Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό kos » Πέμ 23 Ιαν 2020, 10:50

Kap έγραψε:Εγώ πραγματικά απορώ για τον τροποναντιμετωπισης των πραγμάτων σε επικοινωνιακό επίπεδο. Πήγαμε στην συναντηση για να βγαλει ο Βαγγέλης το διάγγελμα που του έγραψαν? Για να μας πει ότι πρέπει να υποβιβαστουμε?

Για ποιον λόγο δεν βγάζουμε μια ανακοίνωση στην οποία θα γράφουμε τους πενήντα λόγους για υποβιβασμό του gay ? Τι εξυπηρετεί η τακτική του καλού παιδιού? Το καλό παιδί καμία φορά περνιέται και για μσλακας. Αυτό θελουμε? Να μας πιάσουν μαλακες? Να έχω τη Χ μαρουπα να λέει την κάθε παπαρι@? Μα να δεχόμαστε να μας δικάσει η μαρουπα? Ήμαρτον πια.

Εντέλει για ποιον λόγο πήγαμε. Δεν πήραμε διαβεβαιώσεις ότι δεν θα δυναμιτιστει το κλίμα? Για ποιον λόγο δεν ξεμπροστιάσουμε τον Αυγενάκη?

Τρόπο να μας ρίξουν νομικά δεν έχουν. Κανείς δεν θα τολμήσει απο τα μέλη. Το κόστος ατομικά, από τις αγωγές που θα φάνε, θα είμαι τεράστιο. Δεν μπορούν να το αντέξουν. Η λάσπη όμως θα παραμείνει ότι είμαστε σαν τα μούτρα τους. Εμένα προσωπικά (όχι ότι έχει και καμία σημασία η γνώμη μου) δεν μου αρέσει.


Το καλό παιδί το έπιασαν μαλακα και χάσαμε το πρωτάθλημα από την χάρτινη. Αυτό έγινε, πάει, τελείωσε. Αν χάσουμε το φετινό θα είναι γιατί δεν το αξίζουμε, όχι γιατί θα μας πιάσουν μαλακες.
Διαβάζω το τελευταίο διάστημα παράπονα για το ότι είμαστε πίσω στο επικοινωνιακό παιχνίδι.
Εμείς που μεγαλώσαμε με σπορ του βορρά θα έπρεπε να ξέρουμε κοιτάζοντας 20 χρόνια πίσω ότι όπως δεν έκανε την διαφορά ο μπουζας, δεν θα την κάνει και ο καραπαπας.
Αυτοί παίζουν το παιχνίδι τους για εσωτερική κατανάλωση.
Να κοιτάξουμε να κάνουμε 2-3 μεταγραφές να στρώσει η ομάδα. Σήμερα που μιλάμε προσωπικά με φοβίζει η ομάδα μας και όχι ο βαγγελας.
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4908
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Πέμ 23 Ιαν 2020, 11:01

icue έγραψε:Για τους δανεικους τι να κανει, εκτος απο προτασεις εδω και χρονια για β' ομαδες; Να την κανει μονος του; Δευτερη ομαδα που θα τους πει παιδια αμα δειτε πως ανεβενετε καθηστε να χασετε 2-3 ματς. Δεν γινονται αυτα.

Να μη δινει δανεικους εντος.Ουτως η αλλως τσαμπα πανε αυτοι οι δανεισμοι απο αποψη ουσιας.Ο καλος ο παικτης και στο εξωτερικο θα διακριθει.Οπως ο λαμπρου πχ.Θα τον δουν κ κανα δυο σοβαροι ποδοσφαιρανθρωποι.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Γερασίμου » Πέμ 23 Ιαν 2020, 11:28

...δεν έκανε τη διαφορά ο Μπούζας. Δεν μπορούσε να την κάνει, τα ΜΜΕ ήταν περισσότερα πάντα στην Αθήνα, γνωστό είναι το που πρόσκεινταν και σήμερα είναι ακόμα περισσότερα τα φίλα προσκείμενα στον χοντρό και ακόμα περισσότερος ο κόσμος που τρώει σανό και ρουφάει σκόνη στο λεκανοπέδιο. Δυστυχώς, ο εμετός που ξερνάει ο χοντρός-2 και ο Σάββας συν τα άλλα, πιάνουν τόπο, πιθανότατα και σε υψηλά ιστάμενους.
Την διαφορά εδώ, το επαναλαμβάνω, θα μπορούσε να την κάνει κάποιος νέος Παντελάκης, ο οποίος Παντελάκης, όπως γράφηκε στις τότε εφημερίδες και τις διάβασα μετέπειτα γιατί τις κρατούσε αρχείο ο πατέρας μου, έκανε τους δικτάτορες Παττακό και Ασλανίδη να τρομάξουν όταν χτύπησε το χέρι στο τραπέζι και να ανακρούσουν πρύμνα. Δεν απαντάς με σφενδόνα όταν πηγαίνουν να σε κτυπήσουν με Καλάσνικοφ. Η επικοινωνιακή μας πολιτική είναι τόσο χαλαρή, που παρεξηγείται σαν αίσθημα ενοχής. Όταν πρέπει και όχι καθημερινά για να μην καταντήσουμε και αστείοι, είναι απαραίτητο να τους υπενθυμίζουμε τι έγινε στο Ελληνικό ποδόσφαιρο αφότου μπήκε το 2010 στα πράγματα ο χοντρός, τις περιουσίες διαιτητών που καταστράφηκαν, τους ξυλοδαρμούς τους, τις απειλές και απαγωγές δημοσιογράφων, την ατιμωρησία σε όλα αυτά, το "ήθος"που δίδαξαν με τον ξυλοδαρμό του Σισέ, τους νεκρούς μάρτυρες και τους παραιτηθέντες δικαστικούς στην υπόθεση noor1, τους εξαγορασθέντες δημοσιογράφους και πολλά άλλα. Οι χλιαρές και δήθεν πιπεράτες αναρτήσεις στο twitter και στο instagram, δυστυχώς μόνο για να προκαλούν τη διασκέδαση είναι. Ο αγράμματος χοντρός χθες είχε ένα εννεασέλιδο που διάβασε στη συνάντηση και σήμερα είναι αναρτημένο παντού. Ο Σαββίδης τον αγνόησε εκεί μέσα, απάντησε χαλαρά κατά την άποψή μου, νομίζω ότι θα έπρεπε να τον είχαν συμβουλέψει πως αν προκληθεί ανάλογα θα έπρεπε να απαντήσει για να ξεμπροστιάσει και τον προϊστορικό μπροστά σε όλους και περισσότερο στους επιτετραμμένους των UEFA-FIFA. Σέβομαι πάντως την βούλησή του σε ότι αφορά στα θέματα που καίνε την ομάδα μας.
Γερασίμου
 
Δημοσιεύσεις: 4856
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 11:58

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό icue » Πέμ 23 Ιαν 2020, 11:33

Πιστευεις οτι μπορουν αλλα προτιμουν να τους δινουν εδω; Και σε ποιο πρωταθλημα παικτες οπως ο Διαμαντης και ο Τσαουσης πχ θα παιρναν αγωνες στα ποδια τους; Νομιζεις μας παρακαλανε και δεν τους δινουμε; Ακομα και η Μπαρτσελονα με β' ομαδα εχει 3-4 δανεικους στην ιδια κατηγορια στην Ισπανια.
icue
 
Δημοσιεύσεις: 6327
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιουν 2019, 11:45

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 23 Ιαν 2020, 11:38

Besuch 2 έγραψε:Ωραία. Λέει λοιπόν ότι δεν κάνουμε αρκετά. Εγώ λέω ότι κάνουμε περισσότερα από όσα βλέπουμε.
Επίσης ότι κάνουμε περισσότερα από όσα θα πίστευα ότι μπορούμε αν μου έλεγες ότι θα έχουμε απέναντι μας - πέραν μιας ΕΟ -και ενός κράτους που της κάνει κάτι (πολύ) παραπάνω από πλάτες.

Όσο για το "να τα βρουν" του Μπάρλοου.
Δεν θα τα βρουν. Ίσως τα βρουν όλοι οι άλλοι. Ίσως ακόμα βάλουν νερό στο κρασί τους ο Ιβάν κι ο Κάβουρας.
Που αμφιβάλω για τις προθέσεις του κάβουρα πολύ.
Οι αεχτζηδες λένε ότι άλλαξε στάση μετά τον τελικό του Βόλου. Λολ!!!
Άλλαξε στάση εξαιτίας ΕΝΟΣ λάθους ΕΝΟΣ επόπτη!; Που ο ίδιος επόπτης στο α' ημίχρονο εκανε αντίστοιχο λάθος αφήνοντας τον Αραούχο να φύγει από θέση ένα μέτρο οφσάιντ πριν τον κόψει ο Βαρελά στο τετατετ. Που πριν το οφσάιντ του Ενρικε υπάρχει πέναλτυ που μόνο αυτοί δεν βλέπουν....
Αλλά έστω κι έτσι. Έστω ότι τον εκνεύρισε αυτό το οφσάιντ κι άλλαξε ροτα. Δεν μας είπαν όμως ποτέ για ποιο λόγο ΠΡΙΝ τον τελικό είχε (δύο) δεξιά χέρια του το Θωμά Μητρόπουλο και το Γιάννη Παπαδόπουλο, πρωτομάστορες της παράγκας Κόκκαλη! Αυτή ήταν η φιλία του με τον Ιβάν; Να δουλεύει στο παρασκήνιο; Δεν μας είπαν γιατί τη χρονιά του τελικού στο Βόλο και πριν από αυτό υπήρχε μια ομάδα στη β' εθνική (Λαμία) που οι άκρες του Μητρόπουλου την ανέβασαν με το στανιό στη σούπερ λιγκ. 20 πέναλτυ είχε πάρει η Λαμία εκείνη τη χρονια κι όλοι οι αντίπαλοι της ούρλιαζαν για τη σκανδαλώδη εύνοια της.
Θες να αλλάξεις το ποδόσφαιρο (μαζί με Ιβάν) και ανεβάζεις παραρτήματα με τακτικές παράγκας;
Δεν πείθομαι!

Αλλά ξαναλέω...έστω στα λόγια όλοι τα ξαναβρίσκουν.
Με το χοντρό τι να βρεις; Ο τύπος μόνο έτσι ξέρει να λειτουργεί!
Λες (Μπάρλοου) για τους δανεικούς του ΠΑΟΚ. Μα, γιατί αρνούνται ΟΛΟΙ τις δεύτερες ομάδες και την πρόταση του ΠΑΟΚ; Γιατί όλοι τους έτσι θέλουν να παίζεται αυτό το παιχνίδι. Με ελεγχόμενες ομάδες.
Κι έστω απαγορεύονται εντελώς οι δανεικοί για να φύγουν οι σκιές.
Τους δανεικούς τύπου Σιωπη-Ντουρμισαι-Φετφατζιδη-Ιντεγιε πως θα τους απαγορεύσεις;
Θα έχεις εσύ τα πιτσιρίκια σου σε αχρηστία χωρίς να μπορείς να τα εξελίξεις (αφού και οι δανεισμοι θα απαγορεύονται και δεύτερη ομάδα που να παίζει χαμηλότερη κατηγορία δεν θα μπορείς να έχεις ώστε να τα βάλεις εκει) κι από την άλλη θα σου λέει ο κάθε αρης (της μιας αγοράς παίχτη κάθε δεκαετία ...κι αν είναι και τοσες) ότι φέτος έκανε 3 μεταγραφές από τον ...ολυμπιακό (α'). Και θα γελάνε με σένα.

Λύση αν δεν φύγει το παιδοβουβαλο από το γαύρο....και δεν ξεριζωθεί από τον τελευταίο γαύρο η νοοτροπία "θέλω να μαζεύω όλους τους μαστραπαδες με κάθε τρόπο" δεν θα υπάρξει ποτέ.
Κι όσο το κράτος αφήνει υποθέσεις Τζηλου να αραχνιαζουν τόσο πιο χοντρά θα είναι όσα βλέπουμε.


Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πολύ σωστός

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό icue » Πέμ 23 Ιαν 2020, 12:24

Απλα μια επισημανση, οτι η γαυρονοοτροπια δεν ηρθε απο το διαστημα και επεσε στον Πειραια. Ειναι η νοοτροπια που υπαρχει εδω και δεκαετιες στην πολιτκη του τοπου, εγω να ξαναβγω και ας ρημαξει η χωρα. Και να φυγει ο χοντρος, θα βρεθει ο επομενος. Δεν πρεπει να στοχευουμε σε προσωπο αλλα στη γενικοτερη κουλτουρα τους και στα παρακλαδια της.
icue
 
Δημοσιεύσεις: 6327
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιουν 2019, 11:45

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Besuch 2 » Πέμ 23 Ιαν 2020, 15:12

barlow4 έγραψε:ριξε τονους besuch. Αυτα που εγραψα λες με αλλα λογια.....


Ποιους τόνους να ρίξω ρε συ Μπάρλοου; Είπα εγώ ότι λέμε κάτι ιδιαίτερα διαφορετικό; Απλά πρόσθεσα τον αστερίσκο με τους δανεικούς - αναφέροντας εσένα που το ξεκίνησες - για να πω ότι δεν πρόκειται να αλλάξει τίποτα , οποία κι αν είναι η δική μας θέση....γιατί έτσι βολεύονται αυτοί!

Εσύ με αυτό το σχόλιο ανεβάζεις τους τόνους....εντελώς χωρίς λόγο, γιατί τίποτα δεν έγραψα εναντίον σου παρά μόνο πιάστηκα από το σχόλιο σου για να το προχωρησω.

Αλλά επειδή το ξεκίνησες, καταλαβαίνω την αλλαγή στάσης απέναντι μου τελευταια. Τη βιώνω από πολλούς μόλις βλέπουν τη διαφοροποίηση των πολιτικών τους θέσεων με τις δικές μου.
Εγώ πάλι τις δικές σου (κι άλλων παιδιών εδώ) τις ήξερα από συγκεκριμένα τοπικ εδώ κ χρόνια και ούτε πρόβλημα είχα, ούτε ποτέ ανέφερα κάτι.
Κι ούτε θα το αλλάξω αυτό τώρα, κι ας έκανες προσωπικούς χαρακτηρισμούς πριν κάνα μήνα.
Μπορείς να γράφεις λοιπόν ότι γουστάρεις....μόνο μην ψάχνεις να βρεις υπονοούμενα , κόντρες και ένταση από την πλευρά μου. Γιατί δεν υπάρχουν. Για μένα, όλοι εδώ είστε ΠΑΟΚ και τίποτα άλλο. Έτσι έμαθα εδώ και δεκαετίες να βλέπω τον διπλανό μου στο γήπεδο. Δεν θα το αλλάξω τώρα...




Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΓΙΟΡΤΑΣΤΕ ΤΟ ΓΑΜΩ ΤΟ ΔΙΑ ΣΑΣ.
Besuch 2
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Κυρ 26 Ιαν 2014, 23:12

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 23 Ιαν 2020, 17:51

barlow4 έγραψε:
icue έγραψε:Για τους δανεικους τι να κανει, εκτος απο προτασεις εδω και χρονια για β' ομαδες; Να την κανει μονος του; Δευτερη ομαδα που θα τους πει παιδια αμα δειτε πως ανεβενετε καθηστε να χασετε 2-3 ματς. Δεν γινονται αυτα.

Να μη δινει δανεικους εντος.Ουτως η αλλως τσαμπα πανε αυτοι οι δανεισμοι απο αποψη ουσιας.Ο καλος ο παικτης και στο εξωτερικο θα διακριθει.Οπως ο λαμπρου πχ.Θα τον δουν κ κανα δυο σοβαροι ποδοσφαιρανθρωποι.

Ποσο δικιο εχεις!
Ολλανδια, Βελγιο, Πορτογαλια, Τσεχια, Σλοβακια, ενα σωρο χωρες υπαρχουν με ομαδες απο τις οποιες θα επρεπε ναεχουμε κανει κονε και να δανειζουμε παικτες.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89365
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό potamda » Πέμ 23 Ιαν 2020, 18:17

Και γιατί αυτές οι χώρες να πάρουν παίκτες από εμάς και να τους εξελίξουν; Δεν έχουν ταλέντα εκεί δικά τους;

Θυμίζω την προσπάθεια του Ιβάν να πάρει τον Αιγινιακό για β΄ ομάδα που δεν προχώρησε και την ιστορία με τη σλοβακική Μιχαλόβτσε (νομίζω) μέσω του Μίχελ.

Αν δεν κάνω λάθος, οι μόνοι παίκτες που δεν είναι ταλέντα και είναι δανεικοί είναι οι Κάτσε, Ουάρντα. Και για τους δυο έγιναν προσπάθειες να φύγουν εξωτερικό και δεν το πετύχαμε. Για Ουάρντα γνωστοί οι λόγοι.
Se non la ami quando perde non amarla quando vince...
Άβαταρ μέλους
potamda
 
Δημοσιεύσεις: 5126
Εγγραφή: Τετ 18 Μαρ 2009, 18:52
Τοποθεσία: όπου γης και πατρίς...

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 23 Ιαν 2020, 18:22

Μπορει ναχρειαζονται καποιους παικτες σε συγκεκριμενες θεσεις. Εξ αλλου ας μην ξεχναμε οτι οι συγκεκριμενες χωρες (και ομαδες, πλην των κορυφαιων) εχουν οικονομικα προβληματα.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89365
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό icue » Πέμ 23 Ιαν 2020, 18:44

Και γιατι να μην παρουν δανεικους απο τον αντιστοιχο ΠΑΟΚ και αντιστοιχο γαυρο εκεινης της χωρας; Μελι εχουν οι δικοι μας; Δεν γιναμε Αγιαξ ξαφνικα. Οκ 2-3 περιπτωσεις που φαινονται οτι θα πανε μπροστα, οπως πχ ο Λαμπρου θα τον παρουν. Αλλα δεν γινεται καθε χρονο 5-6 παιδια που φευγουν απο την Κ19 να βρισκουν ομαδα στο εξωτερικο. Δεν ειναι ρεαλιστικο. Και οσο περιεργο και αν ακουγεται ειναι χιλιες φορες καλυτερα να παιζουν στη σουπερλιγκ 2, παρα να μην παιζουν σε Σλοβακιες και Βελγια.
icue
 
Δημοσιεύσεις: 6327
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιουν 2019, 11:45

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Πέμ 23 Ιαν 2020, 18:50

Δε νομίζω ενας δανεισμός στη Σλοβακια να είναι καλύτερος από δανεισμό στον Βόλο για έναν πιτσιρικά. Στην Α Ολλανδιας είναι σίγουρα καλός ενας δανεισμός, αλλα αν ο παικτης δεν είναι επιπέδου τουλάχιστον Λάμπρου, δύσκολα να πάρει παιχνίδια.

Ιδανικα θα ειχαμε στη superleague1 10 ομάδες επιπέδου Ατρόμητου και πανω, και στη superleague2 τις ομάδες Β και ομαδες επιπέδου Παναιτωλικού, ΠΑΣ, Βολου κλπ.
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7679
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

Re: Προπαγάνδα και

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Πέμ 23 Ιαν 2020, 19:45

Besuch 2 έγραψε:
barlow4 έγραψε:ριξε τονους besuch. Αυτα που εγραψα λες με αλλα λογια.....


Ποιους τόνους να ρίξω ρε συ Μπάρλοου; Είπα εγώ ότι λέμε κάτι ιδιαίτερα διαφορετικό; Απλά πρόσθεσα τον αστερίσκο με τους δανεικούς - αναφέροντας εσένα που το ξεκίνησες - για να πω ότι δεν πρόκειται να αλλάξει τίποτα , οποία κι αν είναι η δική μας θέση....γιατί έτσι βολεύονται αυτοί!

Εσύ με αυτό το σχόλιο ανεβάζεις τους τόνους....εντελώς χωρίς λόγο, γιατί τίποτα δεν έγραψα εναντίον σου παρά μόνο πιάστηκα από το σχόλιο σου για να το προχωρησω.

Αλλά επειδή το ξεκίνησες, καταλαβαίνω την αλλαγή στάσης απέναντι μου τελευταια. Τη βιώνω από πολλούς μόλις βλέπουν τη διαφοροποίηση των πολιτικών τους θέσεων με τις δικές μου.
Εγώ πάλι τις δικές σου (κι άλλων παιδιών εδώ) τις ήξερα από συγκεκριμένα τοπικ εδώ κ χρόνια και ούτε πρόβλημα είχα, ούτε ποτέ ανέφερα κάτι.
Κι ούτε θα το αλλάξω αυτό τώρα, κι ας έκανες προσωπικούς χαρακτηρισμούς πριν κάνα μήνα.
Μπορείς να γράφεις λοιπόν ότι γουστάρεις....μόνο μην ψάχνεις να βρεις υπονοούμενα , κόντρες και ένταση από την πλευρά μου. Γιατί δεν υπάρχουν. Για μένα, όλοι εδώ είστε ΠΑΟΚ και τίποτα άλλο. Έτσι έμαθα εδώ και δεκαετίες να βλέπω τον διπλανό μου στο γήπεδο. Δεν θα το αλλάξω τώρα...




Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρεξηγήσεις.τελειως φιλικά το είπα.
Με πολλούς μας χωρίζει χάσμα στις πολιτικές απόψεις αλλά τους γουστάρω.Πχ τον σελοφαν που είναι πουλεν.
Δεν είμαι τόσο μπουνταλας να στην πω για τον ΠΑΟΚ λόγω πολιτικών.
Ο μόνος που το κατάφερνε κάποτε αυτό ήταν ένας κωστας54 η κάτι τέτοιο που πρώτα ήταν οπαδός κόμματος κ μετά οτιδήποτε άλλο.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Besuch 2 » Πέμ 23 Ιαν 2020, 22:40

Ok, αν παρεξήγησα δικό μου λάθος.

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΓΙΟΡΤΑΣΤΕ ΤΟ ΓΑΜΩ ΤΟ ΔΙΑ ΣΑΣ.
Besuch 2
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Κυρ 26 Ιαν 2014, 23:12

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό icue » Πέμ 23 Ιαν 2020, 22:48

Οι γαυροι θελουν λεει να διακοψει το πρωταθλημα ο αυνανακης για το γκολ μας σημερα :lol: Βεβαια η ΚΕΔ εβγαλε ανακοινωση οτι ελέγχθηκε κανονικα το γκολ και μετα κολλησε το VAR, αλλα οκ αυτα ειναι λεπτομερειες για τους λοβοτομημενους.
icue
 
Δημοσιεύσεις: 6327
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιουν 2019, 11:45

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες