Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Τρί 23 Μαρ 2021, 16:15

Αν και "χοντρούλα" την έκανε με περίσσια χάρη την κ*λοτουμπίτσα της.
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό tasso85 » Τρί 23 Μαρ 2021, 16:24

και ξεμπερδεψε? οποιος ειρωνευεται, στηνει ιστοριες και γενικως παιζει με το ιερο ονομα πρεπει να φτυνει αιμα, τι να την κανω την ψευτοσυγνωμη, τα υποκειμενα αυτα πρεπει να το μετανιωνουν ισοβιως
tasso85
 
Δημοσιεύσεις: 2385
Εγγραφή: Δευτ 06 Δεκ 2010, 11:32

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό gika » Τρί 23 Μαρ 2021, 16:30

Τίποτα δεν ανακάλεσε η τραγική. Ότι την "άποψη μου την ξέρετε και δεν χρειάζεται να την επαναλάβω" λέει, υπονοώντας ότι ο Σαββίδης όντως αγόρασε την Ξάνθη, αναγνωρίζοντας του ότι το έκανε για το καλό της πατρίδας. Μόνο για το ύφος της ζήτησε συγγνώμη που καταλαβαίνει ότι.. ερέθησε. Και έσβησε το ποστ από το προφίλ της. Αν αυτός ήταν ο στόχος μας... δεν έχω να πω τίποτα.

Επιπλέον θεωρεί πως επειδή ψήφισε "ένοχος για πολυιδιοκτησία" αλλά και "όχι στον υποβιβασμό", θεωρεί πως μαζί με την κατάργηση της ποινής του υποβιβασμού από τον πρωθυπουργού, έκαναν το χρέος τους στην χώρα διατηρώντας την ομοψυχία του έθνους.

Ή που είναι πιο ψεκασμένη και από τους αρνητές του κόβιντ, ή που θέλει να το παίξει τρέλη για να έχει άλλοθι όταν θα την πάνε στο δικαστήριο.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17226
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Τρί 23 Μαρ 2021, 16:39

Συμφωνώ. Τίποτα απολύτως δε πήρε πίσω
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10244
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό Azrael » Τρί 23 Μαρ 2021, 16:49

και εγω δεν βλεπω κωλοτουμπα οπως βαζουν διαφορες σελιδες ως τιτλο. Κυνηγι μεχρι να φτασει 50 κιλα
Stare in the raven's eye
Your time has come to die
Welcome to my world
Άβαταρ μέλους
Azrael
 
Δημοσιεύσεις: 4689
Εγγραφή: Σάβ 14 Δεκ 2013, 21:03
Τοποθεσία: Dagobah

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό aivas19 » Τρί 23 Μαρ 2021, 16:56

PAOK_Antarctica έγραψε:Η Μαρουπα μόλις ανακάλεσε, παρεμπιπτόντως.

Δεν ανακαλεσε ακριβως
Άβαταρ μέλους
aivas19
 
Δημοσιεύσεις: 10298
Εγγραφή: Δευτ 27 Απρ 2020, 23:20

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Τρί 23 Μαρ 2021, 16:58

Λέει:

μην μου ζητάτε να επαναλάβω την κρίση μου στην υποθεσή σας, την ξέρετε....

Μετά λέει:

Παρά ταύτα,

Ξαναδιάβασα τον τότε σχολιασμό μου για την απόφαση της επιτροπής εφέσεων της ΕΠΟ. Τα δικανικά του επιχειρήματα είναι άρτια.

Διαπίστωσα όμως ότι γράφτηκε με φιλοπαίγμονα και άθελά μου εριστική διάθεση.

Περιέχει κρίσεις, αξιολογήσεις και σχόλια που αντιλαμβάνομαι ότι ερέθισαν, αν και δεν είχα ποτέ πρόθεση να προσβάλλω ή να δυσφημίσω (πολύ περισσότερο να συκοφαντήσω), κανέναν.

ΙΔΙΩΣ ΤΟΥΣ ΔΙΚΑΣΤΕΣ, ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΑΔΙΚΗΣΑ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΙΣ ΠΡΟΘΕΣΕΙΣ ΤΟΥΣ, ΜΕ ΤΑ ΣΚΛΗΡΑ ΜΟΥ ΛΟΓΙΑ.

-----
Δηλαδή εμμέσως λέει ότι έκανε λάθος στην κρίση της.

Κοινώς κ*λοτούμπα γιατί αρνείται ακόμα και να επαναλάβει την αρχική της κρίση.

Αν εμάς μας ικανοποιεί αυτό...;

ΟΧΙ....λέω κι εγώ και θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες.

Οι λάθος κρίσεις άμεσα ή έμμεσα παραδεκτέες,

ΠΡΕΠΕΙ να γίνουν αντικείμενο τιμωρίας στα θεσμικά όργανα της τακτικής δικαιοσύνης ως:

ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗΝ ΚΑΙ ΣΥΜΜΟΡΦΩΣΙΝ.
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό tasso85 » Τρί 23 Μαρ 2021, 17:12

ποιο ειναι το χρονικο οριο μεσα στο οποιο πρεπει το βουρλο να ανασκευασει? τι λεει το εξωδικο? εντος 1 ετους? εντος δεκαετιας?
τα ενεργουμενα του κλ@ριν@κη πρεπει να χασουν την περιουσια και την προσωπικη τους ελευθερια, μονο ετσι μπορει να συνετιστουν, τα υπολοιπα ειναι σαχλαμαρες
tasso85
 
Δημοσιεύσεις: 2385
Εγγραφή: Δευτ 06 Δεκ 2010, 11:32

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό tzelas » Τρί 23 Μαρ 2021, 17:35

Βλέπω ότι ξεκινά το κείμενο της με μια επιπρόσθετη ειρωνεία και προσβολή στην ομάδα και στο πρόσωπο του Ιβάν για το μέγεθος ισχύος του και αηδιάζω:

"Εξεπλάγην να λάβω την εξώδικό σας. 10 χρόνια στον επαγγελματικό αθλητισμό δεν μου έχει ξανασυμβεί. Παρότι έχω συμμετάσχει σε καταδικαστικές αποφάσεις για περισσότερους ισχυρούς άνδρες μεγάλων ΠΑΕ και στον δημόσιο διάλογο με αιχμηρό τρόπο."

:twisted:
Άβαταρ μέλους
tzelas
 
Δημοσιεύσεις: 9803
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 23:27
Τοποθεσία: Καστοριά

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό astral » Τρί 23 Μαρ 2021, 17:38

Είναι λίγο οφτοπικ εδώ, αλλά για γέλια και για κλάματα η ψευτοπατριώτισσα υπάλληλος.
Άβαταρ μέλους
astral
 
Δημοσιεύσεις: 6933
Εγγραφή: Τρί 11 Αύγ 2020, 13:19

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό seaman » Τρί 23 Μαρ 2021, 17:39

Εδώ τους λέει και βλάκες, ότι την εγκαλούν βάσει διάταξης που έχει καταργηθεί με τον νέο Ποινικό Κώδικα του 2019
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό ΚΩΣΤΑΣ2019 » Τρί 23 Μαρ 2021, 18:17

tzelas έγραψε:Βλέπω ότι ξεκινά το κείμενο της με μια επιπρόσθετη ειρωνεία και προσβολή στην ομάδα και στο πρόσωπο του Ιβάν για το μέγεθος ισχύος του και αηδιάζω:

"Εξεπλάγην να λάβω την εξώδικό σας. 10 χρόνια στον επαγγελματικό αθλητισμό δεν μου έχει ξανασυμβεί. Παρότι έχω συμμετάσχει σε καταδικαστικές αποφάσεις για περισσότερους ισχυρούς άνδρες μεγάλων ΠΑΕ και στον δημόσιο διάλογο με αιχμηρό τρόπο."

:twisted:


δεν αναφέρει για "περισσοτερο ισχυρούς"
ΚΩΣΤΑΣ2019
 
Δημοσιεύσεις: 3111
Εγγραφή: Τετ 22 Μάιος 2019, 13:38

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό seaman » Τρί 23 Μαρ 2021, 19:24

Από SDNA για την Μαρούπαινα

Όπως σχολιάζουν οι επιτελείς του ΠΑΟΚ:

«Η σημερινή ανάρτηση της κας Μαρούπα είναι μια απέλπιδα προσπάθεια να προφυλαχθεί από τις αγωγές και τις μηνύσεις που έγιναν. Αφού η χθεσινή της προσπάθεια για συμβιβασμό με την ΠΑΕ ΠΑΟΚ έπεσε στο κενό. Για εμάς η υπόθεση άρχισε τώρα.
Η κ. Μαρούπα ας βρει το δίκιο της στον υφυπουργό της, που της εγγυήθηκε θέση στην Εκτελεστική Επιτροπή της ΕΠΟ!!! Τόσο κοστολογήθηκαν οι υπηρεσίες της, ενώ εκείνη διεκδικούσε την...προεδρία!
Όσο για τους κονδυλοφόρους του Πειραιά, που θα την ακολουθήσουν στις δικαστικές αίθουσες, ας εξηγήσουν στο κοινό που τους απέμεινε γιατί η ομάδα τους παράτησε την υπόθεση και δεν κυνήγησε στο CAS την δικαίωση. Τα υπόλοιπα στις αγωγές και τις μηνύσεις που κατατέθηκαν....»
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Τρί 23 Μαρ 2021, 19:34

Μεταφέρθηκαν όλα εδώ
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10244
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 23 Μαρ 2021, 19:35

κυνηγι στα κοπροσκυλα θα πληρωσουν, μπορει να αργησει το ελληνικο μπουρδελο αλλα θα αναγκαστει να τιμωρησει
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 28 επισκέπτες