poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητή

poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητή

1) Μπολονι
58
28%
2) Σαντος
56
27%
3 )Αναστασιάδης
24
11%
4) Άλλος
72
34%
 
Σύνολο ψήφων : 210

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό sernikos » Τρί 30 Απρ 2013, 21:11

Boloni, με Ιβαν στο τιμονι θα βγαζουμε και ζεστο χρημα
ασε που θα εχει ησυχο το κεφαλι του οτι δεν θα χανει παικτες στα καλα καθουμενα (βιερινια,κοντρερας,βιτολο κτλ)
καθηγητη θελουμε στον παγκο και οχι δημοσιοσχετιστα..σε καποιους δεν αρεζαν αυτα που ελεγε,οι αληθειες παντα πονανε, θυμαστε τι θορυβος ειχε γινει οταν ο σαντος ειπε το αυτονοητο "σαρδελες"...
Άβαταρ μέλους
sernikos
 
Δημοσιεύσεις: 803
Εγγραφή: Πέμ 19 Μαρ 2009, 00:25
Τοποθεσία: Serres

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό moican4 » Τρί 30 Απρ 2013, 21:27

Δύσκολη ψήφος.
Για τον Σάντος δεν χρειάζεται να πω πολλά είναι γνωστό ότι είναι αδυναμία μου, ο δε Μπόλονι είναι στο ίδιο ακριβώς επίπεδο με τον Σάντος και σε προσωπικότητα και σε προπονητική.
Και οι 2 εστιάζουν στην άμυνα, 1 κλικ( ίσως και 2) πιο επιθετικός ο Μπόλονι.
Ο Άγγελος από Έλληνες είναι κορυφή, στην ψυχολογία δε ο καλύτερος από όλους, ειδικά ο Σάντος στο να ντοπάρει τους παίκτες δεν το χει, αλλά έχει άλλα.. :mrgreen:

Με λίγα λόγια ψηφίζω Μπόλονι γιατί στο τέλος ο Σάντος θα έρθει.. :D

ΥΓ. Το "άλλος " που πρότεινα είναι μέσα σε κάποιες λογικές επιλογές.
Ο Λίπι π.χ που θέλω εγώ κάνει 10 χαρτιά, ε δεν νομίζω ότι μπορούμε να μιλήσουμε σοβαρά.
Όταν λένε "άλλος" εννοώ κάποιος που είναι προσιτός, στα 500-600 χιλ.. κάπου εκεί θα πάει το πακέτο για προπονητή..
Στο "άλλος" π.χ εγώ θα προτιμούσα τον Γκρος
Τέσσερα πράγματα στη ζωή δε γυρίζουν πίσω. Οι στιγμές που έζησες, οι πράξεις που έκανες, τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες....!!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
moican4
 
Δημοσιεύσεις: 8340
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 05:46

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 30 Απρ 2013, 21:32

Μόνο τόσα?Περίμενα κάνα χαρτί τουλάχιστον .Αν είναι έτσι μάλλον Μπόλονι.Δύσκολαθα αντέξω κι αλλη χρονια με κολλύριο στα μάτια(χωρίς λίγο θέαμα).Ακρίβυναν κιόλας λόγω ζήτησης φέτος.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό moican4 » Τρί 30 Απρ 2013, 21:36

Μην μπερδεύουμε τον ΠΑΟΚ και Σάντος του 2010 με αυτόν του 2013.
Γιατί οι μεταγραφές του καλοκαιριού δεν έγιναν και όταν γίνουν θα αλλάξουν πολλά..όποιος και είναι προπονητής
Τέσσερα πράγματα στη ζωή δε γυρίζουν πίσω. Οι στιγμές που έζησες, οι πράξεις που έκανες, τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες....!!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
moican4
 
Δημοσιεύσεις: 8340
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 05:46

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 30 Απρ 2013, 21:37

Σωστό κι αυτό.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό stelyk » Τρί 30 Απρ 2013, 21:40

moican πες λιγο αποψη για αγκιρε αν ξερεις
... ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ 'ΝΑ ΠΕΤΑΛΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΟΚΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ!!!


«Να μην ξεχάσετε ποτέ ότι ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή».
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ 20/03/2013
Άβαταρ μέλους
stelyk
 
Δημοσιεύσεις: 5033
Εγγραφή: Τετ 23 Ιαν 2008, 20:42
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Τρί 30 Απρ 2013, 21:41

moican4 έγραψε:ΥΓ. Το "άλλος " που πρότεινα είναι μέσα σε κάποιες λογικές επιλογές.
Ο Λίπι π.χ που θέλω εγώ κάνει 10 χαρτιά, ε δεν νομίζω ότι μπορούμε να μιλήσουμε σοβαρά.
Όταν λένε "άλλος" εννοώ κάποιος που είναι προσιτός, στα 500-600 χιλ.. κάπου εκεί θα πάει το πακέτο για προπονητή..
Στο "άλλος" π.χ εγώ θα προτιμούσα τον Γκρος


Ετσι, να μιλάμε λογικά και ρεαλιστικά...καλά είναι να μπει ένας περιορισμός...γιατί αλλιώς χάνεται το νόημα...

Ελπίζω να καταλάβατε την παρέμβασή μου.
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό moican4 » Τρί 30 Απρ 2013, 21:47

Ναι Τέο το διάβασα γι αυτό το διευκρίνησα, σωστή και δικαιολογημένη η παρέμβαση σου.

stelyk, δεν γνωρίζω φίλε και δεν πιστεύω πως πάνε προς τα εκεί...

Πρώτη προτεραιότητα εγώ λέω πως είναι ο Σάντος επειδή αυτή την φορά ο προπονητής δεν πρέπει να είναι μυρωδιάς όπως ο προηγούμενος θέλουν έναν προπονητή που να ελαχιστοποιεί το ρίσκο του να αποτύχει..

Έτσι λέω.. 8-)
Τέσσερα πράγματα στη ζωή δε γυρίζουν πίσω. Οι στιγμές που έζησες, οι πράξεις που έκανες, τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες....!!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
moican4
 
Δημοσιεύσεις: 8340
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 05:46

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό stelyk » Τρί 30 Απρ 2013, 21:51

ναι δε λεω οτι πανε κατα κει απλα τον χαρακτηρα του και την δουλεια του πως την κρινεις τον θυμαμαι μονο απο την πρωτη θητεια του στο μεξικο

:nairepaok:
... ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ 'ΝΑ ΠΕΤΑΛΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΟΚΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ!!!


«Να μην ξεχάσετε ποτέ ότι ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή».
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ 20/03/2013
Άβαταρ μέλους
stelyk
 
Δημοσιεύσεις: 5033
Εγγραφή: Τετ 23 Ιαν 2008, 20:42
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό moican4 » Τρί 30 Απρ 2013, 21:57

Καλός προπονητής και πολύ αυστηρός αλλά δεν ξέρω το κασέ του..
Τέσσερα πράγματα στη ζωή δε γυρίζουν πίσω. Οι στιγμές που έζησες, οι πράξεις που έκανες, τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες....!!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
moican4
 
Δημοσιεύσεις: 8340
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 05:46

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό xrisitsapa » Τρί 30 Απρ 2013, 22:03

Σαντος, γιατι μας διδαξε ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ενω ξεραμε ΜΠΑΛΑ, και αυτη μιση ( εγω τουλαχιστον).

Οχι Αγγελο, παρολο που ειμαι Αγγελοσκυλο, γιατι υπαρχουν τα λεφτα για κατι καλυτερο. Το καλοκαιρι ημουν με τα μπουνια υπερ του, και μακαρι να τον ειχαμε παρει. Τωρα θα καναμε τα κουμαντα μας για ΟΑΚΑ και θα "σκοτωναμε για ενα εισιτηριο".

Ο Μπολονι, παρολο που τον θεωρω ισαξιο προπονητη του Σαντος, δεν τον θεωρω ισαξιο χαρακτηρα. Ασχετως πολεμου που του εγινε, δεν εδειξε επαγγελματισμο, εχανε τις μισες προπονησεις, προετοιμαζε σωστα μονο τα ευρωπαικα ματς και τα ντερμπι και αυτο φαινοτανε, και δεν εχει μεινει πανω απο δυο χρονια σε καμια ομαδα στην καριερα του. Ειναι σε καθαρα πτωτικη πορεια, και δεν βλεπω το λογο για πισωγυρισμα.

Ο αλλος εχει πολυ ζουμι. Γιοβανοβιτς ουτε για αστειο, τον Νοεμβριο θα ψαχνουμε παλι προπονητη. Ελπιζω να μην κανουν παλι καμια πατατα. Γερμανο- ολλανδικη σχολη με τα μπουνια. Γκρος, Στεφενς, Αντριανσε κ σια. Κατι Μπιελσα και Βαλβερδε ερχονται μονο διακοπες.
xrisitsapa
 
Δημοσιεύσεις: 3475
Εγγραφή: Δευτ 27 Σεπ 2010, 18:11

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό moican4 » Τρί 30 Απρ 2013, 22:11

Συμφωνώ με όσα λες εκτός του κομματιού του Μπόλονι.
Ο Μπόλονι δέχοταν ανελέητο "πόλεμο" από διοίκηση και ΑΡΔ σε ένα συντονισμένο σχέδιο, ενώ πολλές φορές γινόταν αντικείμενο φθηνού εκβιασμού για το αποτέλεσμα της ομάδας και την θέση του σαν προπονητή.
Η συμπεριφορά του δεν ήταν και τόσο αλλόκοτη, κάποιους από τους εκβιασμούς της εποχής τα έγραψα στο κλειδωμένο τόπικ του υποψήφιου προπονητή του Ατρομήτου.
Τέσσερα πράγματα στη ζωή δε γυρίζουν πίσω. Οι στιγμές που έζησες, οι πράξεις που έκανες, τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες....!!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
moican4
 
Δημοσιεύσεις: 8340
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 05:46

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό Santana4 » Τρί 30 Απρ 2013, 22:16

Εγω θα ηθελα εναν κοουτς που να μην εχει ξαναδουλεψει εδω.. Τετοιοι ελευθεροι ειναι αρκετοι που τους εχω αναφερει αλλου οποτε ας μη το ξανακανω κ κουραζω.. Θα ηθελα λιγο ολλανδικη σχολη στον ΠΑΟΚ μας!!
United We Stand
For PAOK We Fight
Άβαταρ μέλους
Santana4
 
Δημοσιεύσεις: 337
Εγγραφή: Παρ 12 Αύγ 2011, 12:34

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τρί 30 Απρ 2013, 22:18

Λαζλο.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29795
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό dolphinto » Τρί 30 Απρ 2013, 22:24

Moican, χρωστας ενα κειμενο στην κεντρική ;) ο rain ακόμη σε κρατάει γμτ ;

Θα γουσταρα απίστευτα Σαντος για προπονητή, Αγγελο για τις ακαδημίες, Μπολονι για σκαουντ πιτσιρικάδων :opaokara:

Αφού δεν μπορώ να χτυπησω Μπιελσα με 500-600 :D

:nairepaok:
Τελευταία επεξεργασία από dolphinto και Τρί 30 Απρ 2013, 22:54, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
dolphinto
 
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: Δευτ 09 Φεβ 2009, 16:50

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προπονητικό team

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες