Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό aivas19 » Παρ 27 Μάιος 2022, 21:53

Σαφεστατα, υπεραγιοτατος
Άβαταρ μέλους
aivas19
 
Δημοσιεύσεις: 9884
Εγγραφή: Δευτ 27 Απρ 2020, 23:20

Re: Προπαγάνδα και

Δημοσίευσηαπό iremidynami 4+ » Παρ 27 Μάιος 2022, 22:00

aivas19 έγραψε:
aivas19 έγραψε:Ρε βραβευτηκε ο πρεζεμπορας απο το ΚΕΘΕΑ για τον αγωνα του κατα…των ναρκωτικων. Κλαψτε η γελαστε δεν ξερω, αυτα ζουμε

Χαχα παιζει να ειναι φωτοσοπ αλλα το πιστευω πλεον. Εδω ο μητροπολιτης λεει ειναι αγιος ανθρωπος ο ευεργετης του κρατους


Πιθανον να τον "ταΐζει" και αυτον.
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗΣ: Ο ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΠΩΛΕΙΤΑΙ Η ΨΥΧΗ.
Άβαταρ μέλους
iremidynami 4+
 
Δημοσιεύσεις: 977
Εγγραφή: Παρ 04 Μαρ 2022, 16:48

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 27 Μάιος 2022, 22:04

aivas19 έγραψε:Ρε βραβευτηκε ο πρεζεμπορας απο το ΚΕΘΕΑ για τον αγωνα του κατα…των ναρκωτικων. Κλαψτε η γελαστε δεν ξερω, αυτα ζουμε
Ψεματα λετε. Αυτα δε γινονται
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Κυρ 29 Μάιος 2022, 16:44

Kαι τι θελουμε εμεις; Πρωταθλημα; Καθαρο ποδσφαιρο;

Ρε σεις βραβευονται μεταξυ τους, ελεγχουν τα παντα οπως και οποτε θελουν.

https://www.instagram.com/christina_tsiligkiri/

Αυτο εδω το σιχαμα το εχουνε βαλει σε θεσεις και γλυφει τους παντες.

https://www.sdna.gr/politiko-deltio/politiki/article/613876/tsiligkiri-ton-olympiako-tha-ypireto-akomi-ki-eklego

Ας ζητησουμε το πρωταθλημα εμεις. Θα το παρουμε λογικα με τον Μαρινακη πρωθυπουργο και ολους τους δικους του μεσα στην βουλη.
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7403
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: Προπαγάνδα και

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Κυρ 29 Μάιος 2022, 21:42

aivas19 έγραψε:Ρε βραβευτηκε ο πρεζεμπορας απο το ΚΕΘΕΑ για τον αγωνα του κατα…των ναρκωτικων. Κλαψτε η γελαστε δεν ξερω, αυτα ζουμε

Που το παράξενο στο Μητσοτακιστάν; Δεν θα μου κάνει καμμία εντύπωση αν βραβευτούν σύντομα και ο Κούλης για τον αντιστασιακό αγώνα του πατέρα ( ; ) του κατά των Γερμανών στην κατοχή και οι Λιγνάδης-Γεωργιάδης από το χαμόγελο του παιδιού
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4949
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Κυρ 29 Μάιος 2022, 21:46

constadine έγραψε:Το SDNA έχει γίνει καθαρά βαζελοφωλιά.
Τα ΠΑΟΚκτσίδικα σχόλια τα αφαιρεί(δεν μιλάμε με βρισιές) , ενώ τα αντίστοιχα των βάζελων τα αφήνει.

Το sdna πάντα βαζελοσαιτ ήταν. Κάποιοι δεν θέλατε να το αποδεχτείτε.Το open δεν εχω καταλάβει ακόμα αν είναι κόκκινων,κίτρινων η πράσινων συμφερόντων. Το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν είναι δικό μας.Στην ίδια κατηγορία για εμένα με το mega
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4949
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό gaz » Τετ 01 Ιουν 2022, 13:16

Αυτοί οι μαλακες στο Μετρόπολις από χθές προσπαθούν ντε και καλά να δημιουργήσουν θέμα με τον Γκαρσία. Χθες ο μπαμπάς τζολης, σήμερα ο Αρμένιος. Πόσο νοθοι είναι εκεί;
gaz
 
Δημοσιεύσεις: 315
Εγγραφή: Δευτ 08 Απρ 2019, 18:26

Re: Προπαγάνδα και

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Τετ 01 Ιουν 2022, 13:48

aivas19 έγραψε:
aivas19 έγραψε:Ρε βραβευτηκε ο πρεζεμπορας απο το ΚΕΘΕΑ για τον αγωνα του κατα…των ναρκωτικων. Κλαψτε η γελαστε δεν ξερω, αυτα ζουμε

Χαχα παιζει να ειναι φωτοσοπ αλλα το πιστευω πλεον. Εδω ο μητροπολιτης λεει ειναι αγιος ανθρωπος ο ευεργετης του κρατους


Τελικα ειναι μουφα. Αλλα ακουστε τι γινεται. Τη συγκεκριμενη φωτο που λεει για τη δηθεν βραβευση του χοντρου την ποσταρα στο facebook και την επομενη ημερα το fb την "θολωσε" και εβαλε αναφορα οτι η συγκεκριμενη φωτο ειναι παραποιημενη. Τι λετε ρε μαγκες; Σοβαρα; Δηλαδη οι αλλοι παιρνουν αναγεννησιακους πινακες και κανουν γελοιογραφιες, εκει δεν εχει παραποιηση; Στου χοντρου τη φωτο εσπευσε ομως αμεσως η "αστυνομια" να κανει διευκρινιση.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5902
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Amsterdamer_87 » Τετ 01 Ιουν 2022, 14:47

gaz έγραψε:Αυτοί οι μαλακες στο Μετρόπολις από χθές προσπαθούν ντε και καλά να δημιουργήσουν θέμα με τον Γκαρσία. Χθες ο μπαμπάς τζολης, σήμερα ο Αρμένιος. Πόσο νοθοι είναι εκεί;

Τους επεσε βαρεια η περσινη "απτυχιωτη" κουπα απ οτι φαινεται.. :roll:
Άβαταρ μέλους
Amsterdamer_87
 
Δημοσιεύσεις: 3900
Εγγραφή: Δευτ 21 Δεκ 2020, 16:31
Τοποθεσία: Eptalofos-Constanta-A'dam

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό constadine » Τετ 01 Ιουν 2022, 15:54

boogeyman77 έγραψε:
constadine έγραψε:Το SDNA έχει γίνει καθαρά βαζελοφωλιά.
Τα ΠΑΟΚκτσίδικα σχόλια τα αφαιρεί(δεν μιλάμε με βρισιές) , ενώ τα αντίστοιχα των βάζελων τα αφήνει.

Το sdna πάντα βαζελοσαιτ ήταν. Κάποιοι δεν θέλατε να το αποδεχτείτε.Το open δεν εχω καταλάβει ακόμα αν είναι κόκκινων,κίτρινων η πράσινων συμφερόντων. Το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν είναι δικό μας.Στην ίδια κατηγορία για εμένα με το mega

Μπορεί να ισχύει.
Δεν μου είχαν αφαιρέσει πόστ, από τον τελικό και μετά περνάνε τα σχόλια των βάζελων (με ειρωνείες και τέτοια) και κόβουνε τα ΠΑΟΚτσίδικα( μου έχουν αφαιρέσει και κάποια που δεν είχαν τίποτα περίεργο).
Άβαταρ μέλους
constadine
 
Δημοσιεύσεις: 2522
Εγγραφή: Δευτ 04 Μαρ 2019, 14:55
Τοποθεσία: Κεντρική Μακεδονία

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό papwolf » Τετ 01 Ιουν 2022, 17:15

Το management του OPEN έχει δοθεί από το 2020 στον mr ΣΚΑΙ γιατί κατέγραφε μεγάλα οικονομικά ελλείματα. Κάτι παρεμφερές πρέπει να παίζει και με το SDNA.
Θύρα Ντουβάρ.....
Άβαταρ μέλους
papwolf
 
Δημοσιεύσεις: 3163
Εγγραφή: Πέμ 21 Ιαν 2021, 22:08

Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό aivas19 » Τετ 01 Ιουν 2022, 17:17

Ο Αβεντισιαν γιατι εβγαλε πικρα για τον ΠΑΟΚ και τον Παμπλο; Μηπως για αυτο τον βγαλαν στο γαβροπολις;

Αναλυτικά όσα είπε:

«Δεν το περίμενα. Είμαι πολύ ευχαριστημένος -σ.σ. για την παρουσία του στην Ολλανδία. Ένιωθα καλά με την ομάδα και τους συμπαίκτες μου από πολύ νωρίς. Αγαπούν το ποδόσφαιρο και αν δουν ότι μπορείς, θα σου δώσουν την ευκαιρία να παίξεις. Αυτοί οι έξι μήνες θα ήταν χρόνος προσαρμογής. Κάθε μέρα ήταν κέρδος για μένα. Γνώρισα ένα νέο κόσμο. Ήμουν στον ΠΑΟΚ και έπαιζε σε έναν παιδικό ποδόσφαιρο και εδώ γνώρισα το ανδρικό ποδόσφαιρο. Ελπίζω τη νέα χρονιά να έχω περισσότερες ευκαιρίες».

Για την απόφαση να φύγει και τη μη χρησιμοποίηση από τον Γκαρσία: «Δεν έπαιζα αλλά και να έπαιζα αν εμφανιζόταν αυτή η ευκαιρία δεν θα το σκεφτόμουν καθόλου. Εννοείται ότι δεν θα σκεφτόμουν να μείνω στον ΠΑΟΚ Β αν ερχόταν τέτοια πρόταση. Αναρωτιέμαι και εγώ αλλά δεν μπορώ να απαντήσω. Έκανα κάτι λάθος. Δεν βλέπουν κάτι σε μένα εδώ και το βλέπουν στο εξωτερικό».

Για τη σχέση του με τον Πάμπλο Γκαρσία: «Είχαμε πολύ τυπική η σχέση με τον Γκαρσία. Τίποτα το ιδιαίτερο. Δεν είχαμε μια καλή, εξαιρετική σχέση. Με έκανε πιο δυνατό αυτό, με πείσμωσε και μπορει να ήταν και ο λόγος που πήγα καλύτερα εδώ. Δεν ήμουν από τους παίκτες που του άρεσαν. Αυτό κατάλαβα. Σαν παίκτης. Σαν χαρακτήρας δεν νομίζω, δεν έχω ακούσει κάτι κακό, δεν δημιούργησα προβλήματα. Δεν τον ικανοποιούσα παικτικά. Είχαμε κάποιες συζητήσεις όσο ήταν στην Κ19. Όταν πήγε στη Β ομάδα, ξεκίνησα προετοιμασία με τον κ. Γκαρσία και μετά με ζήτησε ο Μαλεζάς για ένα ευρωπαϊκό παιχνίδι και έμεινα εκεί. Δεν έμαθα ποτέ γιατί έμεινα στην Κ19 ενώ είχα κάνει προετοιμασία με τη Β ομάδα.

Για την Ολλανδία και το ντεμπούτο του: «Πήγα για δοκιμαστικά και έπεισα τους ανθρώπους της πρώτης ομάδας στην Ολλανδία ότι είμαι έτοιμος και εδώ έκανε προπονήσεις με την Κ19. Στον ΠΑΟΚ Β μόνο στα φιλικά, καμία άλλη συμμετοχή. Στην Ολλανδία είμαι στις αποστολές, έχω κάνει και το ντεμπούτο μου. Ήδη, από τις πρώτες μου εβδομάδες εδώ, ήμουν στην αποστολή».

Καλυτερα που εφυγες
Άβαταρ μέλους
aivas19
 
Δημοσιεύσεις: 9884
Εγγραφή: Δευτ 27 Απρ 2020, 23:20

Re: Προπαγάνδα και

Δημοσίευσηαπό tsaknick » Τετ 01 Ιουν 2022, 17:40

aivas19 έγραψε:Στην Ολλανδία είμαι στις αποστολές, έχω κάνει και το ντεμπούτο μου.


Δύο (2) λεπτά στην ήττα από Φέγιενορντ.
Άβαταρ μέλους
tsaknick
 
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: Τετ 08 Ιουν 2011, 14:30

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Geor1926 » Τετ 01 Ιουν 2022, 18:14

Άλλο ένα 'δικό μας' παιδί.
41926
Άβαταρ μέλους
Geor1926
 
Δημοσιεύσεις: 548
Εγγραφή: Τετ 22 Σεπ 2021, 11:23

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Τρόμος » Τετ 01 Ιουν 2022, 19:51

Παίκτης που έμεινε στάσιμος τα τελευταία 4 χρόνια. Τόσο έχει να κληθεί σε εθνικές ομάδες. Το 2018 κλήθηκε στην U17 και από τότε αγνοείται. Πόσοι προπονητές πέρασαν σε Ελλάδα και Αρμενία σε U17 & U 19 τα τελευταία 4 χρόνια και όλοι πήγαν πάσο για τον παικταρά;;;;
Τρόμος
 
Δημοσιεύσεις: 3778
Εγγραφή: Τετ 08 Ιουν 2011, 13:57
Τοποθεσία: Παγουριστάν

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες