Μπάσκετ ΠΑΟΚ Χειρότερη Πεντάδα

Οτιδήποτε έχει σχέση με το ένδοξο παρελθόν της ομάδας μας, σε όλα τα αθλήματα και όχι μόνο...

Re: Μπάσκετ ΠΑΟΚ Χειρότερη Πεντάδα

Δημοσίευσηαπό Trikaliotis » Δευτ 20 Δεκ 2010, 17:19

Καλά ρε νούμερα εδώ μου το θάψατε το τόπικ? Σας πείραξε που βάλαμε εν ενεργεία παίχτες..Όταν μου θάβατε το Χέλι πέρυσι όμως ήταν καλά! Τελοσπάντων, καλοπροαίρετη κριτική κάνουμε και ενίοτε και χαβαλέ στο συγκεκριμένο θέμα, δε μπορώ να καταλάβω ποια η διαφορά με το κράξιμο που τους ρίχνουμε στα προσωπικά τους τόπικ. Και για να κλείσω...Θα σας δείξω εγώ, θα δείτε τι θα πάθετε! (Χλαπάτσας! :D )
Trikaliotis
 
Δημοσιεύσεις: 1531
Εγγραφή: Παρ 28 Μαρ 2008, 20:23

Re: Μπάσκετ ΠΑΟΚ Χειρότερη Πεντάδα

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 20 Δεκ 2010, 17:33

θα φτιάξεις τόπικ " Μπασκετικό φόρουμ ΠΑΟΚμανια Χειρότερη Πεντάδα" ???? :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Μπάσκετ ΠΑΟΚ Χειρότερη Πεντάδα

Δημοσίευσηαπό Trikaliotis » Δευτ 20 Δεκ 2010, 19:14

Όχι, αλλά σου έχω κάτι καλύτερο..Θυμάσαι στις πρώτες σελίδες του εν λόγω τόπικ που ψάχναμε για τον "Τζόρνταν των ανοιχτών γηπέδων" που είχε περάσει κι από τον ΠΑΟΚ και είχαμε καταλήξει ότι ήταν ο Ρόνι Φιλντς???
Ε, πάρε να 'χεις! Όντως Air ο τύπος!

Trikaliotis
 
Δημοσιεύσεις: 1531
Εγγραφή: Παρ 28 Μαρ 2008, 20:23

Re: Μπάσκετ ΠΑΟΚ Χειρότερη Πεντάδα

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 20 Δεκ 2010, 19:43

πράγματι δεν υπάρχει, έχει σίγουρα ελατήρια στα πόδια!!! τον οποίο fields τον είχε φέρει ο bane??? το αποκλείω να τον ήξερε. μήπως εκείνη την περίοδο ήταν ο olivares στη νέα υόρκη και τον έπεισε να ρθει λέγοντας οτι στη σαλονίκη κάνουνε καλύτερο βρώμικο από το δικό τους hot dog??? :mrgreen:
ευτυχώς που δεν μας έφερε αυτόν εδώ (αν και εδώ που τα λέμε ο lee humphrey δεν ήταν πολύ καλύτερος... ;) )

Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Μπάσκετ ΠΑΟΚ Χειρότερη Πεντάδα

Δημοσίευσηαπό Trikaliotis » Τρί 21 Δεκ 2010, 17:58

Τον Φιλντς νομίζω ο Μπάνε τον είχε φέρει το 2002. Δε τον θυμάμαι καθόλου σαν παίχτη, τότε δε παρακολουθούσα καθόλου, μόνο μπάλα έβλεπα! 4 ματς νομίζω έπαιξε. Αλλά τι μιλάω εγώ, ρώτα τον Γκόρντονα που θα σου έχει μέχρι και φωτογραφία από το αεροδρόμιο που σκαλίζει τη μύτη του! :D Πάντως αν κάποιος δεί αυτά που κάνει στο βιντεάκι και διαβάσει μετά πολλούς από εμάς που τον έχουμε στη χειρότερη 5άδα, μάλλον θα μας περάσει για τρελλούς!
:nairepaok: :opaokara:
Trikaliotis
 
Δημοσιεύσεις: 1531
Εγγραφή: Παρ 28 Μαρ 2008, 20:23

Re: Μπάσκετ ΠΑΟΚ Χειρότερη Πεντάδα

Δημοσίευσηαπό Aureliano Buendia » Τετ 22 Δεκ 2010, 13:52

Ο Fields ήρθε τη σαιζόν 20020-2003, αν δεν απατώμαι και έπαιξε πολύ λίγο.
Βία και νοθεία να τον βάζουμε στη χειρότερη πεντάδα :mrgreen:
Σηκωνόταν τόσο ψηλά για να σουτάρει τα mid-range σουτάκια του που ήταν σα να σουτάρει πάντα αμαρκάριστος, καθώς το χέρι του αντιπάλου του ήταν πιο κάτω από το θώρακά του που λέει ο λόγος.
Φυσικά δεν τα πολυέβαζε κιόλας.
Μετά από εμάς, πήγε στο μεγαθήριο της Βενεζουέλας, ονόματι
Trotamundos de Carabobo :D
ΝΙΚΟ ΓΑΜΑ ΤΗΝ ΕΦΗ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ


www.cinedogs.gr
Άβαταρ μέλους
Aureliano Buendia
 
Δημοσιεύσεις: 3827
Εγγραφή: Τρί 21 Απρ 2009, 04:37
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Μπάσκετ ΠΑΟΚ Χειρότερη Πεντάδα

Δημοσίευσηαπό Trikaliotis » Τετ 22 Δεκ 2010, 18:33

Περιμένουμε φωτογραφικό υλικό από ΓκορντονοΠρακτορίνους να μας αποτελειώσουν μια και καλή..!
:opaokara: :opaokara: :opaokara:
Trikaliotis
 
Δημοσιεύσεις: 1531
Εγγραφή: Παρ 28 Μαρ 2008, 20:23

Re: Μπάσκετ ΠΑΟΚ Χειρότερη Πεντάδα

Δημοσίευσηαπό nickzark » Δευτ 28 Φεβ 2011, 00:44

Ο ΤΣΕΚΟΣ ΗΤΑΝ ΤΟ ΤΟΤΕΜ ΜΑΣ ΠΑΝΤΩΣ.ΜΗΝ ΤΟ ΠΗΡΑΖΕΤΕ :lol: :lol: :lol: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
nickzark
 
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 18:50

Re: Μπάσκετ ΠΑΟΚ Χειρότερη Πεντάδα

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 04 Απρ 2012, 12:32

διαβάζα από την μπροστινή σελίδα για τα κολλεγιόπαιδα του ΠΑΟΚ και το μάτι μου έπεσε στον Lee Humphrey. Λέω άραγε ξαναέπαιξε αυτός ο τύπος πουθενά μπάσκετ? Στο Κολλέγιο της Florida στέφθηκε πρωταθλητής NCAA :o :shock: απέναντι στο Ohio State με συμπαίκτες Al Horford, Corey Brewer και Joakim Noah :o :shock: .

Μετά από εμάς έπαιξε ένα φεγγάρι στην Πολωνία και μετά στη Γερμανία (άγνωστες ομάδες...). Τώρα παίζει DLeague. To φοβερό και τρομερό είναι οτι μιλάμε για pure shooting guard με ούτε 2 δίποντα και 1 βολή ανά ματς. Δηλαδή που πάς ρε Καραμήτρο? ...
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Μπάσκετ ΠΑΟΚ Χειρότερη Πεντάδα

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 06 Ιουν 2012, 21:28

Κώστας Βασιλειάδης: " το μεγαλύτερο παλτό που είχα συμπαίκτη ήταν ο Άλτον Φορντ στον ΠΑΟΚ, είχε μια γάμπα δυο φορές το κεφάλι σου."
http://www.sport2310.gr/%CE%B2%CE%B1%CF ... %81%CE%B7/

δικός μας ο Κωστάκης ;) :opaokara:
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Μπάσκετ ΠΑΟΚ Χειρότερη Πεντάδα

Δημοσίευσηαπό ronaldo » Τετ 06 Ιουν 2012, 22:15

τώρα είδα το συγκεκριμενο τοπικ και με μεγαλη εκπληξη βλεπω να γραφετε το ονομα του φιλντς εδω μεσα
απο οτι εχω διαβασει προκειται για θρυλο στην αμερικη σε εκτος nba πρωταθληματα και αυτα που ειδα στα βιντεακια απο αυτον ηταν ασυληπτα για τα επιπεδα του ελληνικου πρωταθληματος
εγω τοτε δεν καταλαβα με τιποτε γιατι τον ειχαν διωξει σε 4 αγωνες και ενω ειχε μια μετρια παρουσια βαζοντας καμια δεκαρια ποντους ανα ματς
νομιζω οτι ηταν και λογικο μιας και ειχε ερθει απο οτι θυμαμαι καλα απροπονητος
δεν τον περιμεναμε καθολου και πιστευω χασαμε εναν παιχτη που θα μας ειχε μεινει στην μνημη ως ο θεαματικοτερος παιχτης που εχει παιξει στον ΠΑΟΚ
ειχε πολυ το στυλακι του τζορνταν σε λιγο πιο κοντο
Άβαταρ μέλους
ronaldo
 
Δημοσιεύσεις: 1604
Εγγραφή: Τρί 08 Απρ 2008, 23:13

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Π.Α.Ο.Κ. - Ρετρό

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες