Ανέκδοτα ΙΙ

Για να γελάσει και λίγο το χειλάκι μας...

Re: Ανέκδοτα ΙΙ

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Σάβ 23 Ιούλ 2016, 23:10

Το τοπικ με τον σταρτρεκ και το σαντος εδω ειναι;
Προτεινω να διοργανωνονται θεματικες βραδιες.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8366
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Ανέκδοτα ΙΙ

Δημοσίευσηαπό PaokP » Κυρ 24 Ιούλ 2016, 20:43

Τώρα που είναι οι γριες προετοιμασία θα έχουν wifi;

Στάλθηκε από το IQ3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
PaokP
 
Δημοσιεύσεις: 270
Εγγραφή: Τετ 12 Μαρ 2014, 07:34

Re: Ανέκδοτα ΙΙ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 25 Ιούλ 2016, 09:11

Ομολογώ ότι αρκετά από τα ανέκδοτα ήταν καλά.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89366
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ανέκδοτα ΙΙ

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Δευτ 25 Ιούλ 2016, 10:48

Και που να γράψω και γω
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11404
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: Ανέκδοτα ΙΙ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 25 Ιούλ 2016, 11:21

ΩΧ
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89366
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ανέκδοτα ΙΙ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 25 Ιούλ 2016, 11:34

Ο Κωστής πότε θα αρχίσει να γράφει εδώ??? :? Αναμένω με ενδιαφέρον... :shock: :shock:

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

:oops: Ουπς, πως είπατε??? :? :?

Δεν είναι εδώ το topic "Χιουμοριστικό ταλέντο νεαρών moderators PAOKmania"??? :roll: :roll:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ανέκδοτα ΙΙ

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Δευτ 25 Ιούλ 2016, 11:49

Κατσε ρε γκοραν. Τα καλυτερα ανεκδοτα εδω περα τα γραφω εγω και δεν ειμαι καν μπλε



τα ανεκδοτα του θεου ειναι εκτος συναγωνισμού
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10120
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

Re: Ανέκδοτα ΙΙ

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Δευτ 25 Ιούλ 2016, 11:58

-Ρε ζεματάει η άμμος! Όταν σου είπα πως θα ρθω ξυπόλυτος γιατί είπες οκ;

-Είπα ω καίει.



Μέτριο αλλά να κάνω και γω είσοδο στο θέμα. Για τον απόστολο, όχι για μένα
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11404
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: Ανέκδοτα ΙΙ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 25 Ιούλ 2016, 12:01

pgetsos έγραψε:-Ρε ζεματάει η άμμος! Όταν σου είπα πως θα ρθω ξυπόλυτος γιατί είπες οκ;

-Είπα ω καίει...


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ανέκδοτα ΙΙ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 25 Ιούλ 2016, 12:11

pgetsos έγραψε:-Ρε ζεματάει η άμμος! Όταν σου είπα πως θα ρθω ξυπόλυτος γιατί είπες οκ;

-Είπα ω καίει.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89366
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ανέκδοτα ΙΙ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 25 Ιούλ 2016, 12:12

Παίζει να είμαι το πιο ευγενικό μέλος ΚΑΙ το νέο τόπικ...
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89366
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ανέκδοτα ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Kostas_Peraia4 » Δευτ 25 Ιούλ 2016, 12:13

Τελος ρε. Μονο ΠΑΣΟΚ

Ανήκω κι εγώ στο παρεάκι του chat
Άβαταρ μέλους
Kostas_Peraia4
 
Δημοσιεύσεις: 4817
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2014, 20:40

Re: Ανέκδοτα ΙΙ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 25 Ιούλ 2016, 12:16

:idea: Θαρρώ ότι τέτοια κατάντια θα ταίριαζε απόλυτα μόνο στο topic "Κοινωνία ώρα μηδέν"... :cry:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ανέκδοτα ΙΙ

Δημοσίευσηαπό mitsogrande » Δευτ 25 Ιούλ 2016, 12:17

Εικόνα
mitsogrande
 
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: Τρί 22 Φεβ 2011, 13:14

Re: Ανέκδοτα ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 25 Ιούλ 2016, 12:50

Kostas_Peraia4 έγραψε:Τελος ρε. Μονο ΠΑΣΟΚ





:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Διαρκείας στο ΠΑ.ΣΟ.Κ. λέει!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:




Αφιερωμένο, γιατί το ζήτησες χθες (όχι δικό μου):



Κανονίζουν ο Κωστίκας και ο Γιωρίκας να παραγγείλουν πίτσα, στο σπίτι του Γιωρίκα. Παραγγέλνουν μια γίγας, φτάνει ο ντελιβεράς, πληρώνουν και ανοίγει ο Γιωρίκας το κουτί..

- Κωστίκα, σε πόσα κομμάτια λες να τη κόψω, 8 ή 16;
- Κόψε 8, δεν πεινάω πολύ...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ανέκδοτα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες