Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό papwolf » Πέμ 15 Απρ 2021, 19:41

dragon έγραψε:
papwolf έγραψε:
Koumpouriscorfu έγραψε:1) ο μπεος είναι λαμόγιο, αλλά αν θέλεις να μην σε πειράζουν τέτοιους χρειάζεσαι.
2) για κουγι@, κ@ρ@παπαρα δεν είπα να έρθουν τέτοια σιχ@ματα.
3) άλλα λέγονταν πέρσυ (για άσβεκους και άλλα).
4) Πως δυναμώνεις την ομάδα στο παρασκήνιο?
(Κοίτα νιάου στην διαιτησία? 2 πέναντυ στο σκουλήκι, εμείς κανένα και τι έδωσαν εναντίων σου).
Με το σταυρό στο χέρι δεν πας πουθενά, οι γαύροι πέρσυ μας έκαναν άνω κάτω για να πάρουν το πρωτάθλημα και ακόμα σου κουνάνε το δάχτυλο, αν τους έπερνες πέρσυ το πρωτάθλημα που θα ήταν τώρα?
Αυτή είναι η γνώμη μου. :nairepaok:

Έτσι ακριβώς. Στην Ελλάδα κι όχι μόνο, με αυτόν τον τρόπο παίζεται το παιχνίδι. Δυστυχώς μια ομάδα που θέλει να πρωταγωνιστεί τόσο στις εγχώριες διοργανώσεις όσο και στην Ευρώπη χρειάζεσαι πολλά τέτοιου ηθικού αναστήματος παλικάρια και σε διάφορες θέσεις. Αλλιώς κάθε φορά που θα διεκδικούμε πρωτάθλημα θα έχουμε τα περσινά στησίματα και κάθε φορά που προσπαθούμε με αξιώσεις να μπούμε σε ομίλους κάποιας ευρωπαϊκής διοργάνωσης με πολλά οικονομικά οφέλη, θα βρίσκουμε μπροστά μας διάφορους Άγιαξ και απίθανους κόρακες που με τρία ή και δεκατρία, αν χρειαστεί, πέναλτι θα μας στέλνουν σπίτι μας. Και μη πεταχτεί κανείς να πει ότι θέλω να γίνουμε πουστόγαβροι (πράγμα που ούτως ή άλλως δεν γίνεται), να μην μας κλέβουν θέλω και να μην μας πιάνουν τον πισινό τα κατακάθια αθηνών - πειραιώς και περιχώρων. Κι αυτό γίνεται μόνο αν σε φοβούνται, μόνο αυτή την γλώσσα καταλαβαίνουν αυτά τα αποβράσματα.

Αν θές να μην σε κλέβουν δεν φέρνεις στη ομάδα κλέφτες ουτε ζητάς να γίνεις σαν αυτούς. Είδαμε ότι τρία κυπελλα κ πρωταθλημα πηραμε άρα υπάρχει τρόπος χωρίς λαμογια . Ναι σου έκλεψαν ένα , σε έκανε πιο δυνατό κ κατάφερες να γίνεις ακόμα καλυτερος. Ναι για εμας είναι πιο δυσκολο αλλά είναι καθαρο. Χίλιες φορες ένα καθαρό παρά 40 με μπεους, κουγιες κ καραπαπαρες. Δεν ζηλεύω αυτούς που θεωρώ κλέφτες ουτε τις πρακτικές τους που με έκαναν να τους αποκαλώ κλέφτες. Θα ήθελα να έχω λεφτά να προσφερω τα παντα στα παιδια μου αλλά δεν θα κλέψω, ναι κάποιοι το κάνουν κ απολαμβάνουν περισσότερα κ αυτοί και τα παιδια τους, δεν πειραζει εγώ θέλω να τους διδάξω να είναι αξιοπρεπείς κ ας έχουν λιγότερα. Έτσι νιωθω για τον ΠΑΟΚ.

Αυτό ακριβώς έγραψα κι εγώ, ΔΕΝ ΘΕΛΩ να κλέψω τίποτα κι από κανέναν, ΘΕΛΩ να μην με κλέβουν.
Καλά κάνεις και διδάσκεις ήθος κι αξιοπρέπεια στα παιδιά σου, είναι προς τιμή σου αυτό και μακάρι να το έκαναν όλοι όπως είμαι σίγουρος ότι τους διδάσκεις και να αντιστέκονται σε όσους προσπαθούν με δόλια μέσα να τους στερήσουν τον κόπο τους.
Δυστυχώς δεν υπάρχει άλλος τρόπος να προστατευτούμε (κατά τη γνώμη μου) παρά βάζοντας άλλα λαμόγια να κυνηγούν τα λαμόγια του λεκανοπεδίου. Όσοι στη Ελλάδα πήγαν με τον σταυρό στο χέρι εναντίον τους κατέληξαν στο νεκροταφείο.
Υ.Γ. Δεν έκλεψαν από τον ΠΑΟΚ μόνο ένα όπως έγραψες, έκλεψαν το περσινό με την αυνανάκειο επιτροπή, έκλεψαν της σεζόν 2017-18 με τον κομίνη, της σεζόν 2016-17 που σάπισαν στο ξύλο τον Πλατανιά με "ήπιο τρόπο", της σεζόν 2009-10 με τον σπάθα, 3-4 την δεκαετία του 70 που είχαμε την καλύτερη κατ' ομολογία όλων ομάδα και ποιος ξέρει πόσα άλλα που δεν μας άφησαν καν να διεκδικήσουμε με τα τερτίπια τους. Και δεν σου βάζω τα κύπελλα. Αν λοιπόν είμαστε ευχαριστημένοι με 3 στα 10-15 τι να πω ας προσλάβουμε τότε κανά παπά να μας κάνει κανά ευχέλαιο να αγιάσουμε.
Θύρα Ντουβάρ.....
Άβαταρ μέλους
papwolf
 
Δημοσιεύσεις: 3163
Εγγραφή: Πέμ 21 Ιαν 2021, 22:08

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Amsterdamer_87 » Πέμ 15 Απρ 2021, 20:04

dragon έγραψε:
Amsterdamer_87 έγραψε:Μα δεν ζητησε κανενας να κλεψουμε καποιον η κατι
Νταηλικι και μαγκια,κοντρα στο μπραβηλικι και το νταβατζηλικι των αλλων,προτεινουν και συμφωνω

Νταηλικι κ μαγκιά ειναι να τους το πάρεις όπως τους τα πηρες κ τους έκανες να λυσσαξουν. Αυτό ήταν μαγκιά απέναντι στην ψευτομαγκιά τους

Βεβαιως και ειναι..αδιαμφισβητητα
Αυτο ομως δεν ειναι αρκετο στο Ελλαδισταν
<<Εδω αν εισαι μπεσαλης σε περνανε και για φλωρο>>
αυτο που ειναι το ζουμι γιατι το εβγαλες απο το ποστ ???
Άβαταρ μέλους
Amsterdamer_87
 
Δημοσιεύσεις: 3900
Εγγραφή: Δευτ 21 Δεκ 2020, 16:31
Τοποθεσία: Eptalofos-Constanta-A'dam

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό dragon » Πέμ 15 Απρ 2021, 20:23

Amsterdamer_87 έγραψε:
dragon έγραψε:
Amsterdamer_87 έγραψε:Μα δεν ζητησε κανενας να κλεψουμε καποιον η κατι
Νταηλικι και μαγκια,κοντρα στο μπραβηλικι και το νταβατζηλικι των αλλων,προτεινουν και συμφωνω

Νταηλικι κ μαγκιά ειναι να τους το πάρεις όπως τους τα πηρες κ τους έκανες να λυσσαξουν. Αυτό ήταν μαγκιά απέναντι στην ψευτομαγκιά τους

Βεβαιως και ειναι..αδιαμφισβητητα
Αυτο ομως δεν ειναι αρκετο στο Ελλαδισταν
<<Εδω αν εισαι μπεσαλης σε περνανε και για φλωρο>>
αυτο που ειναι το ζουμι γιατι το εβγαλες απο το ποστ ???

Ολλανδε δεν το έβγαλα, τουλάχιστον αν το έκανα δεν το κατάλαβα. Μήπως το έγραψες αργότερα;
Δεν το είδα καν, θα το ειχα σχολιάσει.
Καταλαβαίνω τι λες, προσωπικα δεν με αγγίζει τι λένε οι κλέφτες για μένα , με αγγίζει τι λένε όσοι εκτιμώ.
Άβαταρ μέλους
dragon
 
Δημοσιεύσεις: 4478
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2017, 18:42
Τοποθεσία: Ναυπλιο

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό ligontakis4 » Πέμ 15 Απρ 2021, 20:36

τον μπεο δεν τον θελουμε για να παρουμε κανα πεναλτι παραπανω, τον μπεο τον θελουμε στο αγωνιστικο τμημα γτ ξερει μπαλα, ξερει πως να δωσει κινητρο στους παιχτες, ξερει να μιλαει στο θυμικο του παιχτη,ξερει να προστατευει την ομαδα απο τον καθε απιθανο που τριγυρναει μεσα στα γηπεδα γτ τα εχει φαει στην μαπα... ατομα στιλ μπεου ειναι χρησιμα και για να ριχνουν σιχτιρια την ωρα του αγωνα στα κορακια ωστε να νιωθουν πιεση, οπως κανουν δηλ ολες οι μεγαλες ομαδες, οχι σαν εμας που εχουμε δημοσιους υπαλληλους που τους μιλανε με το σις και με τ σας και δεν τους παιρνει κανεις στα σοβαρα, για μπαλα μιλαμε η μπαλα θελει αλητεια... εχει παρει ολες τις ομαδουλες της πλακας και τις εκανε αξιομαχες, αυτος αμα ερθει στον ΠΑΟΚ θα κανουμε πλακα , τωρα αν καποια ατομα νομιζουν οτι θα ερθει ο μπεος και θα εχουμε υπερ μας διετησια κτλ απλα δεν παιζει , αυτο μονο ο ιβαν εχει την δυναμη να το κανει αλλα δεν γουσταρει τετοια...
ligontakis4
 
Δημοσιεύσεις: 275
Εγγραφή: Τρί 02 Φεβ 2021, 18:56

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό dragon » Πέμ 15 Απρ 2021, 20:45

Φυσικά papwolf να αντιστεκόμαστε κ σθεναρά στην όποια αδικία. Κ φυσικά να έχουμε ανθρώπους που θα μας βοηθήσουν σε αυτή την κατεύθυνση αλλά όχι λαμογια κ κλέφτες. Ναι μας έχουν κλέψει πολλάκις κ θα το ξανακάνουν γιατί αυτοί αυτό κάνουν. Κ εμεις θα προσπαθήσουμε να γίνουμε ακόμα πιο δυνατοί. Δεν θα το καταφέρνουμε παντα αλλά θα προσπαθουμε. Σκέψου 2 παιχτες , ο ένας ο Καραγκούνης που κάθε 10 δευτερόλεπτα έπεφτε κάτω κ έκανε θέατρο κ ο άλλος ο Γκαρσία που αν δεν ματωνε δεν έπεφτε , ναι ο Καραγκούνης πήρε στην καριέρα του δεκαπλασια φάουλ από τον Πάμπλο, ναι τους παιχτες σαν τον Πάμπλο τους έχουν αδικήσει αλλά εγώ αυτούς γουστάρω. Για να προστατεψεις όμως αυτους τους ανθρώπους υπάρχει ένας δρόμος κ δυσκολος, ποιος; εξυγίανση όσο περναει απο το χέρι σου στην επο, βαρ, ξένους διαιτητές. Οι κλέφτες θα στα "μαγαρισουν" Κ αυτά. Θα συνεχίζεις σε ανάλογους δρόμους. Αν επιλέξει ο χ Γκαρσία για να παρει φάουλ με τον τρόπο του Καραγκούνης δεν θα είναι πια ο Γκαρσία. Αν λοιπόν επιλέξουμε να χρησιμοποιήσουμε τα όπλα τους θα είμαστε σαν αυτους. Είμαστε καλυτεροι από αυτους. Ναι να αντισταθούμε μέχρι θανάτου αλλά με τα δικά μας όπλα. Είπαμε πιο δυσκολο, είπαμε θα μας πουν φλωρους, θα μας πουν ότι θέλουν για να μας υποτιμήσουν στο χέρι μας είναι να μην τους ακουμε κ να τους διαψευδουμε συνεχώς. Ναι έχει τίμημα εννοείται. Προσωπικά το προτιμώ από το να συνεργαστώ με τον διάολο. Δεν με νοιάζει αν με λένε φλώρο αν ξέρω ότι δεν είμαι. Πέρσι μας έλεγαν κλέφτες στο θέμα Ξάνθη, ναι με αυτό τον τρόπο μας επηρέασαν σαν ομάδα κ ίσως να το χάσαμε εξαιτίας αυτού αλλά όσο κ να μας έλεγαν έτσι εγώ δεν ένοιωσα κλέφτης. Όσο λοιπόν κ να με λένε φλώρο εγώ δεν θα νοιώσω αν προσπαθω κ αντιστεκομαι εφόσον είμαι καθαρός. Κ με άτομα σαν τον Μπέο δεν νοιώθω καθαρός. Μπορεί να είμαι ρομαντικός η όπως θες πες το, δεν σημαίνει επίσης πως εχω δίκιο, αλλά ειλικρινά έτσι το βλέπω.
Άβαταρ μέλους
dragon
 
Δημοσιεύσεις: 4478
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2017, 18:42
Τοποθεσία: Ναυπλιο

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Doomlord4 » Πέμ 15 Απρ 2021, 20:47

Τον Μπέο στον ΠΑΟΚ τον θέλει ο Μπούζος για να έχουμε αποδυτήρια/γραφεία /στεγανά σουρωτήρι
Επίσης για όοοτι και να τον θέλετε τον Μπέο,με το βρομοκολλητικογαυροπαρελθόν του...ουστ και μακρυά
Ας "βάλει αγγελία" η ΠΑΕ να "βρει" ΠΑΟΚτσάκια για τις "δουλειές" του Μπέου αφού τις έχουμε τόσο πολύ ανάγκη

Κι αν δεν βρούμε δεν πειράζει,ας ρίξουμε το βάρος στην Ευρώπη,να πάρουμε εκεί τρόπαια :mrgreen:
--------------------------------------------------------------
Ο αποκλεισμός είναι πισωγύρισμα και έτσι θέλω να τον αντιμετωπίσετε όλοι.
Δεν θέλω να νιώθει κανένας χαρούμενος που θα παίζουμε ένα παιχνίδι την εβδομάδα.
---------------------------------------------------------------

Ιβάν Σαββίδης.
Άβαταρ μέλους
Doomlord4
 
Δημοσιεύσεις: 7531
Εγγραφή: Σάβ 01 Νοέμ 2008, 01:45
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 15 Απρ 2021, 21:28

Ο Μπέος, όταν πρωτοανέβηκε ο Ολυμπιακός Βόλου, ήταν στο άρμα του χοντρού. Μετά την καταδίκη του τα έσπασαν και ακολουθεί αντίθετη πορεία.
Σε κάθε περίπτωση η προσωπικότητα του κυρίου Μπέου δεν ταιριάζει στο προφίλ του ΠΑΟΚ.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89365
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Koumpouriscorfu » Πέμ 15 Απρ 2021, 22:06

Απο αυτά που διαβάζω, συμφωνώ να μην γίνουμε ίδιοι, να μην κάνουμε τα ίδια (αεχ), γαύρος (πέρσυ), αλλά αν δεν είχαμε ΙΒΑΝ να βάλει 100μύρια πρωτάθλημα δεν θα πέρναμε, κάποιο κύπελο και όταν θα ήθελαν αύτοι (ποκ), την χρονιά του αήτητου το πήραμε οριακά (ένα παιχνίδι στο καταικάβλι).
Πόσα άλλα έχουμε χάσει παλιά ('70) (2010) τι δυναμική θα είχαμε αν είχαμε άλλα 5-6 πρωταθλήματα, σε χρήμα, οπαδούς (όχι μόνο στην βόρεια ελλάδα), πρεστίζ.
Αυτοί το κάνουν χωρίς ντροπή, εμείς πρέπει να είμαστε αποκάτω πάντα?
Για να σε σέβονται πρέπει να σε φοβούνται.
:opaokara: :nairepaok:
Koumpouriscorfu
 
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Πέμ 07 Ιαν 2021, 16:35

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Amsterdamer_87 » Πέμ 15 Απρ 2021, 22:07

Δεν εχει τιποτα να προσφερει ο Μπεος στην ομαδα
Μου θυμιζει καποτε που φεραμε και εκεινο το ΠΟΚεμον τον Γιδοπουλο
Κακα τα ψεματα,ομως θα ηθελα να ειχαμε εναν ΠΑΟΚση τυπου Μπεου
Τελευταία επεξεργασία από Amsterdamer_87 και Πέμ 15 Απρ 2021, 22:18, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Amsterdamer_87
 
Δημοσιεύσεις: 3900
Εγγραφή: Δευτ 21 Δεκ 2020, 16:31
Τοποθεσία: Eptalofos-Constanta-A'dam

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Πέμ 15 Απρ 2021, 22:07

Dejavu συζητηση με τον μπαμπα γκαγκατση οταν μας τον κουβαλησε ο θοδωρακης.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 16 Απρ 2021, 07:32

Koumpouriscorfu έγραψε: Αυτοί το κάνουν χωρίς ντροπή, εμείς πρέπει να είμαστε αποκάτω πάντα?
Για να σε σέβονται πρέπει να σε φοβούνται.
:opaokara: :nairepaok:

Επειδή μας φοβούνται τα κάνουν αυτά. Γι αυτό και το Ελληνικό πρωτάθλημα είναι ένα απέραντο μπ@#$%λο ανομίας.
Ο σκοπός μας όμως δεν (πρέπει να) είναι να γίνουμε Νο 1 πάση θυσία, αλλά πρωτίστως να παραμείνουμε πιστοί στις αξίες μας κι ας βγαίνουμε 4οι. Με τα λεφτά που έχει ρίξει ο Ιβάν θα μπορούσαμε να είμασταν πρώτοι αν δεν γινόντουσαν τεράστια λάθη στον σχεδιασμό και τις επιλογές προσώπων.
Αλλά θα το παλέψουμε όσο μπορούμε, χωρίς παρεκτροπές, γιατί διαφορετικά δεν θα διαφέρουμε από εκείνους.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89365
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 16 Απρ 2021, 14:11

μπεος στα αποδυτηρια και κουγιας στο νομικο τμημα γιατι σε λιγο και αυτο θα μας πειτε......μακρια οσο ποιο μακρια γινεται αυτα τα λαμογια......
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό dragon » Παρ 16 Απρ 2021, 19:56

Κ Όσκαρ Γκαρσία προπονητη
Άβαταρ μέλους
dragon
 
Δημοσιεύσεις: 4478
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2017, 18:42
Τοποθεσία: Ναυπλιο

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 16 Απρ 2021, 20:21

:mrgreen:
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89365
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό astral » Δευτ 24 Μάιος 2021, 12:00

ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΡΠΕΤΟΠΟΥΛΟΣ-SPORTDAY

Ο ΠΑΟΚ για να τα καταφέρει χρειάστηκε διάφορα που έγιναν και που δεν είχαν να κάνουν με τις επιλογές και τις παρεμβάσεις του προπονητή του. Ο διαιτητής Μακέλι εκτίμησε τελείως διαφορετικά τρεις επαφές που υπήρξαν στο ματς: έδωσε πέναλτι σε βάρος του Εμβιλά για το μαρκάρισμα του Γάλλου στον Σβαμπ, αλλά δεν έκανε το ίδιο όταν ο Βαρέλα στο 45΄ μετά την απομάκρυνση της μπάλας και στο 55΄ όταν ο Πασχαλάκης βγήκε άτσαλα και βρήκε τον Μασούρα. Δεν θέλω να πω ότι ο ΠΑΟΚ κέρδισε με τη διαιτησία (άλλωστε θα ήταν λάθος μία τέτοια συζήτηση, αφού εναλλακτική του Μακέλι θα μπορούσε να είναι ένας Φωτιάς π.χ.)- απλά επισημαίνω ότι πολλά στο ματς τα καθόρισε μία απόφαση του διαιτητή: αν το ημίχρονο τελείωνε 0-0 ή 1-1, θα υπήρχε άλλη εξέλιξη.

Επίσης, παρά τις επιλογές του Γκαρσία, ο ΠΑΟΚ πανικοβλήθηκε με την είσοδο του Φορτούνη, δέχτηκε την ισοφάριση και τον κράτησε ζωντανό ο Πασχαλάκης, που έκανε μεγάλες επεμβάσεις σε προσπάθειες του Ελ Αραμπί και του Μασούρα, ενώ είχε γλιτώσει τον ΠΑΟΚ και στο πρώτο ημίχρονο σταματώντας τον Μπρούμα. Η μεγαλύτερη προσφορά του Γκαρσία στον ΠΑΟΚ ήταν ότι δεν πανικοβλήθηκε στο διάστημα της πίεσης του Ολυμπιακού και δεν προσπάθησε να κάνει πρωτοτυπίες.


χαχαχαχααχαχχα δες κάτι μπαλαδοφατσες που μιλάνε για ποδόσφαιρο στην Ελλάδα και περνιούνται και για "ειδικοί" και έχουν και από 10 εκπομπές. Κάθε πρόταση και περισσότερο γέλιο.
Ευχαριστούμε για τη διασκέδαση σαλίγγαροι ΑΡΔ της πλάκας.
Άβαταρ μέλους
astral
 
Δημοσιεύσεις: 6786
Εγγραφή: Τρί 11 Αύγ 2020, 13:19

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες