Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Οτιδήποτε έχει σχέση με το ένδοξο παρελθόν της ομάδας μας, σε όλα τα αθλήματα και όχι μόνο...

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό Amsterdamer_87 » Τρί 23 Μαρ 2021, 11:03

Λουτσέσκου: «Ο ΠΑΟΚ είναι η ομάδα της ψυχής μου, σκέφτομαι όσα έζησα εκεί και ανατριχιάζω»

Και εμεις ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΖΟΥΜΕ οταν σκεφτομαστε πως την κοπανησες ΝΥΧΤΑ και ΠΑΡΑΤΗΣΕΣ την ομαδα μια μερα πριν την προετοιμασια για τα ΑΡΓΥΡΙΑ..
Πριν τον ΠΑΟΚ δεν σε ηξερε ουτε η μανα σου,πες ενα ευχαριστω που εφτιαξες το βιογραφικο σου στην ΠΑΟΚΑΡΑ μας και ενα ακομα στον Ιβαν και τους παιχταραδες που σου εφερε..
Την πηρες χαμπαρι οτι πρωταθλημα θα ηταν δυσκολο να ξαναπαρεις και την εκανες για να μην χαλασεις το ιματζ σου..
Εισαι αποκλειστικα υπευθυνος για την ελευση του Μπογιατζη και ο ΗΘΙΚΟΣ ΑΥΤΟΥΡΓΟΣ για την καταστροφη της ομαδας που επηλθε..
Αμα ειχες κακαλα κι αγαπας την ομαδα,οπως λες,ας ερχοσουν να αναλαβεις μετα τον Βαφεα
Μπορουσες να παραιτηθεις νωριτερα..
Σταματα να μας γλυφεις..Δεν Ξεχναμε
Σταματαω εδω γιατι αν συνεχισω θα με μπαναρουν
Άβαταρ μέλους
Amsterdamer_87
 
Δημοσιεύσεις: 4016
Εγγραφή: Δευτ 21 Δεκ 2020, 16:31
Τοποθεσία: Eptalofos-Constanta-A'dam

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό τσιριγωτης » Τρί 23 Μαρ 2021, 14:40

Νομίζω τον αδικείς, άλλωστε σε όλες τις περιπτώσεις ποτέ μα ποτέ δεν φταίει μόνο ο ένας
Άβαταρ μέλους
τσιριγωτης
 
Δημοσιεύσεις: 3290
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:47

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό danirifle » Τρί 23 Μαρ 2021, 14:54

το να κράζεις τον προπονητή που σου έφερε 2 πρωταθλήματα και ένα νταμπλ (με αήττητο πρωτάθλημα)
τον πιο επιτυχημένο προπονητή στην ιστορία της ομάδας, ε είναι τεράστια αχαριστία

και η αχαριστία είναι ό,τι χειρότερο
ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ...
Άβαταρ μέλους
danirifle
 
Δημοσιεύσεις: 10170
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 14:03

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Τρί 23 Μαρ 2021, 15:01

τσιριγωτης έγραψε:Νομίζω τον αδικείς, άλλωστε σε όλες τις περιπτώσεις ποτέ μα ποτέ δεν φταίει μόνο ο ένας


Σε πάμπολλες περιπτώσεις φταίει μόνο ο ένας.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15450
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό Amsterdamer_87 » Τρί 23 Μαρ 2021, 15:27

danirifle έγραψε:το να κράζεις τον προπονητή που σου έφερε 2 πρωταθλήματα και ένα νταμπλ (με αήττητο πρωτάθλημα)
τον πιο επιτυχημένο προπονητή στην ιστορία της ομάδας, ε είναι τεράστια αχαριστία

και η αχαριστία είναι ό,τι χειρότερο

Την Αχαριστια την εφαρμοσε πρωτος αυτος
Και κατι ακομα για να μην ξεχνιομαστε,φευγοντας πηρε και ολο το τιμ μαζι του..τρυπημα μεγαλο δλδ
Τον ευχαριστω για τους τιτλους και μεχρι εκει..τιποτα περισσοτερο
Ο Ιβαν αληθεια γιατι δεν γουσταρει ουτε να του μιλησει ??? Αχαριστος κι αυτος???
Άβαταρ μέλους
Amsterdamer_87
 
Δημοσιεύσεις: 4016
Εγγραφή: Δευτ 21 Δεκ 2020, 16:31
Τοποθεσία: Eptalofos-Constanta-A'dam

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό danirifle » Τρί 23 Μαρ 2021, 15:34

τι να σου πω φίλε μου, όπως νομίζεις

εγώ δε μπορώ να κράξω προπονητή του ΠΑΟΚ που τον βλέπουν ακόμα οι αθηναίοι στους εφιάλτες τους
ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ...
Άβαταρ μέλους
danirifle
 
Δημοσιεύσεις: 10170
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 14:03

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό Amsterdamer_87 » Τρί 23 Μαρ 2021, 15:45

danirifle έγραψε:τι να σου πω φίλε μου, όπως νομίζεις

εγώ δε μπορώ να κράξω προπονητή του ΠΑΟΚ που τον βλέπουν ακόμα οι αθηναίοι στους εφιάλτες τους

Φιλε Ντανι σεβαστη η γνωμη σου και να μην την αλλαξεις ποτε..
Εγω ειμαι πετσι της παλιας σχολης και βλεπω τα πραγματα με διαφορετικους κωδικες..
Άβαταρ μέλους
Amsterdamer_87
 
Δημοσιεύσεις: 4016
Εγγραφή: Δευτ 21 Δεκ 2020, 16:31
Τοποθεσία: Eptalofos-Constanta-A'dam

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό Azrael » Τρί 23 Μαρ 2021, 16:14

ξερουμε οτι ο Λουτσε μας αφησε στην χειροτερη δυνατη στιγμη.Μονο αυτο ξερουμε πραγματικα.
Το τι παιχτηκε για να φτασουμε σε εκεινη την στιγμη μονο οι ιδιοι το ξερουν.
Δεν μπορω να κρινω.Προσωπικα δεν μπορω να τον σκεφτω αρνητικα.
Προσφερε παρα πολλα για να το κανω.
Stare in the raven's eye
Your time has come to die
Welcome to my world
Άβαταρ μέλους
Azrael
 
Δημοσιεύσεις: 4689
Εγγραφή: Σάβ 14 Δεκ 2013, 21:03
Τοποθεσία: Dagobah

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό Eagle1980 » Τρί 23 Μαρ 2021, 16:50

Μόνο σεβασμος για τον προπονητή που μας έδωσε νταμπλ και αήττητο πρωτάθλημα γράφοντας μοναδική ιστορία στον σύλλογο μας .Πάντα θα εισαι κάπου ψηλά στην καρδιά μας τεράστιε Λουτσεσκου .
:ugeek: :ugeek: :opaokara: :ugeek: :ugeek:
Άβαταρ μέλους
Eagle1980
 
Δημοσιεύσεις: 2690
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιαν 2016, 05:50

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό potamda » Τρί 23 Μαρ 2021, 17:43

Επίσης για την ιστορία αυτό το "...πριν τον ΠΑΟΚ δε σε ήξερε ούτε η μάνα σου" για έναν προπονητή που έφτασε στους 8 του κυπέλλου UEFA, που πήρε τίτλους στην πατρίδα του και ήταν 2 χρόνια προπονητής της Εθνικής Ρουμανίας, δεν είναι και πολύ ταιριαστό.
Se non la ami quando perde non amarla quando vince...
Άβαταρ μέλους
potamda
 
Δημοσιεύσεις: 5167
Εγγραφή: Τετ 18 Μαρ 2009, 18:52
Τοποθεσία: όπου γης και πατρίς...

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 23 Μαρ 2021, 18:52

Κανείς δεν κράζει τον Λουτσέσκου που έφερε δύο πρωταθλήματα. Αλίμονο! Τον κράζουμε όμως (κι εγώ μαζί) γιατί έφυγε σαν κλέφτης σε μια πολύ κρίσιμη στιγμή, δεν μας έδωσε χρόνο να ψάξουμε για αντικαταστάτη και έκτοτε, δύο χρόνια τώρα, η ομάδα πάει από το κακό στο χειρότερο, λόγω επιλογών πανικού.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89929
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό keep_paokizein » Τρί 23 Μαρ 2021, 19:12

Σεβασμός μόνο στον Λουτσέσκου για το μοναδικό ταξίδι στο οποίο μας οδήγησε για δύο ολόκληρα χρόνια, χαρίζοντάς μας ανείπωτες χαρές με δύο νταμπλ στο γήπεδο, το ένα μάλιστα αήττητο.
Τους λόγους που έφυγε δεν τους γνωρίζω και μου είναι αδιάφοροι, γιατί σε κάθε περίπτωση, αν ήμουν στη θέση του το ίδιο θα έκανα.
Θα έφευγα μετά το τέλος εκείνης της σεζόν στο απόγειο της επιτυχίας και της δόξας, εξαργυρώνοντάς την σε χρήμα.
Διότι η ομάδα εκείνη όπως αποδείχθηκε στη συνέχεια, είχε κάνει τον κύκλο της και δε θα μπορούσε να κάνει τα ίδια.
Θα χρειαζόταν να διαχειριστεί μια αβέβαιη μεταβατική περίοδο με παρόντα ήδη τα προβλήματα του FFP.
Κανένας επαγγελματίας δεν θα έκανε μια τόσο ολέθρια για την καριέρα του επιλογή.
Άβαταρ μέλους
keep_paokizein
 
Δημοσιεύσεις: 590
Εγγραφή: Δευτ 10 Δεκ 2007, 19:24
Τοποθεσία: Kατερινη

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό Woodman73 » Τρί 23 Μαρ 2021, 20:04

Αραγε, σε παγκόσμιο επίπεδο έγινε πολλές φορές να αφήνει προπονητής ομάδα του συξιλη 1 μέρα πριν φύγεις η ομάδα προετοιμασία..Δεν θα μάθουμε ποτέ τι εγινε( όπως του Ιβιτς) αλλά αυτό που έκανε για εμένα (Και για πολλους πιστευω) είναι ΑΣΥΓΧΏΡΗΤΟ!!!!
Ας έφευγε τον Ιούνιο, σαν κύριος, και όλοι θα τον είχαμε πολύ ψηλά στην εκτίμηση μας...
Woodman73
 
Δημοσιεύσεις: 714
Εγγραφή: Δευτ 08 Ιούλ 2019, 19:39

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό Woodman73 » Τρί 23 Μαρ 2021, 20:05

Woodman73 έγραψε:Αραγε, σε παγκόσμιο επίπεδο έγινε πολλές φορές να αφήνει προπονητής ομάδα του συξιλη 1 μέρα πριν φύγει η ομάδα προετοιμασία? .Δεν θα μάθουμε ποτέ τι εγινε( όπως του Ιβιτς) αλλά αυτό που έκανε για εμένα (Και για πολλους πιστευω) είναι ΑΣΥΓΧΏΡΗΤΟ!!!!
Ας έφευγε τον Ιούνιο, σαν κύριος, και όλοι θα τον είχαμε πολύ ψηλά στην εκτίμηση μας...
Τελευταία επεξεργασία από Woodman73 και Τρί 23 Μαρ 2021, 20:06, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Woodman73
 
Δημοσιεύσεις: 714
Εγγραφή: Δευτ 08 Ιούλ 2019, 19:39

Re: Προηγούμενοι προπονητές του ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο)

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 23 Μαρ 2021, 20:06

Κάνετε λάθος όλοι. Δεν τον κράζουμε επειδή έφυγε, αλλά γιατί έφυγε τη συγκεκριμένη χρονική στιγμή και από τότε ο ΠΑΟΚ δεν βρήκε ηρεμία. Και ο Santos έφυγε, αλλά το γνωστοποίησε τον Μάιο. Όχι την παραμονή της αναχώρησης για την βασική θερινή προετοιμασία όπως έγινε με τον Ρουμάνο και αφού είχαν γίνει αρκετές μεταγραφές, που δεν ταίριαζαν στο στυλ του επόμενου προπονητή, όπως αποδείχθηκε.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89929
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Π.Α.Ο.Κ. - Ρετρό

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες