Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τετ 29 Ιαν 2020, 18:03

alp920 έγραψε:Ο ίδιος νομικός ανέφερε ότι υπάρχει ζήτημα εναρμόνισης της Ελληνικής αθλητικής νομοθεσίας με αυτήν της ΟΥΕΦΑ, μιας και εάν η ΟΥΕΦΑ διαπιστώσει ότι υπάρχει πολυιδιοκτησια μεταξύ ομάδων που συμμετέχουν στο ίδιο πρωτάθλημα δεν φεύγουν όλες, αλλά παραμένει η πιο ισχυρή.
Ούτε βαθμούς δεν μπορούν να μας αφαιρέσουν.
Επιπλέον τίθεται ζήτημα για την τροπολογία που ψηφίστηκε σήμερα,μιας και θα πρέπει να αλλάξει ο πειθαρχικός κώδικας της ΕΠΟ μεσούσης της σεζόν.
Το τελευταίο σημείο έχει και επικοινωνιακό ενδιαφέρον μιας και ακόμα και εάν γίνει μια τέτοια προσπάθεια μεσούσης της περιόδου,θα πρέπει να ψηφίσουν οι ομάδες την αλλαγή


Ακριβώς, ρε φίλε. Πώς μπορεί πραξικοπηματικά να αλλοιώνονται στην ουσία οι όροι του παιχνιδιού, μεσούντος και πιο πέρα αυτού, επειδή έτσι του κάπνισε του κάθε γελοίου πολιτικού τσιρακιού; Δημιουργείται τρελό μπάχαλο και με πολλές ακόμα ομάδες, που μπορεί να εξαρτούν ΚΑΝΟΝΙΚΑ - ΜΗ ΒΑΛΤΑ συμφέροντα από όλο αυτό. Πώς μπορεί να δικαιολογηθεί τέτοιο χάος στις υπερκείμενες αρχές;
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Dimitris_L4 » Τετ 29 Ιαν 2020, 18:05

Τι έγινε ρε παιδια.. Συνεχίζει να κοιμάται η ΠΑΕ???
Αντε ρε όλοι στην καμαρα κ στν υποδοχή του Μάκη του Βορίδη του ΤΣΕΚΟΥΡΟΦΟΡΟΥ...
Άβαταρ μέλους
Dimitris_L4
 
Δημοσιεύσεις: 3636
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2015, 12:41

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τετ 29 Ιαν 2020, 18:09

giapas έγραψε:Τι να στηρίξουν στις προπονήσεις μωρέ ,δεν υπάρχει με ποδοσφαιρικούς όρους η ομάδα. Τα έχει φορτώσει στο κόκορα εδώ και 1 μήνα τουλάχιστον παρουσιάζοντας τη χειρότερη ποδοσφαιρικά εικόνα πρωτοπόρου εδώ και πολλά πολλά χρόνια.

Τώρα αν αναστηθούν τα πεθαμένα από όλο αυτό , μακάρι.

Αλλά την υπέρβαση μια φορά τη κάνεις και την έκανες στα προηγούμενα δικαστικά όπου ατσάλωσες και τους γάμησες. Είχες και το Λούτσο. Τώρα με τον φλωραλ στο πάγκο , χάλια αγωνιστικά και ταφόπλακα δικαστική , λογικά προλαβαίνει να σε φτάσει η κούλα.

Μια χαρά άλλοθι είναι αυτό για το ποδοσφαιρικό τμήμα. Κάθε ματς και χειρότεροι.
Γιάννη δεν είναι ακριβώς έτσι και το ξέρεις!

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό pilotos » Τετ 29 Ιαν 2020, 18:09

Δημήτρη δεν βλέπω σενάρια για τον Τζουγανατο και τον αρκουδη εδώ μέσα κι ανησυχώ.

Μέχρι πριν λίγο γράψατε 4444 Αρλουμπες μήπως αυτό, μήπως το άλλο, φταίμε εμείς κλπ;
Τι έγινε τώρα;;;

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τετ 29 Ιαν 2020, 18:13

Napoli4 έγραψε:
pilotos έγραψε:Τί έγινε ρε;
Αφωνια πάθατε τώρα που βγάζει η ΠΑΕ πράγματα;


Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Θέλω να γράψω πως άρχισα να ελπίζω, πως ειμαι ξανά αισιόδοξος, αλλά θα με περάσετε για διπολικό. Όπως λέει και ο Goran κάποιοι εδώ θέλουν ψυχίατρο. Ε, ανήκω σε αυτούς
Έχω έναν καλό!!!

Χάχαχα

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Vet_eranos » Τετ 29 Ιαν 2020, 18:15

Ετσι τραβουσαμε τις κωλοτριχες μας κ προπερσι οτι ο Μαου δεν ειναι οφσαιντ και οτι δεν τραυματιζεσαι απο κωλοχαρτο και στο τελος μειναμε με το στομα ανοιχτο..
Ελεγχουν τα παντα και σε βγαζουν ελεφαντα ανα πασα ωρα..

Ηρθε η ωρα για τον αθλο...

-10 ρε μ@υνια?? -10.. Παμε να τους τρελανουμε ολους..με 2 ματς στην Τουμπα, ενα στο εξοχικο και ξενους ρεφερι δεν φοβαμαι τιποτα..
Αφου το αηττητο νταμπλ ηταν των πρεσπων, παρτε κι ενα με μειον 10 και στην φωλια σας μ@υνοπανα..

Ηρθε η ωρα για τον αθλο..

ΠΑΟΚ εισαι..
Vet_eranos
 
Δημοσιεύσεις: 718
Εγγραφή: Τρί 01 Ιαν 2008, 22:11

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Τετ 29 Ιαν 2020, 18:16

Vet_eranos έγραψε:
-10 ρε μ@υνια?? -10.. Παμε να τους τρελανουμε ολους..με 2 ματς στην Τουμπα, ενα στο εξοχικο και ξενους ρεφερι δεν φοβαμαι τιποτα..
Αφου το αηττητο νταμπλ ηταν των πρεσπων, παρτε κι ενα με μειον 10 και στην φωλια σας μ@υνοπανα..

Ηρθε η ωρα για τον αθλο..

ΠΑΟΚ εισαι..


Έτσι.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15315
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό ramolimendo » Τετ 29 Ιαν 2020, 18:25

Ο κοντος δικηγορος το καλοκαιρι σε ραδιοφωνο ειπε οτι του "ηρθαν" στο γραφείο δυο σημαντικοί φακελοι.
Ο φαφουτης δημοσιογραφος ( που εχει συχνα καλεσμενο τον κοντο στην εκπομπη του ) βγαινει και λεει οτι
οτι ο Σαββιδης αγορασε μια ομαδα ( ο ενας φακελος )
Η ομαδα στρέφεται κατα του φαφουτη . Αυτος ρωταει τον κοντο τι να κανει και του απανταει να κανει πισω γιατι εχουν στρατηγικο σχεδιασμο. Ο φαφουτης κανει πισω.
Τα επιτελεία του χοντρού έμπορα μαζι με τον κοντό δικηγόρο σχεδιάζουν πως θα κινηθούνε.
Ο κοντος για να βαλει αμφιβολιες για την διαπλοκη γαυρου-νιονιου-οαρης-τυρι ( που εχει θεσει σαν ζητημα ΕΝΑ μελος της ΕΑΑ ) ζηταει δανεικους απο εμας.
Αποφασιζουν να ξεκινησουν με τον δευτερο φακελο και χρονικα την στιγμη που ξεκιναει η δικη του χοντρου.
Ενδιαμεσα δυναμιτίζουν το κλιμα για να ειναι έτοιμοι να περάσουν την γραμμη τους.
Ο φαφουτης πριν ενα μηνα λέει στην εκπομπη του οτι η καταγγελία γινεται στην ΕΕΑ οχι για να πέσει ο ΠΑΟΚ αλλα για να χασει 5 βαθμους !!!
Τους εχει εκθεσει δευτερη φορα ο φαφουτης που μιλαει πολυ.
Τα πιόνια εχουν μπει στην θεση τους και το σχέδιο εκτελείται.
Για να δουμε τωρα . Η "κακεμπε" ( που λογικα τα γνωριζε αυτα ) ποσο καλα τους παρακολουθουσε ? Τι στοιχεια εχει στα χερια της? Τα εδωσε στην Ζουγκλα?
Εαν εχουν μαζεψει στοιχεια θα ειναι η μεγαλυτερη δικη εγκληματικης οργανωσης . Θα ριξει κυβερνηση.
Αν δεν εκαναν τιποτα, ο Σαββιδης πρεπει να αλλαξει συνεργατες.
Τελευταία επεξεργασία από ramolimendo και Τετ 29 Ιαν 2020, 18:37, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
ramolimendo
 
Δημοσιεύσεις: 675
Εγγραφή: Τρί 04 Νοέμ 2014, 15:03

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 29 Ιαν 2020, 18:29

pilotos έγραψε:Σαντοριναιε πουτανας γιε, μίλησες με την ΟΥΕΦΑ παλιοπουστα;;;

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πάλι προκαλεί το κρατικόδιαιτο κοπρόσκυλο.....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Προπαγάνδα και

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Τετ 29 Ιαν 2020, 18:30

Ας ελπίσουμε να ξύπνησε η αρκούδα από την χειμερία νάρκη. Αυτό περιμέναμε όλοι. Την γαμημενη την αντεπίθεση.

Παρακάμψτε τον αχυρανθρωπο αυγενακη ασχοληθείτε με τα μελη της ΕΕΑ (Επιτροπή Ελευθερίου Αυγενακη. αφού την κάνει ότι γουστάρει χωρίς να δίνει λογαριασμό δικιά του θα ειναι) και τις σχέσεις τους με τον γαβρο. Πιάστε τον ίδιο τον βρωμερό κουλη κ τις σχέσεις του με τον χονδρό. Δεν μπορεί κάπου θα υπάρχουν ίχνη. Πιάστε τις σχέσεις γαβρου με ληκι νιωνιο αελ. Επιτέλους δικαιολόγηστε τα λεφτά που πληρώνετστε εκεί μέσα στην παε. Δεν μπορεί να μας πάνε αίμα τόσα χρόνια τώρα.
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7237
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Προπαγάνδα και

Δημοσίευσηαπό Dimitris_L4 » Τετ 29 Ιαν 2020, 18:35

Τι έγινε ρε παιδια γτ τέτοια νεκρα.. Δε γίνονται όσα θέλουμε?? Δεν κάνει η παε αυτα που ζητούσαμε.??? Γτ εξαφανιατηκαμε όλοι???
Άβαταρ μέλους
Dimitris_L4
 
Δημοσιεύσεις: 3636
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2015, 12:41

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό mbison » Τετ 29 Ιαν 2020, 18:35

alp920 έγραψε:Ο ίδιος νομικός ανέφερε ότι υπάρχει ζήτημα εναρμόνισης της Ελληνικής αθλητικής νομοθεσίας με αυτήν της ΟΥΕΦΑ, μιας και εάν η ΟΥΕΦΑ διαπιστώσει ότι υπάρχει πολυιδιοκτησια μεταξύ ομάδων που συμμετέχουν στο ίδιο πρωτάθλημα δεν φεύγουν όλες, αλλά παραμένει η πιο ισχυρή.
Ούτε βαθμούς δεν μπορούν να μας αφαιρέσουν.
Επιπλέον τίθεται ζήτημα για την τροπολογία που ψηφίστηκε σήμερα,μιας και θα πρέπει να αλλάξει ο πειθαρχικός κώδικας της ΕΠΟ μεσούσης της σεζόν.
Το τελευταίο σημείο έχει και επικοινωνιακό ενδιαφέρον μιας και ακόμα και εάν γίνει μια τέτοια προσπάθεια μεσούσης της περιόδου,θα πρέπει να ψηφίσουν οι ομάδες την αλλαγή

Αυτο ισχυει στην ουεφα κ λογικα στους αγωνες που διεξαγονται εκει. Οπως ειχαμε παιξει με τη Μεταλιστ. Ισχυει ομως στο πρωταθλημα της Λιγδας? Ή θα ισχύσει αφαίρεση?
Άβαταρ μέλους
mbison
 
Δημοσιεύσεις: 5152
Εγγραφή: Παρ 07 Μαρ 2014, 09:22

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό pilotos » Τετ 29 Ιαν 2020, 18:39

Dimitris_L4 έγραψε:Τι έγινε ρε παιδια γτ τέτοια νεκρα.. Δε γίνονται όσα θέλουμε?? Δεν κάνει η παε αυτα που ζητούσαμε.??? Γτ εξαφανιατηκαμε όλοι???
Άσε θα την πάω εγώ την κουβέντα όπως θέλω.

Είπαν αυτοί, αυτά που ήθελαν; Ναι
Έκαναν αυτά που ήθελαν; Ναι
Έχουν να πουν ή να κάνουν κάτι άλλο; Όχι


Πάμε λοιπόν εμείς τώρα κι όποιος αντέξει.

Υγ μην περιμένετε απονομή δικαιοσύνης στο προτεκτοράτο.





Στάλθηκε από το SM-T510 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Asimos » Τετ 29 Ιαν 2020, 18:40

Ο εκάστοτε ισχύοντας κανονισμός της ΕΠΟ είναι διαχρονικά εναρμονισμένος και επικαιροποιημένος με FIFA-UEFA, αλλιώς δεν θα ήμασταν μέλος της.

Τα λάθη που έχει κάνει η ΝΔ με αυτή την υπόθεση είναι επικίνδυνα και δείχνουν πλήρη άγνοια του αντικειμένου σε αντίθεση με το μέσο φίλαθλο - όπως εγώ πχ - που πλέον έχω μάθει τα βασικά. Είναι τέτοιες οι γκάφες της που στην ουσία δεν μπορεί να βοηθήσει ούτε το γαύρο που τόσο θέλει. Άχρηστοι πατόκορφα.
Asimos
 

Re: Προπαγάνδα και

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τετ 29 Ιαν 2020, 18:41

pilotos έγραψε:Σαντοριναιε πουτανας γιε, μίλησες με την ΟΥΕΦΑ παλιοπουστα;;;

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κόντρα με τον βουλευτή Μελά, ποιος ειναι μεγαλύτερος πουτανας γιος.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29795
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες