Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Οτιδήποτε έχει σχέση με το ένδοξο παρελθόν της ομάδας μας, σε όλα τα αθλήματα και όχι μόνο...

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 23 Μαρ 2021, 20:20

Amsterdamer_87 έγραψε:Λουτσέσκου: «Ο ΠΑΟΚ είναι η ομάδα της ψυχής μου, σκέφτομαι όσα έζησα εκεί και ανατριχιάζω»

Και εμεις ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΖΟΥΜΕ οταν σκεφτομαστε πως την κοπανησες ΝΥΧΤΑ και ΠΑΡΑΤΗΣΕΣ την ομαδα μια μερα πριν την προετοιμασια για τα ΑΡΓΥΡΙΑ..
Πριν τον ΠΑΟΚ δεν σε ηξερε ουτε η μανα σου,πες ενα ευχαριστω που εφτιαξες το βιογραφικο σου στην ΠΑΟΚΑΡΑ μας και ενα ακομα στον Ιβαν και τους παιχταραδες που σου εφερε..
Την πηρες χαμπαρι οτι πρωταθλημα θα ηταν δυσκολο να ξαναπαρεις και την εκανες για να μην χαλασεις το ιματζ σου..
Εισαι αποκλειστικα υπευθυνος για την ελευση του Μπογιατζη και ο ΗΘΙΚΟΣ ΑΥΤΟΥΡΓΟΣ για την καταστροφη της ομαδας που επηλθε..
Αμα ειχες κακαλα κι αγαπας την ομαδα,οπως λες,ας ερχοσουν να αναλαβεις μετα τον Βαφεα
Μπορουσες να παραιτηθεις νωριτερα..
Σταματα να μας γλυφεις..Δεν Ξεχναμε
Σταματαω εδω γιατι αν συνεχισω θα με μπαναρουν



Ε όχι και αποκλειστικός υπεύθυνος ο Lucescu που ήρθε μετά ο Abel Fereira. Εκείνος τον έφερε δηλαδή; Θυμωμένος έγραφες;;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46867
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό Miles » Τρί 23 Μαρ 2021, 20:26

Μ' αρέσει που σε άλλες περιπτώσεις οι περισσότεροι εδώ απαιτείτε ο προπονητής να παραιτηθεί αν δεν ικανοποιηθούν τα θέλω του, αλλά στην περίπτωση Λουτσέσκου φταίει ο ίδιος που μας παράτησε. Το τι έγινε, εγώ τουλάχιστον, το υποθέτω από τη δήλωση που έκανε με την παραίτησή του και από κάποια γεγονότα που ακολούθησαν. Κάποια πράγματα τα επανέλαβε πρόσφατα.
Miles
 
Δημοσιεύσεις: 5045
Εγγραφή: Δευτ 21 Δεκ 2020, 20:17

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Τρί 23 Μαρ 2021, 20:28

...και απλά έτυχε να έχει στα χέρια του μια πρόταση εκατομυρρίων. 2 μέρες πριν την προετοιμασία. ΟΚ.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15431
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό Amsterdamer_87 » Τρί 23 Μαρ 2021, 20:32

keep_paokizein έγραψε:Θα έφευγα μετά το τέλος εκείνης της σεζόν στο απόγειο της επιτυχίας και της δόξας, εξαργυρώνοντάς την σε χρήμα.
Διότι η ομάδα εκείνη όπως αποδείχθηκε στη συνέχεια, είχε κάνει τον κύκλο της και δε θα μπορούσε να κάνει τα ίδια.
Θα χρειαζόταν να διαχειριστεί μια αβέβαιη μεταβατική περίοδο με παρόντα ήδη τα προβλήματα του FFP.
Κανένας επαγγελματίας δεν θα έκανε μια τόσο ολέθρια για την καριέρα του επιλογή.

Ο Κλοπ ομως δεν πουλησε την Λιβερπουλ για παει στα Παντσερ..Παντελονατα και προς τιμην του ανελυσε και τους λογους...ολεθρια επιλογη ?
Αν ηταν μαγκας ας καθοτανε να παλεψει..Με τον Ιβαν προεδρο τιποτα δεν θα παθαινε η καριερα του..
Οπου βγει ο Ραζβαν στον ΠΑΟΚ αναφερεται και στο ποσο πολυ ντεμεκ αγαπαει την Ομαδα..
Ας εφευγε τοτε ενα μηνα πριν κι οχι νυχτα σαν τον κλεφτη..
Θα τον ευγνωμονω ες αει για τους τιτλους που εφερε στην ομαδαρα μας..
Σεβασμο ομως στο προσωπο του Ραζβαν δεν βλεπω κανενα λογο να τρεφω.
Σεβασμο αξιζει να εχω και θα εχω στο προσωπο του Γκιουλα Λοραντ που μου εφερε το 1ο πρωταθλημα στην ιστορια της ομαδας και αφησε την ψυχη του μεσα στο Γηπεδο της Τουμπας..
Τον Σεβασμο προς στο προσωπο του,απο μεγαλη μεριδα του Λαου,τον εχασε ο ιδιος με την πραξη του.
Εγω μεγαλωσα με ιδανικα και περηφανεια και οχι με τα σκεπτικα τυπου Λουτσε..
Τελευταία επεξεργασία από Amsterdamer_87 και Τετ 24 Μαρ 2021, 09:03, έχει επεξεργασθεί 5 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Amsterdamer_87
 
Δημοσιεύσεις: 4013
Εγγραφή: Δευτ 21 Δεκ 2020, 16:31
Τοποθεσία: Eptalofos-Constanta-A'dam

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 23 Μαρ 2021, 20:33

Αν είχαμε ένα μήνα να ψάξουμε για προπονητή, ενδεχομένως θα οδηγούμασταν σε άλλη λύση. Μέσα στο ΠΣΚ δεν είχαμε χρόνο και η ΠΑΕ αποδέχθηκε, εν λευκώ, την πρόταση του ΤΔ.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89848
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό Amsterdamer_87 » Τρί 23 Μαρ 2021, 20:39

@ Μπαρκαρούτσος
Θαλασσολυκε παντα θυμωμενος θα ειμαι με τον τροπο που πηδηξε απ το καραβι..
Την αλυσιδωτη αντιδραση φανταζομαι την γνωριζεις τι ειναι..
Μπορει να μην τον εφερε ο ιδιος τον μπετοβλακα..αλλα οταν σε 2-3 μερες πρεπει να βρεις προπονητη θα την πατησεις..
Θυμασαι την αναμπουμπουλα φανταζομαι που δημιουργηθηκε
Άβαταρ μέλους
Amsterdamer_87
 
Δημοσιεύσεις: 4013
Εγγραφή: Δευτ 21 Δεκ 2020, 16:31
Τοποθεσία: Eptalofos-Constanta-A'dam

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό Miles » Τρί 23 Μαρ 2021, 20:42

PAOK_Antarctica έγραψε:...και απλά έτυχε να έχει στα χέρια του μια πρόταση εκατομυρρίων. 2 μέρες πριν την προετοιμασία. ΟΚ.


Σύμφωνα με τον ίδιο, την πρόταση την είχε από τον Μάιο. Επίσης, έτυχε να έρθουν την ίδια μέρα που έφυγε ο Στοχ με τον Αουγκούστο.
Miles
 
Δημοσιεύσεις: 5045
Εγγραφή: Δευτ 21 Δεκ 2020, 20:17

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό τσιριγωτης » Τρί 23 Μαρ 2021, 20:46

PAOK_Antarctica έγραψε:
τσιριγωτης έγραψε:Νομίζω τον αδικείς, άλλωστε σε όλες τις περιπτώσεις ποτέ μα ποτέ δεν φταίει μόνο ο ένας


Σε πάμπολλες περιπτώσεις φταίει μόνο ο ένας.

Οπότε φταίει ο Ιβάν;
Άβαταρ μέλους
τσιριγωτης
 
Δημοσιεύσεις: 3280
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:47

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Τρί 23 Μαρ 2021, 20:57

Όχι, εγώ το ανέφερα ασχέτως με την υποθεση.
Δεν μου αρέσει η έκφραση "ποτέ δεν φταίει μόνο ο ένας" γιατί ρίχνει την ευθύνη στο θύμα.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15431
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Τετ 24 Μαρ 2021, 16:44

Ραζβάν Λουτσέσκου
«Ο ΠΑΟΚ είναι η ομάδα της ψυχής μου. Ακούω ΠΑΟΚ κι ανατριχιάζω»


Ο Ραζβάν Λουτσέσκου σε μια ακόμη συνέντευξη του αναφέρθηκε στον ΠΑΟΚ και στη σύνδεσή του με τον σύλλογο της Θεσσαλονίκης, που όπως είπε «είναι η ομάδα της ψυχής μου».

Ο Ρουμάνος τεχνικός, μετά τα όσα είπε στην Κύπρο για την σχέση του με τον Ντιέγκο Μπίσεσβαρ, μιλώντας στους συμπατριώτες του σχολίασε την σχέση του με τον ΠΑΟΚ, ενώ μίλησε και για τα σενάρια που τον θέλουν υποψήφιο για το πάγκο πολλών ομάδων.

«Ο ΠΑΟΚ είναι η ομάδα της ψυχής μου. Ακούω ΠΑΟΚ κι ανατριχιάζω», ανέφερε χαρακτηριστικά ο Ραζβάν Λουτσέσκου και παράλληλα σχολίασε τα όσα γράφονται γύρω από το ενδιαφέρον αρκετών συλλόγων.

«Δεν έχουν γίνει συγκεκριμένες συζητήσεις για το μέλλον μου. Είμαι ελεύθερος τώρα και δεν ξέρω τι θα συμβεί. Μπορώ να πω κάτι τώρα και να προκύψει κάτι άλλο. Δεν θέλω να μιλάω για πράγματα που δεν είναι σίγουρα», υποστήριξε. (gazzetta.gr)
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό gika » Τετ 24 Μαρ 2021, 16:54

berse, δες το πρώτο ποστ της σελίδας που είμαστε από τον Μπαρκαρούτσο. Σπάνια γράφει για κάτι πέρα από την ΑΜΚ του μπάσκετ, ας μην τον αγνοούμε. :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17132
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Τετ 24 Μαρ 2021, 16:58

Σωστός gika!

Μου ξέφυγε, ότι ξαναγράφτηκε. My bad. I apologise. :mrgreen:
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό Kourdos » Παρ 26 Μαρ 2021, 17:48

tzelas έγραψε:Κούρδε στην υπογραφή σου τον τελευταίο μας προπονητή τον περιέλαβες στα χρώματα των υπολοίπων; :mrgreen:


:-)

Κάποιοι όπως αυτός μετά τον Μπόλονι, ή ο Στανόγεβιτς δεν μπαίνουν καν, για τον ζωγράφο δεν είμαι σίγουρος, ελπίζω ο Πάμπλο να είναι ο επόμενος άξιος να μπει στην υπογραφή μου, είναι και το catch word που πρέπει να βρίσκω κάθε φορά.
Hai Răzvan!_____ Πринц Ivic_____Εν Tudor νίκα!_____Άγγελος εξάγγελος_____In Huub we trust_____FC Bölöni
Άβαταρ μέλους
Kourdos
 
Δημοσιεύσεις: 2957
Εγγραφή: Πέμ 23 Σεπ 2010, 08:25
Τοποθεσία: Αιγιαλούσα, Νομός Αμμοχώστου

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό Hibernian » Παρ 26 Μαρ 2021, 19:48

Kourdos έγραψε:
tzelas έγραψε:Κούρδε στην υπογραφή σου τον τελευταίο μας προπονητή τον περιέλαβες στα χρώματα των υπολοίπων; :mrgreen:


:-)

Κάποιοι όπως αυτός μετά τον Μπόλονι, ή ο Στανόγεβιτς δεν μπαίνουν καν, για τον ζωγράφο δεν είμαι σίγουρος, ελπίζω ο Πάμπλο να είναι ο επόμενος άξιος να μπει στην υπογραφή μου, είναι και το catch word που πρέπει να βρίσκω κάθε φορά.


Μα να μην έχεις τον Σάντος, ρε συ Κούρδε, και να 'χεις τον Τούντορ και τον Κωνσταντάρα :yellowcard: ... Να το διορθώσεις παρακαλώ :mrgreen:
meglio secondi che ladri

You 're gonna carry that weight
Άβαταρ μέλους
Hibernian
 
Δημοσιεύσεις: 283
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2021, 16:28

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό Kourdos » Παρ 26 Μαρ 2021, 20:25

Χεχε, σωστό, δεν είχα account επί Σάντος, νομίζω.
Hai Răzvan!_____ Πринц Ivic_____Εν Tudor νίκα!_____Άγγελος εξάγγελος_____In Huub we trust_____FC Bölöni
Άβαταρ μέλους
Kourdos
 
Δημοσιεύσεις: 2957
Εγγραφή: Πέμ 23 Σεπ 2010, 08:25
Τοποθεσία: Αιγιαλούσα, Νομός Αμμοχώστου

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Π.Α.Ο.Κ. - Ρετρό

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες