Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Mitsospaoki4 » Πέμ 15 Απρ 2021, 17:45

Το γράφω εδώ
Ενα site (μάλλον κόκκινων συμφερόντων) apopsi.gr γράφει ότι μιλάμε με Λουτσεσκου και ότι από ώρα σε ώρα θα επέλθει συμφωνία

Τόσο μεγάλη αρδια;
Άβαταρ μέλους
Mitsospaoki4
 
Δημοσιεύσεις: 10713
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 12:53
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Βολος

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Amsterdamer_87 » Πέμ 15 Απρ 2021, 17:47

Koumpouriscorfu έγραψε:1) ο μπεος είναι λαμόγιο, αλλά αν θέλεις να μην σε πειράζουν τέτοιους χρειάζεσαι.
2) για κουγι@, κ@ρ@παπαρα δεν είπα να έρθουν τέτοια σιχ@ματα.
3) άλλα λέγονταν πέρσυ (για άσβεκους και άλλα).
4) Πως δυναμώνεις την ομάδα στο παρασκήνιο?
(Κοίτα νιάου στην διαιτησία? 2 πέναντυ στο σκουλήκι, εμείς κανένα και τι έδωσαν εναντίων σου).
Με το σταυρό στο χέρι δεν πας πουθενά, οι γαύροι πέρσυ μας έκαναν άνω κάτω για να πάρουν το πρωτάθλημα και ακόμα σου κουνάνε το δάχτυλο, αν τους έπερνες πέρσυ το πρωτάθλημα που θα ήταν τώρα?
Αυτή είναι η γνώμη μου. :nairepaok:

Μ αρεσεις...
Άβαταρ μέλους
Amsterdamer_87
 
Δημοσιεύσεις: 3900
Εγγραφή: Δευτ 21 Δεκ 2020, 16:31
Τοποθεσία: Eptalofos-Constanta-A'dam

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Πέμ 15 Απρ 2021, 17:53

Τι διαφορά έχει ο Μπέος από τον Καραπαπά, πέραν του γεγονότος ότι ο δεύτερος είναι πιο έξυπνος;
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15316
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό seaman » Πέμ 15 Απρ 2021, 18:05

Από τη Ρουμανία βγαίνει ότι ο Λούτσος ακολουθεί το δρόμο των κοινωνικών πολιτικών και φέρεται να πλήρωσε τα μισά χρέη της ιστορικής Ομάδας του Brașov (στην 3η κατηγορία τώρα), στην οποία είχε αγωνιστεί και ήταν προπονητής
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Προπαγάνδα και

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 15 Απρ 2021, 18:07

Mitsospaoki4 έγραψε:Το γράφω εδώ
Ενα site (μάλλον κόκκινων συμφερόντων) apopsi.gr γράφει ότι μιλάμε με Λουτσεσκου και ότι από ώρα σε ώρα θα επέλθει συμφωνία

Τόσο μεγάλη αρδια;

μιλας για το γαβροσαιτ και την εφημεριδα του βικτωρα μητροπουλου γλυφτη του βαγγελα και πολεμιου του Ιβαν απο την ωρα που ηρθε με ενα σωρο ψεμματα .....αφου πηγες εκει τσεκαρε τι ανοησιες εχει γραψει κατα καιρους για ΠΑΟΚ και Ιβαν ........ο φιλος μην ξεχναμε του γουμενου.....
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό papwolf » Πέμ 15 Απρ 2021, 18:14

Koumpouriscorfu έγραψε:1) ο μπεος είναι λαμόγιο, αλλά αν θέλεις να μην σε πειράζουν τέτοιους χρειάζεσαι.
2) για κουγι@, κ@ρ@παπαρα δεν είπα να έρθουν τέτοια σιχ@ματα.
3) άλλα λέγονταν πέρσυ (για άσβεκους και άλλα).
4) Πως δυναμώνεις την ομάδα στο παρασκήνιο?
(Κοίτα νιάου στην διαιτησία? 2 πέναντυ στο σκουλήκι, εμείς κανένα και τι έδωσαν εναντίων σου).
Με το σταυρό στο χέρι δεν πας πουθενά, οι γαύροι πέρσυ μας έκαναν άνω κάτω για να πάρουν το πρωτάθλημα και ακόμα σου κουνάνε το δάχτυλο, αν τους έπερνες πέρσυ το πρωτάθλημα που θα ήταν τώρα?
Αυτή είναι η γνώμη μου. :nairepaok:

Έτσι ακριβώς. Στην Ελλάδα κι όχι μόνο, με αυτόν τον τρόπο παίζεται το παιχνίδι. Δυστυχώς μια ομάδα που θέλει να πρωταγωνιστεί τόσο στις εγχώριες διοργανώσεις όσο και στην Ευρώπη χρειάζεσαι πολλά τέτοιου ηθικού αναστήματος παλικάρια και σε διάφορες θέσεις. Αλλιώς κάθε φορά που θα διεκδικούμε πρωτάθλημα θα έχουμε τα περσινά στησίματα και κάθε φορά που προσπαθούμε με αξιώσεις να μπούμε σε ομίλους κάποιας ευρωπαϊκής διοργάνωσης με πολλά οικονομικά οφέλη, θα βρίσκουμε μπροστά μας διάφορους Άγιαξ και απίθανους κόρακες που με τρία ή και δεκατρία, αν χρειαστεί, πέναλτι θα μας στέλνουν σπίτι μας. Και μη πεταχτεί κανείς να πει ότι θέλω να γίνουμε πουστόγαβροι (πράγμα που ούτως ή άλλως δεν γίνεται), να μην μας κλέβουν θέλω και να μην μας πιάνουν τον πισινό τα κατακάθια αθηνών - πειραιώς και περιχώρων. Κι αυτό γίνεται μόνο αν σε φοβούνται, μόνο αυτή την γλώσσα καταλαβαίνουν αυτά τα αποβράσματα.
Θύρα Ντουβάρ.....
Άβαταρ μέλους
papwolf
 
Δημοσιεύσεις: 3171
Εγγραφή: Πέμ 21 Ιαν 2021, 22:08

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Mitsospaoki4 » Πέμ 15 Απρ 2021, 18:16

Ναι κατάλαβα την φάση

Παπατζα φαίνεται και μάλιστα αστεία

Για αυτό και το έγραψα σε αυτό το topic
Άβαταρ μέλους
Mitsospaoki4
 
Δημοσιεύσεις: 10713
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 12:53
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Βολος

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό seaman » Πέμ 15 Απρ 2021, 18:19

Και το SDNA όμως γράφει για καθοριστικό, για το επαγγελματικό του μέλλον, σημερινό "ραντεβού" του Λούτσου
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Amsterdamer_87 » Πέμ 15 Απρ 2021, 18:47

papwolf έγραψε:
Koumpouriscorfu έγραψε:1) ο μπεος είναι λαμόγιο, αλλά αν θέλεις να μην σε πειράζουν τέτοιους χρειάζεσαι.
2) για κουγι@, κ@ρ@παπαρα δεν είπα να έρθουν τέτοια σιχ@ματα.
3) άλλα λέγονταν πέρσυ (για άσβεκους και άλλα).
4) Πως δυναμώνεις την ομάδα στο παρασκήνιο?
(Κοίτα νιάου στην διαιτησία? 2 πέναντυ στο σκουλήκι, εμείς κανένα και τι έδωσαν εναντίων σου).
Με το σταυρό στο χέρι δεν πας πουθενά, οι γαύροι πέρσυ μας έκαναν άνω κάτω για να πάρουν το πρωτάθλημα και ακόμα σου κουνάνε το δάχτυλο, αν τους έπερνες πέρσυ το πρωτάθλημα που θα ήταν τώρα?
Αυτή είναι η γνώμη μου. :nairepaok:

Έτσι ακριβώς. Στην Ελλάδα κι όχι μόνο, με αυτόν τον τρόπο παίζεται το παιχνίδι. Δυστυχώς μια ομάδα που θέλει να πρωταγωνιστεί τόσο στις εγχώριες διοργανώσεις όσο και στην Ευρώπη χρειάζεσαι πολλά τέτοιου ηθικού αναστήματος παλικάρια και σε διάφορες θέσεις. Αλλιώς κάθε φορά που θα διεκδικούμε πρωτάθλημα θα έχουμε τα περσινά στησίματα και κάθε φορά που προσπαθούμε με αξιώσεις να μπούμε σε ομίλους κάποιας ευρωπαϊκής διοργάνωσης με πολλά οικονομικά οφέλη, θα βρίσκουμε μπροστά μας διάφορους Άγιαξ και απίθανους κόρακες που με τρία ή και δεκατρία, αν χρειαστεί, πέναλτι θα μας στέλνουν σπίτι μας. Και μη πεταχτεί κανείς να πει ότι θέλω να γίνουμε πουστόγαβροι (πράγμα που ούτως ή άλλως δεν γίνεται), να μην μας κλέβουν θέλω και να μην μας πιάνουν τον πισινό τα κατακάθια αθηνών - πειραιώς και περιχώρων. Κι αυτό γίνεται μόνο αν σε φοβούνται, μόνο αυτή την γλώσσα καταλαβαίνουν αυτά τα αποβράσματα.

Και εσυ μ αρεσεις....
Στον ομορφο και αγγελικα πλασμενο κοσμο της λιγδας
Ετσι παιζεται το παιχνιδι
Άβαταρ μέλους
Amsterdamer_87
 
Δημοσιεύσεις: 3900
Εγγραφή: Δευτ 21 Δεκ 2020, 16:31
Τοποθεσία: Eptalofos-Constanta-A'dam

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό dragon » Πέμ 15 Απρ 2021, 18:51

papwolf έγραψε:
Koumpouriscorfu έγραψε:1) ο μπεος είναι λαμόγιο, αλλά αν θέλεις να μην σε πειράζουν τέτοιους χρειάζεσαι.
2) για κουγι@, κ@ρ@παπαρα δεν είπα να έρθουν τέτοια σιχ@ματα.
3) άλλα λέγονταν πέρσυ (για άσβεκους και άλλα).
4) Πως δυναμώνεις την ομάδα στο παρασκήνιο?
(Κοίτα νιάου στην διαιτησία? 2 πέναντυ στο σκουλήκι, εμείς κανένα και τι έδωσαν εναντίων σου).
Με το σταυρό στο χέρι δεν πας πουθενά, οι γαύροι πέρσυ μας έκαναν άνω κάτω για να πάρουν το πρωτάθλημα και ακόμα σου κουνάνε το δάχτυλο, αν τους έπερνες πέρσυ το πρωτάθλημα που θα ήταν τώρα?
Αυτή είναι η γνώμη μου. :nairepaok:

Έτσι ακριβώς. Στην Ελλάδα κι όχι μόνο, με αυτόν τον τρόπο παίζεται το παιχνίδι. Δυστυχώς μια ομάδα που θέλει να πρωταγωνιστεί τόσο στις εγχώριες διοργανώσεις όσο και στην Ευρώπη χρειάζεσαι πολλά τέτοιου ηθικού αναστήματος παλικάρια και σε διάφορες θέσεις. Αλλιώς κάθε φορά που θα διεκδικούμε πρωτάθλημα θα έχουμε τα περσινά στησίματα και κάθε φορά που προσπαθούμε με αξιώσεις να μπούμε σε ομίλους κάποιας ευρωπαϊκής διοργάνωσης με πολλά οικονομικά οφέλη, θα βρίσκουμε μπροστά μας διάφορους Άγιαξ και απίθανους κόρακες που με τρία ή και δεκατρία, αν χρειαστεί, πέναλτι θα μας στέλνουν σπίτι μας. Και μη πεταχτεί κανείς να πει ότι θέλω να γίνουμε πουστόγαβροι (πράγμα που ούτως ή άλλως δεν γίνεται), να μην μας κλέβουν θέλω και να μην μας πιάνουν τον πισινό τα κατακάθια αθηνών - πειραιώς και περιχώρων. Κι αυτό γίνεται μόνο αν σε φοβούνται, μόνο αυτή την γλώσσα καταλαβαίνουν αυτά τα αποβράσματα.

Αν θές να μην σε κλέβουν δεν φέρνεις στη ομάδα κλέφτες ουτε ζητάς να γίνεις σαν αυτούς. Είδαμε ότι τρία κυπελλα κ πρωταθλημα πηραμε άρα υπάρχει τρόπος χωρίς λαμογια . Ναι σου έκλεψαν ένα , σε έκανε πιο δυνατό κ κατάφερες να γίνεις ακόμα καλυτερος. Ναι για εμας είναι πιο δυσκολο αλλά είναι καθαρο. Χίλιες φορες ένα καθαρό παρά 40 με μπεους, κουγιες κ καραπαπαρες. Δεν ζηλεύω αυτούς που θεωρώ κλέφτες ουτε τις πρακτικές τους που με έκαναν να τους αποκαλώ κλέφτες. Θα ήθελα να έχω λεφτά να προσφερω τα παντα στα παιδια μου αλλά δεν θα κλέψω, ναι κάποιοι το κάνουν κ απολαμβάνουν περισσότερα κ αυτοί και τα παιδια τους, δεν πειραζει εγώ θέλω να τους διδάξω να είναι αξιοπρεπείς κ ας έχουν λιγότερα. Έτσι νιωθω για τον ΠΑΟΚ.
Άβαταρ μέλους
dragon
 
Δημοσιεύσεις: 4478
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2017, 18:42
Τοποθεσία: Ναυπλιο

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό dragon » Πέμ 15 Απρ 2021, 19:04

Ο ΠΑΟΚ απέδειξε ότι μπορείς κ χωρίς να κλέψεις, είπαμε είναι πιο δυσκολο. Απεδειξε ότι δεν χρειάζεται μπεους. Αλλά ναι ρε μάγκες είναι δυσκολο να είσαι καθαρός, είναι δυσκολο να παιζεις τίμια, είναι δυσκολο να διεκδικείς, ναι θα σε κλέψουν ναι δεν θα παρεις πάντα αυτό που αξίζεις, αλλά όταν παραδεχεσαι ότι ο μόνος τρόπος είναι ο δικός τους ταυτόχρονα τους ξεπλένεις κ πας να τους μοιάσεις. Υπάρχει κ άλλος δρόμος σιγουρα κ είναι πιο ευκολος, αλλά ο δρόμος του ΠΑΟΚ είναι δυσκολος αλλά γεμάτος αξιοπρέπεια. Αυτό δεν το χαρίζω. Τα πρωταθληματα ας τα πάρουν όλα.
Άβαταρ μέλους
dragon
 
Δημοσιεύσεις: 4478
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2017, 18:42
Τοποθεσία: Ναυπλιο

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Amsterdamer_87 » Πέμ 15 Απρ 2021, 19:06

Μα δεν ζητησε κανενας να κλεψουμε καποιον η κατι
Νταηλικι και μαγκια,κοντρα στο μπραβηλικι και το νταβατζηλικι των αλλων,προτεινουν...και εγω προσωπικα συμφωνω
Εδω αν εισαι μπεσαλης σε περνανε και για φλωρο
Τελευταία επεξεργασία από Amsterdamer_87 και Πέμ 15 Απρ 2021, 19:08, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Amsterdamer_87
 
Δημοσιεύσεις: 3900
Εγγραφή: Δευτ 21 Δεκ 2020, 16:31
Τοποθεσία: Eptalofos-Constanta-A'dam

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Salvador Allende » Πέμ 15 Απρ 2021, 19:06

Μάγκες η διοίκηση έχει ως επί το πλείστον μέλη που είναι άσχετα με το ποδόσφαιρο. Νομικοί, επικοινωνιολόγοι, πρώην διαιτητές, παράγοντες που το χαρτοφυλάκιο τους είναι εξω-αγωνιστικά ζητήματα -και αυτό είναι απολύτως λογικό-.

Η ομάδα παραπαίει και μερικοί λέτε να φέρουμε τον Μ-πέο μάλιστα όχι επειδή ξέρει μπάλα αλλά για το εξω-εγωνιστικό! Πόσους ακόμα να μαζέψουμε που ασχολούνται με το εξωαγωνιστικό? Αφού θέλουμε τέτοιους ας πάμε να κάνουμε κόμμα με τον Κόκκαλη τώρα που κάνει αντιπολίτευση στη ΝΔ #not

Ο εχθρός του εχθρού μου δεν είναι σύμμαχος πόσο μάλλον όταν μιλάμε για τον Μ-πέο.

Υπάρχουν χιλιάδες εναλλακτικές. Ψάξιμο θέλει.
Άβαταρ μέλους
Salvador Allende
 
Δημοσιεύσεις: 1321
Εγγραφή: Πέμ 17 Σεπ 2020, 01:43

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό dragon » Πέμ 15 Απρ 2021, 19:10

Amsterdamer_87 έγραψε:Μα δεν ζητησε κανενας να κλεψουμε καποιον η κατι
Νταηλικι και μαγκια,κοντρα στο μπραβηλικι και το νταβατζηλικι των αλλων,προτεινουν και συμφωνω

Νταηλικι κ μαγκιά ειναι να τους το πάρεις όπως τους τα πηρες κ τους έκανες να λυσσαξουν. Αυτό ήταν μαγκιά απέναντι στην ψευτομαγκιά τους
Άβαταρ μέλους
dragon
 
Δημοσιεύσεις: 4478
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2017, 18:42
Τοποθεσία: Ναυπλιο

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Doomlord4 » Πέμ 15 Απρ 2021, 19:32

Μα η δουλειά του Μπέου αυτή δεν ήταν;
Να κλέβει
--------------------------------------------------------------
Ο αποκλεισμός είναι πισωγύρισμα και έτσι θέλω να τον αντιμετωπίσετε όλοι.
Δεν θέλω να νιώθει κανένας χαρούμενος που θα παίζουμε ένα παιχνίδι την εβδομάδα.
---------------------------------------------------------------

Ιβάν Σαββίδης.
Άβαταρ μέλους
Doomlord4
 
Δημοσιεύσεις: 7531
Εγγραφή: Σάβ 01 Νοέμ 2008, 01:45
Τοποθεσία: Thessaloniki

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες