Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τετ 29 Ιαν 2020, 14:45

PAOK_Antarctica έγραψε:Βγάλαμε ανακοίνωση αφού πέρασε ο νόμος.
Άντε πείσε τον οποιονδήποτε πως δεν έχουμε λερωμένη τη φωλιά μας.
Άντε πείσε τον.


Οι αυτόχθονες φυλές της Αμερικής έχουν μια πολύ σοφή παροιμία.
Δεν μπορείς να ξυπνήσεις κάποιον που προσποιείται ότι κοιμάται.

Φίλος ή εχθρός αν έχει αποφασίσει ότι ο Ιβάν έχει λερωμένη τη φωλιά του, ότι και να γίνει, μα ότι και να γίνει το έχει αποφασίσει και δεν αλλάζει.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Τετ 29 Ιαν 2020, 14:47

trouman έγραψε:Ρε παιδια εντάξει πια, το εμπεδώσαμε, στον ΠΑΟΚ είναι όλοι για τον ..ούτσο..δικηγόροι, διοίκηση, τα πλακάκια, οι πόρτες κλπ...τι καημός είναι αυτός, έλεος. Ζούμε το μεγαλύτερο στήσιμο και έχουμε βαρεθεί να ακούμε πόσο άχρηστοι είναι όλοι, κάτι που επιδιώκει ο γαύρος, τη φαγωμάρα μας, μπράβο λοιπόν. Κάντε κριτική, πείτε το , ξαναπείτε το αλλά ως εκεί επιτέλους...μπαίνουμε εδώ μέσα και διαβάζουμε συνέχεια τι δεν κάνει καλά η ομάδα..τι να αυτορε
Και τι ακριβως να πουμε; "Αχ, πάλι μας γαμησαν παρασκηνιακα. Που να το περιμεναμε;"

Αυτοί ξερουμε πως ζούνε μέσα στη βρωμιά, εμείς δεν είμαστε υποψιασμενοι; δεν είμαστε προετοιμασμενοι;

Ο λαός του ΠΑΟΚ είναι έτοιμος για πόλεμο, και η διοίκηση έχει καταφέρει να μας κάνει να αμφιβάλλουμε με τη στάση της. Αν δε ζητησεις κεφάλια τοτε, ποτε θα το κανεις;
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7697
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Τετ 29 Ιαν 2020, 14:47

trouman έγραψε:Ρε παιδια εντάξει πια, το εμπεδώσαμε, στον ΠΑΟΚ είναι όλοι για τον ..ούτσο..δικηγόροι, διοίκηση, τα πλακάκια, οι πόρτες κλπ...τι καημός είναι αυτός, έλεος. Ζούμε το μεγαλύτερο στήσιμο και έχουμε βαρεθεί να ακούμε πόσο άχρηστοι είναι όλοι, κάτι που επιδιώκει ο γαύρος, τη φαγωμάρα μας, μπράβο λοιπόν. Κάντε κριτική, πείτε το , ξαναπείτε το αλλά ως εκεί επιτέλους...μπαίνουμε εδώ μέσα και διαβάζουμε συνέχεια τι δεν κάνει καλά η ομάδα..τι να αυτορε
Και τι ακριβως να πουμε; "Αχ, πάλι μας γαμησαν παρασκηνιακα. Που να το περιμεναμε;"

Αυτοί ξερουμε πως ζούνε μέσα στη βρωμιά, εμείς δεν είμαστε υποψιασμενοι; δεν είμαστε προετοιμασμενοι;

Ο λαός του ΠΑΟΚ είναι έτοιμος για πόλεμο, και η διοίκηση έχει καταφέρει να μας κάνει να αμφιβάλλουμε με τη στάση της. Αν δε ζητησεις κεφάλια τοτε, ποτε θα το κανεις;
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7697
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τετ 29 Ιαν 2020, 14:57

buffalobill4 έγραψε:
Η παε βολεύτηκε από την ντροπολογια. Αυτήν είναι η αλήθεια. Δεν εξηγείται αλλιώς η χθεσινή σιγή ιχθύος και η ανακοίνωση σήμερα ακριβώς μετα την ψήφιση της.


Ρε φίλε, έχεις πειστεί ότι ο ΠΑΟΚ έχει κάνει την παράβαση, που τον κατηγορούν; Εγώ δεν έχω. Και λέω ότι, μέχρι να διεξαχθούν οι ακροαματικές διαδικασίες και να αποδειχθεί ότι παρανόμησε, δε λογίζεται ένοχος. Διαφωνείς; Σε τι στον πούτσο βολεύτηκε η ΠΑΕ; Θα μας τρελάνετε; Ήταν να υποβιβαστεί και στο παρά ένα "διασώθηκε"; Να μιλάμε με ορθή λογική. Σε ρωτάω με κάθε καλή προαίρεση. Ο ΠΑΟΚ δικάστηκε και αποφασίστηκε ότι είναι να του ανακληθεί το πιστοποιητικό; Η απάντηση είναι ένα αναντίρρητο όχι. Δεν κρίνεται από καμιά εεα αυτό. Η θέση της παε είναι ότι είναι αθώα και θα αποδειχθεί ενώπιον των αθλητικών δικαιοδοτικών οργάνων. Πού ακριβώς βρίσκεται η ενοχή σε αυτό; Έχει κάνει κάποια κωλοτούμπα στις θέσεις της; Αυτό υποστήριζε προ νομοθετικής ρύθμισης, το ίδιο ακριβώς διατείνεται και τώρα. Ποιές ένοχες σιωπές και να 'χαμε να λέγαμε.
Τελευταία επεξεργασία από navigator11 και Τετ 29 Ιαν 2020, 14:59, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17955
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 29 Ιαν 2020, 14:58

Δηλαδή εσύ τωρα περιμένεις εκκαθαρισεις αποκεφαλισμους και άλλα ενώ είμαστε σε πόλεμο με την συμμορία.... Και αυτό θα είναι καλό για μας; όταν είσαι σε μάχη δεν κάνεις ενδοσκόπηση και απόδοση των οποίων ευθηνων άλλη ώρα αυτά όχι τώρα....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Piero » Τετ 29 Ιαν 2020, 14:58

ο Λευτέρης Αυγενάκης ξεκαθάρισε στη Βουλή ότι δεν τίθεται θέμα παράτυπης αντικατάστασης των μελών της Επιτροπής Επαγγελματικού Αθλητισμού. Ανέφερε ότι η αντικατάσταση δύο μελών της ΕΕΑ ήταν καθ' όλα νόμιμη, καθώς δεν χρειαζόταν γνωμοδότηση της Επιτροπής Μορφωτικών Υποθέσεων της Βουλής, και προς επίρρωση αυτών είπε ότι ο νόμος Βασιλειάδη δεν ισχύει ακόμα, καθώς δεν έχουν υπογραφεί τα προεδρικά διατάγματα, και κατά συνέπεια ισχύει ο παλιότερος νόμος όπου δεν απαιτείτο η έγκριση της επιτροπής της Βουλής.

6 μήνες κυβέρνηση και δεν έχει υπογραφεί το προεδρικό διάταγμα από την προηγούμενη κυβέρνηση, είναι φυσιολογικό αυτό;

Gesendet von meinem Redmi Note 8 Pro mit Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Piero
 
Δημοσιεύσεις: 1063
Εγγραφή: Σάβ 05 Νοέμ 2016, 13:47
Τοποθεσία: Köln,NRW,DE (Κολωνία)

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 29 Ιαν 2020, 14:59

Γιατί άραγε....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό alp920 » Τετ 29 Ιαν 2020, 15:00

epitropos έγραψε:
alp920 έγραψε:MOΣ ΥΠ’ ΑΡΙΘΜ. 4603
Επιτροπή επαγγελματικού αθλητισμού και άλλες
διατάξεις.
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ
Εκδίδομε τον ακόλουθο νόμο που ψήφισε η Βουλή:
ΜΕΡΟΣ Α΄
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
Άρθρο 1
Σύσταση Επιτροπής
Επαγγελματικού Αθλητισμού
1. Συνιστάται νομικό πρόσωπο δημοσίου δικαίου με
την επωνυμία «Επιτροπή Επαγγελματικού Αθλητισμού
(Ε.Ε.Α.)» που εποπτεύεται από τον Υπουργό Πολιτισμού
και Αθλητισμού.
2. Για τις διεθνείς σχέσεις, η επωνυμία της Ε.Ε.Α. αποδίδεται στην αγγλική γλώσσα ως «Professional Sports




2. Τα μέλη του Δ.Σ. της Ε.Ε.Α., τακτικά και αναπληρωματικά, διορίζονται με απόφαση του Υπουργού Πολιτισμού
και Αθλητισμού, η οποία δημοσιεύεται στην Εφημερίδα
της Κυβερνήσεως, ύστερα από τη σύμφωνη γνώμη της
διαρκούς επιτροπής μορφωτικών υποθέσεων της Βουλής των Ελλήνων, σύμφωνα με την παρ. 5 του άρθρου 32
του Κανονισμού της Βουλής.
3. Δεν επιτρέπεται να διοριστεί το ίδιο πρόσωπο μέλος
του Δ.Σ. της Ε.Ε.Α. περισσότερες από δύο (2) συνολικά
φορές, διαδοχικές ή μη. Για την εφαρμογή της παρούσας δε λαμβάνεται υπόψη διορισμός στην Επιτροπή της
παρ. 1 του άρθρου 77 του ν. 2725/1999.
(αυτό ισχυρίζεται ο Αυγενάκης)
4. Η θητεία των μελών του Δ.Σ. της Ε.Ε.Α. είναι τετραετής και παρατείνεται αυτοδικαίως έως το διορισμό
νέου Δ.Σ., όχι, όμως, για χρονικό διάστημα μεγαλύτερο
των έξι (6) μηνών από τη λήξη της.
5. Κατά τη διάρκεια της θητείας τους, τα μέλη του Δ.Σ.
της Ε.Ε.Α. παύονται μόνο για σπουδαίο λόγο, με απόφαση του Υπουργού Πολιτισμού και Αθλητισμού

Άρθρο 72
Έναρξη ισχύος
Η ισχύς του παρόντος αρχίζει από τη δημοσίευσή του
στην Εφημερίδα της Κυβερνήσεως, εκτός αν ορίζεται
διαφορετικά σε επιμέρους διατάξεις του.
Όπως βλέπετε η ΕΕΑ είναι ΝΠΔΔ καθόσον έχει συσταθεί ως τέτοιο με τον νόμο Βασιλειάδη που δημοσιεύτηκε στο ΦΕΚ
Για όποιον θέλει τον νόμο,4603/19


Το ζητημα ειναι οτι ο υπογραμμισμενος απο εσενα ισχυρισμος του Αυγενακη εκτινεται μονο στην παραγραφο 3 (για τον διαδοχικο διορισμο).. κατα τ αλλα οντως δε φαινεται να προκυπτει ουτε ζητημα ισχυος του καινουριου νομου ουτε ειδικοτερη ρυθμιση.. εκτος αν νομολογιακα εχει εκτιμηθει κατι διαφορετικο που δε το γνωριζω αλλα και παλι δε δεμευει

Δεν μπορώ να ερμηνεύσω με σιγουριά την διάταξη αυτή που έκανα bold.Δεν ξέρω εαν εκτείνεται στην υποχρέωση γνωστοποίησης στην επιτροπή μορφωτικών υποθέσεων.Είναι ζήτημα ερμηνείας και λογικά θα προκύψει τώρα νομολογία,δεν νομίζω ότι υπάρχει
Τελευταία επεξεργασία από alp920 και Τετ 29 Ιαν 2020, 15:03, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Όλοι μιλάνε και καθένας ακούει μονάχα την δική του φωνή.

Γιάννης Ρίτσος
Άβαταρ μέλους
alp920
 
Δημοσιεύσεις: 2001
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 09:52
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Eagle1980 » Τετ 29 Ιαν 2020, 15:00

Αύριο έχει μια δίκη για κάποια στημένα...ακούει κανείς ...να ζητήσουμε αντιστοιχείς οι χειρότερες τιμωρίες για τις εμπλεκόμενες Π.Α.Ε σε ενδεχόμενη κακοδικία...Φτανει πια η κοροιδια !!! Δεν θα βάλουμε σε ίδια κλίμακα τους θήτες(Ε.Ο.) με τα θύματά(ΟΛΕΣ Η ΠΑΕ ΠΛΗΝ ΤΟ Α.....Ω τελος) . !!!
:ugeek: :nairepaok: :ugeek:
Άβαταρ μέλους
Eagle1980
 
Δημοσιεύσεις: 2689
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιαν 2016, 05:50

Re: Προπαγάνδα και

Δημοσίευσηαπό keep_paokizein » Τετ 29 Ιαν 2020, 15:00

ramolimendo έγραψε:
lamosas έγραψε:Μπορεί κάποιος από τα παιδιά με νομική εμπειρία και γνώση να πουν την γνώμη τους αν για τη νέα σύσταση της επιτροπή (ΕΕΑ) τίθεται σοβαρό θέμα νομιμότητας ή όχι; Έτσι όπως φαίνεται είναι το τελευταίο και μοναδικό μας χαρτί στην υπόθεση...


Σχετικά με τη νομιμότητα της σύνθεσης της ΕΕΑ ισχύουν τα εξής:

Σύμφωνα με το άρθρο 1 του νόμου 4603/29019 "Συνιστάται νομικό πρόσωπο δημοσίου δικαίου με την επωνυμία Επιτροπή Επαγγελματικού Αθλητισμού (Ε.Ε.Α.) που εποπτεύεται από τον Υπουργό Πολιτισμού και Αθλητισμού".
Συμφωνα με το άρθρο 4 , παρ.2 του ίδιου νόμου "Τα μέλη του Δ.Σ. της Ε.Ε.Α., τακτικά και αναπληρωματικά, διορίζονται με απόφαση του Υπουργού Πολιτισμού και Αθλητισμού, η οποία δημοσιεύεται στην Εφημερίδα της Κυβερνήσεως, ύστερα από τη σύμφωνη γνώμη της διαρκούς επιτροπής μορφωτικών υποθέσεων της Βουλής των Ελλήνων, σύμφωνα με την παρ. 5 του άρθρου 32 του Κανονισμού της Βουλής."

Υπάρχει όμως η μεταβατική διάταξη της παρ. 1 του άρθρου 62 του ίδιου νόμου που ορίζει: "1. Έως τη δημοσίευση της απόφασης της παραγράφου 2 του άρθρου 4, οι αρμοδιότητες της Ε.Ε.Α. του άρθρου 1 ασκούνται από την Επιτροπή της παρ. 1 του άρθρου 77 του ν. 2725/1999."


Εδώ υπάρχει το νομικό ζήτημα. Η άποψή μου είναι ότι εφόσον υπήρξε διορισμός νέων μελών, έπρεπε να δημοσιευθεί η απόφαση της παρ. 2 του άρθρου 4 και να ακολουθηθεί η διαδικασία που εκεί προβλέπεται (γνωστοποίηση και έγκριση απ την επιτροπή της Βουλής), η οποία δεν ακολουθήθηκε και επομένως η νέα σύνθεση της ΕΕΑ είναι παράνομη.
Ο ισχυρισμός του Αυγενάκη θα είχε νομική βασιμότητα αν δεν υπήρχε αντικατάσταση μελών, οπότε η ΕΕΑ θα μπορούσε να λειτουργεί με τα υπάρχοντα μέλη της μέχρι να αντικατασταθούν με τη διαδικασία της παρ. 2 του άρθρου 4 φυσικά.
Άβαταρ μέλους
keep_paokizein
 
Δημοσιεύσεις: 590
Εγγραφή: Δευτ 10 Δεκ 2007, 19:24
Τοποθεσία: Kατερινη

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Τετ 29 Ιαν 2020, 15:01

Navi, εγώ θα συμφωνήσω με αυτά που λες.
Η ΠΑΕ πιστεύει στην αθωότητα της, δεν ήθελε την τροπολογία και το πράγμα έχει ζουμί ακόμα.

Γιατί δεν έβγαλε μια ανακοίνωση χθες να θέσει προ των ευθυνών τους όσους ψηφισουν; Γιατι αφηνει να μας λοιδορούν 24/7;
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7697
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό cellophan » Τετ 29 Ιαν 2020, 15:08

Θα συνεχίσω να πετάω εκτός (?) θέματος ερωτήματα, έτσι από βίτσιο. Το 2018 αν δεν κάνω λάθος ο ΠΑΟΚ τιμωρήθηκε για τη διακοπή του αγώνα με τον Ολυμπαικό. Σωστά; Ο αγώνας διακόπηκε γιατί υπήρχε πραγματικός τραυματισμός του Γκαρσία, ο οποίος τον κατέστησε ανίκανο να συνεχίσει και έχει και κάποια χαρακτηριστικά (ο τραυματισμός). Στα ποινικά δικαστήρια, βγήκε πριν καιρό απόφαση αθώωσης του τύπου μετο ρολό, γιατί -επίσης αν θυμάμαι καλά- το δικαστήριο αποφάνθηκε πως δεν υπήρχε τραυματισμός,πιθανολογώ γιατί πέταξε στα σκουπίδια τις γνωματέυσεις-κωλόχαρτα του διαβαλκανικού και ζήτησε τα αντίστοιχα από ιατροδιακαστή σε δημόσιο νοσοκομείο. Πως το εκμεταλλευτήκαμε αυτό μηντιακά; Και άντε, να ακούσω τα περί 95-5 και 90-10 στα κανάλια και στις εφημερίδες. Γνωρίζοντας τις αγκυλώσεις του νομικού -δικαστικού συστήματος, ρωτώ ειλικρινά κάποιον από τους νομικούς μας, μπορεί να παράξει αποτελέσματα με οποιονδήποτε τρόπο η μεταγενέστερη απόφαση ενός ποινικού και ισχυρού δικαστηρίου τις αποφάσεις ενός πειθαρχικού δικαστηρίου στα μάτια μου πολύ πιο αδύναμου; Αν ήμουν στην Αμερική θα μιλούσα για κακοδικία και αναψηλαφηση, εδώ μπορώ να μιλήσω για κάτι; Μπορώ σε κάποιο Ευρωπαικό ή ότι γράψει είναι η φάση;
Άβαταρ μέλους
cellophan
 
Δημοσιεύσεις: 3106
Εγγραφή: Δευτ 03 Αύγ 2009, 03:24

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τετ 29 Ιαν 2020, 15:14

Napoli4 έγραψε:Navi, εγώ θα συμφωνήσω με αυτά που λες.
Η ΠΑΕ πιστεύει στην αθωότητα της, δεν ήθελε την τροπολογία και το πράγμα έχει ζουμί ακόμα.

Γιατί δεν έβγαλε μια ανακοίνωση χθες να θέσει προ των ευθυνών τους όσους ψηφισουν; Γιατι αφηνει να μας λοιδορούν 24/7;


Αδερφέ μου, δεν τους ενδιαφέρει η ... πρωτοβουλία του όποιου βλάχουρα Μητσοτάκη. Δεν ασχολούνται. Να το σκεφτούμε λίγο λογικά; Κι εμένα, αν με κατηγορούσαν λχ για παιδεραστία, για την οποία η επαπειλούμενη ποινή ήταν αρχικά θανατική ποινή και εν συνεχεία γινόταν πχ 20 χρόνια μαξ,"φωτογραφικά" δήθεν, για πάρτη μου μόνο, εφόσον ήμουν ευθύς εξ αρχής βέβαιος για την αθωότητά μου - αν θες, να σου το θέσω και υπό το πρίσμα της σιγουριάς ότι με τα υπάρχοντα στοιχεία δε γίνεται να καταδικαστώ για το συγκεκριμένο αδίκημα -, μπορείς να μου βρεις ένα σοβαρό λόγο για να έπαιρνα την οποιαδήποτε θέση πάνω στο θέμα της περιστολής των ορίων της ποινής; Είμαι αθώος, θα έλεγα, στα παπάρια μου. Όπως στο πιο κόσμιο είπε κι επισήμως ο ΠΑΟΚ. Αν εν τέλει, ας πούμε, σε πρώτο βαθμό ο ΠΑΟΚ κριθεί καθαρός, τότε όλοι αυτοί, που κραυγάζουν για τον υπόπτως ... σιωπηλό τώρα Ιβάν κοκ, μπορείς να μου πεις τι θα λένε τότε;
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17955
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό joshua » Τετ 29 Ιαν 2020, 15:17

Εγω παντως θα αρχισω να πιστευω σοβαρα οτι μας εστησε καποιος εκ των εσω,ακομα ισως και η ιδια η Ξανθη οπως εγραψε ενας φιλος, καθως αν η δικη μας σταση δημιουργει ερωτηματα, η δικη της δημιουργει ακομα περισσοτερα.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24065
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό klainmein » Τετ 29 Ιαν 2020, 15:17

Τα ίδια θα λέμε. Οτι δε χρειαζόταν να περάσει τόσος καιρός, να παίζεις με ενδεχόμενο φόβο -5 όταν και αν το φας, να κάνεις 2 γκέλες λόγω αποπροσανατολισμού και να τι ωραίαααα...
ΕΠΡΕΠΕ να τους κυνηγήσεις από 23/12 που άλλαξε τα μέλη της ΕΕΑ ο πουτανας γιος.
Θα δικαιωθείς μετά ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΕΤΑΞΕΙ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΡΕ ΦΙΛΕ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟ ΕΧΑΣΕΣ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ, ΑΣ ΜΗΝ ΕΚΑΝΕΣ ΓΚΕΛΑ.
Εδώ είμαστε, κρατάω το ποστ μου. 29-01-2020 15:18
Τελευταία επεξεργασία από klainmein και Τετ 29 Ιαν 2020, 15:20, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
klainmein
 
Δημοσιεύσεις: 1300
Εγγραφή: Τρί 01 Ιαν 2008, 15:35

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες