Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό Montrealiotis » Παρ 28 Ιουν 2024, 21:31

Τι έχει αλλάξει δηλαδή στον ΠΑΟΚ και σας φαίνεται ως αλλοίωση dna?
Ότι είναι δυνατός και προσπαθεί να επιβάλει ισονομια φέρνοντας ξένους διαιτητές και βαρ; Μήπως προσπαθήσαμε κάπως να επηρεάσουμε αποφάσεις υπέρ μας;
Το ότι βάζει δικό του πρόεδρο στην επο, για να διασφαλίσει ισονομία; Ή έδειξε ο Ιβαν ότι θέλει μα φιλήσει κάποιον και να γίνει χαλίφης;
Που κρατάς τους παίκτες σου και δεν στους παίρνουν με πρόσφυγες;
Που πας και κανείς 4 στις 4 νίκες σε ντέρμπι και παίρνεις πρωτάθλημα;

Πιο πολύ η αλλοίωση έχει να κάνει με τον κόσμο που την είδε λίγο πελάτης και όχι στρατιώτης της ομάδας.

Ο ΠΑΟΚ έχει τον πιο κοντινό πρόεδρο στο δεν του που μπορούσε να έχει.
Άβαταρ μέλους
Montrealiotis

Δημοσίευσηαπό zissos » Παρ 28 Ιουν 2024, 22:18

ABOLEYTOI έγραψε:μπορεί να φαίνεται off topic, αλλά υπόσχομαι είναι σχετικό το ποστ.

Πριν λίγο καιρό είχα συζήτηση με το γιο και του λέω καλά, εσύ πως και είσαι Μπάγιερν, αυτοί είναι ο ΟΣΦΠ της Γερμανίας.
Μου λέει τι εννοείς;
Εννοώ ότι είναι μια ομάδα φτιαγμένη για να πηγαίνει βρέξει χιονίσει για τον τίτλο και για το Τσουλου. Χώνει χρήμα, μαζεύει παίκτες, κάνει ότι χρειάζεται για τον τίτλο.
Ε, (καλά που ζεις) και ο ΠΑΟΚ τέτοια ομάδα είναι, μου απαντάει.

Μου έπεσε το σαγόνι στο πάτωμα. Πέρασε η ΠΑΟΚτσήδικη ζωή μου μπροστά από τα μάτια μου.
Αλλοιώθηκε το DNA μας θα μπορούσε να πει κάποιος. Όποιος δεν εξελίσεται πεθαίνει θα απαντήσει κάποιος άλλος.

Και για να το κλείσω, πείτε με το χέρι στην καρδιά, δε θα γουστάραμε όλοι να σαρώνουμε ότι καλό παικτάκι έχει η Αθήνα και να το φέρνουμε επάνω; Να στρώσουμε χρυσάφι στα πόδια του Γιωργάκη που είναι βαμμένος γαύρος και να τον κλέψουμε μέσα από την αγκαλιά τους. Είναι όμως ΠΑΟΚ αυτό; Να κάνουμε αυτά που για χρόνια κατηγορούσαμε τους από κάτω;

Εγώ προτιμώ να μην φεύγουν οι παίχτες μας τρέχοντας και με προσφυγές. Τώρα να νιώθω άσχημα για κάποια πράγματα που θα μπορούσαμε να κάναμε αν ήμασταν σαν και αυτούς, δεν θα το κάνω. Επιτέλους γουστάρω ομαδάρα, με παιχταράδες και από τις ακαδημίες, που όχι γαβροβάζελοι, ούτε παγκόσμιοι κολοσσοί δεν σου τους παίρνουν.
Άβαταρ μέλους
zissos

Δημοσίευσηαπό Iznogoud4 » Παρ 28 Ιουν 2024, 22:19

Ως 30άρης να πω πως τα ίδια ακούγαμε κ εμείς επί Revolution.

Αλλοίωση DNA κ «νεοΠΑΟΚτσήδες» έχετε καλομάθει λες κ γίναμε ΠΑΟΚ στα 18, δεν φάγαμε τα σκατά με Μπάτμαν, προσφυγές, διοίκηση πρωτοδικείου (στην τρυφερή προεφηβική κ εφηβική ηλικία μάλιστα :lol: );

Αυτό που θέλω να πω είναι ότι πανηγυρτζήδες, πετσιά κ μεγαλύτεροι που φοβούνται μην αλλάξουμε με τον χρόνο υπήρχαν πάντα. Απλώς εκεί που κάποτε ο πανηγυρτζής γκρίνιαζε όλο το χρόνο κ πήγαινε Τούμπα στο ΠΑΟΚ-Άρης να δει το πανό για τη Β' Εθνική, ε τώρα γκρινιάζει όλο το χρόνο κ πάει Τούμπα στο Άρης-ΠΑΟΚ να δει την κούπα...
Άβαταρ μέλους
Iznogoud4

Δημοσίευσηαπό Taseos » Παρ 28 Ιουν 2024, 22:22

Εγώ πάλι θυμάμαι να λεμε ω ρε και να έρθει στον ΠΑΟΚ κάποιος με λεφτά τι έχει να γίνει. Και πέσαμε μέσα. Ήρθε πλήρωσε τα χρέη και άρχισε η συλλογή. Με συγχωρείτε αλλά τον ΠΑΟΚ των παιδικών μου χρόνων δεν θέλω να τον γνωρίσουν ποτέ τα σημερινά 20 Χρονά 15 χρονα. Μια χαρά ΠΑΟΚ βλέπουν και γνώρισαν.
Άβαταρ μέλους
Taseos

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 28 Ιουν 2024, 22:25

Όσοι θέλουν να ζήσουν ΠΑΟΚ με χρέη, να παλεύει με σφεντόνες να καταρρίψει αεροπλάνα, να χρειάζεται τον κόσμο του στο γήπεδο και για την παρουσία και για τα λεφτά του...

ΚΑΕ ΠΑΟΚ είναι για 'σένα, παμ!

Το τελευταίο οχυρό του ΠΑΟΚ που γνωρίσαμε, που μάθαμε, που συνηθίσαμε.

Και δεν το λέω για πλάκα.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator

Δημοσίευσηαπό DamoN » Παρ 28 Ιουν 2024, 22:50

Μήπως τα απανωτά κύπελλα και πρωταθλήματα αλλοιώσουν το dna μας;
Ισχύει αυτό σίγουρα μας έχει αλλοιώσει σαν οπαδούς αλλά ρε μάγκες εσείς που είστε 35+ πιστεύατε ποτέ ότι θα μας απασχολούν τέτοια προβλήματα;
Πάω να το πω στον φίλο μου το ληκι να νιώσει καλύτερα. Αυτός έχει άγχος τώρα που έφυγε ο Μελισσανίδης μην πρέπει να γίνει και φιλοβαζελος τώρα. Κάθε χρόνο δεν ξέρει ποιον να υποστηρίξει
DamoN

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Παρ 28 Ιουν 2024, 22:56

Montrealiotis έγραψε:Τι έχει αλλάξει δηλαδή στον ΠΑΟΚ και σας φαίνεται ως αλλοίωση dna?
Ότι είναι δυνατός και προσπαθεί να επιβάλει ισονομια φέρνοντας ξένους διαιτητές και βαρ; Μήπως προσπαθήσαμε κάπως να επηρεάσουμε αποφάσεις υπέρ μας;
Το ότι βάζει δικό του πρόεδρο στην επο, για να διασφαλίσει ισονομία; Ή έδειξε ο Ιβαν ότι θέλει μα φιλήσει κάποιον και να γίνει χαλίφης;
Που κρατάς τους παίκτες σου και δεν στους παίρνουν με πρόσφυγες;
Που πας και κανείς 4 στις 4 νίκες σε ντέρμπι και παίρνεις πρωτάθλημα;

Πιο πολύ η αλλοίωση έχει να κάνει με τον κόσμο που την είδε λίγο πελάτης και όχι στρατιώτης της ομάδας.

Ο ΠΑΟΚ έχει τον πιο κοντινό πρόεδρο στο δεν του που μπορούσε να έχει.

++++

Ώρα είναι να τον διώξουμε....!

Τι να πεις ρε Καναδε.

Εγώ πάντως εδώ κ καιρό, ΠΕΡΠΑΤΏ με ΨΗΛΆ το κεφάλι, δεν χρωστάω κ σε κανένα.
theo-drama
Mr Ξερόλας 2019

Δημοσίευσηαπό Special 4 » Σάβ 29 Ιουν 2024, 00:14

Ελεγα να γραψω κατι χιουμοριστικο, αλλα τελικα το μετανιωσα, για την σχεδον αστεια, στο οριο της γραφικοτητας, κινδυνολογια της αλλοιωσης του dna του ΠΑΟΚ
Η σοβαρη κ ψυχραιμη αποψη ειναι, οτι ο οργανισμος εχει κανει βηματα προοδου σε ολα τα επιπεδα κ η ωριμοτητα ειναι η κρισιμη λεξη σε αυτη τη συνθηκη
Μακρια λοιπον απο ενδεχομενο επηρεασμο απο λαϊκισμους, φανφαρες ή συμπλεγματα δονκιχωτισμου, ο οργανισμος εχει την ωριμοτητα να κρατα αναλλοιωτο το ιστορικο πλαισιο των αξιων του κ των ιδεων του, κοιτωντας την μεγαλυτερη εικονα, χωρις να κανει εκπτωσεις κ αποδεικνυοντας στην πραξη
πρωτοφανη αυτογνωσια
Άβαταρ μέλους
Special 4

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Σάβ 29 Ιουν 2024, 08:38

Taseos έγραψε:Εγώ πάλι θυμάμαι να λεμε ω ρε και να έρθει στον ΠΑΟΚ κάποιος με λεφτά τι έχει να γίνει. Και πέσαμε μέσα. Ήρθε πλήρωσε τα χρέη και άρχισε η συλλογή. Με συγχωρείτε αλλά τον ΠΑΟΚ των παιδικών μου χρόνων δεν θέλω να τον γνωρίσουν ποτέ τα σημερινά 20 Χρονά 15 χρονα. Μια χαρά ΠΑΟΚ βλέπουν και γνώρισαν.

ακριβως.....το παρελθον διοκητκα ηταν απλα εφιαλτης.....πολυ τυχερα τα νεα παιδια με αυτα που βλεπουν.....και προσεξε σε μας ποτε δεν ερχοταν σοβαρος επενδυτης επειδη δεν αφηνανε απο κατω....ο Ιβαν τους ξεφυγε δεν προλαβανε να τον διωξουν και την πατησανε....
Άβαταρ μέλους
eorptol1

Δημοσίευσηαπό Azrael » Σάβ 29 Ιουν 2024, 10:19

Προσπαθησαν πολλες φορες να τον διωξουν αλλα δεν ειχαν καταλαβει με ποιον τα βαζουν.
Stare in the raven's eye
Your time has come to die
Welcome to my world
Άβαταρ μέλους
Azrael

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Σάβ 29 Ιουν 2024, 15:46

Σπέσιαλ 4 δεν είναι ωραίος ο τρόπος που απαντάς δε χρειάζεται να γίνεσαι επιθετικός για ένα ερώτημα που τίθεται

Εγώ αυτό που συζητάω δεν έχει να κάνει με το πώς αντιδράει ο οργανισμός ΠΑΟΚ, αλλά το πώς η νέα εποχή που ζούμε στον ΠΑΟΚ επηρεάζει τον ψυχισμό και ΙΣΩΣ τη νοοτροπία Χ αριθμου οπαδών του, μακροπρόθεσμα
Άβαταρ μέλους
Equalizer
Site Admin

Δημοσίευσηαπό Special 4 » Σάβ 29 Ιουν 2024, 23:09

Equalizer έγραψε:Φίλε αυτό που αναφέρεις είναι πολύ σωστό και μας απασχολεί πολλούς νομίζω, ειδικότερα όσους δεν είμαστε δέκα χρόνων και μάθαμε τον ΠΑΟΚ ως ΑΟΥΤΣΆΙΝΤΕΡ κατατρεγμένο.

Το ίδιο ερώτημα είχε απασχολήσει και το κοινό της Μπαρτσελόνα όταν σε μια φάση είχε πάρει δύο τίτλους σερί πριν αρκετά χρόνια (που να ήξεραν τι ερχόταν) όταν είχε βγει πρωτοσέλιδο της εφημερίδας τους θέτοντας το ερώτημα "ποια Μπαρτσελόνα θέλουμε".

Κάτι αντίστοιχο περνάμε και εμείς

Στο βωμό της λύτρωσης της δικαίωσης και σε ένα βαθμό της εκδίκησης για όσα περασαμε, πολύς κόσμος το αφήνει να περνάει στο ντουκου

Προσωπικά δε θα μπορούσα να έχω περισσότερο χεσμενους τους τίτλους και τα λεφτά για τον ΠΑΟΚ. Όμως σε ευρύτερη κλίμακα το κοινό παρασερνεται

Και θέλει μεγάλη προσπάθεια από τους επικεφαλής, οργανωμένο κόσμο κλπ ώστε να διατηρηθεί ο πυρήνας της φιλοσοφίας και του dna του ΠΑΟΚ

Μεγάλο μου παράπονο, το γεγονός πως πολύς κόσμος με το που ήρθε ο Ιβάν, ΕΣΠΕΥΣΕ να ξεχάσει όλα τα δεινά που περάσαμε και αμέσως αυτοανακηρύχθηκε "πελάτης" της εταιρείας, που έχει "απαιτήσεις" για να στηρίξει.

Σε ότι αφορά το να τους παίρνουμε παίκτες, ή να τρίβουμε στα μούτρα τους τις επιτυχίες ή οτιδήποτε όλο σχετικό με λεφτά και μπριγιαντινη, ευχαριστώ δεν θα παρω
Αγαπητε Equalizer, μιας κ μου χρεωσες επιθετικοτητα σε ενα γενικο σχολιο π δεν απαντουσα σε καποιον συγκεκριμενα, θα σου πω κι εγω, οτι αυτο π γραφεις οτι εχεις χεσμενους τους τιτλους κ τα λεφτα ή για πελατες οπαδους π εχουν απαιτησεις, επισης δεν ειναι καθολου ωραιο κ ειναι εξισου επιθετικο
Γιατι εσυ μπορεις να συνηθισες εναν ΠΑΟΚ αουτσαιντερ κ κατατρεγμενο, αλλα αυτο δεν σημαινει οτι ο ΠΑΟΚ π εχεις εσυ στο μυαλο σου, ειναι ο μεγαλος ΠΑΟΚ π θελουμε
Κανε μια εκπομπη να το αναλυσεις περισσοτερο, ειναι ωραιο θεμα
Και για να το κλεινω, δεχομαι την παρατηρηση π μου εκανες, απλα σου την επιστρεφω, γιατι στο γραπτο σου λογο, κανεις ακριβως το ιδιο πραγμα
Άβαταρ μέλους
Special 4

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 22 Ιούλ 2024, 12:14

ινπαοκ

Παναθηναϊκός και Άρης δεν μετέχουν στη διαδικασία των εκλογών της ΕΠΟ που διεξάγεται αυτήν την ώρα στην Αθήνα, ούτε και θα ψηφίσουν.

Απούσα, ωστόσο, είναι και η Athens Kallithea. Όπως αναφέρει η «Δίκη», για επαγγελματικούς λόγους δεν μετέχει στην εκλογική συνέλευση της ΕΠΟ ο αντιπρόεδρος της Καλλιθέας.
Ο δικηγόρος Κίμων Ευαγγελάτος είχε δικαστήριο που ήταν αδύνατο να αναβληθεί, τονίζεται στο ρεπορτάζ.

Αυτό σημαίνει πως στη Γενική Συνέλευση μετέχουν τα 71/74 μέλη που έχουν δικαίωμα ψήφου.

Να σημειωθεί ότι νωρίτερα, η Ένωση Διαιτητών / ΟΔΠΕ είχε καταθέσει αίτηση ασφαλιστικών μέτρων με την οποία ζητούσε να αναγνωριστεί προσωρινά ως μέλος της ΕΠΟ και να ψηφίσει στις εκλογές, άλλως αυτές να ακυρωθούν. Η αίτηση απορρίφθηκε ως προς την προσωρινή διαταγή και οι εκλογές γίνονται κανονικά.

Τα θέματα της ημερήσιας διάταξης της ΓΣ της ΕΠΟ:

1. Δήλωση της Εκτελεστικής Επιτροπής ότι η Ειδική Εκλογική Γενική Συνέλευση, έχει συγκληθεί και συγκροτηθεί σύμφωνα με το Καταστατικό της Ε.Π.Ο.
2. Ανάγνωση Καταλόγου εκπροσώπων των Ενώσεων – Μελών και έλεγχος απαρτίας της Ειδικής Εκλογικής Γενικής Συνέλευσης.
3. Έγκριση θεμάτων ημερήσιας διάταξης.
4. Ομιλία Πρόεδρου Εκτελεστικής Επιτροπής.
5. Ορισμός τριών (3) εκπροσώπων μελών της, για τον έλεγχο των πρακτικών της Ειδικής Εκλογικής Γενικής Συνέλευσης.
6. Ορισμός τριών (3) ψηφολεκτών.
7. Εκλογή Τριμελούς Εφορευτικής Επιτροπής. Πρόεδρος της Εφορευτικής Επιτροπής είναι ο δικαστικός αντιπρόσωπος που θα διοριστεί από τον Προϊστάμενο του Πρωτοδικείου Αθηνών. Τα υπόλοιπα δύο (2) μέλη ορίζονται με ψηφοφορία από τους εκπροσώπους της Ειδικής Εκλογικής Γενικής Συνέλευσης. Εφόσον δεν διοριστεί ο κατά τα άνω δικαστικός αντιπρόσωπος ως Πρόεδρος, η Ειδική Εκλογική Γενική Συνέλευση ορίζει με ψηφοφορία και τα τρία (3) μέλη της Εφορευτικής Επιτροπής.
8. Εκλογή του Προέδρου, τακτικών και αναπληρωματικών μελών της Εκτελεστικής Επιτροπής.
9. Εκλογή τακτικού και αναπληρωματικού εκπροσώπου της Ε.Π.Ο. στην Ελληνική Ολυμπιακή Επιτροπή (Ε.Ο.Ε.).

Η ενδεκάδα των υποψηφίων μελών για την Εκτελεστική Επιτροπή της ΕΠΟ είναι…

1. Τζώρτζογλου Νικόλαος. Είμαι από το 2002 πρόεδρος της ΕΠΣ Ηρακλείου και υπήρξα μέλος και ιδιοκτήτης του Γ.Σ Εργοτέλης και της ΠΑΕ Εργοτέλης για 17 χρονιά.. Υπηρέτησα ακόμα την ομάδα του χωριού μου τον Αθλητικό Όμιλο Ασημίου για 6 χρόνια…
2. Ο Αστέριος Αντωνίου αντιπρόεδρος της ΕΠΟ και πρόεδρος της ΕΠΣ Πέλλας.
3. Ο Κώστας Βρακάς είναι πρόεδρος της ΕΠΣ Ηπείρου.
4. Ο Παναγιώτης Καρράς είναι πρόεδρος της ΕΠΣ Λακωνίας από το 2006.
5. Ο Δήμος Κουπτσίδης εξελέγη στην Ε.Ε. και το 2017. Αυτή θα είναι η τρίτη θητεία του. Είναι πρόεδρος της ΕΠΣ Γρεβενών
6. O Δημήτρης Μπουχλαριώτης είναι πρόεδρος της ΕΠΣ. Λάρισας και μέλος της απερχόμενης Ε.Ε της ΕΠΟ.
7. Ο Σταύρος Σαρηγιαννίδης είναι πρόεδρος της ΕΠΣ Χαλκιδικής.
8. Ο Βασίλης Σιδέρης είναι πρόεδρος της ΕΠΣ Αργολίδας.
9. Ο Αστέριος Τόκας είναι πρόεδρος της ΕΠΣ Πιερίας
10. Ο Παντελής Χατζημαρινάκης είναι πρόεδρος της ΕΠΣ Έβρου.
11. Η Βίκυ Δημητρακοπούλου θα είναι η πρώτη γυναίκα που θα εκλεγεί στην Ε.Ε. της ΕΠΟ. Είναι σύζυγος του προέδρου της ΕΠΣ Ηλείας. Άρη Κουλούρη.

Η κλειστή ψηφοφορία έχει ξεκινήσει. Στη διαδικασία υπάρχουν 3 φάκελοι:

Ενας για πρόεδρο στην ΕΠΟ, ένας για τα μέλη της Εκτελεστικής Επιτροπής και ένας για εκπρόσωπο της ΕΠΟ στην ΕΟΕ.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 22 Ιούλ 2024, 14:06

Περίπατος - Με 61 ψήφους ο Μάκης Γκαγκάτσης νέος πρόεδρος στην ΕΠΟ

sdna - 22-07-2024 14:06

Εποχή Μάκη Γκαγκάτση στην ΕΠΟ με 61 στους 70 ψήφους και το σαρωτικό 87.14%. Ολοκληρώθηκε η εκλογική γενική συνέλευση.

Ο Μάκης Γκαγκάτσης είναι και επίσημα ο νέος πρόεδρος της ΕΠΟ.

Στις εκλογές που έγιναν την Δευτέρα σε ξενοδοχείο της Βουλιαγμένης, ο απερχόμενος παράγοντας του ΠΑΟΚ εκλέχτηκε με την ψήφο 61 μελών από τα 70 που ψήφισαν συνολικά. 8 ήταν λευκά και ένα άκυρο.

Ο 41χρονος Μάκης Γκαγκάτσης λοιπόν, που γίνεται ο νεότερος πρόεδρος στην ιστορία της ομοσπονδίας εξελέγη με το σαρωτικό 87.14%

Να τονιστεί αρχικά ο Παναθηναϊκός έκανε γνωστό οτι θα απέχει από την ψηφοφορία. Στη συνέχεια έγινε γνωστή η αποχή του Άρη και της Athens Kallithea και της ΕΠΣ Λασιθίου.

Οι "πράσινοι" μάλιστα, με ανακοίνωση τους μόλις έγινε γνωστό το αποτέλεσμα των εκλογών, κάνουν λόγο για "καινούργιο κεφάλαιο κατρακύλας του ελληνικού ποδοσφαιρου".

Νωρίτερα, η Σούπερ Λιγκα σε έκτακτη ΓΣ εξέλεξε τους εκπροσώπους της στη νέα Εκτελεστική Επιτροπή της ΕΠΟ.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ

Δημοσίευσηαπό VfB v2 » Δευτ 22 Ιούλ 2024, 15:06

Οι ψήφοι που πήραν και τα μέλη που απαρτίζουν τη σύνθεση της νέας εκτελεστικής επιτροπής της ΕΠΟ. Ο Στέλιος Σαρηγιαννίδης της ΕΠΣ Χαλκιδικής πήρε τις περισσότερες ψήφους από τα 11 υποψήφια μέλη για την Εκτελεστική Επιτροπή της ΕΠΟ.
Αναλυτικά:

Στ. Σαρηγιαννίδης 55

Α. Τόκας 54

Ν. Τζώρτζογλου 52

Στ. Αντωνίου 50

Βίκυ Δημητρακοπούλου 50

Κ. Βρακάς 49

Π. Χατζημαρινάκης 49

Δ. Μπουχλαριώτης 47

Β. Σιδέρης 47

Δ. Κουπτσίδης 47

Π. Καρράς 44

Οι 11 προαναφερθέντες μαζί με τους τρεις από τη Σούπερ Λίγκα: Δημοκράτη Παπαδόπουλο, Αχιλλέα Μπέο, Δημήτρη Αγραφιώτη, τον πρόεδρο Μάκη Γκαγκάτση, τον πρόεδρο της Σούπερ Λιγκ Βαγγέλη Μαρινάκη που εξ’ οφίτσιο αναλαμβάνει β’ αντιπρόεδρο της ΕΠΟ και τον πρόεδρο της Σούπερ Λιγκ 2 Πέτρο Μαρτσούκο θα είναι η νέα 17μελης Εκτελεστική Επιτροπή της ΕΠΟ.

Ωχ. Τι αντιπρόεδρος λέει.. Προβλεπόταν κάτι τέτοιο εφόσον εκλέχθηκε πρόεδρος της Σουπερ λιγκάς; Να αυτά δεν μου αρέσουν.
Άβαταρ μέλους
VfB v2

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες