Ποδηλασία

Ποδηλασία

Δημοσίευσηαπό free4 » Σάβ 02 Αύγ 2008, 01:03

Ο ΠΑΟΚ πέρα από όλα τα άλλα τμήματα, έχει και τμήμα ποδηλασίας, που για τους πιο μυημένους στο χώρο είναι από τους πρωταγωνιστές στο άθλημα στην Ελλάδα.

Μάλιστα, ο ΑΣ ΠΑΟΚ εξέδωσε ανακοίνωση ευχαριστώντας τους αθλητές για τις επιτυχίες τους:
Ο ΑΣ ΠΑΟΚ συγχαίρει τους αθλητές, τον προπονητή Στέλιο Μαλούση και τον έφορο Παύλο Παπαδόπουλο του τμήματος ποδηλασίας του συλλόγου, για τις σημαντικές διακρίσεις που πέτυχαν στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Πίστας Εφήβων- Παίδων που πραγματοποιήθηκε στην Αθήνα στις 24-27 Ιουλίου 2008, ενώ παράλληλα εύχεται καλή επιτυχία στον Χρήστο Βολικάκη, μέλος της Εθνικής ομάδας που θα λάβει μέρος στους Ολυμπιακούς Αγώνες στο Πεκίνο.

Ο ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ!!!!!!!
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό LFPADRAM » Σάβ 02 Αύγ 2008, 01:07

Φερτε πισω τον Βαβυλη.... (για τους ακομα πιο μυημενους) :?:
Άβαταρ μέλους
LFPADRAM
 
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 10:40
Τοποθεσία: ΔΡΑΜΑ

Δημοσίευσηαπό free4 » Τετ 10 Σεπ 2008, 19:24

ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ ΒΟΛΙΚΑΚΗ

Μια ανάσα από την κατάκτηση του χάλκινου μεταλλίου στο Ευρωπαικό Πρωτάθλημα ποδηλασίας έφτασε ο πρωταθλητής του ΠΑΟΚ, Χρήστος Βολικάκης. Αυτή ήταν η καλύτερη εμφάνιση από πλευράς ελληνικών χρωμάτων. Ο πρωταθλητής του ΠΑΟΚ, κατέλαβε την 4η θέση στο τελικό του Κέιριν.
Το χρυσό μετάλλιο κατέκτησε ο Μάθιου Κράμπτον, ενώ τα υπόλοιπα μετάλλια τα μοιράστηκαν ο Γάλλος Μισέλ Ντ' Αλμέιντα και ο Τσέχος Ντένις Σπίκα.

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΑΛΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΟΥ!!
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό paoktrella » Τετ 10 Σεπ 2008, 21:05

Ναστέ καλά ρε παιδιά που βγάζετε τέτοια πράγματα στον αέρα γιατί πιστεύω ότι οι περισσότεροι όπως και εγώ δεν γνώριζαν τίποτα..
Συγχαρητήρια και καλή συνεχεια στα παιδιά.
:) :)
Άβαταρ μέλους
paoktrella
 
Δημοσιεύσεις: 177
Εγγραφή: Κυρ 10 Φεβ 2008, 23:32
Τοποθεσία: HANNOVER

Δημοσίευσηαπό free4 » Τετ 10 Σεπ 2008, 21:53

Για όλα τα τμήματα παιδιά παίζει ενημέρωση. Ο ΠΑΟΚ δεν είναι μόνο μπάλα ή μπάσκετ και το ξέρουμε καλά πως στον Ερασιτέχνη προσπαθούν πλέον να φτιάξουν σωστές ομάδες και να δώσουν την ευκαιρία σε νέα παιδιά να ασχοληθούν με τον αθλητισμό διαμέσου της αγαπημένης τους ομάδας. ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΜΑΣ.
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ποδηλασία

Δημοσίευσηαπό Photis » Παρ 11 Δεκ 2009, 21:49

"Χρυσός" ο Ταμουρίδης στο Παγκόσμιο Κύπελλο

http://www.contra.gr/Cycling/World/257863.html
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8678
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: Ποδηλασία

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Κυρ 13 Δεκ 2009, 00:43

ακούω στις ειδήσεις για τον Ταμουρίδη...
μπράβο στην ποντιάρα σκέφτομαι...
τελειώνει η είδηση και δε λένε τίποτα για ομάδα, άρα δεν είναι του ΟΣΦΠ...
βρε λες να είναι δικός μας; (ξέρω ότι γίνεται σοβαρή προσπάθεια στην ποδηλασία)

μετά από λίγο ψάξιμο ιδού

Στο ψηλότερο σκαλί του βάθρου , στο 3ο κατά σειρά Παγκόσμιο Κύπελλο ποδηλασίας πίστας, που διεξάγεται στο Κάλι της Κολομβίας, ανέβηκε ο Γιάννης Ταμουρίδης.



Ο πρωταθλητής του ΠΑΟΚ κατέκτησε την πρώτη θέση στο αγώνισμα των πόντων, επιβεβαιώνοντας την εξαιρετική κατάσταση στην οποία βρίσκεται . Στη δεύτερη θέση άφησε τον Βέλγο Ίλιο Κέισε και στην τρίτη τον Γερμανό Μάρτσελ Μπαρθ.

Αξίζει να αναφέρουμε πως με αυτή την επιτυχία, και σε συνδυασμό με το ασημένιο μετάλλιο που είχε κατακτήσει στο Παγκόσμιο Κύπελλο στη Μελβούρνη, ο Έλληνας ποδηλάτης πήρε και τη φανέλα του πρωτοπόρου της γενικής κατάταξης με 22 βαθμούς, κάτι που γίνεται για πρώτη φορά στην ιστορία της ελληνικής ποδηλασίας. Δεύτερος είναι ο Κρις Νιούτον από τη Μεγάλη Βρετανία (18β.) και τρίτος ο Πολωνός Λούκαζ Μπουίκο.

Ο πρόεδρος της ελληνικής ομοσπονδίας ποδηλασίας, Θανάσης Τερζής, μίλησε στην επίσημη ιστοσελίδα της Ε.Ο.Π. για τη σπουδαία επιτυχία του Γιάννη Ταμουρίδη. «Ο Γιάννης Ταμουρίδης μας έκανε για ακόμη μία φορά περήφανους, καθώς η επιτυχία του έχει αντίκτυπο σε όλο τον ελληνικό αθλητισμό. Η συλλογική προσπάθεια της ελληνικής ομοσπονδίας ποδηλασίας αποδίδει καρπούς και ευελπιστώ σε ανάλογη συνέχεια από όλους τους αθλητές και τις αθλήτριες. Στηρίζουμε όλα τα παιδιά, προκειμένου η ελληνική ποδηλασία να ακούγεται σε όλο τον κόσμο, κάτι που γίνεται πράξη τους τελευταίους μήνες», και συνέχισε:«Ο Ταμουρίδης απέδειξε πόσο μεγάλος αθλητής είναι, με αυταπάρνηση, με δύναμη ψυχής και κυρίως πίστη στον εαυτό του, κατάφερε να διακριθεί και να πάρει το χρυσό μετάλλιο, έχοντας να συναγωνιστεί τους καλύτερους αθλητές του κόσμου».

από http://www.sportonio.gr/
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8366
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Ποδηλασία

Δημοσίευσηαπό novito » Σάβ 19 Δεκ 2009, 08:56

Γιάννης Ταμουρίδης: Γεννημένος «ασπρόμαυρος» πρωταγωνιστής

Πιστός από πιτσιρικάς σε ένα σύμβολο, σε μια ιδέα, σε τέσσερα ιερά γράμματα, σε δύο αντίθετα χρώματα, ένας από τους μεγαλύτερους αθλητές που έχει γεννήσει η ελληνική ποδηλασία, φορά με υπερηφάνεια τη στολή της αγαπημένης του ομάδας, αρνούμενος να την εγκαταλείψει, παρά τις καταιγιστικές προτάσεις που δέχεται από διάφορους συλλόγους κάθε χρόνο. Γνωστός σε όλους για τη σπουδαία πορεία του στο χώρο, ο Γιάννης Ταμουρίδης εκπροσωπεί επάξια την ομάδα του ΠΑΟΚ σε κάθε εγχώρια συνάντηση, ενώ παράλληλα τρέχει στις μεγαλύτερες πίστες του κόσμου με τα χρώματα της Εθνικής, έχοντας διακριθεί σε αμέτρητες διεθνείς διοργανώσεις.
Πρόσφατα συμμετείχε σε δύο Παγκόσμια Κύπελλα, στο Κάλι και στη Μελβούρνη, όπου κατέκτησε ένα αργυρό και ένα χρυσό μετάλλιο αντίστοιχα, κι όλα αυτά μετά την επιστροφή του από ποινή αποκλεισμού για ένα χρόνο.
Το 2008 μια δυσάρεστη περιπέτεια, απείλησε να του κόψει τα φτερά, αλλά δε…μάσησε και προχώρησε, χωρίς να πει κουβέντα. Άφησε πίσω την πικρία που του προξένησε η ιστορία με το θετικό δείγμα σε απαγορευμένες ουσίες και συνέχισε. Άλλωστε… ΠΑΟΚ είναι!

-Επέστρεψες στη δράση μετά από ένα χρόνο απουσίας και αντί απλά να προσπαθήσεις να βρεις ρυθμό, εσύ σάρωσες στα Παγκόσμια Κύπελλα…
«Από τον περασμένο Μάρτιο είμαι εκτός από τον ΠΑΟΚ και σε μία ακόμη επαγγελματική ομάδα, την SP TABLEWARE, μέσα από την οποία έχω την ευκαιρία να συμμετέχω σε διεθνή τουρνουά, κάτι που με ωφέλησε ιδιαίτερα. Έτσι προέκυψαν και οι επιτυχίες.»

-Ποια η διαφορά αυτής της ομάδας με τον ΠΑΟΚ;
«Με τον ΠΑΟΚ συμμετέχω μόνο σε Πανελλήνια Πρωταθλήματα, εκεί όπου το επίπεδο δεν είναι αυτό που θα με σπρώξει να ανέβω αγωνιστικά. Σ΄ αυτό ευθύνεται το ότι πραγματοποιούνται ελάχιστοι αγώνες και το ότι δεν υπάρχουν πολλοί αθλητές, ώστε να αυξάνεται ο ανταγωνισμός. Το ένα φέρνει το άλλο…Με αυτή την ομάδα φέτος έχω τρέξει 50-60 αγώνες κι όλο αυτό με έχει βοηθήσει πάρα πολύ σε σχέση με τους ξένους αθλητές που παλαιότερα έτρεχαν πολλούς περισσότερους αγώνες από εμένα στο πλαίσιο της προετοιμασίας τους για μια μεγάλη διοργάνωση. Εγώ το μόνο που μπορούσα να κάνω πριν, ήταν να προπονούμαι μόνος μου και αυτό με κρατούσε αρκετά πίσω. Το θέμα δεν είναι να ξεπερνάς μόνο τον εαυτό σου, αλλά και τους αντιπάλους σου.»

-Τι έκανες όταν απουσίαζες;
«Σταμάτησα για δύο μήνες, γιατί ήθελα να συνέλθω, αλλά μετά συνέχισα τις προπονήσεις κανονικά. Η μόνη διαφορά ήταν ότι δεν έτρεχα σε αγώνες. Το θέμα είναι ότι ήξερα πάνω-κάτω ότι η ποινή θα μειωνότανε στον ένα χρόνο, οπότε δεν είχα την πολυτέλεια να διακόψω και μετά να ξαναξεκινήσω και μάλιστα να βρεθώ στο ίδιο επίπεδο. Τελικά το ότι σταμάτησα του αγώνες για μία χρονιά μάλλον καλό, μου έκανε, παρά κακό, καθώς κατάφερα μετά από τόσα χρόνια να ξεκουραστώ.»

-Πως είναι να εκπροσωπείς τον Δικέφαλο;
«Παρ΄ όλο που φέτος είχα πολλές προτάσεις για μεταγραφή, δε δέχθηκα καμία γιατί πραγματικά χαίρομαι που είμαι στον ΠΑΟΚ. Εκτός απ’ ότι έχω καλές σχέσεις με τους ανθρώπους του συλλόγου, γουστάρω που φοράω τον Δικέφαλο. Και ο Ερασιτέχνης παρ’ όλα τα προβλήματα που υπάρχουν, μου προσφέρει ό,τι του ζητάω, οπότε…»

-Υπάρχει κάτι που σου κάνει τη ζωή…ποδήλατο;
«Το ίδιο το ποδήλατο! Όχι, πλάκα κάνω. Αυτό που με ταλαιπωρεί θα έλεγα είναι το ότι πρέπει συνεχώς να λείπω από το σπίτι μου και να βρίσκομαι μακριά από την οικογένειά μου.»

-Ποια θα ξεχώριζες ως την καλύτερη στιγμή της καριέρας σου;
«Σίγουρα τη 2η θέση στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα το 2005 στο Λος Άτζελες. Ήταν η πρώτη φορά που ένας Έλληνας αθλητής, έμπαινε στα μετάλλια στη συγκεκριμένη διοργάνωση, γι΄ αυτό θεωρώ τη συγκεκριμένη διάκριση μια ξεχωριστή επιτυχία. Ποτέ δεν περίμενα ότι θα έφτανα εκεί και ήταν μεγάλη έκπληξη για ‘μένα.»

-Ως τη χειρότερη;
«Η χειρότερη στιγμή είναι μία. Πρόπερσι. Έζησα κάτι που δεν θέλει κανένας αθλητής να ζήσει. Είχα όμως δίπλα μου την οικογένειά μου που με στήριξε. Αν δεν ήταν οι δικοί μου άνθρωποι δεν θα ξαναξεκινούσα. Αυτοί ήταν που μου είπαν ότι δεν θα πρέπει να σταματήσω με αυτόν τον τρόπο. Αυτό που έζησα ήταν ισάξιο με το να χάνεις ό,τι πιο αγαπημένο έχεις.»

-Η Ομοσπονδία στηρίζει;
«Ποτέ δεν αντιμετώπισα το παραμικρό πρόβλημα με την Ομοσπονδία. Με στήριξε σε ότι ήθελα και πάντα είχαμε άψογη συνεργασία. Αυτό δεν συμβαίνει μόνο μαζί μου, αλλά και με άλλους αθλητές οι οποίοι μετάλλια κατακτούν και εξάδα μπαίνουν σε διοργανώσεις. Όλα αυτά είναι έργο της Ομοσπονδίας.»

-Πως είναι το επίπεδο των μικρότερων κατηγοριών; Έρχονται ταλέντα;
«Βεβαίως και έρχονται. Το επίπεδο ανεβαίνει, αλλά δυστυχώς μειώνεται ο αριθμός των παιδιών που ασχολούνται με το άθλημα. Σε αυτό σημαντικό ρόλο έχει παίξει ο νέος αθλητικός νόμος και η κατάργηση των προνομιών. Ήταν τεράστιο λάθος αυτό που έγινε. Σε κάνει ώρες-ώρες να αναρωτιέσαι, αν αξίζει να δημιουργούνται πρωταθλητές. Ποιος γονιός θα επιτρέψει στο παιδί του να ασχοληθεί σοβαρά με ένα άθλημα και να αφήσει λίγο πίσω το σχολείο, τη στιγμή που δεν προβλέπεται πλέον κάτι ως επιβράβευση για μια τόσο σημαντική προσπάθεια; Στο τέλος θα μείνουμε μόνο εμείς, που είμαστε κατά κάποιο τρόπο «βολεμένοι» στο δημόσιο και από εκεί και πέρα κανένας άλλος δε θα ρισκάρει από τη νέα γενιά την καριέρα του για να κάνει πρωταθλητισμό.»

-Τι περιλαμβάνουν τα μελλοντικά σου πλάνα;
«Στο μυαλό μου είναι σίγουρα το Παγκόσμιο Πρωτάθλημα που θα πραγματοποιηθεί σε τρεις μήνες. Πάντα αυτός ήταν ο μεγάλος μου στόχος και γι’ αυτό θα παλέψω και φέτος. Στο μεσοδιάστημα θα λάβω μέρος σε διάφορα τουρνουά, στο πλαίσιο πάντα της προετοιμασίας μου για τη συγκεκριμένη διοργάνωση.»

-Οι στόχοι σου εκεί;
«Όταν έχεις κατακτήσει δύο μετάλλια σε Παγκόσμια Κύπελλα, σίγουρα στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα δεν πας για μια απλή συμμετοχή. Στόχος μου είναι η είσοδός στην εξάδα και από εκεί και πέρα ό,τι καλύτερο.»


http://www.metrosport.gr/podilasia-gian ... tagonistis
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

Re: Ποδηλασία

Δημοσίευσηαπό diniko80 » Σάβ 19 Δεκ 2009, 09:39

o ταμουριδης ειναι βερος πανοραμιτης....μπραβο στο παιδι που ουσιαστικα ζει πανω στο ποδηλατο.....
Άβαταρ μέλους
diniko80
 
Δημοσιεύσεις: 2758
Εγγραφή: Τρί 13 Μάιος 2008, 12:54

Re: Ποδηλασία

Δημοσίευσηαπό Kolokotronis_4 » Σάβ 19 Δεκ 2009, 20:52

Αξίζουν συγχαρητήρια σε αυτό το Παιδί που κρατάει ψηλά την σημαία του ΠΑΟΚ και της Ελλάδας.
Ελπίζω ο ερασιτέχνης ΠΑΟΚ να τον τιμήσει αναλόγως.
Άβαταρ μέλους
Kolokotronis_4
 
Δημοσιεύσεις: 4365
Εγγραφή: Δευτ 06 Οκτ 2008, 22:50
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, Ασπρόμαυρη πόλη

Re: Ποδηλασία

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 18 Φεβ 2016, 21:08

Κλείδωσε η συμμετοχή του Ταμουρίδη σε Ολυμπιακούς

Ο σημαντικότερος Έλληνας ποδηλάτης της ποδηλασίας δρόμου, έχει πλέον “κλειδώσει” τη συμμετοχή του στους Ολυμπιακούς του Ρίο.

O Γιάννης Ταμουρίδης είναι ο μόνος Έλληνας ποδηλάτης του οποίου η συμμετοχή στους ολυμπιακούς του Ρίο έχει πλέον “κλειδώσει”, μαζί με άλλους 52 συνολικά Έλληνες αθλητές, σύμφωνα με την ανακοίνωση της Ελληνικής Ολυμπιακής Επιτροπής.

Όπως διαβάζουμε στην ανακοίνωση της ΕΟΕ:

“Mε την πρόκριση της Βούλας Παπαχρήστου στο τριπλούν, με άλμα 14.15 που έκανε στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα κλειστού στίβου, η Ελλάδα έφτασε στους 53 αθλητές που έχουν εξασφαλίσει την πρόκριση για τους Ολυμπιακούς του Ρίο, ενώ μέσα στο 2016 θα κριθούν πολλές ακόμα προκρίσεις καθώς υπάρχουν αθλητές που είναι μέσα στο ranking για την πρόκριση και επιμένει η τυπική επιβεβαίωση.

Οι αθλητές αναλυτικά:

Στίβος 14

Κώστας Φιλιππίδης (επί κοντώ)
Κατερίνα Στεφανίδη (επί κοντώ)
Νικόλ Κυριακοπούλου (επί κοντώ)
Λυκούργος Τσάκωνας (200μ.)
Μαρία Μπελιμπασάκη (200μ.)
Αντώνης Μάστορας (ύψος)
Κώστας Μπανιώτης (ύψος)
Κώστας Δουβαλίδης (110μ. εμπόδια)
Αλέξανδρος Παπαμιχάηλ (50χλμ. και 20χλμ. βάδην)
Αντιγόνη Ντρισμπιώτη (20χλμ. βάδην)
Δέσποινα Ζαπουνίδου (20χλμ. βάδην)
Χρυσούλα Αναγωνστοπούλου (δίσκος)
Σοφία Ρήγα (μαραθώνιος)
Ράνια Ρεμπούλη (μαραθώνιος)
Μερούσης Χριστόφορος (μαραθώνιος)
Βούλα Παπαχρήστου (τριπλούν)

Κολύμβηση 8

Κριστιάν Γκολομέεφ (50μ. και 100μ. ελεύθερο)
Στέφανος Δημητριάδης (200μ. πεταλούδα)
Οδυσσέας Μελαδίνης (50μ. ελεύθερο)
Ανδρέας Βαζαίος (200μ. μεικτή ατομική)
Παναγιώτης Σαμιλίδης (200μ. πρόσθιο)
Νόρα Δράκου (50μ. ελεύθερο)
Σπύρος Γιανιώτης (10χλμ. μαραθώνια κολύμβηση)
Κέλυ Αραούζου (10χλμ. μαραθώνια κολύμβηση)

Υδατοσφαίριση 13

Εθνική ομάδα των ανδρών

Ιστιοπλοΐα 5
Βύρωνας Κοκκαλάνης (RS:Χ)
Τζέλη Σκαρλάτου (RS:Χ)
Παύλος Καγιαλής, Παναγιώτης Μάντης (470)
Γιάννης Μιτάκης (Φιν)

Σκοποβολή 2
Άννα Κορακάκη (αεροβόλο πιστόλι)
Ευθυμης Μίττας (σκητ)

Κωπηλασία 6
Κατερίνα Νικολαΐδου, Σοφία Ασουμανάκη (διπλό σκιφ γυναικών)
Γιάννης Χρήστου, Γιώργος Τζιάλας, Διονύσης Αγγελόπουλος, Γιάννης Τσίλης (τετράκωπος ανδρών)


Γυμναστική 2

Λευτέρης Πετρούνιας (ενόργανη)
Βαρβάρα Φίλιου (ρυθμική)

Ποδηλασία 1
Γιάννης Ταμουρίδης (ποδηλασία δρόμου)

Επίσης σε πολύ καλό δρόμο για να πάρουν την πρόκριση καθώς είναι μέσα στο βαθμολογικό ranking είναι οι Χρήστος Βολικάκης, Ηλίας Ηλιάδης, Βάσω Βουγιούκα, Ρομάν Μουστόπουλος, Παναγιώτης Γκιώνης”.

Τα συγχαρητήριά μας στο Γιάννη Ταμουρίδη και όλες μας ευχές θα είναι μαζί του!




Μπράβο στο ΠΑΟΚτσάκι!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ποδηλασία

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 21 Ιούλ 2017, 05:22

ΕΚΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!

Καλούμαστε να στηρίξουμε όλοι τον 16χρονο πρώην ποδηλάτη της ομάδας μας Μόδεστο Καπινά, ο οποίος είχε ένα σοβαρό τραυματισμό και βρίσκεται στο κέντρο αποκατάστασης ΑΡΩΓΗ στη Θεσσαλονίκη.

Παρακαλούμε πολύ όπως βοηθήσουμε οικονομικά δείχνοντας όλοι τα ΠΑΟΚτσίδικα συναισθήματά μας για να επανέλθει ο αθλητής στο άθλημα που αγαπάει.

ΕΘΝΙΚΉ ΤΡΆΠΕΖΑ
Iban GR6301102100000021047196890
EUROBANK
Iban
GR2102600370000090200068201

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΗΝ ΑΙΤΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤΑΘΕΣΗΣ
Μοδέστος Καπινάς
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες


Επιστροφή στο Υπόλοιπα αθλήματα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες