Π.Α.Ο.Κ. - Περιστέρι 83-68 Σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Περιστέρι 83-68 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Κυρ 04 Νοέμ 2012, 10:41

χωρίς να θέλω να υποστηρίξω τη διοίκηση, και εμένα το θέμα Παππά μου φαίνεται ΠΑΠΠΑριά. ο παίκτης υπέγραψε στον Πανιώνιο 2 Αυγούστου με 70 μίνιμουμ. εμείς τότε πρέπει να χαμε μόνο τον Καλλέ στο ρόστερ αφού κανένας δεν μας απαντούσε θετικά (ούτε είχαμε κλείσει τον Κοντομηνά). Και το μεγαλύτερό μας συμβόλαιο είναι φέτος 50 χιλιάρικα. Γιατί να έρθει σε εμάς και όχι στον Πανιώνιο? Μιλάμε για ομάδα τραπεζίτη με μπάτζετ 800. άσε που πήρανε τον Θανάση κόουτς και τον αφήνουνε να κάνει ό,τι θέλει (και πράγματι το κάνει πολύ καλά έως τώρα).

PS: η ομάδα φέτος αν είχε έναν κουβαλητή (ο χτεσινός Παπαντωνίου δεν θα με χάλαγε ή ο Λιακόπουλος) και 2 αθλητικά αμερικανάκια στο 3-4 με 2500 δολλάρια το μήνα, μπορεί να είχαμε φέτος το καλύτερο ρόστερ since ages.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Περιστέρι 83-68 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sakis_g4 » Κυρ 04 Νοέμ 2012, 11:00

ρε παιδια ολοι λετε γιατι δεν κρατησαμε τον παππα,και λεω εγω τωρα,εφοσον δεν υπαρχουν λεφτα και στοχοι γιατι να τον κρατησουμε?να τον ετοιμασουμε ωστε να παρει μεταγραφη του χρονου για γαβροβαζελους?τι ειμαστε εμεις φυτωριο για τους μεγαλους?ε οχι!αν υπηρχαν οι προοπτικες ναι,τωρα τι να τον κανουμε,να χτιζαμε ομαδα πανω του και στα μεσα τις χρονιας να εφευγε?Ας ξεχρεωσουμε πρωτα και μετα ας χτυπησουμε μεγαλους παιχτες.Ασ ξεχασουμε παππαδες,ψαλτες κτλ και ασ στηριξουμε την ομαδα :pano:
sakis_g4
 
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: Παρ 22 Απρ 2011, 19:55

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Περιστέρι 83-68 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 04 Νοέμ 2012, 13:38

Ποιόν Παππά; Αυτόν τον άμπαλο που έβαλε 35 πόντους χθες;
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89927
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League 2012-2013

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης