Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό tzo_1926 » Τρί 24 Νοέμ 2020, 21:05

Joshua ο τύπος απλά κατάλαβε που ήρθε. Τα λεφτακια να μπαίνουν.. Κι εγώ αν μου δίνουν 10χιλ το μήνα σου λέω ότι ήταν και πέναλτι υπέρ του ΠΑΣ και πως έπρεπε να καταργηθεί το var.. Ο τύπος είδε το ΜΜΕ πως λειτουργούν ποιος τα χει καλά με ποιον πήρε και ο γιος του κερατά 2 τηλέφωνα και τέλος.. Γιατί να βγάλει ανακοίνωση; Για να τον αντιμετωπίσει σαν στέλεχος που κάνει δουλειά; ο τύπος είδε την τιμωρία του καραπαπα και είναι σα να λέει τους διαιτητές σφαξτε τον ΠΑΟΚ.
Αδιαφορώ για ότι κι αν λένε γιατί δεν ξέρουνε το πως νοιώθουμε για ΣΕΝΑ
Άβαταρ μέλους
tzo_1926
 
Δημοσιεύσεις: 843
Εγγραφή: Σάβ 12 Ιαν 2019, 19:49

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Τρί 24 Νοέμ 2020, 21:11

Ας σταματήσουμε επιτέλους να είμαστε οι μαλακες της υπόθεσης. Βγάλτε μια ανακοίνωση και ας πάει στα σκουπίδια. Κάντε κάτι! Ο άλλος με τα κασκόλ την χρονιά του κλεμμένου πήγε να πιεί καφέ ως αδικημένος με τον Περεϊρα και τον πήγαν τρένο. Εσένα σε γαμανε και δεν μιλάς! Έλεος! Εγώ δεν είμαι μαζοχιστης, όποιος το γουστάρει να μας το πει
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό ToMousiTouCrespo » Τρί 24 Νοέμ 2020, 21:45

Όλα καλά κι όλα ανθηρά στην ΠΑΕ. Υπεύθυνος επικοινωνίας χωρίς ίχνος επικοινωνίας.
Άβαταρ μέλους
ToMousiTouCrespo
 
Δημοσιεύσεις: 805
Εγγραφή: Τετ 07 Ιουν 2017, 18:20

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό jibbie » Τρί 24 Νοέμ 2020, 22:19

joshua έγραψε:Nα δω ποτε θα αποφασισουμε να βγαλουμε εστω μια ρημαδοανακοινωση και εμεις.Τον ταραξαν πριν καλα καλα ξεκινησει η χρονια οι γαυροι στις ανακοινωσεις και πλεον ο τυπος κανει δημοσιες σχεσεις και εμεις παρακολουθουμε απαθεις.


οταν ειχαν βγει οι υποψηφιοι, ειχαμε πει κι εδω μεσα οτι θα διαλεγαν τον συγκεκριμενο, γιατι ειναι πιο malleable. ουδεμια εκπληξη.
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Τρί 24 Νοέμ 2020, 22:22

jibbie έγραψε:
joshua έγραψε:Nα δω ποτε θα αποφασισουμε να βγαλουμε εστω μια ρημαδοανακοινωση και εμεις.Τον ταραξαν πριν καλα καλα ξεκινησει η χρονια οι γαυροι στις ανακοινωσεις και πλεον ο τυπος κανει δημοσιες σχεσεις και εμεις παρακολουθουμε απαθεις.


οταν ειχαν βγει οι υποψηφιοι, ειχαμε πει κι εδω μεσα οτι θα διαλεγαν τον συγκεκριμενο, γιατι ειναι πιο malleable. ουδεμια εκπληξη.


τι είναι; :oops:
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό Totem_pk » Τρί 24 Νοέμ 2020, 22:29

Η χαρτινη γκρινιαζει καθε αγωνιστικη για την διαιτησια. Ο γαυρος απεσυρε την εμπιστοσυνη του στον κλατεμπεργκ για φαση που ειναι με τεχνολογια εξοφαλμη. Οι αλλοι τα γνωστα. Τα παραρτημα τα σπρωχνουν με δυο χερια και οι ανενταχτοι θαβονται.

Καθιστε εσεις εκει στην ΠΑΕ να ακουτε αυτον τον ηλιθιο στημενο που τις ιδιες φασεις οταν ειναι υπερ μας βγαινει και μας ξεφτυλιζει (βλ Ματος και τσολακ) και αντιστοιχες αλλων ολα καλα. Βλεπε την φαση του Λιβαγια με αεχ που εσπρωξε εδωσε φαουλ ο ρεφ και ειπε ο κλατεμεργκ οτι δεν δικαιολογειται απο το σπρωξιμο και δεν επρεπε να δωθει φαουλ. Τα ιδια ειπε και για την φαση πεναλτυ κατα του αρη νομιζω με αστερα. Με ποιο εξοφθαλμο την φαση του Ματος στην χαρτινη που ηταν παιζεται και την επομενη αγωνιστικη ιδια φαση στο γκολ της αεκ που ηταν πεναλτυ. Να μην μιλησω για φασεις απο το ματς με την χαρτινη.

Απειρα παραδειγματα.

Καθιστε εκει στην παε και κοιμηθειτε ανετα παλικαρια την ωρα που οι αλλοι ξεφτυλιζουν την ομαδα μου. Την ωρα που η ρητορικη τους εχει χτυπησει κοκκινη. Την ωρα που οι ρεφ φοβουνται να σφυριξουν κατι εναντια στους αλλους ( χαρακτηριστικος ο τροπος που μιλα ο διαιτητης στον μανταλο στην φαση της αποβολης του ολο πετρο μου πετρο μου ) και ανεχτείτε να βαρανε τους παικτες μας και ειναι παιζεται. Ανεχτειτε καρτες σαν τις χτεσινες κιτρινες στον Ομαρ και στον Αντριγια. Ανεχτειτε να πηγαινουν με σχαρα στον γιαννουλη και να μην εχει καρτα.

Εγω δεν ανεχομαι αλλο εσας. Το παιχνιδι χαθηκε και δεν γυριζει ευκολα. Και θεωρω υπευθυνους εσας.
Totem_pk
 
Δημοσιεύσεις: 7567
Εγγραφή: Τετ 21 Αύγ 2019, 10:59

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό Totem_pk » Τρί 24 Νοέμ 2020, 22:32

Ενα ματσο αχρηστοι ψευτομαγκες (οπου σας παιρνει στα λογια). Ειστε. Παιδες μπαναριστε αν θελετε αλλα οι τυποι στην παε τον π..... κανονικα.
Totem_pk
 
Δημοσιεύσεις: 7567
Εγγραφή: Τετ 21 Αύγ 2019, 10:59

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό trouman » Τρί 24 Νοέμ 2020, 22:50

ένα πράμα που δυσκολεύομαι να καταλάβω πάντα ή κάνω κάποιο λάθος εγώ, είναι γιατί ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ όταν βλέπουν μπροστά τους την ερυθρή σκατίλα αντανακλαστικά στρέφονται κατά της ΠΑΕ Ή του Κυρ ή του μυρ τέλος πάντων προς την ομάδα μας λες και είναι αυτή που φταίει.

Εγω τρελαίνομαι τόσο με όλη αυτη τη βρωμιά και μπαίνω εδώ μέσα και διαβάσω μπινελίκια πάλι για τους δικούς μας. Κατι δεν κάνω καλά...

ρητορικό το ερώτημα, μην μπείτε στη διαδικασία να μου πείτε για την αξία της κριτικής και το κακό γιεσμεν..τα βαρέθηκα να τ ακούω, εξακολουθώ να θέλω να ....το σιχαμα και δε μου έρχεται η τάση να ασκήσω κριτική τέτοιες ώρες μεγαλοπρεπούς επίδειξης πο@στιας...

θα βγάλουν ανακοίνωση και θα λυθεί Ε, νταξ.

Μόνο στο παρασκήνιο αυτά ρυθμίζονται γιατί για αυτό μιλάμε.
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Τρί 24 Νοέμ 2020, 22:53

Ε κοίτα, αν δεν υπάρχει τίποτα που να μπορούν να κάνουν για να διορθωθεί η κατάσταση τότε δεν υπάρχει και λόγος να κατέχουν την όποια θέση και να πληρώνονται.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15316
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Τρί 24 Νοέμ 2020, 22:59

Δηλαδή ο Κλαντεμπεργκ θα έδινε φάουλ αυτό το πράγμα σε αγώνα της Πρέμιερ λιγκ; Γελάνε οι τάπες του Ρίο Φέρντιναντ.

Με αυτό το σκεπτικό τον Μπουχαλάκη έπρεπε να τον στείλουν στο απόσπασμα.
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό trouman » Τρί 24 Νοέμ 2020, 23:08

PAOK_Antarctica έγραψε:Ε κοίτα, αν δεν υπάρχει τίποτα που να μπορούν να κάνουν για να διορθωθεί η κατάσταση τότε δεν υπάρχει και λόγος να κατέχουν την όποια θέση και να πληρώνονται.



δε σε έρχεται να γαμ...ίσεις τον γαύρο πρώτα; η πρώτη σκέψη είναι η κριτική στην ΠΑΕ; απορία το χω
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό Gospi » Τρί 24 Νοέμ 2020, 23:19

Αν σ ερχεται εσενα ρε Τρουμαν να γ....σεις τον γαυρο, αυτους στην ΠΑΕ τι πρεπει να τους ερχεται? Που καλοπληρωνονται κιολας για να διοικουν τον ΠΑΟΚ και οχι απλα ειναι οπαδοι του ΠΑΟΚ?
Γιατι το οτι μπαινουμε εδώ μεσα και κραζουμε την διοικηση σημαινει οτι ολοι μας θελουμε να γα......με τον γαυρο και επειδη δεν μπορουμε ατομικα να το κανουμε περιμενουμε απο την ΠΑΕ να κινηθει για να συσπειρωθουμε και να συστρατευτουμε μαζι της.


Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10864
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό trouman » Τρί 24 Νοέμ 2020, 23:41

Δε μου έλυσες την απορία
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό Totem_pk » Τρί 24 Νοέμ 2020, 23:47

trouman έγραψε:
PAOK_Antarctica έγραψε:Ε κοίτα, αν δεν υπάρχει τίποτα που να μπορούν να κάνουν για να διορθωθεί η κατάσταση τότε δεν υπάρχει και λόγος να κατέχουν την όποια θέση και να πληρώνονται.



δε σε έρχεται να γαμ...ίσεις τον γαύρο πρώτα; η πρώτη σκέψη είναι η κριτική στην ΠΑΕ; απορία το χω

Δεν μπορω εγω εγω ο οπαδος να κανω τιποτα ρε φιλε τρουμαν. Τιποτα απο το να γκρινιαζω. Εκεινο που ξερω ειναι οτι αν ημουν προχτες στην θεση του γαυρου και ο μβιλα μου θα επαιρνε κοκκινη και ο μπουχαλακης μου θα επαιρνε κοκκινη και το γκολ μου θα ακυρωνοτανε ως φαουλ. Και θα το εχανα το ματσακι. Μια χαρα λοιπον. Ανταυτου βλεπω τον καντουρι να βγαζει την μπαλα αριστερα να πηγαινει με τα χιλια ο αμυντικος του πας (που αν ημουν κουλα η γαυρος δεν θα εδινε τιποτα) να τον παταει στην φαση ο ομαρ και να δινει ο διαιτητης αναποδο φαουλ που μου κοβει επιθεση και να τρωνε δυο παικτες κιτρινη. 2 βαθμοι απο δω τρεις απο εκει παραπανω θελει για να θεωρηθεις ομαδα τραινο στην Ελλαδα και να παρεις πρωταθλημα? Στον ματς στο οακα με την αεκ αντι να τα κανουμε φουτανα ολα που χασαμε 2 βαθμους και 4 στο συνολο με ανταγωνιστη ειδαμε τον καραγκιοζη εξ αγγλιας να λεει μαλακιες και δικοι μας τιποτα.
Δεν ξερω τι μπορουν να,κανουν αλλα πρεπει να κανουν κατι. Γιατι αλλιως ας μην ειναι εκει. Ας πανε σπιτι τους να βαλουμε καμια κ. Μαριγουλα εκει να τελειωνουμε. Τι τιυς θελουμε λοιπον? Να υπογραφουν συμβολαια παικτων και προπονητων και να μιλανε στα ραδια? Η να πηγαινουν στις συνελευσεις της σουπερλιγδας? Με το ετσι θελω μας πηραν πρωταθλημα και περσυ δεν μας αφησαν να το διεκδικησουμε. Τι καναμε γιαυτο? Που ειναι οι αγωγες και οι μηνυσεις και το κυνηγι και και? Εδω μπηκε η συνθεση στην επιτροπη εφεσεων που θελαν οι γαυροι και οι δικοι μας τσιμουδια. Δεν μαθανε?
Η χαρτινη επαιζε με οφη νομιζω στο οακα και ο ρεφ αφηνε σε ολο το β ημιχρονο τους παικτες της αεκ να βαρανε στο κεντρο και παιρναν την μπαλα ετσι για πλακα με φαουλ που δεν σφυριζοτανε και αφου τους ακυρωσε το γκολ που εσπρωξε ο λιβαγια τον αμυντικο βγηκε ο αγγλομαλακας και ειπε κακως. Και ολη την εβδομαδα οι κυκλοι της αεχ εξεφραζαν προβληαμτισμο για την διαιτησια. Ετσι απλα λοιπον το μηνυμα δοθηκε. Οπως απλο ειναι και το μηνυμα που δοθηκε για εμας. Εδω και βδομαδες. (Εχει ποστ δικο μου αρχες νοεμβρη).
Λοιπον εγω ως μεγαλυτερος σε ηλικια να τους ενημερωσω οτι το παιχνιδι χαθηκε για χρονια. Δεν θα ξαναδουμε πρωταθλημα. Δεν γινεται. Τι δεν καταλαβαινουνε?
Totem_pk
 
Δημοσιεύσεις: 7567
Εγγραφή: Τετ 21 Αύγ 2019, 10:59

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Τρί 24 Νοέμ 2020, 23:57

trouman έγραψε:
PAOK_Antarctica έγραψε:Ε κοίτα, αν δεν υπάρχει τίποτα που να μπορούν να κάνουν για να διορθωθεί η κατάσταση τότε δεν υπάρχει και λόγος να κατέχουν την όποια θέση και να πληρώνονται.



δε σε έρχεται να γαμ...ίσεις τον γαύρο πρώτα; η πρώτη σκέψη είναι η κριτική στην ΠΑΕ; απορία το χω


Τον γαύρο θέλω να τον γαμάω δεκαετίες τώρα. Δεν περίμενα τα σημερινά. Δεν άλλαξε κάτι σήμερα, ούτε έγινα σοφότερος σχετικά με τον γκέι. Ας μην ανακαλύψουμε την Αμερική για χιλιοστή φορά.

Από κει και πέρα, εφόσον θέλω να γαμήσω τον γάυρο και αυτοί κοιμούνται, σε ποιον πρέπει να κάνω κριτική; Στον περιπτερά; Ή πρέπει να πάω εγώ στον Πειραιά και να κάνω μανούρες;

Δηλαδή εσύ από ποιον και πως περιμένεις να γαμήσει τον γαύρο; Επαληθεύονται οι προσδοκίες σου;
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15316
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες