήδες, πολύ ωραία.εγώ λέω να κάνουμε και καμιά πορεία για να μην έρθει..και εις ανώτερα.
Ο ΠΑΟΚ μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσχθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας.διότι έμαθε τους οπαδους να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λογου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία.
παράφραση του Ισοκράτη...
Άβαταρ μέλους
lefis
 
Δημοσιεύσεις: 2110
Εγγραφή: Παρ 14 Μαρ 2008, 13:20
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Re: Ανακοινώσεις συντονιστικής συνδέσμων και γενικά νέα

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Τετ 26 Μάιος 2010, 09:34

όταν ο εγωισμός είναι μεγαλύτερος απο την λογική,τότε υπάρχουν προδότες και όχι ποδοσφαιριστές ενός επιπέδου ψηλότερου απο τους ήδη υπάρχοντες...
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Ανακοινώσεις συντονιστικής συνδέσμων και γενικά νέα

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Τετ 26 Μάιος 2010, 09:38

συμφωνω με την ανακοινωση....δεν ειναι κακο να θυμομαστε τα κατορθωματα του επαγγελματια γιατι πολλοι θελησαν να τον βγαλουν αγιο τελευταια...απο εκει και περα αν ερθει οφειλουμε ολοι να πνιξουμε την οργη και τη δυσαρεσκεια μας και να σωπασουμε για το καλο της ομαδας αν και η περηφανια του σωματειου θα εχει δεχτει μεγαλο πληγμα...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13625
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Ανακοινώσεις συντονιστικής συνδέσμων και γενικά νέα

Δημοσίευσηαπό giapas » Τετ 26 Μάιος 2010, 09:41

Το παρακάτω κακώς το έγραψα στο topic του Ζαγοράκη...


Περί έκφρασης αντίθετης άποψης...

Ηταν μια φορά και ένα καιρό μια ομάδα....όπου κουμάντο έκανε η διοίκησή της η οποία τύγχανε μεγάλης υπσστήριξης και εμπιστοσύνης από τη συντριπτική πλειοψηφία του κόσμου....
Αυτή η διοίκηση ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ότι θέλει να φέρει πίσω έναν πρώην παίκτη της ομάδας.
Αγωνιστικά όλοι συμφωνούν ότι είναι καλό για την ομάδα.
Ακόμα κ ο προπονητής , δηλώνει ΞΕΚΑΘΑΡΑ ότι τον θέλει.
Καποια μερίδα του κόσμου αντιδρά ... μιλώντας για προδοσία και επαγγελματίες.
Δηλώνει την αντίδρασή της στο γήπεδο.
Το ξαναδηλώνει στο γήπεδο με συνθήματα.
Ξανα
Ξανα
Ξανα
Ξανα
Ξανα
Ενώ όλα δείχνουν ότι ο συγκεκριμένος εχει υπογράψει στην ομάδα η συγκεκριμένη μερίδα οπαδών πετάει φειγ βολάν κατά του παίκτη.
Πάλι..
Παλι...
Παλι

Και έρχομαι στο τίτλο μου...περί "έκφρασης αντίθετης άποψης"...

Ωραία , εκφράσατε την αντίθετή σας άποψη.
Η διοίκηση αποφάσισε.
Εσείς γιατί ΞΑΝΑ-ΕΚΦΡΑΖΕΤΕ την ΗΔΗ 1000διατυπωμένη άποψή σας?
Λέτε να μη το καταλάβαμε?

Και έρχομαι εγώ και θα συμφωνήσω 10000% με το Gika. Και λίγα είπε. Πολυ σεμνες εκφράσεις χρησιμοποίησε.

Εμένα γιατί μου φαίνεται ότι όταν κάποιος λέει κάτι ... και ξαναλέει ... και ξαναλέει ... το κάνει για ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΘΕΣΗ?
Εμένα γιατί μου φαίνεται πως κάποιοι χτυπάνε το κωλο τους κάτω για να γίνει το δικό τους ... ως άλλα κακομαθημένα νήπια?
Εμένα γιατί μου φαίνεται ότι οι συγκεκριμένοι βάζουν το ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ εγωισμό πάνω από το συμφέρον της ομάδας?

Θες να μου πεις ότι αυτοί που αντιδρούν , το κάνουν για το .... ΚΑΛΟ του ΠΑΟΚ?
Ειναι δυνατόν?

Ιστορικά οι μεγαλύτεροι τύραννοι ήταν αυτοί που στην αρχή επιζητούσαν τη δυνατότητα ... να εκφράζεται η αντίθετη άποψη...

Το ξαναλέω... Εχει ήδη αποτυπωθεί η άποψη ενός ποσοστού του φίλαθλου κόσμου του ΠΑΟΚ ...ότι δεν είναι επιθυμητός ο παίκτης. Το ξέρουν όλοι. Το ξέρει κ η κουτσή Μαρία ότι κάποιοι δεν τον θελουν πίσω. Δεν είναι ανάγκη να το ξαναλέτε.

Επείδή κάποιοι έδιωξαν ΓουμενοΠαγώνηδες , νομιμοποιούνται να προσπαθούν να περάσουν τις απόψεις με το έτσι θέλω?
Εκεί φτάσαμε?
Εφυγαν οι ΓουμενοΠαγώνηδες για να έχουμε άλλους "ΓουμενοΠαγώνηδες" στο κεφάλι μας?


Καπου εδώ σταματάω...
Υπάρχει η περίπτωση οι συγκεκριμένοι να είναι μειωμένης αντίληψης ( δε καταλαβαίνουν το κακό που κάνουν )
Υπάρχει η περίπτωση οι συγκεκριμένοι να έχουν δόλο ( καταλαβαίνουν πολύ καλά τι κάνουν )

Εγώ δε βλέπω άλλη περίπτωση.
Διαλέξτε και πάρτε.

Οπως και να έχει κάνουν ΚΑΚΟ σε κάτι που υπεραγαπώ.
Στα μάτια μου είναι χειρότεροι απο προδότες.
Ο Gika τελικά ήταν πολύ ευγενικός.

giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Ανακοινώσεις συντονιστικής συνδέσμων και γενικά νέα

Δημοσίευσηαπό 8emis4 » Τετ 26 Μάιος 2010, 09:42

Πω πω ρε π@ύστη μου, πάλι σουτια θα παίζουμε στην τέσσερα. Κι είμαστε και μεγάλοι άνθρωποι, όχι τίποτα άλλο...
ΦΙΕΣΤΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΑΙΟ...
Άβαταρ μέλους
8emis4
 
Δημοσιεύσεις: 613
Εγγραφή: Παρ 17 Ιούλ 2009, 16:34
Τοποθεσία: Από την Πόλη έρχομαι..

Re: Ανακοινώσεις συντονιστικής συνδέσμων και γενικά νέα

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Τετ 26 Μάιος 2010, 09:45

Sera4 έγραψε:συμφωνω με την ανακοινωση....δεν ειναι κακο να θυμομαστε τα κατορθωματα του επαγγελματια γιατι πολλοι θελησαν να τον βγαλουν αγιο τελευταια...απο εκει και περα αν ερθει οφειλουμε ολοι να πνιξουμε την οργη και τη δυσαρεσκεια μας και να σωπασουμε για το καλο της ομαδας αν και η περηφανια του σωματειου θα εχει δεχτει μεγαλο πληγμα...


Α-Κ-Ρ-Ι-Β-Ω-Σ
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Ανακοινώσεις συντονιστικής συνδέσμων και γενικά νέα

Δημοσίευσηαπό Makis4444 » Τετ 26 Μάιος 2010, 09:45

Sera4 έγραψε:συμφωνω με την ανακοινωση....δεν ειναι κακο να θυμομαστε τα κατορθωματα του επαγγελματια γιατι πολλοι θελησαν να τον βγαλουν αγιο τελευταια...απο εκει και περα αν ερθει οφειλουμε ολοι να πνιξουμε την οργη και τη δυσαρεσκεια μας και να σωπασουμε για το καλο της ομαδας αν και η περηφανια του σωματειου θα εχει δεχτει μεγαλο πληγμα...


Ακριβως αυτο........Στο Γιαπα απαντησα στο τοπικ του Ζαγορακη.........
Τα πρόβατα τότε άρχισαν να βελάζουν δυνατά:"Τέσσερα πόδια καλό,δύο πόδια κακό!"...
Άβαταρ μέλους
Makis4444
 
Δημοσιεύσεις: 1926
Εγγραφή: Τετ 03 Φεβ 2010, 13:02

Re: Ανακοινώσεις συντονιστικής συνδέσμων και γενικά νέα

Δημοσίευσηαπό shark4 » Τετ 26 Μάιος 2010, 10:15

Ωραια η ανακοινωση αλλα πολυ " ΕΜΕΙΣ το ενα , ΕΜΕΙΣ το αλλο ,ΕΜΕΙΣ το παραπερα κ.ο.κ" Αυτο δεν το καταλαβαινω . Εχει ορισει κανεις θεματοφυλακες της αξιοπρεπειας του συλλογου και δεν το γνωριζουμε ???
Και αφου" ΕΜΕΙΣ το ενα , ΕΜΕΙΣ το αλλο " γιατι δεν μαζευεται ολοι ΕΣΕΙΣ ενα αξιοσεβαστο ποσο να το δωσετε στην διοικηση για αγορα κατι καλυτερου ?????
Ουτε την ιστορια και το παρελθον του Σαλπιγγιδη ξεχναμε ουτε την ιστορια των συνδεσμων . Αλλους ρολους καλουνται να παιξουν οι μεν και αλλους οι δε.
" Άν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου." Ε. Πάουντ
Άβαταρ μέλους
shark4
 
Δημοσιεύσεις: 4755
Εγγραφή: Δευτ 24 Αύγ 2009, 10:47

Re: Ανακοινώσεις συντονιστικής συνδέσμων και γενικά νέα

Δημοσίευσηαπό tad » Τετ 26 Μάιος 2010, 10:27

novito έγραψε:Προδότες… και προδότες. (Δυτικές Συνοικίες)



Κάνοντας έναν απολογισμό για την μέχρι τώρα πορεία της ομοσπονδίας των Δυτικών Συνοικιών θα θέλαμε να ενημερώσουμε τους απανταχού ΠΑΟΚτσήδες πως τόσα χρόνια πορευτήκαμε με το μότο «Περηφάνια Αντίσταση Όνειρο Κατάκτηση».

Χρόνια τώρα πρωτοστατούμε με κάθε είδους αντίδραση για το καλό του ΠΑΟΚ μας, αρχικά βρεθήκαμε αντιμέτωποι με την ομάδα «Γιώργος Μπατατούδης» και στην συνέχεια με τις τραγικές φιγούρες που ισοπέδωσαν το κύρος και την αξιοπρέπεια του σωματείου μας «Ιωάννης Γούμενος, Βασίλης Παγώνης & ΣΙΑ». Παρ’ όλα αυτά μέσα από αγώνες (καταλήψεις-πορείες), προσπάθειες, κόπο μόχθο και απεριόριστες προσωπικές ώρες αφιερωμένες για τον εν λόγω σκοπό καταφέραμε να αφαιρέσουμε τον καρκίνο από το σώμα του ΠΑΟΚ μας.

Εμείς είμαστε αυτοί που πείσαμε και προτρέψαμε τον Θεόδωρο Ζαγοράκη να ασχοληθεί και να αναλάβει εξέχουσα θέση στην ΠΑΕ ΠΑΟΚ, όλοι μαζί πιστέψαμε, προστατέψαμε και οραματιστήκαμε τον μεγάλο ΠΑΟΚ που κάποια μέρα θα κερδίσει την χαμένη του αίγλη.

Εμείς είμαστε όμως που θα βρεθούμε απέναντι σε τυχόν λανθασμένες κινήσεις που θα στιγματίσουν και θα πληγώσουν το κύρος και την αξιοπρέπεια του ΠΑΟΚτση. Δεν γίναμε ΠΑΟΚ για τους τίτλους και για τα δήθεν μεγαλεία, οι λέξεις Περηφάνια Αντίσταση Όνειρο Κατάκτηση μας εκφράζουν και είναι τρόπος ζωής για εμάς τους γραφικούς, τους κλασσικούς 50 που ξεκινήσαμε την κατάληψη, που ξεκινήσαμε πάσης φύσεως αντίδραση προς κάθε λαμόγιο που προσπαθούσε να εκμεταλλευτεί τον ΠΑΟΚ.

Επίκαιρο και σημαντικό πρόβλημα για εμάς είναι η αντιμετώπιση που υπάρχει γύρω από το θέμα του «κοντού προδότη». Ενός ανθρώπου που με τις πράξεις του και τους λανθασμένους χειρισμούς του κατάφερε να γίνει κόκκινο πανί στα μάτια μας. Θα θέλαμε να υπενθυμίσουμε σε όλους αυτούς που τεχνηέντως επικροτούν την επιστροφή του «πράσινου προδότη» ότι είναι:

* αυτός που προσπάθησε να σταματήσει τις διαμαρτυρίες εις βάρος του Ιωάννη Γούμενου λέγοντας πως κανένας δεν έχει δικαίωμα να δημιουργεί αναστάτωση στο σπίτι του προέδρου του ΠΑΟΚ.
* Αυτός που θελημένα έγινε σωσίβιο του Ι. Γούμενου βοηθώντας τον να παραμείνει στην προεδρία της ομάδας, αποχωρώντας για το Παναθηναϊκό την στιγμή που τον είχαμε προτείνει να περιμένει ένα 6μηνο, έτσι ώστε ο Γούμενος να μην καρπωθεί χρήματα από ενδεχόμενη μεταγραφή του.

Την ιστορία την θυμόμαστε όλοι και όχι μόνο οι συνδεσμίτες. Και μάλιστα πολύ καλά. Ο Σαλπιγγίδης ήταν ένας ποδοσφαιριστής παοκτσής που μπλέχτηκε ηθελημένα ή όχι σε θέματα που δεν τον αφορούσαν. Από όποια μεριά και αν μπλέχτηκε. Σε μικρή ηλικία. Η ευθύνη επομένως είναι μεγαλύτερη στο σύστημα που λεγόταν ΠΑΟΚ τότε και όχι στον Σάλπι !!! Και ο ίδιος απαντάει στα παραπάνω ότι με τα λεφτά της μεταγραφής πληρώθηκαν οι υπόλοιποι παίχτες. Πάλι λάθος το επιχείρημα αλλά έχει δικαίωμα να το λέει. Ότι να ναι είμασταν γενικά
* Αυτός που κορόιδεψε 12 άτομα κατεβάζοντάς τους στο Ελ. Βενιζέλος και αντί να συναντηθεί μαζί τους προτίμησε να φύγει από την πίσω πόρτα.

Πάλι τα ίδια. Έπρεπε ο Σάλπι να φορέσει μανδύα υπερπαοκτσή προέδρου και να κάνει κολεγιά με τους οπαδούς για να ρίξουμε τον Γούμενο. Ο άνθρωπος ήθελε να παίξει μπάλα κύριοι και στον ΠΑΟΚ δεν μπορούσε.
* Αυτός που μπροστά στην θρυλική Θ4 έκανε χειρονομία «Σσσς», δείχνοντας ασέβεια για τον καημό μας που εκείνη την στιγμή αντιδρούσαμε για την διοικητική κατάσταση της ΠΑΕ.
Πάλι λάθος του Σάλπι το οποίο όμως προέρχεται από το δικαίωμα που είχε πάρει εκείνα τα χρόνια από το νοσηρό κλίμα στον ΠΑΟΚ. Μπλέχτηκε ψυχολογικά με τα διοικητικά όπως είχε κάνει τότε και ο Άγγελος. Εγώ δεν τους αδικώ και τους δύο γιατί απλά έκαναν λάθος επιλογές κυρίως με ευθύνη όμως του ΠΑΟΚ που έδινε τέτοια δικαιώματα . Όταν λέω ΠΑΟΚ εννοώ όλο το σύστημα.
* Αυτός που προτίμησε να εκτελέσει το πέναλτι εις βάρος του ΠΑΟΚ στον πρώτο του αγώνα (παο- ΠΑΟΚ: 2-1)
Από τότε μας έβαλε και άλλα γκολ αλλά κανένα δεν πανηγύρισε. Ότι να ναι επιχειρήματα
* Αυτός που δεν απέσυρε την προσφυγή του, αντιθέτως την έβαλε στο αρχείο με αποτέλεσμα να μπορεί να την επικαλεστεί οποιαδήποτε στιγμή, ενώ την ίδια ώρα άλλοι ποδοσφαιριστές του ΠΑΟΚ τις είχαν αποσύρει.
Αυτό πάλι τι είναι ?? Καινούριο ? Πλάκα μας κάνετε ρε αδέρφια ? Όλος ο κόσμος έκανε προσφυγές στον ΠΑΟΚ. Μέχρι και οι πέτρες !!!!!!
* Αυτός που μούντζωσε τον ΛΑΟ του ΠΑΟΚ, μέσα στην Ν. Σμύρνη.
Άλλο πάλι .... Καινούριο και αυτό ????

ΥΓ.1 Φοράμε παντελόνια και πρόλογο δεν τρώμε.

ΥΓ.2 Για ακόμη μια φορά η έννοια Περηφάνια βεβηλώνεται. Τα υπόλοιπα σε πράξεις.


Τα δύο τελευταία είναι δικαίωμα του καθενός να τα λέει αλλά ιστορικά στον ΠΑΟΚ αυτά είναι πολύ μπερδεμένα. Εγώ περήφανος και με παντελόνια αισθάνομαι μόνο 3 χρόνια τώρα. Την προηγούμενη φορά ήταν επί Παντελάκη.
Περηφάνια είναι που ο καλύτερος ποδοσφαιστής της Ελλάδας φτύνει πρώτη φορά μετά από χρόνια το ΠΟΚ. 1,5 εκατ. το χρόνο από ΠΑΟ και πολλές προσπάθειες Κόκκαλη να τον πάρει στο κενό και γυρίζει με τα μισά στον ΠΑΟΚ. Αυτό είναι πραγματική περηφάνια. ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΠΕΡΗΦΑΝΙΑ. Συνεχίζουμε το σκίσιμο σε όλα τα επίπεδα.

Πρέπει να αφήσουμε τις βλακείες και να μείνει ο καθένας στον ρόλο του όπως κάνουμε εδώ και τρία χρόνια. Όσο αφορά τον Σάλπι η προσωπική μου γνώμη είναι ότι με τον γυρισμό του κλείνει ο κύκλος της ανομίας στον ΠΑΟΚ. Αυτό περιμένω μαζί με την ρύθμιση των χρών. Πιστεύω ότι συμβολικά και ουσιαστικά κλείνει η μαύρη ιστορία του ΠΑΟΚ.


Δυτικές Συνοικίες
http://www.paokpolichni.gr/new.php?j=548

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
tad
 
Δημοσιεύσεις: 2356
Εγγραφή: Δευτ 05 Μάιος 2008, 11:13

Re: Ανακοινώσεις συντονιστικής συνδέσμων και γενικά νέα

Δημοσίευσηαπό paokpool » Τετ 26 Μάιος 2010, 11:05

ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΦΕΡΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΤΟΝ ΖΑΓΟΡΑΚΗ....
....ΕΦΟΣΟΝ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΕΣΕΙΣ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΑΤΕ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΤΕ;


ΥΓ
ΔΕΝ ΕΙΣΑΣΤΕ ΜΟΝΟ ΕΣΕΙΣ ΠΑΟΚ !!!
Άβαταρ μέλους
paokpool
 
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 20:48
Τοποθεσία: Δράμα / Dortmund

Re: Ανακοινώσεις συντονιστικής συνδέσμων και γενικά νέα

Δημοσίευσηαπό Pegasus » Τετ 26 Μάιος 2010, 11:15

Λοιπόν, το φέιγ βολάν είναι ανυπόγραφο οπότε δεν μπορώ να το χρεώσω στους συνδέσμους (εκτός αν κάποιος σύνδεσμος είπε ότι το τύπωσε). Όποιος το έκανε είναι απαράδεκτος και δε με νοιάζει σε πόσες εκδρομές έχει πάει και πόσο περισσότερο έχει ασχοληθεί από εμένα τον "ΠΑΟΚτσή διετίας" (ναι, το έχω ακούσει και αυτό να λέγεται, όχι για μένα αλλά για άλλους): τις εκδρομές τις πήγε γιατί αγαπάει τον ΠΑΟΚ και όχι για να επιβάλει την άποψή του.

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω με τίποτα την επιμονή των συνδέσμων. Δεν το λέω για την ανακοίνωση. Το λέω για τις αμέτρητες φορές που ξενέρωσαν τον κόσμο φωνάζοντας συνθήματα κατά του Σαλπιγγίδη ακόμα και σε αγώνα μπάσκετ! Αν η διοίκηση ήταν σκάρτη, μαζί σας. Όμως τη διοίκηση υποτίθεται ότι την εμπιστευόμαστε, η ίδια η ανακοίνωση λέει για τη συμβολή των συνδέσμων στο να πειστεί ο Ζαγοράκης να γίνει πρόεδρος. Επομένως η δυσαρέσκεια και η περηφάνεια μπορούν να φανούν με άλλα πράγματα, λιγότερο διχαστικά: δεν πανηγυρίζουμε στα γκολ του. Δε λέμε όλε όταν λένε το όνομά του από τα μεγάφωνα. Βγάζουμε ειρωνική ανακοίνωση όταν δηλώνει ΠΑΟΚ σε συνεντεύξεις του στιλ "παίξε μπάλα και μη λες πολλά πολλά". Υπάρχουν τόσα πολλά...

Με το ρυθμό που πάμε, το θέμα Σαλπιγγίδη θα είναι η ταφόπλακά μας. Το λέω και το πιστεύω. Με προπονητή Δερμιτζάκη μπορούμε να ζήσουμε. Με λιτότητα στην ομάδα μπορούμε να ζήσουμε. Διχασμένοι δεν μπορούμε να ζήσουμε άρα δεν μπορεί να ζήσει και ο ΠΑΟΚ.

ΥΓ Θυμίστε μου λίγο την ανακοίνωση που έβγαλαν οι σύνδεσμοι για το Βασίλη Γκαγκάτση. Δεν τη βρίσκω. Υπάρχει; Ειλικρινά ρωτάω, όχι με ειρωνεία.
Κλειστόν
Άβαταρ μέλους
Pegasus
 
Δημοσιεύσεις: 3187
Εγγραφή: Κυρ 23 Μάιος 2010, 20:24

Re: Ανακοινώσεις συντονιστικής συνδέσμων και γενικά νέα

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Τετ 26 Μάιος 2010, 11:19

Ήρεμα παιδιά...ηρεμήστε όλοι...και οι μεν και οι δε(ν)...
Εκφράζουν την άποψή τους όλοι. Κανένα δε φιμώνουμε στον ΠΑΟΚ...
Διοίκηση έχουμε και αυτή θα ασχοληθεί...

ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ!!!!!!!!!!!!!!
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Ανακοινώσεις συντονιστικής συνδέσμων και γενικά νέα

Δημοσίευσηαπό shark4 » Τετ 26 Μάιος 2010, 11:24

Και να συμπληρωσω κατι στα παραπανω. Περα απο συναισθηματισμους και θυμικα . Πιστευει κανεις οτι η παρουσια Σαλπιγγιδη στον ΠΑΟΚ θα βλαψει περισσοτερο απο οτι η παρουσια του -μελλοντικου γαυροπαραγοντα- Γκαγκατση ??
Γιατι με απολυτους αριθμους ( αυτους που μετρησαν σε ολη την διαρκεια του πρωταθληματος και των πλευ-οφ) η παρουσια του πρωην προεδρου μας στοιχησε σε βαθμους , μας στοχοποιησαν οι μεχρι προτεινος υφισταμενοι του , μας διχασαν σε καποιο βαθμο και μας λοιδωρησαν , παντα λογω της παρουσιας του..
" Άν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου." Ε. Πάουντ
Άβαταρ μέλους
shark4
 
Δημοσιεύσεις: 4755
Εγγραφή: Δευτ 24 Αύγ 2009, 10:47

Re: Ανακοινώσεις συντονιστικής συνδέσμων και γενικά νέα

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Τετ 26 Μάιος 2010, 11:32

:pano:
Τελευταία επεξεργασία από teod1980 και Τετ 26 Μάιος 2010, 13:07, έχει επεξεργασθεί 3 φορά/ες συνολικά
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Ανακοινώσεις συντονιστικής συνδέσμων και γενικά νέα

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Τετ 26 Μάιος 2010, 11:33

εχουμε διοικηση που αποφασιζει........ΤΕΛΟΣ
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Επόμενο

Επιστροφή στο Γενική Συζήτηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες