13. Στέλιος Μαλεζάς

Re: 13. Στέλιος Μαλεζάς

Δημοσίευσηαπό lamosas » Τρί 10 Ιαν 2012, 12:45

eleos έγραψε:το παληκάρι σε 1 χρόνο θα παίζει ΒΑΣΙΚΟΣ στην εθνική.

είναι ΒΛΑΚΕΙΑ να πωληθεί τώρα (αν και πιστεύω ότι δεν υπάρχει καν θέμα)


Και οι Παπασταθοπουλος, Παπαδοπουλος, που ειναι ηδη βασικοι με μεγαλυτερο ταλεντο, αξια και 5-6 χρονια νεοτεροι και παιζουν σε καλυτερες ομαδες και πρωταθληματα θα κατσουν παγκο;
Άβαταρ μέλους
lamosas
 
Δημοσιεύσεις: 3567
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: 13. Στέλιος Μαλεζάς

Δημοσίευσηαπό gika » Τρί 10 Ιαν 2012, 13:12

Χμμ.. Παπασταθόπουλος και Αβράαμ..

"Χεχε.. Καλή επιτυχία εύχομαι στους αγώνες τις εθνικής στον φίλτατο Παπασταθόπουλο και στον πανέμορφο Αβράαμ... Να μην βγαίνουν από την εντεκάδα τα παιδιά.. Χε χε χε.."
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17055
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: 13. Στέλιος Μαλεζάς

Δημοσίευσηαπό lamosas » Τρί 10 Ιαν 2012, 13:17

Οχι Αβραάμ (άσε που είναι κι αυτός ακόμη) εννοώ τον Κυριάκο.
Άβαταρ μέλους
lamosas
 
Δημοσιεύσεις: 3567
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: 13. Στέλιος Μαλεζάς

Δημοσίευσηαπό gika » Τρί 10 Ιαν 2012, 14:14

Α.. Για τον Κυριάκο δεν λέω τίποτα... Ας έχει και έναν παρτενέρ ο Μαλεζάς.. :opaokara:
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17055
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: 13. Στέλιος Μαλεζάς

Δημοσίευσηαπό DC » Τρί 10 Ιαν 2012, 20:27

free4 έγραψε:Δεν εχει ασχοληθει ακομα η διοικηση με το θεμα διεξοδικα..
Απλα υπαρχει ενα ενδιαφερον..
Τωρα το αν συνεχιστει, αυτο θα φανει απο τις εξετασεις αυριο για την ομαδα μας και το κατα ποσο θα καιγεται η διοικηση για λεφτα!

ΥΓ. Ρε που φτασαμε... Τετοιο ξεπουλημα ουτε με Μπατμαν! :redcard:


Το να ισχυριστεί κάποιος ότι ο Μαλεζάς μπορεί και να πωληθεί, έχει 50% πιθανότητες να βγει σωστός. Το ίδιο ισχύει και για τον Κλάους και τον Σάλπι.
Μέχρι να γράψεις τις πηγές σου, τα παραπάνω εντάσσονται σε αερολογίες οι οποίες είναι αντίθετες με τους κανονισμούς του φόρουμ, που σαν πρώην μοντ θα έπρεπε να τους ξέρεις και να τους τηρείς.
Κι εγώ από τις 20 Νοεμβρίου είχα γράψει ότι δεν θα με παραξένευε πρόταση από το εξωτερικό. Σο φάκιν γουάτ; Είμαι μέντιουμ ή κολλητός του Σβούρα;
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: 13. Στέλιος Μαλεζάς

Δημοσίευσηαπό Photis » Τρί 10 Ιαν 2012, 20:30

Κολλητός της πραγματικότητας είναι!! :opaokara: :opaokara: :opaokara:
:pano:
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8678
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: 13. Στέλιος Μαλεζάς

Δημοσίευσηαπό Emprostisghsoitrelamenoi » Τρί 10 Ιαν 2012, 21:09

DC έγραψε:
free4 έγραψε:Δεν εχει ασχοληθει ακομα η διοικηση με το θεμα διεξοδικα..
Απλα υπαρχει ενα ενδιαφερον..
Τωρα το αν συνεχιστει, αυτο θα φανει απο τις εξετασεις αυριο για την ομαδα μας και το κατα ποσο θα καιγεται η διοικηση για λεφτα!

ΥΓ. Ρε που φτασαμε... Τετοιο ξεπουλημα ουτε με Μπατμαν! :redcard:


Το να ισχυριστεί κάποιος ότι ο Μαλεζάς μπορεί και να πωληθεί, έχει 50% πιθανότητες να βγει σωστός. Το ίδιο ισχύει και για τον Κλάους και τον Σάλπι.
Μέχρι να γράψεις τις πηγές σου, τα παραπάνω εντάσσονται σε αερολογίες οι οποίες είναι αντίθετες με τους κανονισμούς του φόρουμ, που σαν πρώην μοντ θα έπρεπε να τους ξέρεις και να τους τηρείς.
Κι εγώ από τις 20 Νοεμβρίου είχα γράψει ότι δεν θα με παραξένευε πρόταση από το εξωτερικό. Σο φάκιν γουάτ; Είμαι μέντιουμ ή κολλητός του Σβούρα;



Για πες μας άλλες μεθόδους εύρεσης πόρων ρε συ DC μετά τις 31 Ιανουαρίου.
Αφού εκεί οδηγείται η φάση,να πουλήσεις ότι καλύτερο έχεις για να σωθείς από του χάρου τα δόντια.Τι 50-50 και μλκίες. Φως φανάρι είναι.Αν δεν πουληθεί αυτός θα πουληθεί κάποιος άλλος.

Και μη μου πεις για φιλικά με Παρτιζάν και Λέφσκι Σόφιας..
http://paokfans-utd.blogspot.gr/
Άβαταρ μέλους
Emprostisghsoitrelamenoi
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Τρί 12 Ιούλ 2011, 16:31
Τοποθεσία: Παντού και πουθενά.

Re: 13. Στέλιος Μαλεζάς

Δημοσίευσηαπό DC » Τετ 11 Ιαν 2012, 19:13

Αν πρέπει να πωληθεί ο Μάλε ή οποιοσδήποοτε άλλος ας γίνει. Είμαι ο τελευταίος που έχει πρόβλημα.
Από το "αν πρέπει" μέχρι το "υπάρχει πρόταση" υπάρχει μια απόσταση.
Όταν αναφέρουμε ένα γεγονός είναι καλό να αναφέρουμε τις πηγές μας. Αλλιώς καταντάμε σαν ένα άλλο μέλος του φόρουμ, που πήρε τον μπούλο του, που έγραφε πέρυσι ότι ο Βιειρίνια ήθελε να φύγει από την ομάδα. Έτσι στο ξεκάρφωτο, χωρίς κανένα στοιχείο, χωρίς λινκ, χωρίς πηγές.
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: 13. Στέλιος Μαλεζάς

Δημοσίευσηαπό xristos14 » Τετ 11 Ιαν 2012, 19:26

Δεν είναι πιο έξυπνο να αποδεσμευτούν ένα δύο μεσαία συμβόλαια παγκιτών πχ Κρέσιτς ή Παπάζογλου, που έχουν και μεγάλα συμβόλαια για την αξία τους, παρά να φύγει ο καλύτερος μας αμυντικός?
Άβαταρ μέλους
xristos14
 
Δημοσιεύσεις: 952
Εγγραφή: Τρί 28 Σεπ 2010, 11:33

Re: 13. Στέλιος Μαλεζάς

Δημοσίευσηαπό Argonaut4 » Τετ 11 Ιαν 2012, 21:46

DC έγραψε:Αν πρέπει να πωληθεί ο Μάλε ή οποιοσδήποοτε άλλος ας γίνει. Είμαι ο τελευταίος που έχει πρόβλημα.
Από το "αν πρέπει" μέχρι το "υπάρχει πρόταση" υπάρχει μια απόσταση.
Όταν αναφέρουμε ένα γεγονός είναι καλό να αναφέρουμε τις πηγές μας. Αλλιώς καταντάμε σαν ένα άλλο μέλος του φόρουμ, που πήρε τον μπούλο του, που έγραφε πέρυσι ότι ο Βιειρίνια ήθελε να φύγει από την ομάδα. Έτσι στο ξεκάρφωτο, χωρίς κανένα στοιχείο, χωρίς λινκ, χωρίς πηγές.



Ετσι είναι.....
-='Eπου Θεώ ΠΑΟΚ=-
-=NEMESIS FIGHTING TEAM=-
-=FIGHTING SOLVES EVERYTHING-BRAZILIAN JIU-JITSU=-
-=MMA FOR LIFE=-
Άβαταρ μέλους
Argonaut4
 
Δημοσιεύσεις: 5275
Εγγραφή: Παρ 17 Δεκ 2010, 13:08
Τοποθεσία: -Black&White London-

Re: 13. Στέλιος Μαλεζάς

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 11 Ιαν 2012, 21:48

Ο Στελλάρας είναι μέρος της ραχοκοκκαλιάς του φετινού ΠΑΟΚ! Αν φύγει καταστρέφεται η ομάδα (αμυντικά).
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89365
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 13. Στέλιος Μαλεζάς

Δημοσίευσηαπό Emprostisghsoitrelamenoi » Πέμ 12 Ιαν 2012, 03:37

DC έγραψε:Αν πρέπει να πωληθεί ο Μάλε ή οποιοσδήποοτε άλλος ας γίνει. Είμαι ο τελευταίος που έχει πρόβλημα.
Από το "αν πρέπει" μέχρι το "υπάρχει πρόταση" υπάρχει μια απόσταση.
Όταν αναφέρουμε ένα γεγονός είναι καλό να αναφέρουμε τις πηγές μας. Αλλιώς καταντάμε σαν ένα άλλο μέλος του φόρουμ, που πήρε τον μπούλο του, που έγραφε πέρυσι ότι ο Βιειρίνια ήθελε να φύγει από την ομάδα. Έτσι στο ξεκάρφωτο, χωρίς κανένα στοιχείο, χωρίς λινκ, χωρίς πηγές.



Ποιες πηγές και ποια λινκ? Διάβασες καμία είδηση ?
Κοινή λογική και ψήγμα νοημοσύνης απαιτείται.
Έτοιμο φαγητό θα τρώμε?

Εξακολουθώ να περιμένω εναλλακτικές πωλήσεων.
http://paokfans-utd.blogspot.gr/
Άβαταρ μέλους
Emprostisghsoitrelamenoi
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Τρί 12 Ιούλ 2011, 16:31
Τοποθεσία: Παντού και πουθενά.

Re: 13. Στέλιος Μαλεζάς

Δημοσίευσηαπό free4 » Σάβ 14 Ιαν 2012, 23:18

«Είχα πρόταση από την ΑΕΚ»

Ο Στέλιος Μαλεζάς βρέθηκε στο ΙΕΚ Ακμή και μίλησε για την καριέρα του στον ΠΑΟΚ, για τον πόθο του, για τον Κοντρέρας, για το γεγονός ότι βρίσκονται πίσω οι παίκτες στις πληρωμές, αλλά και για το αν σκέφθηκε να αποχωρήσει από τον «Δικέφαλο».

«Είχα πρόταση από την ΑΕΚ»

Για τους στόχους του, είπε: «Δε θα συμφωνήσω ότι έχω πετύχει κάτι μέχρι τώρα. Δεν μπορούμε να το πούμε αν δεν έρθει κάποιος τίτλος με την ομάδα μου. Το θέλουμε πολύ όλοι στον ΠΑΟΚ. Θέλω να μου μείνει ένας τίτλος από την ομάδα, ένα πρωτάθλημα. Πέρασαν πολλά χρόνια από το τελευταίο. Σίγουρα μία καλή πορεία στην Ευρώπη σε αναδεικνύει. Θα επέλεγα όμως πρωτάθλημα».

Για το αν έχει σκεφθεί να φύγει από τον ΠΑΟΚ, σχολίασε: «Για να πω την αλήθεια, την περσινή χρονιά κυρίως σκέφτηκα να φύγω. Εγινε πρόταση από την ΑΕΚ τον χειμώνα κι από μία τουρκική ομάδα το καλοκαίρι. Τελικά έμεινα. Μου έφυγε από το μυαλό αυτό το ενδεχόμενο. Επίσης στην ερώτησή σας για το αν θα επέλεγα άλλη ελληνική ομάδα, μπορώ να πω ότι είμαι άτομο που δε λέω ποτέ στην ζωή μου γιατί δεν ξέρεις πως θα έρθουν τα πράγματα. Δεν θέλω να το πω ούτε τώρα».

Για την λήξη του συμβολαίου του το 2013 κι αν έχει γίνει κουβέντα ανανέωσης, τόνισε: «Δεν έχω μιλήσει ακόμα για το συμβόλαιό μου. Μόνο σε θεωρητικό επίπεδο έγιναν κάποιες συζητήσεις, αλλά δυστυχώς τίποτα στην πράξη. Εχουμε καλές σχέσεις πλέον, μιλάμε σαν φίλοι με την ομάδα».

Για το αν έχει βοηθηθεί από την παρουσία του Πάμπλο Κοντρέρας στην άμυνα του ΠΑΟΚ, επισήμανε: «Εχω βοηθηθεί από τον Κοντρέρας πάρα πολύ, όχι όμως μόνο από αυτόν. Από πολλούς συμπαίκτες μου που αγωνίζονται στην ίδια θέση όλα αυτά τα χρόνια πήρα κάτι. Είναι καλό ότι είχα έμπειρους ποδοσφαιριστές δίπλα μου να μου μαθαίνουν πράγματα».

Σχετικά με τις πληρωμές και πως αισθάνεται, δήλωσε: «Μετά την πώληση του Δημήτρη Σαλπιγγίδη στον Παναθηναϊκό κι ενώ είχαμε να πάρουμε 6 μήνες χρήματα μας πλήρωσαν. Ολο το διάστημα που ήμουν στον ΠΑΟΚ δεν μπορώ να πω ότι είχαμε ιδιαίτερες καθυστερήσεις. Εναν, δύο μήνες πάντα που είναι κάτι συνηθισμένο νομίζω. Πάντως θα με πείραζε, αν δεν ήξερα αν πάρω κι αυτά που μου χρωστάνε, όπως για παράδειγμα στον Ηρακλή, που έπεσε. Είναι κρίμα για εκείνα τα παιδιά να μην ξέρουν, αν πάρουν τα λεφτά τους. Δεν έχουμε στο μυαλό μας ότι θα τα χάσουμε, απλά πρέπει να κάνουμε υπομονή».

Πηγή: paok24.gr

Κώδικας: Επιλογή όλων
http://www.sportdog.gr/article/80443/eiha-protase-apo-ten-aek
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: 13. Στέλιος Μαλεζάς

Δημοσίευσηαπό monopaokre » Κυρ 22 Ιαν 2012, 11:29

Πολλά λάθη χτες ψιλέ.... Την Τετάρτη εύχομαι να παίξει ο καλός Μάλε, τον χρειαζόμαστε
"Η μπάλα παίζεται στις αλάνες. Στα γήπεδα παίζουμε ποδόσφαιρο" Fernando Santos
monopaokre
 
Δημοσιεύσεις: 510
Εγγραφή: Παρ 16 Ιούλ 2010, 18:12

Re: 13. Στέλιος Μαλεζάς

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 22 Ιαν 2012, 11:51

εχει προβλημα στην προωθηση παιχνιδιου και τις μακρινες μπαλιες..νεα προκληση
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παίχτες ομάδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες