Τουρνουά τάβλι

Ταινίες, Μουσική, Games και ότι αλλό σχετικό...

Δημοσίευσηαπό lefis » Κυρ 01 Ιουν 2008, 17:27

καλοοοοοοοο
Ο ΠΑΟΚ μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσχθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας.διότι έμαθε τους οπαδους να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λογου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία.
παράφραση του Ισοκράτη...
Άβαταρ μέλους
lefis
 
Δημοσιεύσεις: 2110
Εγγραφή: Παρ 14 Μαρ 2008, 13:20
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Re: ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΒΛΙ

Δημοσίευσηαπό free4 » Κυρ 01 Ιουν 2008, 18:04

tsipaoktsi έγραψε:Επειδή κατά τη τελευταία μου επίσκεψη στη Θεσσαλονίκη"συνέλαβα" πλήθος μελών του Paokmania να δίνουν σκληρές μάχες πάνω από ένα τάβλι στις πλατείες της πόλης, σκέφτηκα πως ένα ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΒΛΙ των μελών του PAOKMANIA θα είχε απίστευτο χαβαλέ κι απίστευτη επιτυχία!
ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΟ εννοώ, μιας και είμαστε απ΄όλα τα μήκη και τα πλάτη της γης....
Θα μας φέρει ακόμα πιο κοντά κάτι τέτοιο, και, ειδικά για τα ΠΑΟΚΤΣΑΚΙΑ του εξωτερικού θα είναι άλλη μια αφορμή για επικοινωνία με τα αδέρφια τους εδώ...
Επειδή τα περί Internet δεν τα κατέχω και πολύ, είναι εφικτό κατ΄αρχήν κάτι τέτοιο? Ξέρει κανείς κάτι σχετικό?
Μπορούμε να δηλώσουμε εδώ συμμετοχές κι από Σεπτέμβριο να ξεκινήσουμε κανονικό πρωτάθλημα με αποτελέσματα , βαθμολογίες, έπαθλα κ.τ.λ.
Να έχουμε κάθε βδομάδα π.χ κάθε Τετάρτη βράδυ από μία αγωνιστική΄κι αν μαζευτούμε πολλοί να κάνουμε 2 ομίλους...
Τι λέτε, ψήνεστε?? :wink:

:x
ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΙ, ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΑΒΛΙ !!!




Δηλαδή όταν λες δύο ομίλους τι εννοείς; Τους εντός και τους εκτός Ελλάδας; χαχαχα. Πραγματικά πολύ καλή σκέψη. Θα πρέπει να ασχοληθούμε όμως, σοβαρά για να κάνουμε ένα τέτοιο εγχείρημα. Εγώ τάβλι είχα δει μια μέρα που κάποιος έπαιζε στο hi5 αλλά δεν ξέρω περισσότερα..
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό midenistis » Κυρ 01 Ιουν 2008, 21:34

6 χρονών μ' έμαθε ο πατέρας μου τάβλι!
Όχι να το παινευτώ, αλλά.. είμαι δύσκολο αντίπαλος. :lol:
Άβαταρ μέλους
midenistis
 
Δημοσιεύσεις: 1331
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 02:49
Τοποθεσία: West Side Salonica

Δημοσίευσηαπό tsipaoktsi » Κυρ 01 Ιουν 2008, 22:29

lefis
free4
trobonaras
mastoras
midenistis
paokara4
tsipaoktsi
tsachou
Tsachou ,
...όταν θ΄αγαπήσεις το γέλιο σου και την αναπνοή σου...
Άβαταρ μέλους
tsipaoktsi
 
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: Τρί 11 Δεκ 2007, 23:27
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευσηαπό free_billi » Κυρ 01 Ιουν 2008, 22:29

μεσαααααααααααααααααααααααααα
:?
ΠΑΟΚ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ
Άβαταρ μέλους
free_billi
 
Δημοσιεύσεις: 151
Εγγραφή: Τετ 26 Δεκ 2007, 03:32
Τοποθεσία: UK

Δημοσίευσηαπό free4 » Κυρ 01 Ιουν 2008, 23:42

Με εμένα έπαιξες Καρεένα; Όχι; χαχαχαχαχα. Έλα να δεις τι σε περιμένει...
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό free4 » Κυρ 01 Ιουν 2008, 23:52

Όπου και όποτε θες.......
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Platon » Κυρ 01 Ιουν 2008, 23:57

Kareena4ever έγραψε:Ασε ρε Φρη, Δικαστη Ντρεντ του ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ.
Σε οποιο τοπικ εγραψες για συμφιλιωση, θα τρωγονται μεταξυ τους οι φιλοι του ΠΑΟΚ για χρονια.
Μου θυμιζεις τον Τσαγανεα στην ταινια "Οι Γερμανοι ξαναρχονται" να λεει: "Προς τι το μισος και ο αλληλοσπαραγμος;"
Φρη, στο ταβλι δεν εχει τετοιες πονηριες.
Θα σε κονιορτοποιησω, θα σε διαλυσω, θα σε εξοντωσω ταβλικα ρεεεεεεε.



:)


Xaxaxa...όντως ο Free δεν κάνει για μεσολαβητής παρόλο που έχει δίκιο. Το άλλο topic έγινε μπουρδέλο...

Στο θέμα μας αδερφέ Kareena, μεγιστάνα, ανεπανάληπτε, γίγαντα, τρισμέγιστε μαγιστρε της ιερής στοάς του τάβλι, το καλοκαίρι ευχαρίστως να παίξουμε...αν θέλεις βεβαια...
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Δημοσίευσηαπό Dante » Δευτ 02 Ιουν 2008, 00:36

Πάντως παιδιά αν και δεν ασχολούμαι με τον ιντερνετικό αρκετά, σε όσα site έχω δει δεν έχουν πολλά παιχνίδια. Για παράδειγμα έχουν μόνο τις πόρτες, ούτε πλακωτό ούτε φεύγα ούτε ασόδιο. Δηλαδή όσα έχω δει έχουν μόνο το παιχνίδι του κωλόφαρδου. Γι'αυτό θα έλεγα να οργανώσουμε κανα πρωταθληματάκι στις πατροπαράδοτες καφετέριες να γνωριστούμε και καλύτερα
Τελευταία επεξεργασία από Dante και Δευτ 02 Ιουν 2008, 00:44, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Μηδέν άγαν (πλην Π.Α.Ο.Κ).
Dante
 
Δημοσιεύσεις: 473
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 16:17
Τοποθεσία: Ιωάννινα

Δημοσίευσηαπό Platon » Δευτ 02 Ιουν 2008, 00:42

Kareena4ever έγραψε:33ος βαθμος Σκωτικου Ταβλικου Δογματος δεν ειναι τιποτα για μενα. Εχω γραψει και αποκρυφα ταβλικα κειμενα που ο Λιακοπουλος ουτε στο ονειρο του δεν φανταζεται.
:)


Τώρα που το λες κάτι έχει πάρει το μάτι μου σε μια μυστική βιβλιοθήκη, κάπου στις Aνδεις... Τα πρωτόκολλα των σοφών της Ιερής Λέσχης του τάγματος των Tάβλιφορων είναι δικό σου έργο?
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Δημοσίευσηαπό novito » Δευτ 02 Ιουν 2008, 05:31

tsipaoktsi έγραψε:lefis
free4
trobonaras
mastoras
midenistis
paokara4
tsipaoktsi
tsachou
Tsachou
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

Δημοσίευσηαπό fofanaserres » Δευτ 02 Ιουν 2008, 06:59

Κατ'αρχήν εσύ γατάκι novito ψήνεσαι παντού για "ξύλο".Είτε αυτό λέγεται pro είτε αυτό λέγεται τάβλι.Οχι που δεν θα σουν μέσα δηλαδή...

ΜΣΑ ΓΡΑΨΕΣΕ ΣΕ ΩΛΕ.ΛΥΠΟ ΛΟΚΑ PICTO.... :lol: :lol: :lol:

Kareena4ever έγραψε:Ρε παιδια ειναι δυνατον να ειμαστε σαιτ που ασχολειται με τον ΠΑΟΚ και να διοργανωνουμε τουρνουα ταβλι;
Χωρις λογο θα κανετε τουρνουα για να δειτε να σηκωνω παλι κουπα. Αν θελετε, καντε το.

Αφου Τσι ξερεις πως πασχω απο ανιατη ασθενεια.
Δεν μπορω να χασω στο ταβλι.
Χρυσα μου χερακια, τι εκανα παλι. Ο Αναθεμα προστεθηκε σημερα στην λιστα των πτωματων που αφησα στον αγωνιστικο χωρο πισω μου ηττημενους και ντροπιασμενους.

KAREENA Αδερφέ όποτε θέλεις... :lol: :lol: :lol: Σύντομα θα κατέβω Θεσσαλονίκη για δουλειές.Αν έχεις χρόνο σε χτυπάω ένα τηλεφωνάκι να "λογαριαστούμε"και από κοντά.... :lol: :lol: :lol:

ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΝΟΕΙΤΕ.....
ΚΑΙ ΤΟ ΤΑΒΛΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΟ...
ΠΑΟΚ είσαι για αυτό που για άλλους είναι άπιαστο όνειρο
paokfanatico.blogspot.com
Άβαταρ μέλους
fofanaserres
 
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Πέμ 13 Δεκ 2007, 00:31
Τοποθεσία: Gate -4-

Δημοσίευσηαπό lefis » Δευτ 02 Ιουν 2008, 09:14

Dante έγραψε:Πάντως παιδιά αν και δεν ασχολούμαι με τον ιντερνετικό αρκετά, σε όσα site έχω δει δεν έχουν πολλά παιχνίδια. Για παράδειγμα έχουν μόνο τις πόρτες, ούτε πλακωτό ούτε φεύγα ούτε ασόδιο. Δηλαδή όσα έχω δει έχουν μόνο το παιχνίδι του κωλόφαρδου. Γι'αυτό θα έλεγα να οργανώσουμε κανα πρωταθληματάκι στις πατροπαράδοτες καφετέριες να γνωριστούμε και καλύτερα


εχεις απολυτο δικιο.μονο με πορτες δεν γινεται η δουλεια.τωρα για καφε???δυσκολο λογω χρονου
Ο ΠΑΟΚ μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσχθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας.διότι έμαθε τους οπαδους να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λογου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία.
παράφραση του Ισοκράτη...
Άβαταρ μέλους
lefis
 
Δημοσιεύσεις: 2110
Εγγραφή: Παρ 14 Μαρ 2008, 13:20
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Δημοσίευσηαπό sofianos8891 » Δευτ 02 Ιουν 2008, 10:27

Dante έγραψε:Πάντως παιδιά αν και δεν ασχολούμαι με τον ιντερνετικό αρκετά, σε όσα site έχω δει δεν έχουν πολλά παιχνίδια. Για παράδειγμα έχουν μόνο τις πόρτες, ούτε πλακωτό ούτε φεύγα ούτε ασόδιο. Δηλαδή όσα έχω δει έχουν μόνο το παιχνίδι του κωλόφαρδου. Γι'αυτό θα έλεγα να οργανώσουμε κανα πρωταθληματάκι στις πατροπαράδοτες καφετέριες να γνωριστούμε και καλύτερα


symfono...
sofianos8891
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Σάβ 12 Απρ 2008, 11:32

ταβλι παοκμανια

Δημοσίευσηαπό geopaokara » Δευτ 02 Ιουν 2008, 12:25

στειστε τα και εγω μεσα ειμαι

ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΑΒΛΙ
geopaokara
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Κυρ 09 Δεκ 2007, 16:17

Επόμενο

Επιστροφή στο Ψυχαγωγία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες