Ανέκδοτα

Για να γελάσει και λίγο το χειλάκι μας...

Re: Ανέκδοτα

Δημοσίευσηαπό evans4 » Κυρ 13 Δεκ 2009, 22:08

Once there was a prostitute who had three different rates
based on the following three conditions:
1) $100.00 to do it on the grass.
2) $200.00 to do it on a couch.
3) $300.00 to do it in the bed.

One day, a British walks in and slaps a $100 note on
the table. So they go out and did it on the grass.

Soon, an American walks in and slaps a $200 note on the table.
So they go for the couch and do it on there.

At the end of the day, a Greek walks in and slaps $300 on the table....

Happy from seeing the money the prostitute says, "Wow,... youve got some class".

The Greek responds,
"Class my ass morie poutana... Three times on the grass."

:opaokara: :opaokara:
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
evans4
 
Δημοσιεύσεις: 898
Εγγραφή: Πέμ 14 Μάιος 2009, 13:39
Τοποθεσία: Βασιλικα city

Re: Ανέκδοτα

Δημοσίευσηαπό Brainiac4 » Κυρ 13 Δεκ 2009, 22:30

αυτό το τελευταίο με την Παναγία δεν μου άρεσε καθόλου !
είναι το χειρότερο πραγμα να βρίζουμε τον Θεό , τον Χριστό , την Παναγία , τους Αγίους και τους Αγγέλους .....αλλα ακόμα χειρότερο είναι οταν γράφονται τετοια πρόστυχα ανεκδοτα σχετικα με τον Θεό η την Παναγία ......Ντρέπομαι και μόνο στη σκέψη οτι κάποιος ίσως να γελάει διαβάζοντας το παραπάνω ανέκδοτο η τα αλλα .....

Ελπίζω αδελφέ μου να καταλαβες οτι αυτό που εγραψες ηταν μεγάλη αμαρτια .... εύχομαι ο Θεός να σε φωτίσει να μετανοήσεις γι'αυτο.......... οκ , είσαι ΠΑΟΚτσής , οπως κι εγώ ... οπως κι όλοι μας ... μα εκτός απο τον ΠΑΟΚ πρεπει να αγαπάμε τον Χριστό και την Παναγία .....

ζητω συγγνώμη αν με τα γραφόμενα μου προσέβαλα κάποιον , αλλα σαν Χριστιανός Ορθόδοξος ένιωσα ασχημα και ηθελα να δώσω μια αδελφική συμβουλή ...
Ο ΘΕΟΣ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΜΥΑΛΟ
Ο ΠΑΟΚ ΜΑΣ ΤΟ ΠΗΡΕ
Σ.Φ.ΠΑΟΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ "ΚΙΚΟΝΕΣ"
Άβαταρ μέλους
Brainiac4
 
Δημοσιεύσεις: 84
Εγγραφή: Παρ 20 Φεβ 2009, 21:12

Re: Ανέκδοτα

Δημοσίευσηαπό paok nafplio » Κυρ 13 Δεκ 2009, 23:05

Χαλαρωσε ρε φιλε ανεκδοτο ειναι..αν ελεγε για τον αλαχ θα σε πειραζε ετσι???σιγα το πραμα..ασε που το πιο φυσιολογικο κ αγνο πραγμα στην ανθρωποτητα ειναι ο ερωτας..
Άβαταρ μέλους
paok nafplio
 
Δημοσιεύσεις: 1937
Εγγραφή: Κυρ 07 Σεπ 2008, 02:44
Τοποθεσία: Aνθιμος neighbour....

Re: Ανέκδοτα

Δημοσίευσηαπό nikos55 » Δευτ 14 Δεκ 2009, 09:52

Ερώτηση: Γειά σας. Έχω τα εξής προβλήματα: α) Φοβάμαι τα ερωτικώς μεταδιδόμενα νοσήματα, β) Εκσπερματώνω πρόορα, γ) Έχω μικρό πέος.

Απάντηση: α) Βάλε ένα προφυλακτικό, β) Βάλε δύο προφυλακτικά, γ) Βάλε τρία προφυλακτικα!
Παυλο πηδα απ'το μπαλκονι!
Άβαταρ μέλους
nikos55
 
Δημοσιεύσεις: 492
Εγγραφή: Πέμ 25 Σεπ 2008, 23:36

Re: Ανέκδοτα

Δημοσίευσηαπό gash04 » Δευτ 14 Δεκ 2009, 12:25

Θέματα που προσβάλλουν τις πολιτικές ή θρησκευτικές πεποιθήσεις μελών απαγορεύονται να δημοσιεύονται.
Για αυτόν τον λόγο διεγράφη.
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Ανέκδοτα

Δημοσίευσηαπό Maximus » Δευτ 14 Δεκ 2009, 17:47

Ο Εβραίος φονταμενταλιστής μπαμπάς καθόταν σε μια ξαπλώστρα στην παραλία και χάζευε το μικρό του γιό που έπαιζε ανέμελα στο κύμα με το κουβαδάκι του.

Ξαφνικά σηκώνεται ένα τεράστιο κύμα που παρασύρει το παιδί στα βάθη της θάλασσας και το εξαφανίζει μπροστά στα έκπληκτα μάτια του πατέρα του.
Απελπισμένος ο πατέρας σηκώνει τα μάτια και τα χέρια του στον ουρανό, γονατίζει στην άμμο και αρχίζει να ουρλιάζει σα δαιμονισμένος:
-ΚΥΡΙΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.....ΚΥΡΙΕΕΕΕΕ.....
Θεέ μου γύρνα πίσω το παιδί μου,
Θεέ μου στείλε μου πίσω το μονακριβο γιό μου,
Είναι το φώς της ζωής μου...
Είναι η ζωή μου όλη....
Θεέ του Ισραήλ κάνε το θαύμα σου, στείλε πίσω τον Αλόν,
Θεέ μου άκου τη φωνή του δούλου σου και λυπήσου με....
ΣΤΕΙΛΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΠΙΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ξαφνικά....ένα δευτερο μεγάλο κύμα επιστρέφει το παιδί του...και τότε ό άντρας κοιτώντας τον ουρανό με ευλάβεια και ταπεινοφροσύνη
ψελλίζει...
-.......και το κουβαδάκι;


ΥΓ.

Νομιζω οτι αφορα την τσιγκουνια περισσοτερο και λιγοτερο την πιστη των Ιουδαιων...Για αυτο δεν νομιζω οτι συγκαταλεγεται σε θρησκευτικες πεποιθησεις...Αν εκανα λαθος και το ποσταρα, με συγχωρειτε...
Άβαταρ μέλους
Maximus
 
Δημοσιεύσεις: 5944
Εγγραφή: Παρ 24 Απρ 2009, 08:58
Τοποθεσία: Σε ενα δυαρακι με παντοφλα και φασκομηλο...

Re: Ανέκδοτα

Δημοσίευσηαπό PRAKTORINOS » Δευτ 14 Δεκ 2009, 18:07

Εκτός τού οτι το βρήκα εξόχως διασκεδαστικό,
θα ήθελα να σου επισημάνω το άγαρμπο περιεχόμενό του
καθώς είμαι βέβαιος οτι θα ενοχλήσει
πολλούς λαθραναγνώστες
και non-registered καθημερινούς θιασώτες τού φόρουμ.
Άβαταρ μέλους
PRAKTORINOS
 
Δημοσιεύσεις: 2081
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιαν 2008, 10:55
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη, μεταξύ αράουτ και μπενάλντ.

Re: Ανέκδοτα

Δημοσίευσηαπό Realcon » Δευτ 14 Δεκ 2009, 18:16

paok nafplio έγραψε:Χαλαρωσε ρε φιλε ανεκδοτο ειναι..αν ελεγε για τον αλαχ θα σε πειραζε ετσι???σιγα το πραμα..ασε που το πιο φυσιολογικο κ αγνο πραγμα στην ανθρωποτητα ειναι ο ερωτας..


Και ο Αλλάχ ο ίδιος Θεός έιναι, απλά σε άλλη γλώσα. Οπως λέμε God στα Αγγλικά, Γκόσπουτ στα Βουλγαρικα και πάει λέγοντας.

Συγνώμη για το οφφ τοπικ.

Συνεχίζουμε...

Είναι τώρα σε ένα μπαρ στο φαρ ουέστ, οι γνωστοί θαμώνες και συζητάνε, οπότε σε κάποια φάση μπαίνει μέσα ένας πίθηκος και πάει στον μπάρμαν και του λέει:
- "Πιάσε μια μπίρα."
Τα παίζει ο μπάρμαν, που δεν είχε ξαναδεί πίθηκο να μιλάει, αλλά τι να κάνει, συμφωνεί:
- "Έφτασεεεεεε...."
- "Ευχαριστώ", λέει ο πίθηκος και την πίνει.
Ύστερα ρωτάει το μπάρμαν:
- "Τι σου χρωστάω ρε μπάρμαν;"
- "2000 δραχμές."
- "2000 δραχμές;; Λίγο ακριβός δεν είσαι ρε φίλε, λέει ο πίθηκος. Τέλος πάντων ας σε πληρώσουμε..."
Και βγάζει 2000 και του τις δίνει. Ο μπάρμαν, όλος περιέργεια για τον πίθηκο ακόμα, του λέει:
- "Ξέρεις, δεν έρχονται συχνά πίθηκοι στο μπαρ..."
- "Ε, τι περίμενες ρε μαλάκα με τέτοιες τιμές που έχεις;;;"
“Κύριε Ιησού Χριστέ, ελέησόν με”.
ΔΟΞΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΑΓΙΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΚΥΡΙΕ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΕ!
Άβαταρ μέλους
Realcon
 
Δημοσιεύσεις: 3626
Εγγραφή: Δευτ 14 Απρ 2008, 01:48

Re: Ανέκδοτα

Δημοσίευσηαπό Realcon » Δευτ 14 Δεκ 2009, 18:19

batzi95 έγραψε:τελευταιο για σημερα

Γερμανός: Σοβαρά; Απίστευτο! Εντυπωσιακό!
Έλληνας: Πω, πω, κουφάθηκα ρε πούστη μου!

Γερμανός: Δε με απασχολεί ιδιαίτερα το συγκεκριμένο ζήτημα.
Έλληνας: Στ’ αρχίδια μου!

Γερμανός: Μου αρέσουν οι προκλήσεις.
Έλληνας: Γαμώ την τύχη μου! Κι άλλη στραβή!

Γερμανός: Δεν είχα σχέση με το συγκεκριμένο εγχείρημα.
Έλληνας: Τι στο διάολο έχω να κάνω εγώ με αυτή την παπαριά!

Γερμανός: Θα είναι δύσκολο να συντονίσουμε τις ενέργειές μας.
Έλληνας: Να πάει να γαμηθεί και να το κάνει μόνος του ο καριόλης!

Γερμανός: Ναι, οπωσδήποτε σήμερα θα μπορέσω να δουλέψω μερικές ώρες παραπάνω.
Έλληνας: Ωραία! Και κερατάς και δαρμένος!

Γερμανός: Δε γνωρίζει ο συνάδελφος το συγκεκριμένο πρόβλημα.
Έλληνας: Είναι εντελώς μ@λ@κ@ς!

Γερμανός: Με συγχωρείτε.
Έλληνας: Εεε! Εσύ!

Γερμανός: Με συγχωρείτε κύριε.
Έλληνας: Εεε! Εσύ! Ναι, εσύ ρε μαλάκα!

Γερμανός: Ο προϊστάμενος δεν έμεινε ιδιαίτερα ευχαριστημένος με το αποτέλεσμα.
Έλληνας: Είστε όλοι άχρηστοι !

Γερμανός: Λυπάμαι αλλά δε μπορώ να σε εξυπηρετήσω.
Έλληνας: Δε γαμιέσαι λέω ‘γω!

Γερμανός: Επιτέλους αναγνωρίστηκαν οι προσπάθειές της.
Έλληνας: Τι; Πήρε προαγωγή; Αναρωτιέμαι πόσους από το διοικητικό συμβούλιο έχει τσιμπουκώσει.

Γερμανός: Μήπως θυμάσαι που τοποθέτησες τα έγγραφα που σου έδωσα;
Έλληνας: Τι τα έκανες τα κωλόχαρτα;

Γερμανός: Νομίζω πως η πρότασή σου είναι ανεφάρμοστη.
Έλληνας: Καλά, σκατά έχεις στο μυαλό σου;

Γερμανός: Το νέο αίτημα του για αύξηση απορρίφθηκε.
Έλληνας: Πάλι τα αρχίδια μου πήρε!

Γερμανός: Δεν υπάρχουν περιθώρια για περαιτέρω ανέλιξη.
Έλληνας: Θα ψοφήσεις και θα είσαι ακόμα κλητήρας!

Γερμανός: Το φωτοτυπικό έχει τεθεί εκτός λειτουργίας.
Έλληνας: Πάλι χάλασε η μπακατέλα!

Γερμανός: Οι συνθήκες εργασίας δεν είναι οι ιδανικότερες.
Έλληνας: Μπουρδέλο έχουμε καταντήσει!

Γερμανός: Ο ανελκυστήρας δε λειτουργεί.
Έλληνας: Από τα σκαλιά και άμα σ’ αρέσει!

Γερμανός: Νομίζω πως ο προϊστάμενος είναι σήμερα σε καλή διάθεση.
Έλληνας: Είναι ακόμα τύφλα από χθες.

Γερμανός: Πρέπει να ενταθούν οι προσπάθειές σας.
Έλληνας: Σκουλήκια! Θα δουλέψετε μέχρι να λιώσετε!

Γερμανός: Το αποτέλεσμα είναι μάλλον φτωχό.
Έλληνας: Καλά τόση ώρα για αυτή τη μαλακία;

Γερμανός: Καλημέρα κύριε Διευθυντά!
Έλληνας: Καλώς τ’ αρχίδια μας τα δυο…

Γερμανός: Το κάπνισμα πρέπει να το περιορίσουμε.
Έλληνας: Ρε σεις! Τεκέ το κάναμε εδώ μέσα!

Γερμανός: Η εταιρεία μας σκέφτεται.
Έλληνας: Μας έχουν γραμμένους.

:lol: :lol: :opaokara: :opaokara: :lol: :lol:
“Κύριε Ιησού Χριστέ, ελέησόν με”.
ΔΟΞΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΑΓΙΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΚΥΡΙΕ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΕ!
Άβαταρ μέλους
Realcon
 
Δημοσιεύσεις: 3626
Εγγραφή: Δευτ 14 Απρ 2008, 01:48

Re: Ανέκδοτα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 17 Δεκ 2009, 13:53

Ο Ταρζάν εμφανίζεται μια μέρα ξαφνικά σε ένα ορεινό χωριό της ελληνικής επαρχίας. Ένας χωρικός τον συναντά τυχαία στον δρόμο και βλέποντάς τον ντυμένο έτσι περίεργα, τον ρωτά:
-Τι είσαι εσύ;
-Εγώ είμαι ο Ταρζάν, μπορώ και μιλάω με τα ζώα!
-Μπα! του λέει ο χωρικός κοροϊδευτικά, Τι μου λες; Για πάμε στον σκύλο να δούμε θα συνεννοηθείτε;
Πηγαίνουν μέχρι το μαντρί που είναι ο σκύλος και αρχίζουν:
-Γαβ γαβ, ο σκύλος.
-Γαβ γαβ, ο Ταρζάν.
-Τι σου είπε; ρωτάει ο χωρικός.
-Ε να, μου είπε ότι τον έχεις εδώ συνέχεια δεμένο, τον ταΐζεις αποφάγια, και τον πηγαίνεις μόνο μια φορά στους έξι μήνες για κυνήγι.
Ο χωρικός ψαρώνει.
-Για πάμε και στον γάιδαρο, λέει στον Ταρζάν.
Φτάνουν στο παχνί και ο Ταρζάν αρχίζει τα ίδια.
-Τι σου είπε; ρωτά τον Ταρζάν ο χωρικός.
-Λέει ότι τον φορτώνεις πολύ, ότι τον δέρνεις όταν δεν μπορεί να τα βγάλει πέρα, και ότι τον ταΐζεις μόνο μία μπάλα σανό την εβδομάδα.
Ο χωρικός έχει μείνει με το στόμα ανοιχτό. Λίγο παραπέρα είναι και η κατσίκα. Ο Ταρζάν αρχίζει να της μιλάει και πριν προλάβει η κατσίκα να κάνει το πρώτο "μπεεε", πετάγεται ο χωρικός και λέει στον Ταρζάν:
-Μην την πιστεύεις την π#@*^να, αυτή μου ρίχτηκε!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89370
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ανέκδοτα

Δημοσίευσηαπό GORDON » Πέμ 17 Δεκ 2009, 21:43

Δεν ξέρω αν έχει ξαναγραφεί...

Δασκάλα του δημοτικού ρωτάει μια μέρα τα παιδιά τι δουλειά κάνουν οι γονείς τους:
- “Εσένα Γιωργάκη η μαμά σου τι κάνει όλη μέρα;”
Ο Γιωργάκης σηκώθηκε όρθιος και είπε με πολλή περηφάνια:
- “Είναι οδοντογιατρός κυρία!”
- “Εσένα Μαρία οι δικοί σου γονείς με τι ασχολούνται;”, ρώτησε στη συνέχεια ένα κοριτσάκι που φαινότανε κάπως φοβισμένο.
Αυτό σηκώθηκε και διστακτικά ψιθύρισε:
- “Είναι ταχυδρόμος ο μπαμπάς μου κυρία και η μαμά μου δεν δουλεύει”.
- “Πρέπει να είμαστε υπερήφανοι για τη δουλειά που κάνουν οι γονείς μας”, είπε η δασκάλα θέλοντας να την εμψυχώσει. “Εσένα Τοτέ τι δουλειά κάνει ο μπαμπάς σου;”, συνέχισε.
Ο Τοτός πετάχτηκε επάνω και με ζωηρό και περήφανο ύφος έριξε τη βόμβα:
- “Εμένα κυρία ο μπαμπάς μου δουλεύει πιανίστας σε μπουρδέλο!”
Κάγκελο η δασκάλα! Το ίδιο απόγευμα η δασκάλα πάει στο σπίτι του Τοτού και χτυπάει αποφασιστικά το κουδούνι. Η πόρτα άνοιξε και στο κατώφλι φάνηκε ο περιβόητος μπαμπάς.
- “Συγνώμη που σας ανησυχώ, αλλά έχω σοβαρό πρόβλημα με το μικρό. Ισχυρίζεται ότι δουλεύετε πιανίστας σε μπουρδέλο και μάλιστα υπερηφανεύεται γι’ αυτό! Τι έχετε να πείτε;”
- “Κοιτάχτε να δείτε”, άρχισε να λέει χαμογελώντας ο πατέρας του Τοτού, “στην πραγματικότητα είμαι αναλυτής προγραμματιστής πληροφοριακών συστημάτων, εξειδικευμένος σε θέματα επικοινωνίας πρωτοκόλλου TCP/IP σε περιβάλλον UNIX, και σε ανάπτυξη εφαρμογών με χρήση νέων τεχνολογιών κατανεμημένων συστημάτων αρχιτεκτονικής CORBA, σε περιβάλλοντα αντικειμενοστραφών σχεσιακών βάσεων δεδομένων OODBMS και σε χρήση εργαλείων Business Objects σε μια εταιρεία που δε με πληρώνει εδώ και μήνες και όλοι εκεί μέσα μου φέρονται σαν να είμαι σκουπίδι. Ε, πως να το εξηγήσω τώρα αυτό σε ένα 7χρονο παιδάκι;;;
Π.Α.Ο.Κ. εσύ να πας καλά, και όλα τ' άλλα.... με κεφαλαία γράμματα...
Άβαταρ μέλους
GORDON
 
Δημοσιεύσεις: 845
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 10:35

Re: Ανέκδοτα

Δημοσίευσηαπό gika » Παρ 18 Δεκ 2009, 15:06

:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17055
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Ανέκδοτα

Δημοσίευσηαπό free4 » Σάβ 19 Δεκ 2009, 04:13

GORDON έγραψε:Δεν ξέρω αν έχει ξαναγραφεί...

Δασκάλα του δημοτικού ρωτάει μια μέρα τα παιδιά τι δουλειά κάνουν οι γονείς τους:
- “Εσένα Γιωργάκη η μαμά σου τι κάνει όλη μέρα;”
Ο Γιωργάκης σηκώθηκε όρθιος και είπε με πολλή περηφάνια:
- “Είναι οδοντογιατρός κυρία!”
- “Εσένα Μαρία οι δικοί σου γονείς με τι ασχολούνται;”, ρώτησε στη συνέχεια ένα κοριτσάκι που φαινότανε κάπως φοβισμένο.
Αυτό σηκώθηκε και διστακτικά ψιθύρισε:
- “Είναι ταχυδρόμος ο μπαμπάς μου κυρία και η μαμά μου δεν δουλεύει”.
- “Πρέπει να είμαστε υπερήφανοι για τη δουλειά που κάνουν οι γονείς μας”, είπε η δασκάλα θέλοντας να την εμψυχώσει. “Εσένα Τοτέ τι δουλειά κάνει ο μπαμπάς σου;”, συνέχισε.
Ο Τοτός πετάχτηκε επάνω και με ζωηρό και περήφανο ύφος έριξε τη βόμβα:
- “Εμένα κυρία ο μπαμπάς μου δουλεύει πιανίστας σε μπουρδέλο!”
Κάγκελο η δασκάλα! Το ίδιο απόγευμα η δασκάλα πάει στο σπίτι του Τοτού και χτυπάει αποφασιστικά το κουδούνι. Η πόρτα άνοιξε και στο κατώφλι φάνηκε ο περιβόητος μπαμπάς.
- “Συγνώμη που σας ανησυχώ, αλλά έχω σοβαρό πρόβλημα με το μικρό. Ισχυρίζεται ότι δουλεύετε πιανίστας σε μπουρδέλο και μάλιστα υπερηφανεύεται γι’ αυτό! Τι έχετε να πείτε;”
- “Κοιτάχτε να δείτε”, άρχισε να λέει χαμογελώντας ο πατέρας του Τοτού, “στην πραγματικότητα είμαι αναλυτής προγραμματιστής πληροφοριακών συστημάτων, εξειδικευμένος σε θέματα επικοινωνίας πρωτοκόλλου TCP/IP σε περιβάλλον UNIX, και σε ανάπτυξη εφαρμογών με χρήση νέων τεχνολογιών κατανεμημένων συστημάτων αρχιτεκτονικής CORBA, σε περιβάλλοντα αντικειμενοστραφών σχεσιακών βάσεων δεδομένων OODBMS και σε χρήση εργαλείων Business Objects σε μια εταιρεία που δε με πληρώνει εδώ και μήνες και όλοι εκεί μέσα μου φέρονται σαν να είμαι σκουπίδι. Ε, πως να το εξηγήσω τώρα αυτό σε ένα 7χρονο παιδάκι;;;


ΘΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:

Δείτε πλέον και ανέκδοτα:
[youtube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/nxe9UYlvZqA&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/nxe9UYlvZqA&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]

[youtube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/V4VNRK8M3S4&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/V4VNRK8M3S4&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]

[youtube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/v96_2OQ_TTY&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/v96_2OQ_TTY&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]

[youtube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/NDwFfTyLg-g&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/NDwFfTyLg-g&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]

[youtube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/aAHIaMFMk2U&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/aAHIaMFMk2U&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ανέκδοτα

Δημοσίευσηαπό novito » Σάβ 19 Δεκ 2009, 09:30

έχει εκο ή ναι ιδέα μου.....?? :mrgreen:
viewtopic.php?f=16&t=31&start=1125
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

Re: Ανέκδοτα

Δημοσίευσηαπό batzi95 » Σάβ 19 Δεκ 2009, 22:42

free εισαι οφ τοπικ ή μου φαινεται? βαριεσαι να γραψεις ή εστω να κανεις κοπυ-πεϊστ ενα ανεκδοτακι?
παρακαλω να επεμβει αμμεσα η μοντ dream-team του φορουμ...νομιζω οτι υπαρχει τοπικ με αστεια βιντεο
:yellowcard: :yellowcard: :redcard:
:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
και στο μπουρδελο το ναυαγιο θα το λεω!!!
http://www.youtube.com/watch?v=k0SPvLTzl2Y
Άβαταρ μέλους
batzi95
 
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: Σάβ 18 Οκτ 2008, 15:02
Τοποθεσία: κομοτηνή

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ανέκδοτα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης