Π.Α.Ο.Κ. - ΚΑΟΔ, 77-66, σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

Re: Π.Α.Ο.Κ. - ΚΑΟΔ, 77-66, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Kevin » Πέμ 07 Φεβ 2013, 17:27

Και πλέον έχουμε αρκετά καλά ποσοστά στις βολές... :opaokara:
Άβαταρ μέλους
Kevin
 
Δημοσιεύσεις: 1001
Εγγραφή: Κυρ 23 Μαρ 2008, 12:48
Τοποθεσία: Βερολίνο

Re: Π.Α.Ο.Κ. - ΚΑΟΔ, 77-66, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό PAOK_NORTH_ARMY » Πέμ 07 Φεβ 2013, 18:50

Νίκη με πραγματικά κακό μπάσκετ. Ευτυχώς οι άλλοι ήταν εντελώς άμπαλοι και ακατάδεκτοι για να πάρουν τη νίκη.

Με θύμησε το βάζελος - ΠΑΟΚ πριν κανα μήνα. Έτσι ακριβώς πήγαινε, μας το χάριζαν και δε το παίρναμε και στο τέλος φύγαμε και με 10π στην πλάτη.

Μαγκράθ, Μπίδης κάψανε φλάντζα ειδικά ο πρώτος. Ευτυχώς μας ξελάσπωσαν οι ψηλοί και το καθαρίσαμε με 3ποντο του γαμπρού.

Στα κάπως θετικά η μεγαλύτερη προσέλευση κόσμου σε σχέση με τα προηγούμενα (πολύ μικρό νούμερο για τα δεδομένα μας και πάλι) και στο γήπεδο 2 πανό από Δράμα παρακαλώ (έτσι για να μη ξεχνάμε κάτι λίγα που ειπώθηκαν στις αρχές του παρόντος τόπικ) :twisted: :twisted: :pano:
Άβαταρ μέλους
PAOK_NORTH_ARMY
 
Δημοσιεύσεις: 2901
Εγγραφή: Παρ 15 Φεβ 2008, 08:20

Re: Π.Α.Ο.Κ. - ΚΑΟΔ, 77-66, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό baneprelevic361 » Πέμ 07 Φεβ 2013, 19:46

Μπράβο στην ομάδα μας. Απείχα τις τελευταίες μέρες για πολλούς και διαφόρους λόγους. Θα εκφράσω σύντομα την αποψή μου για όλα τα τελευταία θέματα.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2009, 2010. ΚΥΠΕΛΟΥΧΟΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2012.
Άβαταρ μέλους
baneprelevic361
 
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Τρί 08 Μαρ 2011, 11:22
Τοποθεσία: Αθήνα, Παλαιά Φωκαία

Re: Π.Α.Ο.Κ. - ΚΑΟΔ, 77-66, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό baneprelevic361 » Πέμ 07 Φεβ 2013, 20:22

H γνώμη σας για Χρυσι
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2009, 2010. ΚΥΠΕΛΟΥΧΟΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2012.
Άβαταρ μέλους
baneprelevic361
 
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Τρί 08 Μαρ 2011, 11:22
Τοποθεσία: Αθήνα, Παλαιά Φωκαία

Re: Π.Α.Ο.Κ. - ΚΑΟΔ, 77-66, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό angelheart » Πέμ 07 Φεβ 2013, 20:52

PAOKSaLoNiCa έγραψε:Μπράβο στην ομάδα ! Συνεχίζουμε δυνατά, βάλτε κανέναν απο το εφηβικό να παίξει στην θέση του Καλλε, πονάνε τα μάτια μας ..


Sent from my iPhone..jealous ?


Καταραμένος θυμάσαι τι είχα πει πριν λίγες μέρες και μου έλεγες οτι δεν υπάρχει καλή και κακή δημοσιότητα ;
ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟΥΛΗ ΜΑΣ Η ΤΑΜΠΕΛΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚΤΣΗ... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ

Αν σας έσβησα αυτό που γράψατε διαβάστε αυτό

Ζητάμε pc parts για σχολεία
Άβαταρ μέλους
angelheart
 
Δημοσιεύσεις: 1826
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:38
Τοποθεσία: Άνω Τούμπα και Άνω Περαία

Re: Π.Α.Ο.Κ. - ΚΑΟΔ, 77-66, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό jojario » Πέμ 07 Φεβ 2013, 20:56

baneprelevic361 έγραψε:H γνώμη σας για Χρυσι



κατι παραπανω απο εμφανες οτι θελει δουλεια και παραλληλα αμεση προσαρμογη στα της ομαδας (δεν τον εχω παρακολουθησει ποτε σε αγωνα μπασκετ)
jojario
 
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: Σάβ 08 Μάιος 2010, 14:10

Re: Π.Α.Ο.Κ. - ΚΑΟΔ, 77-66, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό PAOKSaLoNiCa » Πέμ 07 Φεβ 2013, 21:18

angelheart έγραψε:
PAOKSaLoNiCa έγραψε:Μπράβο στην ομάδα ! Συνεχίζουμε δυνατά, βάλτε κανέναν απο το εφηβικό να παίξει στην θέση του Καλλε, πονάνε τα μάτια μας ..


Sent from my iPhone..jealous ?


Καταραμένος θυμάσαι τι είχα πει πριν λίγες μέρες και μου έλεγες οτι δεν υπάρχει καλή και κακή δημοσιότητα ;

Γιατι δεν κατάλαβα το quote ?


Sent from my iPhone..jealous ?
Ο κόσμος σκηνή, ο βίος πάροδος. Ήλθες, είδες, απήλθες.
Άβαταρ μέλους
PAOKSaLoNiCa
 
Δημοσιεύσεις: 473
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 16:30

Re: Π.Α.Ο.Κ. - ΚΑΟΔ, 77-66, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kostasff » Πέμ 07 Φεβ 2013, 21:34

Η χρησιμοποίηση του καλλε παίρνει διαστασεις μεγάλου σκανδάλου. Δεν πάει αλλο. Ούτε καν οι συμπαίκτες του δεν τον εμπηστευονται κι αυτο φάνηκε και σε κάποιες τρανταχτές φάσεις με γαύρο.... Καλύτερα τα πήγαμε με τον γαμπρό στο 5. Φτάνει πια
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Re: Π.Α.Ο.Κ. - ΚΑΟΔ, 77-66, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό baneprelevic361 » Πέμ 07 Φεβ 2013, 22:22

Συμφωνώ με Κώστα ο γαμπρός φαίνεται αρκετά καλός φέτος και βάζει και τα τριποντάκια του. Φτάνει με τον νερουλά της Β Εθνικής. Joshua ευχαριστώ για την απάντηση.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2009, 2010. ΚΥΠΕΛΟΥΧΟΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2012.
Άβαταρ μέλους
baneprelevic361
 
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Τρί 08 Μαρ 2011, 11:22
Τοποθεσία: Αθήνα, Παλαιά Φωκαία

Re: Π.Α.Ο.Κ. - ΚΑΟΔ, 77-66, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό baneprelevic361 » Πέμ 07 Φεβ 2013, 22:34

baneprelevic361 έγραψε:Συμφωνώ με Κώστα ο γαμπρός φαίνεται αρκετά καλός φέτος και βάζει και τα τριποντάκια του. Φτάνει με τον νερουλά της Β Εθνικής. Jojario ευχαριστώ για την απάντηση.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2009, 2010. ΚΥΠΕΛΟΥΧΟΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2012.
Άβαταρ μέλους
baneprelevic361
 
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Τρί 08 Μαρ 2011, 11:22
Τοποθεσία: Αθήνα, Παλαιά Φωκαία

Re: Π.Α.Ο.Κ. - ΚΑΟΔ, 77-66, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό angelheart » Πέμ 07 Φεβ 2013, 22:45

angelheart έγραψε:
PAOKSaLoNiCa έγραψε:Μπράβο στην ομάδα ! Συνεχίζουμε δυνατά, βάλτε κανέναν απο το εφηβικό να παίξει στην θέση του Καλλε, πονάνε τα μάτια μας ..


Sent from my iPhone..jealous ?


Καταραμένος θυμάσαι τι είχα πει πριν λίγες μέρες και μου έλεγες οτι δεν υπάρχει καλή και κακή δημοσιότητα ;

Γιατι δεν κατάλαβα το quote ?



Φίλε μου δεν το είπα ΓΙΑ σένα. Το είπα με αφορμή αυτό που έγραψες και λόγω μιας παλιότερης κουβέντας που κάναμε με τον Kataramenos. Τα υπόλοιπα σχόλια που ακολούθησαν είναι εξίσου ενδεικτικά με το δικό σου. Θα μπορούσε να είχαν γίνει αυτά quote.
ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟΥΛΗ ΜΑΣ Η ΤΑΜΠΕΛΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚΤΣΗ... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ

Αν σας έσβησα αυτό που γράψατε διαβάστε αυτό

Ζητάμε pc parts για σχολεία
Άβαταρ μέλους
angelheart
 
Δημοσιεύσεις: 1826
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:38
Τοποθεσία: Άνω Τούμπα και Άνω Περαία

Re: Π.Α.Ο.Κ. - ΚΑΟΔ, 77-66, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό trel@menos » Πέμ 07 Φεβ 2013, 22:48

ο καλλες φετος ειναι πολυ χαλια.
μετα την περσινη χρονια που ειχε δειξει μια καποια βελτιωση φετος ειναι απογοητευτικος.
και φυσικα ο χρονος συμμετοχης του εχει μειωθει παρα πολυ.
πλεον μπαινει μεσα μονο για να δωσει ανασες στο λαζο και αυτο αναγκαστικα γιατι δεν υπαρχει αλλος ψηλος παρα μονο λυσεις τυπου χαριτο που ειπε και ο kostasff.
αλλα αυτο που με εξοργιζει πραγματικα ειναι το οτι κανει κατευθειαν φαουλ αμα παρει μπαλα ο αντιπαλος του λες και αντιμετωπιζει τον χαουαρντ.
τεσπα δεν υπαρχει λογος να κραζουμε για κατι τοσο ασημαντο μπροστα στην πορεια της ομαδας.
παντως ο διπλανος μου χτες δεν σταματησε να τον μπινελικωνει. :D :D
Άβαταρ μέλους
trel@menos
 
Δημοσιεύσεις: 2506
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2008, 08:12

Re: Π.Α.Ο.Κ. - ΚΑΟΔ, 77-66, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 07 Φεβ 2013, 22:58

Ποιος είναι ο "γαμπρός" ρε αδέρφια; Εγκλιματίστε κι εμάς που τώρα αποφασίσαμε να δούμε μπάσκετ...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ. - ΚΑΟΔ, 77-66, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό PAOKSaLoNiCa » Πέμ 07 Φεβ 2013, 23:18

angelheart έγραψε:
angelheart έγραψε:
PAOKSaLoNiCa έγραψε:Μπράβο στην ομάδα ! Συνεχίζουμε δυνατά, βάλτε κανέναν απο το εφηβικό να παίξει στην θέση του Καλλε, πονάνε τα μάτια μας ..


Sent from my iPhone..jealous ?


Καταραμένος θυμάσαι τι είχα πει πριν λίγες μέρες και μου έλεγες οτι δεν υπάρχει καλή και κακή δημοσιότητα ;

Γιατι δεν κατάλαβα το quote ?



Φίλε μου δεν το είπα ΓΙΑ σένα. Το είπα με αφορμή αυτό που έγραψες και λόγω μιας παλιότερης κουβέντας που κάναμε με τον Kataramenos. Τα υπόλοιπα σχόλια που ακολούθησαν είναι εξίσου ενδεικτικά με το δικό σου. Θα μπορούσε να είχαν γίνει αυτά quote.
no problem :D Μα ειναι απορίας άξιο αυτο με τον Καλλε ! Οι έφηβοι φέτος κάνουν παπάδες ας δοκιμάσει τον Κωττα επίσης περιμένω να δώ στους άντρες τον Αμπαρά τον Λιάπη τον Βαρυτιμιάδη και τον Κωττα. Κατα τα αλλα θελουμε και έναν μαύρο δυνατό σέντερ και έναν άσο γιατι ο Donnie θα χάσει κανέναν πνεύμονα


Sent from my iPhone..jealous ?
Ο κόσμος σκηνή, ο βίος πάροδος. Ήλθες, είδες, απήλθες.
Άβαταρ μέλους
PAOKSaLoNiCa
 
Δημοσιεύσεις: 473
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 16:30

Re: Π.Α.Ο.Κ. - ΚΑΟΔ, 77-66, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό stelyk » Πέμ 07 Φεβ 2013, 23:22

RoMaN έγραψε:Ποιος είναι ο "γαμπρός" ρε αδέρφια; Εγκλιματίστε κι εμάς που τώρα αποφασίσαμε να δούμε μπάσκετ...



Ο ακατανομαστος ν.19 :mrgreen:

αλλα κανει εξαιρετικη χρονια μπραβο του κωλοτουμπα...

:pano:
... ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ 'ΝΑ ΠΕΤΑΛΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΟΚΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ!!!


«Να μην ξεχάσετε ποτέ ότι ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή».
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ 20/03/2013
Άβαταρ μέλους
stelyk
 
Δημοσιεύσεις: 5033
Εγγραφή: Τετ 23 Ιαν 2008, 20:42
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League 2012-2013

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης