Ολυμπιακός - Π.Α.Ο.Κ. 89-64, Σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

Re: Ολυμπιακός - Π.Α.Ο.Κ. 89-64, Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό baneprelevic361 » Δευτ 15 Οκτ 2012, 22:07

DC έγραψε:
baneprelevic361 έγραψε:Τώρα πως κόλησες τους ΑΡΔ (τους οποίους εσείς ακούτε,πλασάρετε, στηρίζεται, με πάνω από 500 σχόλια τα άρθρα τους σε σάιτ πράγμα που σημαίνει πιο πολλά χρήματα στον καθένα από αυτούς για το κάθε άρθρο) με αυτά που γράφω για το μπάσκετ, δεν ξέρω.

Υποθέτω ότι αναφέρεσαι σε μένα.
Δεν ανέφερα κάτι σχετικό με το οικονομικό.
Αναφέρθηκα για την νοοτροπία σου και τα αλλοπρόσαλα και ανούσια γραπτά σου.
Γράψε ότι δεν γουστάρεις τον Σούλη και ότι θες να φύγει και τέλος. Οι σάλτσες και οι κουτοπόνηρες ερωτήσεις που έγραψες είναι άχρηστες και χωρίς νόημα.
Όσο για τον Ντούντα ... και ο Ομπράντοβιτς νομίζω ότι είναι ελεύθερος.

PS: Το τόπικ "Ποιον παίκτη θέλετε στην ΠΑΟΚΑΡΑ" .... ΕΙΝΑΙ αερολογία, κατά κάποιον τρόπο. Μπες εσύ και γράψε ότι θες τον Μέσι. Εγώ το έγραψα. Τι δεν κατάλαβες;


Έγραψα ότι με τον Σούλη δεν πάμε μπροστά, ειδικά αφού παρατάει τα παιχνίδια στο 32 (έστω και αυτά τα "ντέρμπι) και τρώμε 25αρες στο νερό. Αφού όμως τον έχουμε τζάμπα πρέπει να τον στηρίξουμε. Το θέμα είναι να στηρίξουμε το τμήμα γιατί παίρνει την κάτω βόλτα. Ναι και ο Ζέλικο είναι. Αν βλέπαν σωστή οργάνωση με μια καλή μάζα από πίσω πιστεύεις ότι μπορεί και να μην δελεάζονταν να έρθουν για να μας βοηθήσουν; Εγώ πιστεύω ότι θα ήθελαν να δοκιμάσουν τις δυνάμεις (έστω και στα 60-70) τους σε μια ομάδα με καλή διοίκηση (που έχουμε) κάποιο καλό κορμό (φέτος ή κάποια άλλα χρονιά) και σταθερούς φιλάλθους (ας πούμε 2.000 σε κάθε παιχνίδι). Δεν έχουν να χάσουν τίποτα. Απλά πρέπει να το πιστέψουν.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2009, 2010. ΚΥΠΕΛΟΥΧΟΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2012.
Άβαταρ μέλους
baneprelevic361
 
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Τρί 08 Μαρ 2011, 11:22
Τοποθεσία: Αθήνα, Παλαιά Φωκαία

Re: Ολυμπιακός - Π.Α.Ο.Κ. 89-64, Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Photis » Δευτ 15 Οκτ 2012, 22:09

Μάγκες καλά το πήγαμε.Αλλά μετά από το διασυρμό καλό είναι η ανασύνταξη και να βλέπουμε παρακάτω. Το κλείνουμε εδώ και ας ευχηθούμε καλύτερα αποτελέσματα στους επόμενους αγώνες.
:pano:
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8726
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: Ολυμπιακός - Π.Α.Ο.Κ. 89-64, Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό DC » Δευτ 15 Οκτ 2012, 22:37

baneprelevic361 έγραψε:...... Ναι και ο Ζέλικο είναι. Αν βλέπαν σωστή οργάνωση με μια καλή μάζα από πίσω πιστεύεις ότι μπορεί και να μην δελεάζονταν να έρθουν για να μας βοηθήσουν; Εγώ πιστεύω ότι θα ήθελαν να δοκιμάσουν τις δυνάμεις (έστω και στα 60-70) τους σε μια ομάδα με καλή διοίκηση (που έχουμε) κάποιο καλό κορμό (φέτος ή κάποια άλλα χρονιά) και σταθερούς φιλάλθους (ας πούμε 2.000 σε κάθε παιχνίδι). Δεν έχουν να χάσουν τίποτα. Απλά πρέπει να το πιστέψουν.


Τι να πω .... πήγα να απαντήσω κάτι .... και το έσβησα .... :(
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League 2012-2013

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης