85. Diego Alejandro Arias Hincapié

Re: 85. Diego Alejandro Arias Hincapié

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 17 Δεκ 2011, 15:37

Λάθος και σπατάλη αν πάρουμε αμυντικό χαφ, αν/όταν φύγει ο Arias... Έχουμε ήδη αρκετούς που μπορούν να παίξουν τη θέση του! (Μπαλάφας, Στάμου, Παναγιωτούδης)
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46909
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 85. Diego Alejandro Arias Hincapié

Δημοσίευσηαπό Iakovidis » Σάβ 17 Δεκ 2011, 15:45

gika: Μα ένα χρόνο είχε συμβόλαιο, άρα λες και τον πήραμε για δοκιμή ήταν. Οικονομικά με τέτοιου είδους παίκτες δε βγάζεις κέρδος άντε κανα 100αρι βαριά. Κέρδος ο ΠΑΟΚ μπορεί να βγάλει μόνο από Βιερίνια,Σάλπι,Μαλεζά,Αθανασιάδη.Αυτοί είναι οι ακριβοί. Οι i wanna be είναι Γεωργιάδης, Σταφυλλίδης. Άμα βγάζει 4 παίκτες μέσο όρο ο ΠΑΟΚ σε μια χρονιά δε θα έχεις τι να κάνεις όχι τους 30φεύγα λλά και τους 28-30 χρονών παίκτες. Καθαρά εμπόριο πλέον εισαγωγές-εξαγωγές αλλιώς δεν θα υπάρχει βιωσιμότητα.
Άβαταρ μέλους
Iakovidis
 
Δημοσιεύσεις: 407
Εγγραφή: Πέμ 20 Δεκ 2007, 01:30

Re: 85. Diego Alejandro Arias Hincapié

Δημοσίευσηαπό joshua » Σάβ 17 Δεκ 2011, 15:52

RoMaN έγραψε:Λάθος και σπατάλη αν πάρουμε αμυντικό χαφ, αν/όταν φύγει ο Arias... Έχουμε ήδη αρκετούς που μπορούν να παίξουν τη θέση του! (Μπαλάφας, Στάμου, Παναγιωτούδης)


Ελεος βρε παιδια με αυτους τους πιτσιρικαδες.Εχουμε μεινει με μονο αμυντικο χαφ τον 35χρονο Γκαρσια και τον Μπαλαφα και οκ που τους ειδαμε τους Σταμου και Παναγιωτουδη και τους εχουμε ικανους και για την πρωτη ομαδα? Ειπαμε να προωθησουμε νεους αλλα και με καποιο μετρο,δεν ειμαστε η δοξα δραμας που παιζει με πιτσιρικια και εισπρατει 4ρες,ο ΠΑΟΚ ειμαστε και οφειλουμε να ειμαστε, τουλαχιστον ανταγωνιστικοι, στο υψηλοτερο επιπεδο.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24065
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: 85. Diego Alejandro Arias Hincapié

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Σάβ 17 Δεκ 2011, 16:05

Συμφωνω με joshua...Δεν μπορεις να βασιζεσαι μονο σε πιτσιρικαδες...Ο μπαλαφας για τη θεση του αμυντικου χαφ δεν ειναι οτι καλυτερο, ο σταμου και ο παναγιωτουδης δεν εχουν καν μπει σε 18αδα μου φαινεται..Μπορει να ειναι πολυ καλοι και μακαρι...Κανεις δε λεει οχι..

Αλλα ηδη εχουμε μεγαλο προβλημα στα αμυντικα χαφ με την ελλειψη βιτολο και με αριας δεν καλθφθηκε..Σε τετοιες θεσεις θελεις παιχτη βαρβατο και οχι να παρει εμπειριες..Σταμου και παναγιωτουδης θα κανουνε σιγα σιγα καποια 20λεπτα και μετα θα μπουνε..Ειναι αλλο μια θεση στα ακρα και αλλο το κεντρο..
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27830
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: 85. Diego Alejandro Arias Hincapié

Δημοσίευσηαπό monopaokre » Σάβ 17 Δεκ 2011, 19:14

Συμφωνώ. Το καλό αμυντικό χαφ πρέπει να δαγκάει...
"Η μπάλα παίζεται στις αλάνες. Στα γήπεδα παίζουμε ποδόσφαιρο" Fernando Santos
monopaokre
 
Δημοσιεύσεις: 510
Εγγραφή: Παρ 16 Ιούλ 2010, 18:12

Re: 85. Diego Alejandro Arias Hincapié

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Σάβ 17 Δεκ 2011, 19:20

6αρι αυτη τη στιγμη ο Γκαρσια και αλλος δεν υπαρχει...ο τσουκ μπορει να παιξει διπλα σε Γκαρσια οπως περσι χωρις να κανει και αυτος αλλα απο αριας καλυτερος ειναι.....σωτος στα χαφ ειναι σαν να παιζουμε με -1....
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 85. Diego Alejandro Arias Hincapié

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 18 Δεκ 2011, 01:51

Έκλεισε ο Αρίας στη Κρουζέιρο

17 Δεκ 2011 22:04, Από Σταύρος Κόλκας
Έκλεισε ο Αρίας στη Κρουζέιρο


Ο Ντιέγκο Αρίας θα είναι παίκτης της βραζιλιάνικης Κρουζέιρο από τον Γενάρη και μετά. Ο παίκτης έχει ενημερώσει τον ΠΑΟΚ και η διοίκηση είναι θετική προς αυτή την κατεύθυνση.





Η είδηση επιβεβαιώνεται και από το σάιτ της ΦΙΦΑ, τη στιγμή που στον ΠΑΟΚ ακόμη κρατάνε τα χαρτιά τους κλειστά.

Αυτό πάντως που έχει διαρρεύσει, είναι πως ο ΠΑΟΚ αναμένεται να γλιτώσει ένα ποσό από τα οφειλόμενα στον παίκτη, περίπου 70 με 100 χιλιάδες ευρώ και το υπόλοιπο συμβολαίου του μέχρι και το καλοκαίρι.

Ο Αρίας μαζί με τον Σπαντάσιο είναι οι πρώτοι που αποχαιρετούν τον ΠΑΟΚ στη τρέχουσα σεζόν, ενώ άγνωστο είναι το ποιοι θα ακολουθήσουν.

24
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 85. Diego Alejandro Arias Hincapié

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Κυρ 18 Δεκ 2011, 02:02

η επικείμενη αποχώρηση Αρίας είναι καθαρή αλλαγή πλεύσης από τη λογική Σάντος. Ένα σκυλί στα ανασταλτικά του καθήκοντα (Βιτόλο), αντικαθίσταται από έναν παίχτη με υποφερτή κοντινή πάσα, ο οποίος πλέον δεν χρειάζεται σε έναν προπονητή που προφανώς θέλει όλοι του οι μέσοι να δημιουργούν.

Υ.Γ. Ο Σνάου επιβιώνει λόγω παλαιότητας και ευχέρειας και στις δύο πλευρές, γιατί έδειξε ότι το ποδόσφαιρο Μπόλονι δεν μπορεί να το παίξει. Αυτή η λογική δίνει κατ' εμέ και μια εξήγηση για τη μετατόπιση του Μπαλάφα στα μπακ.

Υ.Γ. 2 και αν αυτή είναι η λογική ο Σπαντάτσιο γιατί φεύγει; Για να έχει μείνει τόσες φορές εκτός αποστολής μάλλον μυρίζουν τα πόδια του ή κάτι δεν αρέσει στον προπονητή του.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8382
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: 85. Diego Alejandro Arias Hincapié

Δημοσίευσηαπό free4 » Κυρ 18 Δεκ 2011, 02:18

Αν ισχυουν τα παρακατω, τοτε βγαζουμε ακρη με το μυστηριο..

«Αρίας μου, αμαρτία μου λάθος μου μεγάλο»

Αγαπητό μου ημερολόγιο«Σου αποκάλυψα πρόσφατα τις εξελίξεις με τον Ντιέγκο Αρίας και το γεγονός ότι ο ΠΑΟΚ ψάχνει τον τρόπο ώστε να κερδίσει και να μην χάσει από το θέμα του Κολομβιανού που ζήτησε να φύγει.Σήμερα που με επιβεβαιώνουν όλα τα… κατευθυνόμενα ρεπορτάζ που πήραν πλέον το «πράσινο» και από την ΠΑΕ ΠΑΟΚ θέλω να σου αποκαλύψω με κάθε λεπτομέρεια το πως έφτασε η κατάσταση εδώ που έφτασε.Ναι, αγαπητό μου ημερολόγιο θα σου τα εξομολογηθώ όλα…Ο Ντιέγκο το παλικάρι μας, ήταν ενθουσιασμένο με την μεταγραφή του στον ΠΑΟΚ. Ξεκίνησε την καριέρα το στον δικέφαλο με όνειρα. Δεν ήταν ο… κανένας. Μπορεί για τα ελληνικά δεδομένα. Όχι όμως για την Κολομβία όπου προερχόταν από ομάδα πρωταθλήτρια και αποδείχτηκε αυτό και πολύ αργότερα με την κλήση του στην Εθνική Κολομβίας.Ωστόσο από την αρχή έπρεπε να αποδείξει ότι… ξέρει το τόπι.

Η καριέρα του στον Δικέφαλο φάνηκε από την αρχή ότι θα είχε προβλήματα. Ο Μάκης Χάβος του έκανε διάφορα… κόλπα. Μέχρι που βγήκε και δήλωσε ανεπίσημα, ότι ο παικτης δεν ξέρει από τακτική και όταν… του μάθει θα τον βάλει να παίξει.Την ίδια στιγμή που ο χρόνος συμμετοχής του ήταν λίγος ο Αρίας έβλεπε να μην παίρνει «μία» από τον ΠΑΟΚ.Τον Μάιο στο μεταξύ και ενώ δεν έπαιζε, (παρόλο που ο Κωνσταντινίδης τον πίστευε), του έγινε πρόταση ανανέωσης για τρία χρόνια με τον Κολομβιανό να απορρίπτει την πρόταση. Τότε ένα σάιτ αγαπητό μου ημερολόγιο το transfernews είχε αποκαλύψει το θέμα και «θύμωσε» τον επίσημο ΠΑΟΚ που δεν ήθελε να μαθευτεί ούτε αυτή η περίεργη πρόταση, ούτε φυσικά και η «χυλόπιτα» του Αρίας.

Στον δικέφαλο δεν ήταν χαζοί! Ήθελαν να «δέσουν» τον Αρίας γιατί έβλεπαν μπροστά… Αλλά και ο Αρίας έβλεπε μπροστά.Να σου θυμίσω αγαπητό μου ημερολόγιο πως τότε τα ασπρόμαυρα ρεπορτάζ «την πέσαν» σε μάναντζερ και ποδοσφαιριστή. Γιατί; Διότι δήθεν ο… ΠΑΟΚ πάνω απ΄όλα. Διότι για αυτούς δίκιο έχει πάντα η ΠΑΕ. Πάντα για αυτούς είχε δίκιο η ΠΑΕ όπως επί Γούμενου που οι Σεγκάρα και Ρεμπόσιο για παράδειγμα ήταν οι παικταράδες του Ντουμιτρέσκου και ο μεγάλος πρόεδρος δεν θα πουλούσε ποτέ τον Σαλπιγγίδη στην Αθήνα…Στο θέμα μας αγαπητό μου ημερολόγιο και συγνώμη που ξέφυγα…

Η αλήθεια λοιπόν είναι ότι ο Αρίας ήθελε να δει αν θα έχει ελπίδα να παιξει στον ΠΑΟΚ και να μην δεσμευτεί με ένα συμβόλαιο.Λογικό από την πλευρά του.Το καλοκαίρι η απειλή για προσφυγή του Βιτόλο και η φυγή του Ισπανού σε συνδυασμό με την πρόσληψη νέου προπονητή δίνει ελπίδες στον Αρίας που ανεβάζει την ψυχολογία του παρόλο που από το συμβόλαιο του δεν πήρε παρά μόνο κάτι ψίχουλα από τον ΠΑΟΚ.Κάπου εκεί έρχεται στον κόσμο το παιδί του και η Γαλλίδα γυναίκα του μετακομίζει στην Ελλάδα αγαπητό μου ημερολόγιο και ξέρεις εμείς οι γυναίκες είμαστε γκρινιάρες!!!Τότε λοιπόν όλα άλλαξαν… Ο Αρίας που δεν είναι και κανένας υψηλόμισθος, μέχρι τον Νοέμβριο είχε πάρει τελευταία φορά δόση τον Ιούνιο (τον Ιούνιο πληρώθηκε την δόση του Απρίλιου περίπου 15χιλ ευρώ!)και η σύζυγος του γκρινιάζει.Η απόδοση του κινείται σε μέτρια επίπεδα. Και εκεί που έδειχνε να ανεβαίνει ξαφνικά πάλι κάνει εμφανίσεις μέτριες.

Ο κόσμος θεωρεί ότι όλα οφείλονται στο φτωχό ταλέντο του. Εντάξει δεν είναι καμιά παικτούρα αγαπητό μου ημερολόγιο ο Ντιέγκο αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν έχει καθαρό μυαλό…Ο καιρός περνάει. Ο Αρίας και η σύζυγος του πλέον αποφασίζουν να φύγουν από την Ελλάδα και φυσικά κάνουν στην άκρη και τον Έλληνα μάνατζερ που τον έφερε στον ΠΑΟΚ και ήταν της άποψης να κάνει υπομονή ο παίκτης όπως κάνει και όλη η ομάδα. Μόνοι τους ομως Ντιέγκο και σύζυγος εξουσιοδοτούν ανθρώπους στο εξωτερικό να ψάξουν ομάδα.Οι υποσχέσεις του ΠΑΟΚ για πληρωμές στους παίκτες παραμένουν υποσχέσεις μέχρι τον Νοέμβριο.

Εκεί ο Αρίας που είχε να πληρωθεί από τον Ιούνιο που πήρε την δόση του Απρίλιου, περιμένει να πάρει κάποιο σημαντικό ποσό αφού όπως ενημέρωσε η διοίκηση τους ποδοσφαιριστές περιμενε την έγκριση από το πρωτοδικείο για να γίνουν οι πληρωμές.Ο Αρίας είχε να παίρνει εκείνο τον καιρό σε ότι αφορά το συμβόλαιο του ένα ποσό των 170.000 ευρώ. Η ημέρα πληρωμής έφτασε και ο Κολομβιανός πήρε από τον ΠΑΟΚ, 15.000 ευρώ μόνο, την δόση του Νοεμβρίου!Καταλαβαίνεις αγαπητό μου ημερολόγιο την… χαρά της γυναίκας του!Αυτό ήταν το «τελειωτικό» χτύπημα για τον Αρίας και την… σύζυγο του που ήθελε πάση θυσία να φύγει από την χώρα.

Έτσι ο Αρίας εξουσιοδοτεί και ξένο δικηγόρο για να προστατέψει τα δικαίωματα εργασίας του ποδοσφαιριστή.Πριν λίγες ημέρες έρχεται το δημοσίευμα από την Βραζιλία. Καθόλου τυχαίο αφού άνθρωπος στην Βραζιλία πρότεινε τον ποδοσφαιριστή σε ομάδες. Ενδιαφέρον υπάρχει για αυτόν και από την Κολομβία άλλωστε. Ταυτόχρονα πριν λίγες ημέρες φτάνει στα γραφεία της ΠΑΕ ένα γράμμα που ουσιαστικά είναι προάγγελος για προσφυγή του Αρίας.Εκεί αποφασίζουν Βρύζας και Κωνσταντινίδης και αφού είδαν ότι τα πράματα πήραν τέτοια τροπή να μιλήσουν στον Αρίας.Πως έχουν τα πράγματα τώρα αγαπητό μου ημερολόγιο;

O Αρίας θέλει να φύγει εδώ και τώρα παρόλο που το συμβόλαιο του λήγει το καλοκαίρι και μπορεί να συμφωνήσει από τώρα με κάποια ομάδα αλλά για το καλοκαίρι. Ο ΠΑΟΚ ξέρει ότι δεν μπορεί να τον κρατήσει και να θέλει (το να θέλει ή όχι δεν έχει ξεκαθαρίσει και θα φανεί από το αν βρει και ποιος θα είναι ο αντικαταστάτης του).Θέλει όμως να έχει κάποιο κέρδος για να τον αφήσει από τώρα. Ζητάει λοιπόν από τον Αρίας να χαρίσει ένα σημαντικό ποσό από τα χρωστούμενα του συμβολαίου, που είναι μαζί με τα πριμ περίπου 200.000 ευρώ!Το αν θα το τραβήξει στα άκρα ο Αρίας ή αν τελικά αποφασίσει να κάνει οπισθοχώρηση να μην χάσει άλλο χρόνο και μείνει στο τέλος χωρίς ομάδα θα φανεί σύντομα.Η αλήθεια και η ουσία όμως όλου αυτού που σου εξιστόρησα αγαπητό μου ημερολόγιο είναι μία:Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ τα τελευταία δύο χρόνια έχει κάνει στα οικονομικά της στροφή 180 μοιρών που θυμίζουν πολλά άσχημα στους ΠΑΟΚτσήδες.

Σε εποχές που ο κάθε Αρίας σήκωνε «μπαϊράκι». Σε εποχές που δεν μπορούσε ο ΠΑΟΚ να κρατήσει κανένα περουσιακό του στοιχείο (όπως με τον Βιτόλο). Σε εποχές απειλών προσφυγών.Σε εποχές που οι παίκτες δεν γούσταραν να παίξουν μπάλα για τον ΠΑΟΚ και διάλεγαν ματς. Σε εποχές που κανέναν δεν είχε σίγουρο η ομάδα. Σε εποχές που για όλα έφταιγε ο προπονητής και κανένας σοβαρός δεν έμενε στην ομάδα. Σε εποχές που δεν υπήρχε πλάνο μακροχρόνιο γιατί δεν γινόταν να δημιουργθεί υπό τέτοιες κακές οικονομικές συνθήκες….Μπορεί να αντιστραφεί το κλίμα αγαπητό μου ημερολόγιο; Σίγουρα μπορεί. Η συνέντευξη Τύπου του ανθρώπου που χάρη σε αυτόν έγινε ο σύλλογος ξανά αξιοπρεπής φτάνει. Η αλήθεια σώζει και μπορεί να είναι η αρχή για ένα νέο ξεκίνημα για τον ΠΑΟΚ.Διότι πώς ο ΠΑΟΚ γιγαντώθηκε; Ξέχασες αγαπητό μου ημερολόγιο; Όχι δεν πιστεύω ότι ξέχασες.

Πήγαινε στις σελίδες σου, του 2007 να θυμηθείς…Με την πίστη του κόσμου για ένα καλύτερο αύριο για την ομάδα. Έτσι γιγαντώθηκε. Και οι Ζαγοράκης-Βρύζας αν αναθεωρήσουν αρκετά πράγματα μπορούν να κάνουν τον κόσμο να πιστέψει στην ανάκαμψη.Στην ανάκαμψη μιας ομάδας που ακόμα κερδίζει από τα όσα έσπειρε τα δύο πρώτα χρόνια η ΠΑΕ και που έχει αύριο και… μεθαύριο, αν θυμηθεί τον καλό της εαυτό!Aγαπητό μου ημερλόγιο κλείνω τώρα. Πάω να ακούσω το τραγούδι της Ρίτας Σακελλαρίου, το Αρίας μου αμαρτία μου λάθος μου μεγάλο. Ε, ναι αγαπητό μου ημερολογιάκι δεν ακούω μόνο την ΠΑΟΚτσού την Μαρινέλα»!
H γυναίκα του προέδρου

Κώδικας: Επιλογή όλων
http://transfernews.gr/news/greece/18838-diego-arias-metagrafi.html
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: 85. Diego Alejandro Arias Hincapié

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 18 Δεκ 2011, 02:25

ενταξει για ολα τα αλλα αλλα το ταλεντο του ειναι συγκεκριμενο και μετριοτατο...
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 85. Diego Alejandro Arias Hincapié

Δημοσίευσηαπό GI4NNEN4 » Κυρ 18 Δεκ 2011, 07:17

Ούτε ο Αρίας θα μου λείψει, ούτε τη γυναίκα του προέδρου είχα πεθυμήσει.
Alas for those that never sing,
But die with all their music in them!
~Oliver Wendell Holmes
Άβαταρ μέλους
GI4NNEN4
 
Δημοσιεύσεις: 5762
Εγγραφή: Τρί 18 Μάιος 2010, 16:06
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: 85. Diego Alejandro Arias Hincapié

Δημοσίευσηαπό DC » Κυρ 18 Δεκ 2011, 08:42

:lol: :lol: :lol: :lol:
Σωστόστ!
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: 85. Diego Alejandro Arias Hincapié

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Κυρ 18 Δεκ 2011, 10:02

free4
οσο και να θελεις να δωσεις προσοχη πολλες λεπτομεριες λεει και το ερωτημα ειναι απο που τις γνωριζει
εκτος εν ειναι η γυναικα του........ προεδρου
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 5992
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: 85. Diego Alejandro Arias Hincapié

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Κυρ 18 Δεκ 2011, 10:39

Για μενα ο ΠΑΟΚ δε θα χασει κατι απο την αποχωρηση αριας παιχτικα...Ισα ισα θα κερδισει χρηματικα και ισως και καποιον παιχτη που ερχεται απο πισω...Δε θεωρω πως εχει πολυ μεγαλη διαφορα ο τσουκαλας απο τον αριας...
Επομενως ας εξοικονομησουμε τα λεφτα και ας δουμε μπας και κατσει κατι καλυτερο...
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27830
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: 85. Diego Alejandro Arias Hincapié

Δημοσίευσηαπό Karelias » Κυρ 18 Δεκ 2011, 14:03

Το αν χάνε παιχτικά ή όχι θα φανεί στο γήπεδο.
Σε όλα τα άλλα επιπεδα χάνει, πάντως.
Δεν τελείωσε τίποτα ακόμα.

Ιβάν Σαββίδης 12/5/2015: Θέλω να φέρω τον ΠΑΟΚ στις πρώτες 20 ομάδες στην Ευρώπη.
Άβαταρ μέλους
Karelias
 
Δημοσιεύσεις: 3601
Εγγραφή: Πέμ 23 Δεκ 2010, 19:14

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παίχτες ομάδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης