Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Slade » Τετ 29 Ιαν 2020, 15:42

icue έγραψε:
joshua έγραψε:Εγω παντως θα αρχισω να πιστευω σοβαρα οτι μας εστησε καποιος εκ των εσω,ακομα ισως και η ιδια η Ξανθη οπως εγραψε ενας φιλος, καθως αν η δικη μας σταση δημιουργει ερωτηματα, η δικη της δημιουργει ακομα περισσοτερα.


Αυτο το σκεφτηκα και εγω, οχι για την Ξανθη, αλλα για τρυπημα απο μεσα. Και αυτο ισως δικαιολογει την ανισόρροπη σταση της ΠΑΕ. Οτι ναι μεν ξερουν οτι δεν εχουν κανει κατι παρανομο, αλλα δεν ειναι 100% σιγουροι μεχρι να βρουν ποιος και πως τους εχει τρυπησει. Ολα περνανε απο το μυαλο μας, εδω που φτασαμε.


Το ίδιο ακριβώς σκέφτομαι κι εγώ. Τρίτο άτομο/α που έχει δοσοληψίες με επιχειρήσεις που εμπλέκονται πρόσωπα της οικογένειας και του ευρύτερου κύκλου τους, από δικηγόρους, συμβολαιογράφους μέχρι και δημόσιους λειτουργούς πάσης φύσεως.
Άβαταρ μέλους
Slade
 
Δημοσιεύσεις: 1107
Εγγραφή: Παρ 21 Νοέμ 2008, 11:10

Re: Προπαγάνδα και

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 29 Ιαν 2020, 15:43

Piero έγραψε:ο Λευτέρης Αυγενάκης ξεκαθάρισε στη Βουλή ότι δεν τίθεται θέμα παράτυπης αντικατάστασης των μελών της Επιτροπής Επαγγελματικού Αθλητισμού. Ανέφερε ότι η αντικατάσταση δύο μελών της ΕΕΑ ήταν καθ' όλα νόμιμη, καθώς δεν χρειαζόταν γνωμοδότηση της Επιτροπής Μορφωτικών Υποθέσεων της Βουλής, και προς επίρρωση αυτών είπε ότι ο νόμος Βασιλειάδη δεν ισχύει ακόμα, καθώς δεν έχουν υπογραφεί τα προεδρικά διατάγματα, και κατά συνέπεια ισχύει ο παλιότερος νόμος όπου δεν απαιτείτο η έγκριση της επιτροπής της Βουλής.

6 μήνες κυβέρνηση και δεν έχει υπογραφεί το προεδρικό διάταγμα από την προηγούμενη κυβέρνηση, είναι φυσιολογικό αυτό;

Gesendet von meinem Redmi Note 8 Pro mit Tapatalk

Ευχαριστούμε Πιέρο που κάθε φορά μας ενημερώνεις για το τι λέει ο Αυγενάκης και το τι λένε τα γαυροσάιτ.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89945
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Τετ 29 Ιαν 2020, 15:45

@navi

Η σημερινη ρύθμιση, (πιστευω πως) δεν αφορά μόνο εμάς, αλλά και ανοικτές υποθέσεις του γαυρου. Αν πιστεύεις στην αθωότητα σου, όπως πολύ σωστά ανέφερες πιο πανω, δεν υπαρχει λόγος να βγάζεις ανακοινώσεις. Ωστόσο, αν προετοιμάζουν το έδαφος για μη-υποβιβασμό του γαυρου σε περίπτωση καταδίκης του, έπρεπε να πάρουμε θέση. Εκεί θέλω να μου πεις γιατί μείναμε με τα χερια σταυρωμένα.
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7700
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό NIKOS_PAOK04 » Τετ 29 Ιαν 2020, 15:46

Σε μας δεν μπορούν να αφαιρέσουν κάτι που δεν μετράμε στα αλήθεια.
Ο ΠΑΟΚ πρέπει να δώσει το 100% σε όλα τα ματς και για εμάς θα είναι πρωταθλητής !
Δεν μας νοιάζουν τα τσίγκινα σε μια βιτρίνα και οι αριθμολαγνεία τους
Φυσικά και θα ήθελα να πάω cl αλλά όταν ο κλέφτης έχει τα κλειδιά του σπιτιού μου ότι πόρτα και να βάλω θα μπει σαν ιδιοκτήτης.
Ο ΠΑΟΚ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΤΟ 100% ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΦΟΡΟΥΝ ΕΜΑΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΟΜΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ
Άβαταρ μέλους
NIKOS_PAOK04
 
Δημοσιεύσεις: 1083
Εγγραφή: Παρ 28 Μαρ 2014, 13:54

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 29 Ιαν 2020, 15:50

Την ομάδα να στηριξουμε να μην αποπροσανατολιστει......

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό trouman » Τετ 29 Ιαν 2020, 15:54

Ήρθε στον ΠΑΟΚ ο Σαββίδης, ένας πολύ ισχυρός παράγοντας κατά τεκμήριο. Ειχε απέναντι μια εγκληματική οργάνωση που ελέγχει και τη δικαιοσυνη. Έλεγχε και μια ντουζίνα ομάδες. Αποφάσισε να συγκρουστει με τα σκατα. Δε θα λερωθει και λίγο? Πώς θα γίνει? Πώς θα πάρεις την επο? Που ήταν προϋπόθεση αν θες και στο αγωνιστικό να παίξεις με σχεδόν ισους όρους. Τι θέλετε εσείς δηλαδή? Όχι δεν είναι ίδιος. Έφερε βαρ και ξένους διαιτητές. Τελεια. Η κουβέντα είστε ίδιοι τελειώνει εκεί. Δεν έπρεπε να εμπλακεί σε συμμαχίες? Δε γίνεται αλλιώς. Γιατί ? Γιατί τους κανόνες τους έβαλε η εο. Και μέχρι να τους αλλάξει θα παιξει με αυτούς τους κανόνες. Το εχει αποδείξει οτι θέλει να αλλαξει τους κανόνες. Μην τα ξαναλέμε. Αν δε θες να παιξεις με τους υπαρχοντες κανονες σηκώνεσαι και φεύγεις. Τώρα εσείς τι θέλετε? Να είναι Παναγίτσα και να ρίξει και τους άλλους και να πάρει μέσα σε μια ζούγκλα πρωτάθλημα σαν τον Χριστο?

Όχι δεν είμαστε ίδιοι. Αλλά με τα σκατα αφού αποφάσισες να τα βάλεις θα λερωθεις. Και ψάχνουμε με το μικροσκόπιο Μήπως έκανε κάτι κακό και πως θα βγούμε στην κοινωνία και το καθαρό μας μέτωπο. Σε ποια κοινωνία? Των γαυρων και των ρουληδων.. Ο Σαββίδης έφερε ξένους διαιτητές και βαρ και απέδειξε που θέλει να πάει το πράμα. Δε θα τον αφήσουν Ίσως. Και μεις θα τρέχουμε από πίσω να βρούμε τι δεν έκανε με τον σταυρο στο χέρι να ασκήσουμε κριτική ντε. Μαζοχισμός μου φαίνεται. Μπορεί να κάνω λάθος. Εται τα βλέπω όμως.
Τελευταία επεξεργασία από trouman και Τετ 29 Ιαν 2020, 16:04, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό epitropos » Τετ 29 Ιαν 2020, 15:59

Δικηγορος Αθηνων, Καθηγητης στο Πανεπιστημιο Αθηνων (πρωην) νομικος συμβουλος της Eurobank o k. Tζουγανατος
epitropos
 
Δημοσιεύσεις: 562
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 22:14

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό trouman » Τετ 29 Ιαν 2020, 16:01

Θα χει πολλή φάση ν αρχίσει ο θωμαιδης να βγάζει τίποτα συνομιλίες...Να έχουν ήδη υλικό. Θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι..
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 29 Ιαν 2020, 16:03

Αν ανακατέψεις τα λύματα τα σκ@@τα θα βγουν στην επιφάνεια και κάτι βάτραχοι με κοιλιά αρκούδη, αρκούδας .....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Προπαγάνδα και

Δημοσίευσηαπό Eagle1980 » Τετ 29 Ιαν 2020, 16:05

Napoli4 έγραψε:@navi

Η σημερινη ρύθμιση, (πιστευω πως) δεν αφορά μόνο εμάς, αλλά και ανοικτές υποθέσεις του γαυρου. Αν πιστεύεις στην αθωότητα σου, όπως πολύ σωστά ανέφερες πιο πανω, δεν υπαρχει λόγος να βγάζεις ανακοινώσεις. Ωστόσο, αν προετοιμάζουν το έδαφος για μη-υποβιβασμό του γαυρου σε περίπτωση καταδίκης του, έπρεπε να πάρουμε θέση. Εκεί θέλω να μου πεις γιατί μείναμε με τα χερια σταυρωμένα.

Σωστος 100%.
Άβαταρ μέλους
Eagle1980
 
Δημοσιεύσεις: 2690
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιαν 2016, 05:50

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό epitropos » Τετ 29 Ιαν 2020, 16:06

Κ. Αρκουδης, ο οποιος δηλωνε οτι δε προκυπτει απο τα στοιχεια που ειχε στη διαθεση του οτι ο κ. Μαρινακης ασκει διοικηση στον Ολυμπιακο .. γιναμε.. στα αλλα θεατρικα της ημερας δηλωση για αποκαλυψεις κ. Τριανταφυλλοπουλου
https://twitter.com/Makis_Tr/status/122 ... alypsis%2F

εχουμε να δουμε πολλα
epitropos
 
Δημοσιεύσεις: 562
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 22:14

Re: Προπαγάνδα και

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τετ 29 Ιαν 2020, 16:07

Napoli4 έγραψε:@navi

Η σημερινη ρύθμιση, (πιστευω πως) δεν αφορά μόνο εμάς, αλλά και ανοικτές υποθέσεις του γαυρου. Αν πιστεύεις στην αθωότητα σου, όπως πολύ σωστά ανέφερες πιο πανω, δεν υπαρχει λόγος να βγάζεις ανακοινώσεις. Ωστόσο, αν προετοιμάζουν το έδαφος για μη-υποβιβασμό του γαυρου σε περίπτωση καταδίκης του, έπρεπε να πάρουμε θέση. Εκεί θέλω να μου πεις γιατί μείναμε με τα χερια σταυρωμένα.


Το υπέθεσα μετά πως εννοείς αυτό. Σε αυτό μόνο τη δική μου κρίση μπορώ να δώσω. Δεν είναι εύκολο να προδικάζεις σε δημόσιο λόγο τις όποιες εξελίξεις σε υπό εξέλιξη δικαστικές υπόθεσεις. Όπως με βάση το τεκμήριο της αθωότητας κι ο υπόδικος για πρεζεμποριο λογίζεται αθώος, το αυτό ισχύει και για την περίπτωση της σε βάρος του δίκης για στημένους αγώνες και σύσταση εγκληματικής οργάνωσης. Βλέπεις πως στο πλαίσιο της όποιας άμυνας της παε, προτού χοντρύνει τόσο το παιχνίδι, στις ανακοινώσεις μας περί Τζήλου, noor1 κλπ κλπ, πάντα διατυπώναμε ρητορικές απορίες για την κωλυσιεργία των αστυνομικών αρχών, των δικαστικών αρχών κοκ. Δε γίνεται να προεξοφληθεί πως ο πρεζέμπορας θα καταδικαστεί, οπότε όλο το θέατρο έχει στηθεί στην πλάτη του ΠΑΟΚ για να ωφεληθουν τελικά αποκλειστικά οι άλλοι. Έστω κι αν αυτό φαντάζει διόλου απίθανο, βάσει του για ποιούς πρόκειται και του σε ποιό γιδότοπο ζούμε. Αυτό μπορώ να δώσω εγώ ως μια εξήγηση. Συν το ότι τη δεδομένη χρονική στιγμή, θα έδειχνε και επικοινωνιακά αρκετά αδυνατισμένο (αντ)επιχείρημα. Πετάς αλλού το τόπι. Ούτε στο μυαλό τους όμως είμαι, ούτε το τι (αν) σχεδιασμό έχουν εκπονήσει στην παε μπορώ να ξέρω. Θα δείξει. Έχει δρόμο ακόμα η όλη φάση.

Έχουμε και μια ομάδα πάντως κάπου μέσα σε όλα αυτά. Γνώμη μου, θα πρέπει αύριο-μεθαύριο να πάει κόσμος στην προπόνηση. Μην πω ακόμα προτιμότερο μια από τις προπονήσεις αυτές να γίνει ανοιχτή για το κοινό. Πιστεύω πως θα μπορούσε να αποβεί αρκετά τονωτική για όλους μέσα στην ομάδα.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό xrisitsapa » Τετ 29 Ιαν 2020, 16:19

PAOK_Antarctica έγραψε:Αυτό που με τρελαίνει είναι πως ακόμα κι αν μας ρίξουν -10, πάλι παίρνουμε πρωτάθλημα.

Και δεν ασχολείται κανείς με την ομάδα.
Πρέπει να πάμε στο αγωνιστικό με φορα και να τους γησουμε όλους μέσα-έξω.

Μετά ας κάνουν ο,τι θελουν.


Έτσι. Πάμε γερά ΌΛΟΙ.
Πρώτα η ομάδα. Νίκη την Κυριακή και θα δείτε πώς αλλάζει το κλίμα.
xrisitsapa
 
Δημοσιεύσεις: 3524
Εγγραφή: Δευτ 27 Σεπ 2010, 18:11

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό potamda » Τετ 29 Ιαν 2020, 16:22

Αρχίζουν τα όργανα... ενδιαφέρον ποσταρισμα και από Μάκη...
Se non la ami quando perde non amarla quando vince...
Άβαταρ μέλους
potamda
 
Δημοσιεύσεις: 5168
Εγγραφή: Τετ 18 Μαρ 2009, 18:52
Τοποθεσία: όπου γης και πατρίς...

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό joshua » Τετ 29 Ιαν 2020, 16:23

Ξέρει κάποιος να μας πει αν μπορούμε να πετύχουμε την άρση τηλεφωνικών συνομιλιών των μελών της ΕΕΑ; Τι απαιτεί αυτό για να γίνει;
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24071
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες

cron