Πανιώνιος - ΠΑΟΚ 82-68 Σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

Re: Πανιώνιος - ΠΑΟΚ 82-68 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 06 Ιαν 2013, 12:36

Dimg4 έγραψε:
kataramenos5 έγραψε:Αδιάφοροι. :( .Δε κερδίζεις τον κόσμο έτσι..


ασε ρε φιλε πλακα μας κανεις? 7/7 ειχε η ομαδα και δεν παταει κανεις? στην ηττα το θυμηθηκες αυτο για τον κοσμο?


7/7 μεν αλλα με ελάχιστο πάθος στα περισσότερα.Ο κόσμος του ΠΑΟΚ έχει συνηθίσει σε άλλη εικόνα και περιμένει κάτι παραπάνω.Εγω παρότι δε μπορώ να το βλέπω αυτο το μπάσκετ που παίζουμε πήγα και 2 φορές στο παλατάκι (και σε όλα στην Τούμπα) οποτε μη μου λες εμένα για τον κόσμο.Τά χουμε ξαναπεί για το πάθος και σε προηγούμενα παιχνίδια τώρα το ανακάλυψες?

ΥΓ Δε ξέρω τι προσωπικά έχεις μαζί μου και σε κάθε πόστ βγαίνεις με "υφάκι" αντίλογος αλλα χαλάρωσε dj.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26774
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Πανιώνιος - ΠΑΟΚ 82-68 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Odi » Κυρ 06 Ιαν 2013, 13:21

Καταραμένε κανείς δεν έχει τίποτα μαζί σου.Αυτό που λες για το πάθος εγώ δεν μπορώ να το καταλάβω.Εκανε 7/7 η ομάδα.Πήγε κόσμος στο γήπεδο;ΟΧΙ.Ολα τα άλλα ειναι για γαρνιτούρα.Ο κόσμος του ΠΑΟΚ έχει γυρίσει την πλάτη του στο μπάσκετ.Δεν υπάρχει δικαιολογία καμιά.
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11058
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Πανιώνιος - ΠΑΟΚ 82-68 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Κυρ 06 Ιαν 2013, 13:47

kataramenos5 έγραψε: 7/7 μεν αλλα με ελάχιστο πάθος στα περισσότερα.


αδερφέ, πώς το λές αυτό? είναι πολύ βαριά κουβέντα.Θυμάμαι ο Μπουντούρης κάποτε είχε γυρίσει από μια 30αρα μέσα στην Ισπανία (Caja San Fernando???) και τον ρώτησαν γιατί παίξατε χωρίς πάθος? Και απαντάει οτι στον αγωνιστικό χώρο εγώ είδα τα παιδιά όλα δίπλα μου να μάχονται λεπτό με λεπτό. άλλο τι εικόνα βγαίνει από το γυαλί ;)

kataramenos5 έγραψε:Ο κόσμος του ΠΑΟΚ έχει συνηθίσει σε άλλη εικόνα και περιμένει κάτι παραπάνω.


δηλ. για πότε μιλάς? γιατί εγώ αν και παρακολουθώ 29 συναπτά έτη μπάσκετ, έχω ξεχάσει αυτά τα χρόνια στα οποία αναφέρεσαι. Μήπως, λέω μήπως, ήταν άλλες εποχές??? τότε που ο ΠΑΟΚ είχε 20 φορές του μπάτζετ του προτελευταίου ενώ τώρα έχει περίπου το ίδιο???

kataramenos5 έγραψε:Εγω παρότι δε μπορώ να το βλέπω αυτο το μπάσκετ που παίζουμε


σε διαβάζω συνεχώς και το γράφεις επανειλημμένως. Ποιό μπάσκετ σου αρέσει αυτή τη στιγμή δηλαδή? Αυτό του Πανιωνίου? Του Ρεθύμνου? Της Sienna? Των San Antonio Spurs? Ειλικρινά δεν έχω καταλάβει. Αν δεν σου αρέσει το μπάσκετ που βλέπεις, μην πας στο γήπεδο. Είναι απλό. Εγώ πήγα χτες, έφαγα την 25αρα μου αλλά ήμουν κοντά στην ομάδα. Για μένα. Τέλος. Τίποτα παραπάνω, τίποτα λιγότερο. Δεν με πολυενδιαφέρει το θέαμα (το πώς παίζει η ομάδα το συζητάω με τους ανθρώπους που θέλω να μάθουν πώς βλέπω εγώ την ομάδα απέξω). Όταν θέλω να δώ μπάσκετ βλέπω ευρωλίγκα και nBA. o ΠΑΟΚ είναι κάτι ξεχωριστό για μένα.

Την καλημέρα μου και φιλικά πάντα.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Πανιώνιος - ΠΑΟΚ 82-68 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό brigate4 » Κυρ 06 Ιαν 2013, 14:44

Τα είπες όλα.
Αυτό με το πάθος όταν χάνουμε σε οποιοδήποτε άθλημα έχει γίνει...γραφικό από δημοσιογράφους κλπ
Δεν παίζουμε ράγκμπι.
Το πάθος αρκεί μέχρι ένα σημείο. Για χθες ίσως να σου φάνηκε στα ριμπάουντ @kataramenos αλλά δε νομίζω.
ΠΑΟΚ ξέρω 'γω να πούμε, ΦΕΡΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ...
Άβαταρ μέλους
brigate4
 
Δημοσιεύσεις: 1620
Εγγραφή: Πέμ 19 Νοέμ 2009, 15:06

Re: Πανιώνιος - ΠΑΟΚ 82-68 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Κυρ 06 Ιαν 2013, 16:28

είναι ωραίο να ανάβει η συζήτηση για την αγαπημένη μας ομάδα...είναι καλό να υπάρχουν και διαφορετικές απόψεις.
ας μην την πέφτουν όλοι μαζί λοιπόν σε κανένα μέλος. Τους θέλουμε όλους -και τους αιρετικούς και όλους.
Έτσι το βλέπει ο άλλος, χωρίς πάθος. Θα του αλλάξουμε γνώμη;; άσε που μπορεί κάλλιστα να έχει δίκιο.
Μπορεί να προσπαθεί ο Κασελάκης και να μην του βγήκαν οι φάσεις. Το ίδιο με τον Χαραλαμπίδη.
Το συγχωρούμε.
Συνολικά όμως για την ομάδα μαζί με το τεχνικό τιμ δεν συγχωρούμε το να μην μπορούν να πάρουν ένα αμυντικό ριμπάουντ για ένα ολόκληρο δεκάλεπτο.

Κουίζ: ποιος ο καλύτερος ριμπάουντερ που είχαμε τα τελευταία χρόνια;;
2ο Κουίζ: που είναι τώρα ο JR GIddens να τον φέρουμε;;; πόσο να θέλει από Μάρτη για 3 μήνες;;
(για ποιο λόγο θα πείτε πάλι;; γιατί δεν γουστάρω να με περάσει το Ρέθυμνο ή η Ν.Σμύρνη,γιατί είμαι ΠΑΟΚ)

ΥΓ όσο κι αν θεωτείται φυσιολογική η χθεσινή ήττα, ο τρόπος που ήρθε με έχει χτυπήσει στους κροτάφους από χθες έχω πονοκέφαλο. Μεγάλη πίκρα. Ποιος Αθανασούλας και ποιος Αθηναίου μωρέ έχουν φρεσκότερα πόδια από μας και μας πιέζουν;; γιατί να μην έχω έναν Δεμερτζάκο κι εγώ να τους ανταποδώσω;; να ξεκουράσω τον Ντόνι;; να τους βγάλω κάνα σουτ στα φτερά κι αυτού και του Μπίδη να τα γράψουν;;
σιχαίνομαι να κάνουν ζον-πρες και να κλέβουν τη μπάλα. Στα προπαιδικά άμα το πάθαινες αυτό έπαιρνες κάμψεις πάνω από την τουαλέτα από κάτι Καλανταρίδηδες. Δεν ντρέπονται λίγο οι παίκτες;;

κ.Σούλη, γιατί ο Καλές ξαφνικά ούτε δευτερόλεπτο, με τα φάουλ που μαζέψαμε χθες; σιγά τον μπόγρη που δεν μπορούσε να τον παίξει λίγα λεπτά...

Τέλος , για να μας αρέσει το μπάσκετ της ομάδας, πράγματι τι θέλουμε;;;
μήπως στον μοναδικό μας αιφνιδιασμό να μην τρώμε τάπα;; ρεζιλίκια.
μήπως κάνα άλευ ουπ κάρφωμα σαν αυτό που μας κάναν αυτοί;;
αχ που είσαι Κένυ...να με τι συγκρίνω εγώ: πρόπρεσυ σχεδόν, Γκρέγκορι, Μονρό -σκορ και θέαμα.
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2252
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Πανιώνιος - ΠΑΟΚ 82-68 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 06 Ιαν 2013, 16:31

palok έγραψε:
kataramenos5 έγραψε: 7/7 μεν αλλα με ελάχιστο πάθος στα περισσότερα.


αδερφέ, πώς το λές αυτό? είναι πολύ βαριά κουβέντα.;Ίσως είμαι λίγο υπερβολικός μιας και δε τα είδα όλα αλλα στα περισσότερα δεν είδα λύσσα για τη νίκη.Κι αυτό το βλέπεις κυρίως στην άμυνα.Χθές είδα κάτι αντίστοιχο.

kataramenos5 έγραψε:Ο κόσμος του ΠΑΟΚ έχει συνηθίσει σε άλλη εικόνα και περιμένει κάτι παραπάνω.


δηλ. για πότε μιλάς? γιατί εγώ αν και παρακολουθώ 29 συναπτά έτη μπάσκετ, έχω ξεχάσει αυτά τα χρόνια στα οποία αναφέρεσαι. Δεκαετία 90.Εγώ μ αυτό το μπάσκετ μεγάλωσα μ αυτό συγκρίνω.Τα τελευταία χρόνια όπως ξαναείπα δεν έβλεπα

kataramenos5 έγραψε:Εγω παρότι δε μπορώ να το βλέπω αυτο το μπάσκετ που παίζουμε


σε διαβάζω συνεχώς και το γράφεις επανειλημμένως. Ποιό μπάσκετ σου αρέσει αυτή τη στιγμή δηλαδή? Αυτό του Πανιωνίου? Του Ρεθύμνου? Της Sienna? Των San Antonio Spurs? Ειλικρινά δεν έχω καταλάβει. Αν δεν σου αρέσει το μπάσκετ που βλέπεις, μην πας στο γήπεδο. Σου απάντησα στην προηγούμενη παράγραφο και δε νομίζω οτι είναι θέμα μπάτζετ το να παίζεις καλή άμυνα και να καίγεσαι για να σώσεις μια χαμένη μπαλιά η να πάρεις ένα ΓΑΜ...ΝΟ ρημπάουντ .Στο γήπεδο πάω οσο μπορώ για να στηρίξω τον ΠΑΟΚ (και τον Μπανε) για τις χαρές και την περηφάνια που μου πρόσφεραν τα προηγούμενα χρόνια.Θεωρώ οτι τους χρωστάω.Ακόμα πηγαίνω γιατι με τρελαίνει η εικόνα απ το άδειο παλατάκι.

Την καλημέρα μου και φιλικά πάντα.


Φιλικά κι εγώ αν και δε μπορώ να καταλάβω γιατί τόση αναστάτωση για μια διαφορετική άποψη που στο κάτω κάτω δεν ήταν η μόνη .Κι άλλοι εκφράσανε τις ίδιες ανυσηχίες και τώρα και σε παλαιότερα παιχνίδια.


ΥΓ Σε μερικά με πρόλαβε ο Γιάννης απο πάνω

ΥΓ2 Αν και λίγη ίντριγκα δεν έβλαψε ποτέ κανένα τόπικ. :D
Τελευταία επεξεργασία από kataramenos5 και Κυρ 06 Ιαν 2013, 16:33, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26774
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Πανιώνιος - ΠΑΟΚ 82-68 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 06 Ιαν 2013, 16:32

Και γω το σκεφτομουν αυτο Καλαμαργιαννη για Καλλε χτες..

ΠΑντως το παιχνιδι απο τοτε που σταματησε να τα κανει ολα ο ΛΑζος τελειωσε...

θελουμε εναν αθλητικο παικτη...πχ καλος χρυσος ο δεδας αλλα δεν κουνιεται με τη μπαλα με τπτ...αλλα το κακο ειναι οτι οι περιφερειακοι μας ειναι αργοπδαροι...πλην ντονι
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Πανιώνιος - ΠΑΟΚ 82-68 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 06 Ιαν 2013, 16:48

Και κάτι ακόμα,στο παρακάτω νομίζω οτι είσαι πολύ λάθος.
palok έγραψε: Αν δεν σου αρέσει το μπάσκετ που βλέπεις, μην πας στο γήπεδο.

Αν το βλέπαμε όλοι έτσι..Ίσως όμως είναι και μια απ τις αιτίες που πολλοί δε πανε στο γήπεδο.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26774
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Πανιώνιος - ΠΑΟΚ 82-68 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Κυρ 06 Ιαν 2013, 19:03

kataramenos5 έγραψε:Φιλικά κι εγώ αν και δε μπορώ να καταλάβω γιατί τόση αναστάτωση για μια διαφορετική άποψη που στο κάτω κάτω δεν ήταν η μόνη .


καμία αναστάτωση. ίσα-ίσα χαίρομαι πολύ όταν γίνεται διάλογος (έτσι να ξεκινάει να ποστάρει κάποιος χωρίς αφορμή δε γίνεται- περάσανε αυτά τα παλιά του palok... :mrgreen: :opaokara: ).

το πρόβλημα της ομάδας, αν θέλουμε να το πούμε πρόβλημα όταν είσαι στην 4η θέση του πρωταθλήματος (αλλά σωστά ο kalamargiannis θέλει τον ΠΑΟΚ μόνον πρώτο), είναι οτι απλά ο φετινός ΠΑΟΚ δεν είναι μία τόσο καλή ομάδα όσο νομίζουμε. Η παροιμία είναι γνωστή: πες μου τα guards σου, να σου πώ ποιός είσαι. Ε με 3 ενεργά guards (+ Αμπαρά, Νικολόπουλο, Λιάπη και Θεοδωράκο που δεν τους βλέπουμε ποτέ) και τον Hatcher μάλιστα τόσο αρνητικό, ε, τι ακριβώς περιμένουμε (έβλεπα μπροστά μου κάποια στιγή τον Donnie στο 38' και του είχε βγεί η γλώσσσα έξω του κακόμοιιρου)? Να κερδίσουμε τον Πανιώνιο στη Νέα Σμύρνη? Πώς? Παίζοντας με πιο πολύ πάθος? Και αυτοί τι κάνανε δηλαδή? Δαγκώνανε. Είχανε γρήγορα πόδια. Με αυτά παίζεται το μπάσκετ πλέον. Εμείς κάνουμε πασαλείμματα. ¨Οσο για το πώς θα φέρεις τον κόσμο στο γήπεδο, έτσι όπως το έχεις εσύ στο μυαλό σου (και σωστά λέω εγώ) , δηλ. με ποιότητα και θέαμα, δεν παίζει αυτή η περίπτωση για αρκετό καιρό ακόμα έτσι όπως είμαστε σήμερα...

PS: Για τον Καλλέ, νομίζω οτι σηκώνει ερώτηση στον coach. Ειλικρινά δεν το καταλαβαίνω. Μας βάλανε στα καλάθια στο 3ο (ειδικά τον Λάζο που δε σηκωνόταν από το παρκέ) και παίζαμε και με 3 κοντούς (με Χαραλαμπίδη στο 3...).

PS2: Και κάτι άλλο coach: Γιατί όχι ζώνη 1-2-2?????
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Πανιώνιος - ΠΑΟΚ 82-68 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 06 Ιαν 2013, 21:46

Όπως είπα και πριν το αρχικό μου ποστ αναφέρεται στην διάθεση να παίξεις άμυνα.Σ αυτήν αναφέρομαι και όχι στην επίθεση οπου φυσικά όλοι γουστάρουν να τα βάζουν.Στο να λές απο μέσα σου "Δε θα το βάλεις ρε πστ .Όχι ,οσο σε μαρκάρω εγώ".Αυτό το πράγμα δε το βλέπω στον τωρινό ΠΑΟΚ και φυσικά δεν είναι θέμα ποιότητας του ρόστερ ειναι θέμα διάθεσης.Βέβαια διαχρονικά οι περισσότεροι παίκτες την άμυνα τη βλέπουν σαν ψιλοαγγαρεία.
Η δήλωση του Σούλη "δείξαμε αδυναμία ειδικά στην 3η περίοδο όταν επιτρέψαμε στον Πανιώνιο να πετύχει πολλά εύκολα καλάθια" νομίζω συνηγορεί σ αυτό που είπα κι εγώ.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26774
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Πανιώνιος - ΠΑΟΚ 82-68 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Κυρ 06 Ιαν 2013, 22:06

καταρχήν δεν είπα οτι λες κάτι λάθος. όσο για εχτές, δεν μπορώ δια να ομιλώ ιδιαίτερα καθότι παιχνίδι 40 λεπτά πίσω από τη μπασκέτα δεν έχω ξαναδεί στη ζωή μου (οπότε δεν μπορώ να κάνω και καμια ανάλυση της προκοπής). Ένα πραγματάκι το οποίο έχω γράψει εδώ 1000 φορές at least. Το 1985, υπήρχε η διάθεση για άμυνα. ήταν οι εποχές που άφηνες ελεύθερο τον Μπακατσιά και δε σου βαζε ΠΟΤΕ τρίποντο. Σήμερα, αφήνεις τον Τσιάκο στα 8 μέτρα και σου βάζει εύκολα 3/3. ¨Οσον αφορά την άμυνα, είναι τοσο πολύπλοκη η ομαδική άμυνα πλέον με τόσες αλλαγές παικτών, τόσα screens ψηλά, χαμηλά, πίσω, πλάγια που θέλει ΠΟΔΙΑ για να παίξεις σωστά. Γρήγορα πόδια, σωστά πλάγια βήματα, διάβασμα συνέχεια των καταστάσεων. Τον Σπανούλη ας πούμε έστω οτι μπορεί να τον παίξει κάποιος 5 λεπτά καλή άμυνα και να μην του βάλει πόντο. Τον Σπανούλη με τα picks του Hines (ή του Batiste) θέλει 2 ή 3 για να τον αντιμετωπίσεις, και πάλι η θέληση ίσως είναι το τελευταίο από τα προτερήματα που πρέπει να έχει μία άμυνα για να επιτύχει (ΟΚ, καλύτερα ας πούμε οτι η θέληση είναι ΑΝΑΠΟΦΕΥΚΤΗ).

Προσωπικά εχτές είδα διάθεση από τα guards μας να παίξουνε 1-1 άμυνα αλλά όταν γινόταν ένα screen ψηλά από τον παίκτη του Λάζου, τα πράγματα γίνονταν τραγικά. Δυστυχώς τα πόδια του Λάζου προδίδουν κάθε προσπάθεια που κάνει η περιφερειακή μας άμυνα.

όσο για τα rebounds? ναι μας πήδηξαν αλλά σε κείνο το διάστημα παίζαμε με 3 κοντούς (κοντούς κοντούς, κανένας πάνω από 1.93). Με 1-1 άμυνα επάνω σε Παππά-Keys και Jankovic, ποιός διάολε περιμέναμε να βοηθήσει στο rebound? άρα μείνανε ο Λάζος με Χαριτό. Και οι άλλοι πηδάγανε 4 (γιατί έχουνε συνηθίσει σε αυτόν τον τρόπο παιχνιδιού όπου παίρνει ΠΟΛΛΑ σουτ ο Παππάς- ο Πανιώνιος είναι από τις καλύτερες ομάδες στα επιθετικά για όσους δεν το ήξεραν, επίσης παίζει αρκετό Pick@roll όπου ο ψηλός απλά κάνει το pick για να σουτάρει ο περιφερειακός, άρα μετά πάει ΠΑΝΤΑ στο επιθετικό)

Αυτά.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Πανιώνιος - ΠΑΟΚ 82-68 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 06 Ιαν 2013, 22:43

Κάθε σύστημα επίθεσης εχει και το αντίδοτό της.Υπαρχουν πχ 5-6 διαφορετικές τακτικές αντιμετώπισης του pick and roll .Απο εκεί και πέρα και εφόσον έχει αναλυθεί απ τον προπονητή,έγκειται στον παίκτη να εφαρμόσει σωστά αυτά που έχει διδαχθεί.Εδώ εμείς βλέπουμε περιπτώσεις που ο αμυνόμενος γυρνάει πλάτη στον γκάρτ που έχει τη μπάλα και ετοιμάζεται να σουτάρει..
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26774
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Πανιώνιος - ΠΑΟΚ 82-68 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 08 Ιαν 2013, 00:20

Δεν ανοίγουμε το επόμενο?
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26774
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Πανιώνιος - ΠΑΟΚ 82-68 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό LoverBoy » Τρί 08 Ιαν 2013, 03:13

To άλμα προς τα επάνω θα είναι δύσκολο.

viewtopic.php?f=170&t=5458
LoverBoy
 
Δημοσιεύσεις: 835
Εγγραφή: Πέμ 10 Απρ 2008, 02:34

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League 2012-2013

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης