Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό Parolos » Σάβ 23 Ιαν 2021, 11:40

Aye4 έγραψε:
PAOK_Antarctica έγραψε:Όχι, λύνουν και δένουν.
Δεν βλέπεις;


Δεν ξέρω για τους άλλους όμως ο Σαββίδης ούτε λύνει ούτε δένει. Απλώς τα μαζεύει σιγά- σιγά και αποσύρεται. Δεν του βγήκε, έχασε και αποχωρεί. Ποιά ΕΠΟ ποιο λιμάνι (ρωτήστε αν έχετε κάποιο γνωστό) ποιός ΠΑΟΚ (ενδείξεις πολλές).Λέτε να είναι εμπόδιο η πανδημία για να έλθει στην Ελλάδα ενάς επιχειρηματίας αυτού του βεληνεκούς που θέλει να εχει συμφεροντα στη χώρα? Δεν τον ενδιαφέρει να έλθει. Αποσύρει ενδιαφέροντα βήμα βήμα.
Ρε φίλε μια με τον αρουλη που θα μας περάσει, μια με την ομαδάρα του γαύρου, μια με τον "λίγο" Πάμπλο Γκαρσία, μια με το ότι ο Ιβάν τα μαζεύει και φεύγει. Έλεος λίγο κάπου.

Στάλθηκε από το RMX1931 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή...
Pablo Garcia
Άβαταρ μέλους
Parolos
 
Δημοσιεύσεις: 6013
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 17:33

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π

Δημοσίευσηαπό Aye4 » Σάβ 23 Ιαν 2021, 12:22

Parolos έγραψε:
Aye4 έγραψε:
PAOK_Antarctica έγραψε:Όχι, λύνουν και δένουν.
Δεν βλέπεις;


Δεν ξέρω για τους άλλους όμως ο Σαββίδης ούτε λύνει ούτε δένει. Απλώς τα μαζεύει σιγά- σιγά και αποσύρεται. Δεν του βγήκε, έχασε και αποχωρεί. Ποιά ΕΠΟ ποιο λιμάνι (ρωτήστε αν έχετε κάποιο γνωστό) ποιός ΠΑΟΚ (ενδείξεις πολλές).Λέτε να είναι εμπόδιο η πανδημία για να έλθει στην Ελλάδα ενάς επιχειρηματίας αυτού του βεληνεκούς που θέλει να εχει συμφεροντα στη χώρα? Δεν τον ενδιαφέρει να έλθει. Αποσύρει ενδιαφέροντα βήμα βήμα.
Ρε φίλε μια με τον αρουλη που θα μας περάσει, μια με την ομαδάρα του γαύρου, μια με τον "λίγο" Πάμπλο Γκαρσία, μια με το ότι ο Ιβάν τα μαζεύει και φεύγει. Έλεος λίγο κάπου.

Στάλθηκε από το RMX1931 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Μακάρι να βγω ψεύτης αδελφέ. Πρώτα ο Θεός εμείς τουλάχιστον θα είμαστε εδώ και σε μερικούς μήνες όταν τελειώσει το φετινό μαρτύριο για να κάνουμε ταμείο.
Άβαταρ μέλους
Aye4
 
Δημοσιεύσεις: 1646
Εγγραφή: Τρί 01 Αύγ 2017, 19:10
Τοποθεσία: Καστέλλα (Πρ. Ηλίας)

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό Parolos » Σάβ 23 Ιαν 2021, 12:46

Καλοί οι προβληματισμοί αλλά το να εκφραζεσαι τόσο απαισιόδοξα δε βγάζει κάπου.

Στάλθηκε από το RMX1931 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή...
Pablo Garcia
Άβαταρ μέλους
Parolos
 
Δημοσιεύσεις: 6013
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 17:33

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Σάβ 23 Ιαν 2021, 13:06

Φίλε Aye4, αν έχεις την ευγενική καλοσύνη, δείξε στον συνδεσμίτη σου αυτά που γράφεις και μετά πες μας τι σου απάντησε.
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Σάβ 23 Ιαν 2021, 13:13

Aye4 έγραψε:
PAOK_Antarctica έγραψε:Όχι, λύνουν και δένουν.
Δεν βλέπεις;


Δεν ξέρω για τους άλλους όμως ο Σαββίδης ούτε λύνει ούτε δένει. Απλώς τα μαζεύει σιγά- σιγά και αποσύρεται. Δεν του βγήκε, έχασε και αποχωρεί. Ποιά ΕΠΟ ποιο λιμάνι (ρωτήστε αν έχετε κάποιο γνωστό) ποιός ΠΑΟΚ (ενδείξεις πολλές).Λέτε να είναι εμπόδιο η πανδημία για να έλθει στην Ελλάδα ενάς επιχειρηματίας αυτού του βεληνεκούς που θέλει να εχει συμφεροντα στη χώρα? Δεν τον ενδιαφέρει να έλθει. Αποσύρει ενδιαφέροντα βήμα βήμα.


εσυ εισαι εδω για να κραζεις,και αυτος που λειπει γιατι δεν διακινδυνευει την υγεια του εβαλε μολις πριν ενα μηνα αλλα 10 εκατομμυρια......αλλα φευγει το λεει το 10 το λεει ο γαβρος ο πρωταθλητης και το αναπαραγει aye4 ποση αφελεια.....η μηπως οχι ?
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Σάβ 23 Ιαν 2021, 13:16

bersekeros έγραψε:Φίλε Aye4, αν έχεις την ευγενική καλοσύνη, δείξε στον συνδεσμίτη σου αυτά που γράφεις και μετά πες μας τι σου απάντησε.

ποιον συνδεσμιτη του ,ευσεβης ποθος και γνωστη καραμελα καραπαπαρα και σια ειναι να φυγει ο σαββιδης και το αναπαραγουν εδω καποιοι ,aye4 δεν φευγει ρε μην στεναχωριεσε ,βρε μην στεναχωριεσε δεν φευγει...... :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό potamda » Σάβ 23 Ιαν 2021, 13:33

Πλέον στο paokmania διαβάζουμε την προπαγάνδα του χοντρού.
Καλυμμένα ακόμα, μακάρι να μην ισχύει, αλλά έτσι είναι...
Λέγε λέγε κάτι θα μείνει... Η δουλειά γίνεται σιγά σιγά.
Se non la ami quando perde non amarla quando vince...
Άβαταρ μέλους
potamda
 
Δημοσιεύσεις: 5161
Εγγραφή: Τετ 18 Μαρ 2009, 18:52
Τοποθεσία: όπου γης και πατρίς...

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό left back » Σάβ 23 Ιαν 2021, 14:07

Δηλαδή μετά από όλα αυτά που έχουν κάνει εναντίον μας, εμείς θα συναινέσουμε με τον γάβρο στην εκλογή προέδρου;
Μου μοιάζει εντελώς αλλόκοτο. Ειδικά από την στιγμή που μαζί με ΑΕΚ μπορούμε να εκλέξουμε πρόεδρο.
Πραγματικά ψάχνω να βρω λόγο για αυτή μας την επιλογή και δεν βρίσκω.
left back
 
Δημοσιεύσεις: 111
Εγγραφή: Σάβ 10 Αύγ 2019, 13:12

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό Aye4 » Σάβ 23 Ιαν 2021, 14:49

bersekeros έγραψε:Φίλε Aye4, αν έχεις την ευγενική καλοσύνη, δείξε στον συνδεσμίτη σου αυτά που γράφεις και μετά πες μας τι σου απάντησε.


Στον "συνδεσμιτη μου"?
Άβαταρ μέλους
Aye4
 
Δημοσιεύσεις: 1646
Εγγραφή: Τρί 01 Αύγ 2017, 19:10
Τοποθεσία: Καστέλλα (Πρ. Ηλίας)

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό Γερασίμου » Σάβ 23 Ιαν 2021, 15:02

Όταν εδώ μέσα σε καθαρά ΠΑΟΚτσήδικο forum, όχι μόνον αναπαράγονται αλλά και το χειρότερο, υιοθετούνται τα όσα γράφουν ή αναρτούν οι πιο βρώμικοι και από τους βόθρους "δημοσιογράφοι" του ναρκολίμανου, είμαστε άξιοι της μοίρας μας και των πεπραγμένων μας. Γιατί να είμαστε σίγουροι πως τα όσα γράφονται εδώ μέσα ή έστω πολλά από αυτά, τα παρακολουθούν και οι βόθροι του λιμανιού του μπειραιά και τα ενεργούμενά τους στην πόλη μας.
Γερασίμου
 
Δημοσιεύσεις: 4936
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 11:58

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Σάβ 23 Ιαν 2021, 15:15

Aye4 έγραψε:
bersekeros έγραψε:Φίλε Aye4, αν έχεις την ευγενική καλοσύνη, δείξε στον συνδεσμίτη σου αυτά που γράφεις και μετά πες μας τι σου απάντησε.


Στον "συνδεσμιτη μου"?


Στο γιο σου. Που είναι ενεργός συνδεσμίτης. Έτσι δεν είχες γράψει;

Ότι σου είχε πει, όταν τον ρώτησες, ότι δεν διαβάζει PAOKMANIA γιατί όλο κάτι καμμένα γράφονται εκεί μέσα και ότι δεν ήξερε ότι εσύ γράφεις εδώ μέσα.

Δεν νομίζω ότι κάνω λάθος. Καλά πρέπει να θυμάμαι.
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό Parolos » Σάβ 23 Ιαν 2021, 15:40

Μια χαρά θυμάσαι Bersekeros, κι έκανες και ωραίο expose..! ;)

Τελικά το έχεις κι εσυ το ντεντεκτιβιλικι.. :lol:
:pano:
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή...
Pablo Garcia
Άβαταρ μέλους
Parolos
 
Δημοσιεύσεις: 6013
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 17:33

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Σάβ 23 Ιαν 2021, 15:52

Για το αν φεύγει ο Σαββίδης, δεν προκύπτει από πουθενά
Τουναντίον οι συνεχείς επενδύσεις δείχνουν, πώς ο άνθρωπος ήρθε για να κάτσει.... στο σβέρκο των Χαβουζαιων.

Παρεπιμπτοντως, προφανώς κι η ενασχόληση του με τον ΠΑΟΚ έχει κάνει και με την επιθυμία του να επενδύσει στην Ελλάδα. Κι οι επενδύσεις στη χώρα μας, ιδιαίτερα οι μεγάλες, απαιτούν ασπίδα προστασίας, κι ο νοών νοειτω. Δεν τον ψεγω τον Ιβάν, έτσι λειτουργεί ο καπιταλισμός στην Ελλάδα.
Γι'αυτο και είναι πολύ σημαντικό να γίνει το καινούργιο γήπεδο, ώστε να επέλθει έστω μηδενικό ισοζύγιο εσόδων/εξόδων στην ΠΑΕ. Τότε οποίος έρθει μετά το Σαββίδη - γιατί κι αυτού η καυλα μπορεί κάποια στιγμή να υποχωρήσει - θα έχει μια καλή βάση για περαιτέρω ανάπτυξη.

Απο κει και πέρα ο Κορωνοιος σίγουρα οδηγεί σε καθυστερήσεις

Τώρα στα της ΕΠΟ.
Ο Ζαγορακης ΔΕΝ είναι καλή επιλογή.
Η ΕΠΟ θέλει επαγγελματία παράγοντα.
Ακόμη κι αν αποσυνδεθεί η ΕΠΟ από τη διαιτησία των επαγγελματικών κατηγοριών και την επιλογή των δικαστών του ΑΣΕΑΔ, κάτι που το θεωρώ σωστό, καθ'οτι αφορά θέματα πού δεν έχουν σχέση με την ανάπτυξη του ελληνικού ποδοσφαίρου, πάλι δε θεωρώ το Ζαγορακη την κατάλληλη επιλογή.
Πρώτον γιατί η θέση απαιτεί από τον άνθρωπο που την κατέχει να τρέχει, και δεν τον έχω για τέτοιον, μετά συγχωρήσεως
Έπειτα, ακόμη κι αν αφαιρεθούν οι παραπάνω αρμοδιότητες, πάλι κάποια πουστια θα βρουν οι Χαβουζαιοι να μας κάνουν και με το Ζαγορακη πρόεδρο δε μπορείς να αντισταθείς.

Αυτά και με τη νίκη αύριο
:pano:
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3492
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό Mitsospaoki4 » Σάβ 23 Ιαν 2021, 16:00

Ο Σαββίδης λοιπόν που φεύγει και βαρέθηκε την ομάδα, μας φέρνει σε χρόνια ffp και μειωμένα έσοδα, ένα από τα μεγαλύτερα ονόματα που πάτησαν Ελλάδα.

Αν ακόμα πιστεύετε τι λένε τα πονεμενα παπαγαλάκια, με γεια σας και χαρά σας
Άβαταρ μέλους
Mitsospaoki4
 
Δημοσιεύσεις: 10823
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 12:53
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Βολος

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό Mitsospaoki4 » Σάβ 23 Ιαν 2021, 16:00

Ο Σαββίδης λοιπόν που φεύγει και βαρέθηκε την ομάδα, μας φέρνει σε χρόνια ffp και μειωμένα έσοδα, ένα από τα μεγαλύτερα ονόματα που πάτησαν Ελλάδα.

Αν ακόμα πιστεύετε τι λένε τα πονεμενα παπαγαλάκια, με γεια σας και χαρά σας
Άβαταρ μέλους
Mitsospaoki4
 
Δημοσιεύσεις: 10823
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 12:53
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Βολος

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες