ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΠΑΟΚ 67-54 Σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

Re: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΠΑΟΚ 06/04 15:45 ET-1

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Σάβ 06 Απρ 2013, 16:23

Τέλος !!! Το ξεχνάμε αυτό !!! Πάμε για το επόμενο! :cry:
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8504
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΠΑΟΚ 06/04 15:45 ET-1

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Σάβ 06 Απρ 2013, 16:38

δεν ξεχνάω όταν πονάω.
με πίκρα και ντροπή θα πω ότι ως εδώ ήταν το θαύμα...
αυτή η ήττα είναι άσχημη ήττα, από γελοίους που απλώς παίξανε μπάσκετ.
Δεν αναιρείται η πορεία θαύμα ως τώρα με καμία ήττα, όλοι δικαιούνται άσχημες βραδιές,
αλλά όταν χάνεις από το τελευταίο χωριό είναι ντροπή.
Πάντως οι παίκτες είναι ράκοι από την κούραση, κουράγιο ούτε για να γυρίζουν στην άμυνα δεν είχαν...γιατί τόση καταπόνηση;;
ΓΙΑΤΙ ρε κοουτς δεν παίζουν κι οι υπόλοιποι λίγο να ξεκουράζονται τα όπλα μας;;
μεγάλο λάθος η διαχείριση...είπαμε φτωχή ομάδα, χωρίς πολλές λύσεις, τσιγκουνιά στο να πάρεις ένα παικτάκο φτηνό, ΕΝΩ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ.

και σίγουρα με τέτοιες συνθήκες δεν ήσουν για 4/4 και να περάσεις 2ος, ο ΠΑΟ έχει διαστημικό ρόστερ ακόμη κι έτσι.
Αλλά τον πούστη το νιόνιο να μην μπορείς ...μας πικραίνεις.
ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑ, ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ. Μην το ξεχνάτε όταν πάτε στα άσπρα χώματα.

Πιο πιθανό είναι να καταποντιστεί το όνειρο παρά να επιπλεύσει...
συσσωρεύονται κούραση-τραυματισμοί-κακή ψυχολογία-ηττες και μετά άντε γεια...μια από τα ίδια.
Τουλάχιστον λέει μειώνονται κάτι τι τα χρέη και μετά από 5-6 ακόμα χρόνια ντροπής με ήττες στις κωλογειτονιές της Αθήνας θα είσαι σε θέση να φτιάξεις ομάδα της προκοπής...(εννοώ για Ευρώπη)
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2252
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΠΑΟΚ 67-54 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό gergeo4 » Σάβ 06 Απρ 2013, 18:37

ρε φιλε καναμε μια ηττα κ αμεσως κραξιμο κ η ισοπεδωση..τι να πω..μαθαιτε οτι υπαρχουν κ οι ηττες στον αθλητισμο,ποσο μαλιστα οταν εισαι μια μετρια ομαδα παρα το μεγαλο ονομα ΠΑΟΚ.
Άβαταρ μέλους
gergeo4
 
Δημοσιεύσεις: 7336
Εγγραφή: Τρί 15 Ιούλ 2008, 12:42
Τοποθεσία: kozani

Re: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΠΑΟΚ 67-54 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sakis_g4 » Σάβ 06 Απρ 2013, 18:50

ΠΑΟΚΑΡΑ και στις νικες και στις ηττες.η ομαδα με το ροστερ που εχει, εχει κανει θαυματα,μια ηττα τωρα με την ελευσινα με τοσους τραυματισμους δεν λεει τιποτα για μενα....
sakis_g4
 
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: Παρ 22 Απρ 2011, 19:55

Re: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΠΑΟΚ 67-54 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Σάβ 06 Απρ 2013, 19:47

ρε φίλε καλά που ήρθες να μας πεις να μάθουμε ότι υπάρχει η ήττα.
Πριν μιλήσεις όμως, να διαβάζεις. Γράφω πιο πάνω το γιατί με πειράζει η συγκεκριμένη ήττα;;
Είπα τίποτα για την ήττα στον πόντο από το αξιόλογο Ρέθυμνο;;
σαφώς και υπάρχουν ήττες, αλλά είναι ήττες και ήττες. Άλλο να χάσεις παλεύοντας, άλλο να ξεφουσκώσεις σαν καρπούζι στο τελευταίο 8λεπτο και να σε κάνει γιογιο ο κανένας.
Επίσης, μήπως είπα ότι δεν αναιρεί τίποτα την υπέροχη φετινή χρονιά;;
Αυτό δεν σημαίνει ότι για μια μέρα μόνο, δεν θα κάνουμε κριτική στην ομάδα που αγαπάμε(εμείς οι λίγοι που πάμε στο γήπεδο, όχι οι φίλαθλοι του καναπέ) ... πως να το κάνουμε, η φανέλα είναι βαριά κι έχει απαιτήσεις.
ΚΑι πρέπει να μεταφέρουμε τις απαιτήσεις αυτές και στην ομάδα. Νομίζω ότι έτσι κι αλλιώς τις έχουν όλοι φέτος από τον εαυτό τους...
Τέλος, άσχημη ήττα και πάμε παρακάτω.
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2252
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΠΑΟΚ 67-54 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Σάβ 06 Απρ 2013, 20:49

sakis_g4 έγραψε:ΠΑΟΚΑΡΑ και στις νικες και στις ηττες.η ομαδα με το ροστερ που εχει, εχει κανει θαυματα,μια ηττα τωρα με την ελευσινα με τοσους τραυματισμους δεν λεει τιποτα για μενα....

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8504
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΠΑΟΚ 67-54 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό angelheart » Σάβ 06 Απρ 2013, 20:55

Γιάννη χαλάρωσε ρε συ. Τι είπε δλδ ο άνθρωπος σάμπως ; τίποτα κακό ; εντάξει χάσαμε. Ε και ; θα το κάνουμε όπως στο ποδόσφαιρο ; "εμείς που πηγαίνουμε και εσείς του καναπέ ;" που το βλέπεις το κέρδος δλδ γιατί εγώ δεν το βλέπω.

Ένα ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΟ σχόλιο. Η ομάδα μας στο μπάσκετ αξίζει ΤΕΡΑΣΤΙΟ respect ακόμα και όταν χάνει. Δεν υπάρχει σχεδόν κανένα κίνητρο για τους περισσότερους και όμως δουλεύουν όλοι λες και πάνε για πρωτάθλημα. Μας έχει κάνει να στεναχωριόμαστε όταν χάνουμε, γιατί δεν γίνεται δα και συχνά. Φτάσαμε στο σημείο να μας ΚΑΚΟΦΑΙΝΕΤΑΙ η ήττα. Το πήρατε χαμπάρι κάποιοι αυτό ;
Έχει ακόμα ΛΙΓΟΥΣ εντός έδρας αγώνες. Πάτε και ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΣΤΕ τα παιδιά. Το ΑΞΙΖΟΥΝ.
ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟΥΛΗ ΜΑΣ Η ΤΑΜΠΕΛΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚΤΣΗ... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ

Αν σας έσβησα αυτό που γράψατε διαβάστε αυτό

Ζητάμε pc parts για σχολεία
Άβαταρ μέλους
angelheart
 
Δημοσιεύσεις: 1826
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:38
Τοποθεσία: Άνω Τούμπα και Άνω Περαία

Re: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΠΑΟΚ 67-54 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Σάβ 06 Απρ 2013, 21:19

Νταξ χαλαρώνω...
με πίκρανε η ήττα και δεν θέλω ενώ εγώ μιλάω πάντα γενικά να καταπιάνεται ο άλλος προσωπικά μαζί μου...και να κάνει και νουθεσίες.
Δεν τον ξέρω, δεν με ξέρει, δεν έχουμε κάτι να χωρίσουμε, μόνο διαφορετικές απόψεις για την ομάδα.
Και φυσικά όταν λέω εμείς που πάμε αυτό το εμείς δεν εξαιρεί κάποιον συνομιλιτή διότι προφανώς και δεν γνωρίζω όσους και ποιους πάνε Πυλαία... οπότε ποτέ δεν είπα ¨εσείς¨ που δεν πάτε, είπα "αυτοί" που δεν πάνε εμάς που πάμε λίγα έχουν να μας πουν...τελεία.

Μπασκετικά είδατε να εφαρμόζει η ομάδα την φιλοσοφία της να πάει κάπου το παιχνίδι;; πολύ παραδομένοι με φάνηκαν ρε παιδιά και φυσικά φέτος δεν μας έχουν συνηθίσει έτσι...

Ωραίος. Δεν υπάρχει κανένας λόγος εξάλλου να χαλαστούμε, ειδικά με το τμήμα μπάσκετ, το οποίο έχει ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ ξεπεράσει τον εαυτό του φέτος. Σύμφωνοι. Μπασκετικά παίξαμε σαν κορόιδα. Αλλά δεν τρέχει τίποτα. Αυτή τη στιγμή μεγαλύτερη σημασία έχει να ετοιμαστούμε για του χρόνου, όσο και να φαίνεται πρόωρο. Το φετινό είναι πλέον μετρημένα κουκιά.
Angelheart
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2252
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΠΑΟΚ 67-54 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 06 Απρ 2013, 21:33

Ενταξει τι παράπονο να χεις απ αυτή την ομάδα φέτος.Απλά αυτό που ενόχλησε (κι εμένα) ήταν ο τρόπος.Μου θύμισε την ήττα απ το γαύρο στην αρχή, αμυνα με τα μάτια και στην επίθεση έλλειψη καθαρού μυαλού κι ένα ανεξήγητο άγχος.Ας ελπίσουμε οτι δε θα ξαναδούμε αυτή την εικόνα.


ΥΓ Ο Τσαιρέλης τελικά πώς έπαιξε?Δεν ήταν τραυματίας?

ΥΓ2 Του Kalamargianni μη του μιλάτε όταν χάνουμε.Ακόμα δε καταλάβατε πόσο "άρρωστος" είναι? :opaokara:
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26774
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΠΑΟΚ 67-54 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kostasff » Κυρ 07 Απρ 2013, 02:59

KalamarGiannis έγραψε:ρε φίλε καλά που ήρθες να μας πεις να μάθουμε ότι υπάρχει η ήττα.
Πριν μιλήσεις όμως, να διαβάζεις. Γράφω πιο πάνω το γιατί με πειράζει η συγκεκριμένη ήττα;;
Είπα τίποτα για την ήττα στον πόντο από το αξιόλογο Ρέθυμνο;;
σαφώς και υπάρχουν ήττες, αλλά είναι ήττες και ήττες. Άλλο να χάσεις παλεύοντας, άλλο να ξεφουσκώσεις σαν καρπούζι στο τελευταίο 8λεπτο και να σε κάνει γιογιο ο κανένας.
Επίσης, μήπως είπα ότι δεν αναιρεί τίποτα την υπέροχη φετινή χρονιά;;
Αυτό δεν σημαίνει ότι για μια μέρα μόνο, δεν θα κάνουμε κριτική στην ομάδα που αγαπάμε(εμείς οι λίγοι που πάμε στο γήπεδο, όχι οι φίλαθλοι του καναπέ) ... πως να το κάνουμε, η φανέλα είναι βαριά κι έχει απαιτήσεις.
ΚΑι πρέπει να μεταφέρουμε τις απαιτήσεις αυτές και στην ομάδα. Νομίζω ότι έτσι κι αλλιώς τις έχουν όλοι φέτος από τον εαυτό τους...
Τέλος, άσχημη ήττα και πάμε παρακάτω.


Γιάννη, όπως υπάρχουν νίκες και νίκες (βλεπε αηττητο πρωταθλητή Ευρώπης γαύρο) έτσι υπάρχουν ήττες και ήττες. Μια τέτοια ήταν κι αυτη. Έτσι είναι το μπάσκετ, έτσι είναι ο αθλητισμός. Το να κάνουμε παρατηρήσεις περί διαχείρισης υλικού ή ότι άλλο, μετά απο μια ήττα είναι άκυρο. Ειδικά όταν εχει προηγηθεί αυτη η μαγική πορεία. Στο φινάλε τι θα γινει αν μας περάσει ο Πανιώνιος???? Καλά, τις απαιτήσεις για δεύτερη θέση δεν τις σχολιάζω καν γιατι θα γινω πολυ κακός......
Τσ λέω σε σένα που ξέρω πως δεν παρεξηγείς και που έχουμε την ίδια τρελα (όπως και αρκετοι ακομη βεβαια).
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Re: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΠΑΟΚ 67-54 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό PAOKSaLoNiCa » Κυρ 07 Απρ 2013, 09:24

KalamarGiannis έγραψε:σαφώς και υπάρχουν ήττες, αλλά είναι ήττες και ήττες. Άλλο να χάσεις παλεύοντας, άλλο να ξεφουσκώσεις σαν καρπούζι στο τελευταίο 8λεπτο και να σε κάνει γιογιο ο κανένας.

+++++++++

πάμε ΠΑΟΚάρα γερά δεν πειράζει μαμώ το φελέκι μου μαμώ...
Ο κόσμος σκηνή, ο βίος πάροδος. Ήλθες, είδες, απήλθες.
Άβαταρ μέλους
PAOKSaLoNiCa
 
Δημοσιεύσεις: 473
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 16:30

Re: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΠΑΟΚ 67-54 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Κυρ 07 Απρ 2013, 10:37

δε νομίζω οτι έχει νόημα να λέμε το κλασσικό: ΠΑΟΚ είσαι, δεν μπορείς να χάνεις από γειτονιές κλπ. Καταρχήν ο τεράστιος μπασκετικός ΠΑΟΚ κάθε χρόνο έχανε και από μια γειτονιά τύπου Παγκράτι, Σπόρτιγκ, Αμπελόκηποι. Για την Ελευσίνα πάντως δε νομίζω οτι πρέπει να την αντιμετωπίσουμε ως γειτονιά. Μία πόλη είναι επαρχιακή που προσπαθεί να σώσει το τομάρι της. Γιατί γειτονιά? Και από ρόστερ (για χτες μιλάω)? σούπερ για ομάδα που πέφτει και πληρέστερο από το δικό μας (πάλι για χτες μιλάω). Λιακόπουλος-Παπανικολόπουλος στον άσσο, Αβραμίδης-Νίκου-Μαγκουνής και Wilson στο υπόλοιπο back court, Gibson, Eziwku, Παπανικολάου και Τσιάκος στη ρακέτα. Καθόλου bad ε? θα μου πείς ποιός είναι ο Αβραμίδης και ποιός ο Νίκου? Ε είναι 2 παίκτες που παίζανε overplay τον Χαραλαμπίδη σε όλο τον αγώνα, τον Μπίδη δηλ. που είναι ο βασικός (και μοναδικός θα πρόσθετα εδώ) άξονας στην (χτεσινή- που έλειπε ο Λάζος) επίθεσή μας. Eziwku ο ΠΑΟΚ δεν έχει ούτε πριν ούτε μετά τον Λάζο. Πάρτε τον χτες αυτόν τον παίκτη. Αυτά, δεν το προχωράω παραπέρα. Μία ήττα ήτανε δεν ήρθε το τέλος του κόσμου (όσο για τη στεναχώρια, σκέψου και εμάς Γιάννη που γυρίσαμε χτες από το γήπεδο με την ήττα στην πλάτη μας). Ομάδα μπάσκετ με 2 γκαρντ να κερδίζει παντού δεν υπήρξε ποτέ στον κόσμο, εκτός αν δε θυμάμαι εγώ καλά. Τώρα πόσο τρομερό θα ήταν η ομάδα να έχει για 2 μήνες έναν αμερικανό με 10 (το πολύ) χιλιάρικα δεν ξέρω...
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΠΑΟΚ 67-54 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kostasff » Κυρ 07 Απρ 2013, 12:33

palok έγραψε:δε νομίζω οτι έχει νόημα να λέμε το κλασσικό: ΠΑΟΚ είσαι, δεν μπορείς να χάνεις από γειτονιές κλπ. Καταρχήν ο τεράστιος μπασκετικός ΠΑΟΚ κάθε χρόνο έχανε και από μια γειτονιά τύπου Παγκράτι, Σπόρτιγκ, Αμπελόκηποι.


Έλα ρε Θωμά, τι μας θύμισες πάλι....!!!!!!
Κι εκείνος ο Γιαννόπουλος (αν θυμάμαι το όνομά του)....:)
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Re: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΠΑΟΚ 67-54 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Κυρ 07 Απρ 2013, 13:52

Κώστα και Θωμά και λοιποί φίλοι:
όταν γκρινιάζω (ως δίδυμος) ειδικά μετά από άσχημη ήττα, ο μόνος λόγος που το κάνω είναι γιατί έχω την ανάγκη να το κουβεντιάσω κάπου να φύγει από μέσα μου...
όχι ότι έχω δίκιο που είμαι πάντα ανικανοποίητος με την ομάδα μου...
γράφω ακριβώς για τον αντίλογο, ακριβώς για να ακούσω αυτά που πρέπει , αυτά που γράψατε παραπάνω.
Και οι γνώμες σας είναι πολύ σωστότερες από τη δική μου γιατί ξέρετε πολύ περισσότερο μπάσκετ. Απλά πράματα...
Σας ευχαριστώ για την παρέα (ειλικρινἐστατα....)


Ομάδα με 2 guards ε;; ...μμμ...είχε βγει ένα t-shirt που δεν πρόλαβα να πάρω. NBA.com, LAKERS, Magic passes to Kobe.

ΥΓ Έναν μαυράκο τον χρειαζόμαστε γαμώ το φελέκι μου πράγματι.
-Εμείς γιατί δεν έχουμε ποτέ (από εποχές Σωτηράκη Νικολαίδη και Δεμερτζή) έναν no-name παίκτη να πιέζει ασφυκτικά το ατού του αντιπάλου;
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2252
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΠΑΟΚ 67-54 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Κυρ 07 Απρ 2013, 14:01

ποσοτικά και μόνο θέλουμε 2 παίκτες με ball handing ability. δυστυχώς σε αυτό το κομμάτι δεν μπορούν να βοηθήσουν το παραμικρό ούτε ο θεδωράκος ούτε ο δέδας ούτε καν ο λίνος κατά τη γνώμη μου. μόνο ο νικολόπουλος μπορεί αλλά και αυτός είναι ένας και δεν χρησιμοποιείται. θες γκαρντ προχτές.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League 2012-2013

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης