Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό Doomlord4 » Πέμ 06 Οκτ 2022, 15:21

Ξέρεις τα σενάρια για το πόσους γύρους θα παίξει ο πρωταθλητής;
Ξέρεις από ΤΩΡΑ τους δυσκολότερους πιθανούς αντιπάλους μας αν τερματίσουμε 1οι ;

Η απάντηση ειναι όχι,γιατι αν ήξερες δεν θα έγραφες αυτό που έγραψες φίλε μου ;)

Είναι απ τις λίγες χρονιές που ο πρωταθλητής δεν θα έχει μεγαθηριο 200+ εκ σαν πιθανό αντίπαλο π.χ Αγιαξ παρελθόν,ζενιτ πιθανό μέλλον με πολλούς αστερίσκους)

Αναμένουμε την ουέφα για να δούμε το καινούριο access list
Με αισιόδοξο ΠΙΘΑΝΟ σενάριο ο πρωταθλητής να παίξει μέ έναν μόνο αντίπαλο στα...μέσα Αυγούστου

Εξασφαλισμένο EUROPA LEAGUE και 10 εκ Ε-Ξ-Α-Σ-Φ-Α-Λ-Ι-Σ-Μ-Ε-Ν-Α (ούτε καν κονφερενς) και πιθανότητες πάρα πολλές για αντίπαλο στα μέτρα μας
(Ξαναγράφω-πιθανό access list, 50% πιθανότητες να εφαρμοστεί αυτό)

Όλα γραμμένα είναι στο γνωστό τόπικ
Τελευταία επεξεργασία από Doomlord4 και Πέμ 06 Οκτ 2022, 16:13, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
--------------------------------------------------------------
Ο αποκλεισμός είναι πισωγύρισμα και έτσι θέλω να τον αντιμετωπίσετε όλοι.
Δεν θέλω να νιώθει κανένας χαρούμενος που θα παίζουμε ένα παιχνίδι την εβδομάδα.
---------------------------------------------------------------

Ιβάν Σαββίδης.
Άβαταρ μέλους
Doomlord4
 
Δημοσιεύσεις: 7531
Εγγραφή: Σάβ 01 Νοέμ 2008, 01:45
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό beyes4 » Πέμ 06 Οκτ 2022, 15:29

Ποιος πρωταθλητης φιλε μου;

Ο 2ος πόσους γύρους θα παίξει;Και με ποιους;

Ωραια τα όνειρα.Αλλα η πραγματικοτητα τα δολοφονει.
#MerodouliMerofai
Άβαταρ μέλους
beyes4
 
Δημοσιεύσεις: 535
Εγγραφή: Σάβ 16 Ιούλ 2022, 19:13

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό Doomlord4 » Πέμ 06 Οκτ 2022, 15:40

Η πραγματικότητα φίλε είναι να ξερεις ακριβώς τα ΔΕΔΟΜΕΝΑ
"Όνειρα" είναι οι υποθέσεις που κάνει το 99% των οπαδών που ΔΕΝ ξέρει τα δεδομένα

Έχω γράψει ηδη για τα σενάρια της 1ης θέσης
Και σε λίγο θα γράψω και τα αντιστοιχα της 2ης

ΔΕΝ ξέρεις την πραγματικότητα,την υποθέτεις.

Απόλυτο δικιο έχει ο haris από πάνω
Σε τέτοια χρονιά ξυπνησσν όλοι και ενισχύθηκαν
Κι εμείς οι σταθερά την τελευταία 5ετία πρωτοδεύτεροι,αποφασίσαμε να αποδομηθουμε

Λυπηθήκαμε τα όσα λεφτά διαφορας μισό εκ; 1;)με τον Ναρει και τον πήραμε 800 μέρες αργότερα
Πηραμε ένα σεντερμπακ που αποδεσμεύτηκε απ την ομάδα του άλλες 800 μέρες μετα!

Και πολλα άλλα
Και χάσαμε.6+ εκ και πολυτιμους βαθμους στην ευρωπη

Αλλά γλυτωσαμε 200.00 απ τον ναρει και πηραμε Κουαλιάτα 2 ανέτοιμο και θα τον πουλησουμε καποτε 8

Οργάνωση και πλάνο απ τα λιντλ
--------------------------------------------------------------
Ο αποκλεισμός είναι πισωγύρισμα και έτσι θέλω να τον αντιμετωπίσετε όλοι.
Δεν θέλω να νιώθει κανένας χαρούμενος που θα παίζουμε ένα παιχνίδι την εβδομάδα.
---------------------------------------------------------------

Ιβάν Σαββίδης.
Άβαταρ μέλους
Doomlord4
 
Δημοσιεύσεις: 7531
Εγγραφή: Σάβ 01 Νοέμ 2008, 01:45
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό Doomlord4 » Πέμ 06 Οκτ 2022, 15:49

Που ΕΔΩ έχει το πιθανό φταίξιμο ο μπότο (και η διοίκηση) και όχι στους παίκτες που έφερε
Γιατί δε μου μοιάζει πιθανό να προτεινε ο Λου αυτη την ανανέωση,απλά μάλλον συμφώνησε αναγκαστικά
Δεν θα τα ριχνουμε όλα σε αυτόν

Δεν έχω αμφιβολία πως οι περισσότεροι παίκτες που έφερε ο μποτο ΘΑ βγουν

Λάθος εποχή όμως για ΤΕΤΟΙΑ ανανέωση

Το timing είναι για τον μπέο
Τελευταία επεξεργασία από Doomlord4 και Πέμ 06 Οκτ 2022, 16:10, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
--------------------------------------------------------------
Ο αποκλεισμός είναι πισωγύρισμα και έτσι θέλω να τον αντιμετωπίσετε όλοι.
Δεν θέλω να νιώθει κανένας χαρούμενος που θα παίζουμε ένα παιχνίδι την εβδομάδα.
---------------------------------------------------------------

Ιβάν Σαββίδης.
Άβαταρ μέλους
Doomlord4
 
Δημοσιεύσεις: 7531
Εγγραφή: Σάβ 01 Νοέμ 2008, 01:45
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό papwolf » Πέμ 06 Οκτ 2022, 15:52

Αχ, λόρδε μου, τα βλέπεις εσύ τα ανορθόγραφα, τα βλέπουμε κι εμείς και μας πιάνει όλους μαζί κατάθλιψη...
Θύρα Ντουβάρ.....
Άβαταρ μέλους
papwolf
 
Δημοσιεύσεις: 3171
Εγγραφή: Πέμ 21 Ιαν 2021, 22:08

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό Doomlord4 » Πέμ 06 Οκτ 2022, 15:59

Γμσετα
--------------------------------------------------------------
Ο αποκλεισμός είναι πισωγύρισμα και έτσι θέλω να τον αντιμετωπίσετε όλοι.
Δεν θέλω να νιώθει κανένας χαρούμενος που θα παίζουμε ένα παιχνίδι την εβδομάδα.
---------------------------------------------------------------

Ιβάν Σαββίδης.
Άβαταρ μέλους
Doomlord4
 
Δημοσιεύσεις: 7531
Εγγραφή: Σάβ 01 Νοέμ 2008, 01:45
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 06 Οκτ 2022, 17:17

Συμφωνώ με Doomlord4.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89375
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό Doomlord4 » Πέμ 06 Οκτ 2022, 17:22

:pano:
--------------------------------------------------------------
Ο αποκλεισμός είναι πισωγύρισμα και έτσι θέλω να τον αντιμετωπίσετε όλοι.
Δεν θέλω να νιώθει κανένας χαρούμενος που θα παίζουμε ένα παιχνίδι την εβδομάδα.
---------------------------------------------------------------

Ιβάν Σαββίδης.
Άβαταρ μέλους
Doomlord4
 
Δημοσιεύσεις: 7531
Εγγραφή: Σάβ 01 Νοέμ 2008, 01:45
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό τσιριγωτης » Πέμ 06 Οκτ 2022, 17:54

Βγάλτε συμπέρασμα
Άβαταρ μέλους
τσιριγωτης
 
Δημοσιεύσεις: 3272
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:47

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό montekristo » Σάβ 18 Φεβ 2023, 09:06

Ξεδιάντροπη συγνώμη με ορισμό Μανούχου!
Αρθρογραφεί ο Θάνος Μπούζας

Δεν είναι δυνατόν να πιστέψουμε ότι όλοι εκεί στην ΚΕΔ δεν έχουν ίχνος λογικής. Επίσης δε μπορεί να διανοηθούμε ότι όλοι τους , τυγχάνει να είναι από κουτοί έως ηλίθιοι. Οπότε κάτι άλλο συμβαίνει , πολύ σοβαρότερο. Για όσους δε γνωρίζουν ο υπεύθυνος διαιτησίας κ. Μπένετ βρίσκεται μεταξύ Μ. Βρετανίας και Ελλάδας λόγω ενός προβλήματος υγείας που αντιμετωπίζει ο πατέρας του. Αυτό δε σημαίνει βέβαια ότι δεν ενημερώνεται και δεν παίρνει αποφάσεις.

Κατά συνέπεια οδηγούμαστε στο πρώτο, ακλόνητο συμπέρασμα ότι πλέον στην ΚΕΔ υπάρχουν άτομα με συγκεκριμένο σκοπό και ρόλο που κάθε άλλο σχέση έχει με την προαγωγή της διαιτησίας και τη διατήρηση ενός ήπιου κλίματος και ισόνομου αγωνιστικού γίγνεσθαι. Εδώ και αρκετούς μήνες έχει εντοπιστεί μια «παράξενη» συμπεριφορά σχετικά με τους ορισμούς στο Var. Συγκεκριμένοι Έλληνες, ένας Πορτογάλος ακόμη και ένας που άλλαζε υπηκοότητες από τον περυσινό τελικό κυπέλλου, φαίνεται να έχουν μετατρέψει το VAR από όργανο απονομής δικαιοσύνης σε όπλο καταστρατήγησης κανονισμών υπέρ συγκεκριμένων ομάδων.

Αν θελήσει κανείς να αντικρούσει το παραπάνω συμπέρασμα θα ρωτήσει το πως είναι δυνατόν να αλλοιώνεται η εικόνα και τα άφθονα ριπλέι υπέρ του ενός και κατά του άλλου σε σημείο που να αντικατοπτρίζεται αυτό εμφανώς τόσο στο αποτέλεσμα όσο και στον βαθμολογικό πίνακα. Πριν το δούμε με τα μάτια μας ούτε και μεις μπορούσαμε να διανοηθούμε ότι θα συμβεί. Μάλιστα τον πρώτο χρόνο οι τυχόν αδικίες έμοιαζαν να γίνονται εκατέρωθεν. Ωστόσο με αποκορύφωμα το φετινό πρωτάθλημα παρατηρήσαμε έναν άνευ προηγουμένου ανταγωνισμό. Και αυτός δεν αφορά τον βαθμολογικό πίνακα.

Ο ανταγωνισμός έχει να κάνει με το ποιος από τους ΑΕΚ ,Ολυμπιακό, Παναθηναϊκό θα ωφεληθεί περισσότερο ή θα «κλέψει» περισσότερους βαθμούς. Πως γίνεται αυτό; Τελικά είναι πολύ πιο απλό και εύκολο απ’ ότι θα μπορούσε να φανταστεί κανείς. Κατ’ αρχήν έχει καταργηθεί η έννοια του «τυχαίου» . Όταν οι αμφισβητούμενες φάσεις είναι υπέρ των τριών κρίνονται υπέρ αυτών. Ακόμα ανακαλύπτονται και από το var φάσεις που αποδίδουν σφυρίγματα -βαθμούς και οι οποίες σε όλα τα παιχνίδια των υπόλοιπων ομάδων ποτέ δεν βγαίνουν στην επιφάνεια. Όταν οι φάσεις είναι σε βάρος τους είτε δε προβάλλονται ποτέ, είτε έχει σφυρίξει ο διαιτητής πριν και έχει αριστεύσει το var είτε ακόμη εντελώς παράλογα παράγεται μια αντίθετη προς τον κανονισμό απόφαση (πέναλτι Ολιβέιρα με Ολυμπιακό) .

Έτσι όταν η μπάλα χτυπάει σε χέρι παίκτη του ΠΟΚ είναι σε φυσική θέση, ακούσιο ή δεν το βλέπουμε ποτέ και όταν γλύφει το χέρι αντιπάλου είναι πέναλτι. Το όργιο όμως εντοπίζεται στις επαφές. Όποιες θέλουν δίνουν και όποιες θέλουν τις αγνοούν ή δεν τις δείχνουν ποτέ. Αυτό αφορά και τον άμεσο αντίπαλό τους τον ΠΑΟΚ που μόλις έγινε απειλητικός βλέπουμε την μια περίεργη απόφαση να διαδέχεται την άλλη. Δεν δίνεται πέναλτι με τον Ατρόμητο από τον Κουτσιαύτη στη συνέχεια δεν δίνονται δύο πέναλτι σε Ίγκανσον και Σοάρες με τον Ολυμπιακό, δίνεται πέναλτι με Λεβαδειακό όπου όλοι και το var είδαμε ότι δεν υπήρχε επαφή και την Κυριακή φτιάχνουν στα πρόχειρα έναν κανονισμό για να δικαιολογήσουν το οφσάιντ που δεν έδωσαν.

Εντωμεταξύ στα δικά τους παιχνίδια έχουμε τον Καραντώνη να σφυρίζει με τον Αστέρα για να μην προλάβει να μετρήσει το γκολ (ορίζεται σήμερα) , τον Παπαδόπουλο, τον Διαμαντόπουλο και φυσικά τον Μανούχο στην πρώτη γραμμή. Αυτόν που μετρούσε τα δοκάρια και αντί -αν ήθελε να τον ορίσει- να τον βάλει σε ένα εύκολο παιχνίδι τον ορίζει πάλι στην ΑΕΚ ως τέταρτο. ΚΑΙ ΠΑΟΚ ΤΙ ΚΑΝΕΙ; ΤΙΠΟΤΕ!! Έχει παραδώσει τα όπλα και αφήνει Λουτσέσκου, παίκτες, φιλάθλους και κάποιους γραφικούς δημοσιογράφους να τα βάζουν με τον Μελισανίδη τον Μαρινάκη και τον Αλαφούζο. Είναι ντροπή ένα παιδί από τη Γερμανία να σας ανοίγει τα μάτια για το οφσάιντ.

Άμα θέλετε να περνάτε απαρατήρητοι εκεί που υποτίθεται ότι λαμβάνονται αποφάσεις και παίρνονται μέτρα για το πως θα αντιδράσει ο ΠΑΟΚ φτιάξτε μια ΜΚΟ για φιλανθρωπίες. Ο ΠΑΟΚ θέλει κότσια, θέλει ενέργεια , θέλει αποφασιστικότητα και όχι να ΟΡΙΖΕΤΑΙ ο ΜΑΝΟΥΧΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ.

https://www.metrosport.gr/xediantropi-s ... hoy-721635

Ευτυχως που υπηρξε εστω και ενας (κι ας το εγραψε
στο metrosport) που τα επεσημανε εκ των προτερων!
#FREEΠΟΡΚΥ-5
montekristo
 
Δημοσιεύσεις: 3990
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 16:33

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 31 Ιούλ 2023, 14:01

Από την δική του χιουμοριστική σκοπιά, ο «Σαρανταλήθειας» γράφει για τα θέματα του ΠΑΟΚ στην εφημερίδα FORZA.

Καλημέρα αγαπητοί μου αναγνώστες!
Δεν πιστεύω δα να έχετε πέσει από τα σύννεφα με το πρώτο αποτέλεσμα της σεζόν στον ΠΑΟΚ, έτσι;
Το παιχνίδι κύλησε ακριβώς όπως αναμενόταν, με μια μικρή ίσως εξαίρεση που θα κάνει τη διαφορά αν θέλετε τη γνώμη μου.
Η ομάδα δεν δέχτηκε γκολ στη 1,5 ευκαιρία του αντιπάλου.
Υπό κανονικές συνθήκες το… τρίποντο, που έριξε εκείνος ο φουκαράς που πήγαινε μόνος του στο πουθενά, θα είχε κολλήσει στο Γ του Κοτάρσκι και θα ήμασταν ακόμη στο γήπεδο.

Όλα τα άλλα ήταν βάσει σχεδίου.
Ο Μπράντον και ο Κωνσταντέλιας δεν σκόραραν, γιατί αν έβαζαν και γκολ, στον ΠΑΟΚ θα έπαιζαν;
Ο Σβαμπ φυσικά και θα έχανε το πέναλτι που κέρδισε ο Ζίβκοβιτς, γιατί ποιός θέλει να ξεμπλοκάρει το παιχνίδι από το 11ο λεπτό;
Γι αυτό πλήρωσε ο κόσμος εισιτήριο; Για να κλ@€σει η νύφη και να σχολάσει ο γάμος τόσο νωρίς;

Γενικά στον ΠΑΟΚ συγκρούονται δυο τάσεις.
Η μια, ο ΠΑΟΚ εξωτερικού ας τον πούμε, λέει ότι δεν γίνεται να επαναλαμβάνεις τα ίδια πράγματα και να περιμένεις διαφορετικά αποτελέσματα.
Ηγέτης αυτής της τάσης, ο Ραζβάν Λουτσέσκου, που όμως λίγο κι αυτός μας φαίνεται κάπως -να το πω κομψά- μαλακούλης.
Τι κασέτα παίζει ο Ρουμάνος; «Κάντε μεταγραφές νωρίς και μετά θα δείτε τι θα πάθουν όλοι».
Ναι, αλλά ρε πουλάκι μου κι εσύ, αν ήταν να πρέπει να κάνουμε 12 μεταγραφές τον Μάρτιο για να βάζουμε γκολ στις Μπεϊτάρ τον Ιούλιο, παίρναμε προπονητή και τον Μπάμπη τον Τεννέ.

Υπάρχει και η άλλη τάση, ο ΠΑΟΚ εσωτερικού, με το δόγμα «παίξε παίξε θα μάθουν».
Παίρνουμε τον Μπράντον, τον Ζίβκοβιτς, τον Κωνσταντέλια και όλους όσους δεν πετυχαίνουν με βότσαλο τη θάλασσα…
Τους βάζουμε συνέχεια, χωρίς αναπνοή να παίζουν σε όλα τα ματς.
Και κάνοντας το ίδιο πράγμα, περιμένεις διαφορετικό αποτέλεσμα.
Λογικό;

Επίσης κι ο Λουτσέσκου να μας δώσει τα χάπια που παίρνει φίλοι μου.
Ένιωσε λέει μεγάλη αυτοπεποίθηση από αυτά που είδε την Πέμπτη.
Εμείς να δεις Ραζβάν!
Τέτοια σιγουριά είχαμε να νιώσουμε από την εποχή που ο Τσίπρας πήγε να μας βάλει στη δραχμή!
Και αφού ένιωσες αυτοπεποίθηση, πως περιμένεις να σου πάρουν παίκτες ρε άνθρωπε του Θεού;

Θα σου πει σωστά ο Σαββίδης, που υποστηρίζει τον ΠΑΟΚ εσωτερικού, ότι λίγα ματς ακόμη να παίξουν βασικοί ο Μπράντον κι ο Κωνσταντέλιας, θα κάνουν από δυο χατ τρικ ανά ματς.
Ο Ζίβκοβιτς θα βάλει αυτό το αριστερό πλασέ κάποια στιγμή.
Ο Νάρεϊ θα σεντράρει σε συμπαίκτη και ο Σβαμπ θα βγάζει τις κάθετες σαν να κ@&€ράει.

Και πάλι καλά να λέμε που μια ομάδα που δεν έβαζε γκολ ούτε με αίτηση, έκανε 3 μεταγραφές αμυντικών.
Τέτοια σατανική στρατηγική, μόνο στα Καρπάθια γεννιέται.
Πάντως το γκολ στον ΠΑΟΚ θα λυθεί κυβερνητικά και μόνο.

Επιτέλους κι η ΝΔ ας σταματήσει να επιδοτεί την τεμπελιά, την νεότητα, την φτώχια.
Να επιδοτήσεις και τις φτωχές παραγωγικά τάξεις.
Τον Μπράντον Τόμας καλή ώρα!
Με το goal pass, οι νέοι επιθετικοί θα ξεκινούν τους αγώνες με ένα γκολ αβάντζο.
Έτσι η κυβέρνηση θα φτιάξει το όνομά της στις τάξεις των ΠΑΟΚτσήδων, αλλά θα ενισχύσει και τις προσπάθειες της χώρας στο εξωτερικό.
Θα μου πεις, οι επιθετικοί του ΠΑΟΚ δεν θα πετύχουν ούτε την υπηρεσία για να εγγραφούν.
Ε, αν συνεχίσουμε να τους βάζουμε, θα μάθουν!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89375
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό paokkerkir » Δευτ 31 Ιούλ 2023, 15:08

Πριν από πέντε χρόνια το αφεντικό του ΠΑΟΚ έχει δώσει κοντά στα 10.000.000 ευρώ (9.650.000 για την ακρίβεια) για την αγορά των δικαιωμάτων πέντε (Ζαμπά, Αουγκούστο, Μουργκ, Νινούα) ποδοσφαιριστών.


Πηγή:
https://inpaok.com/782257/ypothesi-ntou ... ki-i-nant/

Δεν ξέρω τι να πρώτοσχολιάσω από την παραπάνω πρόταση. :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
paokkerkir
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Κυρ 09 Δεκ 2007, 16:34

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό Luigi Vampa » Τετ 25 Οκτ 2023, 15:58

Εξαιρετική συνέντευξη Κωστή Μπότσαρη στον Ραγκατση, εννοείται με πολύ ΠΑΟΚ. Στο youtube
Luigi Vampa
 
Δημοσιεύσεις: 2899
Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2014, 12:10

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 25 Οκτ 2023, 17:17

Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46420
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Τετ 25 Οκτ 2023, 21:53

Luigi Vampa έγραψε:Εξαιρετική συνέντευξη Κωστή Μπότσαρη στον Ραγκατση, εννοείται με πολύ ΠΑΟΚ. Στο youtube




Όντως εξαιρετική κ κατατοπιστική.

Αλήθεια ο Μπότσαρης Σαλονικιός είναι και τι ομάδα;

Ξέρει κανείς.
theo-drama
Mr Ξερόλας 2019
 
Δημοσιεύσεις: 5471
Εγγραφή: Πέμ 22 Οκτ 2015, 20:04

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες