Π.Α.Ο.Κ. Basketball Retro ΙΙ

Οτιδήποτε έχει σχέση με το ένδοξο παρελθόν της ομάδας μας, σε όλα τα αθλήματα και όχι μόνο...

Re: Π.Α.Ο.Κ. Basketball Retro ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Lacedaemonian » Τετ 07 Απρ 2021, 13:52

Το Λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν
Άβαταρ μέλους
Lacedaemonian
 
Δημοσιεύσεις: 3146
Εγγραφή: Τετ 21 Ιαν 2015, 13:02
Τοποθεσία: Σπάρτη/Μάνη

Re: Π.Α.Ο.Κ. Basketball Retro ΙΙ

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Τετ 07 Απρ 2021, 13:59

Στα μούτρα του Μουρεσάν, ο Τιτανοτεράστιος Κλιφ Λέβινγκστον!!!! :opaokara:
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Π.Α.Ο.Κ. Basketball Retro ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Lacedaemonian » Τετ 07 Απρ 2021, 14:03

Αδιαμφισβήτητο No 1 8-)
Το Λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν
Άβαταρ μέλους
Lacedaemonian
 
Δημοσιεύσεις: 3146
Εγγραφή: Τετ 21 Ιαν 2015, 13:02
Τοποθεσία: Σπάρτη/Μάνη

Re: Π.Α.Ο.Κ. Basketball Retro ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Rexaris » Τρί 13 Απρ 2021, 05:07

Τρίτη και 13 τότε, Τρίτη και 13 και σήμερα, επαίτειος τής αποφράδας μέρας που χάσαμε εκείνο τον ημιτελικό φάιναλ φορ στην Αθήνα. Ένα ακόμη κεφάλαιο στην Εγκυκλοπαίδια της πιο αδικημένης ομάδας τού πλανήτη.

Ευτυχώς υπάρχει πλέον ο σπόρος ενός νέου ΠΑΟΚ, μακάρι τα παιδιά μας να ζήσουν πιο τυχερές μέρες από αυτές που ζήσαμε εμείς.
"Οὐ φοβηθήσομαι ἀπὸ μυριάδων λαοῦ τῶν κύκλῳ συνεπιτιθεμένων μοι" (Ψαλ. 3,7).
Άβαταρ μέλους
Rexaris
 
Δημοσιεύσεις: 3293
Εγγραφή: Τρί 02 Μάιος 2017, 01:10
Τοποθεσία: Canada

Re: Π.Α.Ο.Κ. Basketball Retro ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 30 Ιούλ 2021, 09:14

Δρόσος: «Είμαι παρών για την Παναχαϊκή»!

Ακρως αποκαλυπτικός ήταν ο Δημήτρης Δρόσος μιλώντας στον ΣΠΟΡ ΦΜ Πάτρας 96,3.

Ο ίδιος αφού πρώτα αναφέρθηκε και στα λάθη του παρελθόντος ξεκαθάρισε πως θα στηρίξει την Παναχαϊκή σε αυτή τη δύσκολη συγκυρία αν και εφόσον έχει και ο ίδιος την στήριξη των οργανωμένων οπαδών της.

Όσα είπε:

Για την φωτογραφία που έβγαλε έξω από το γήπεδο της Παναχαϊκής και τις φήμες που ξεσήκωσε για εμπλοκή του στην ομάδα: «Τον τελευταίο καιρό μένω στο Ντουμπάι αλλά κάθε φορά που κατεβαίνω στην Πάτρα περνάω από το γήπεδο και θέλω να πάρω λίγο από τον αέρα της Παναχαϊκής και να δείξω στους ανθρώπους που είμαι μαζί τους τι σημαίνει η Παναχαϊκή. Παράλληλα άκουσα ότι υπήρξαν συζητήσεις με επενδυτές και ήθελα να το κάνω πιο εύκολο για να μπορούν οι άνθρωποι της ομάδας να διαπραγματευτούν».

Για το τελεσίγραφο στην Παναχαϊκή: «Ακούω τις τελευταίες ημέρες ότι πρέπει να μπουν τα 150 χιλιάρικα και ότι το πρόβλημα είναι εκεί αλλά εγώ έχω άλλη γνώμη. Το 2019 κλήθηκα εγώ σε μια ίδια φάση λίγες ημέρες πριν καταθέσουμε τον φάκελο. Μια Παρασκευή μου είπαν ότι την Δευτέρα τελειώνουν όλα και κλήθηκε ο Δρόσος να βρει λύση προκειμένου να γλυτώσει η Παναχαϊκή. Άφησα τα χρήματα στον κ. Λαμπρόπουλο και τελικά σώθηκε η ομάδα. Τότε η Παναχαϊκή είχε πάρει αδειοδότηση Super League και όχι SL2. Ήταν ένα τεράστιο επίτευγμα όπως θα είναι και τώρα».

«Με παρουσιάσατε σαν στοιχηματζή, ενώ η εικόνα η δική μου ήταν άλλη. Κατέβηκε στην Πάτρα ο κ. Καλογερόπουλος μαζί με κάποιος άλλους, γυρίζαν στην Πάτρα και εσείς λέγατε σουηδική εταιρεία. Αλλά αν κάποιος μίλαγε μαζί τους θα έβλεπε τι είναι» είπε στη συνέχεια ο Δημήτρης Δρόσος για να προσθέσει:

«Πάμε στο σήμερα. Όλοι έχετε εστιάσει στο να βρεθούν τα λεφτά για να γλυτώσει η Παναχαϊκή. Είναι ένα τεράστιο ρίσκο η συμμετοχή στην Γ’ Εθνική αλλά όποιος άνθρωπος ή εταιρεία θέλει να σώσει την κατάσταση δεν έχει μόνο το πρόβλημα των 150 χιλ. ευρώ που ακούγεται. Για την διοίκηση Μπάρλου ξέρουμε ότι αγωνιστικά απέτυχε, διοικητικά δεν έτρεξε το θέμα όπως θα έπρεπε. Βάζω αρνητικό πρόσημο στην διοίκηση Μπάρλου. Έκανε κάποια πράγματα και δεν τα μηδενίζουμε όλα.

Έκανε κάποιες κινήσεις μόνος του αλλά τώρα δεν μπορώ να κάνω κριτική στη διοίκηση Μπάρλου αν δεν παραδώσει την ομάδα. ΙΚΑ και εφορία έχει ένα νούμερο που αγγίζει τα 400 χιλιάρικα. Έχει οφειλές σε παίκτες παλιούς».

Για το μέλλον της Παναχαϊκής και τη δική του θέση: «Ότι και συμβεί υπάρχουν οι άνθρωποι προκειμένου να μην πεθάνει η Παναχαϊκή. Εγώ δηλώνω ότι είμαι παρών αλλά να είναι και οι οργανωμένοι προκειμένου να δουν πως προχωράει το θέμα και να υπάρξει ένας δεύτερος πόλεμος».



Συνέντευξη προ ολίγων ημερών...

Δεν έχει μπει επίσημα ακόμα, η προθεσμία για κατάθεση εγγυητικής λήγει τη Παρασκευή το μεσημέρι...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46190
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ. Basketball Retro ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Lacedaemonian » Πέμ 16 Σεπ 2021, 13:28

ΕΦΥΓΕ Ο ΝΤΟΥΣΑΝ
Το Λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν
Άβαταρ μέλους
Lacedaemonian
 
Δημοσιεύσεις: 3146
Εγγραφή: Τετ 21 Ιαν 2015, 13:02
Τοποθεσία: Σπάρτη/Μάνη

Re: Π.Α.Ο.Κ. Basketball Retro ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Zoki4 » Πέμ 16 Σεπ 2021, 14:54

Η σημερινή μέρα είναι δύσκολη.Εφυγε ένας μύθος του μπάσκετ.Ο μεγάλος δάσκαλος Ντούσαν Ίβκοβιτς που τίμησε με την παρουσία του τον ΠΑΟΚ.Ενας προπονητής που δίδαξε ολόκληρες γενιές πως πρέπει να παίζετε το μπάσκετ.Αυτός που έφερε μετά από 33 χρόνια τον ΠΑΟΚ ξανά στην πρώτη θέση του Ελληνικού πρωταθλήματος.Αυτός που δημιούργησε και την ομάδα που αργότερα κατέκτησε το κύπελλο Κόρατς. Αυτός όμως που με το πείσμα και τον εγωισμό του ίσως στέρησε και κάποιους άλλους τίτλους από την ομάδα μας.Αυτός που επί των ημερών του ο ΠΑΟΚ έπαιζε το καλύτερο μπάσκετ στην Ευρώπη και ανάγκασε ανθρώπους του αθλήματος να πουν τότε" ότι αυτός ο ΠΑΟΚ θα μπορούσε να κερδίσει και τους Σικάγο Μπουλς". Δυστυχώς κάποια λάθη και παραγόντων του ΠΑΟΚ δεν επέτρεψαν να τον έχουμε για περισσότερα χρόνια στην ομάδα μας.
Αιωνία σου η μνήμη
Ντούσαν Ίβκοβιτς...
Σε ευχαριστούμε για όσα πρόσφερες στην αγαπημένη μας ομάδα....
Zoki4
 
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Δευτ 19 Αύγ 2019, 21:07

Re: Π.Α.Ο.Κ. Basketball Retro ΙΙ

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Πέμ 16 Σεπ 2021, 15:18

Ευχαριστούμε για όλα και καλό Πάραδεισο Ντούσαν Ίβκοβιτς.
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Π.Α.Ο.Κ. Basketball Retro ΙΙ

Δημοσίευσηαπό spiridoula » Πέμ 16 Σεπ 2021, 16:32

ειναι η αληθεια τον θεωρουσα υπευθυνο για το χαμενο φαιναλ φορ και το χαμενο πρωταθλημα εκεινης της χρονιας.Το 92 πρωτη επιλογη ηταν ο Μπερι και οχι ο Κλιφ.Απλα οταν ο Γουολτερ ζητησε να καθυστερησει την αφιξη του ο Ντουντα την εκανε λαχειο και επελεξε τον Λεβινγκστον.Τον ευχαρισουμε οσα προσεφερε στην ΠΑΟΚΑΡΑ μας
spiridoula
 
Δημοσιεύσεις: 1163
Εγγραφή: Τρί 04 Ιουν 2019, 20:26

Re: Π.Α.Ο.Κ. Basketball Retro ΙΙ

Δημοσίευσηαπό fossa » Πέμ 16 Σεπ 2021, 18:48

Πριν έλθει πάντως ο Λέβινγκστον είχαμε υπογράψει με τον Χάρισον τον ξένο του Παγκρατίου που έκανε πράγματα και θαύματα 2-3 χρόνια στο ελληνικό πρωτάθλημα αλλά τραυματίστηκε και δεν έπαιξε σε επίσημο παιχνίδι. Ο Μπέρι είχε πάει στον Άρη αλλά τον διώξανε ή έφυγε αμέσως.
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1870
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Π.Α.Ο.Κ. Basketball Retro ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Patron » Πέμ 16 Σεπ 2021, 20:55

Βολκόφ δεν είχαμε φέρει αλλά κάτι έγινε με αριθμό ξένων κλπ κ μετά εμφανίστηκε γαύρο;
Τα μπερδεύω μήπως;
Patron
 
Δημοσιεύσεις: 3176
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2014, 11:16

Re: Π.Α.Ο.Κ. Basketball Retro ΙΙ

Δημοσίευσηαπό cellophan » Πέμ 16 Σεπ 2021, 21:02

fossa έγραψε:Πριν έλθει πάντως ο Λέβινγκστον είχαμε υπογράψει με τον Χάρισον τον ξένο του Παγκρατίου που έκανε πράγματα και θαύματα 2-3 χρόνια στο ελληνικό πρωτάθλημα αλλά τραυματίστηκε και δεν έπαιξε σε επίσημο παιχνίδι. Ο Μπέρι είχε πάει στον Άρη αλλά τον διώξανε ή έφυγε αμέσως.


Ο Έρλ ήταν τρελή καψούρα........
Άβαταρ μέλους
cellophan
 
Δημοσιεύσεις: 3105
Εγγραφή: Δευτ 03 Αύγ 2009, 03:24

Re: Π.Α.Ο.Κ. Basketball Retro ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Lacedaemonian » Δευτ 25 Οκτ 2021, 17:28

Με αφορμη το πρωτοσελιδο στο site για τη νικη μας σαν σημερα-καποτε........- στη Βαρκελωνη των Γιασκιεβιτσιους,Ναβαρο,Σεικελυ κ ...Ρετζια θυμιζω αυτον

https://www.youtube.com/watch?v=u_o71cSwLM0&t=1s
Το Λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν
Άβαταρ μέλους
Lacedaemonian
 
Δημοσιεύσεις: 3146
Εγγραφή: Τετ 21 Ιαν 2015, 13:02
Τοποθεσία: Σπάρτη/Μάνη

Re: Π.Α.Ο.Κ. Basketball Retro ΙΙ

Δημοσίευσηαπό renegade » Παρ 24 Δεκ 2021, 01:53

Conrad McRae: Το πρόβλημα με την καρδιά του και η…ροζ λαμπάδα!!!
Από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ




Το καλακαιρι του 1997 και μετά από μια επιτυχημένη χρονιά με τον σπουδαίο Σκοτ Σκαιλς σε ρόλο παίχτη και λίγο μετά σαν προπονητής καταφέραμε ο ΠΑΟΚ να ξαναβγεί στην Ευρωλιγκα .

Η διοίκηση έριξε χρήμα και έφερε 2 αμερικανους τον Κονραντ Μακρει και τον Ραφαελ Αντισον συν 2 Ισπανούς Μοραλες και Ρικι Περαλ και εναν Ιταλό Ρικαρντο Πιερι έναν ακόμα Αμερικάνο με ούτε ξέρω από που διαβατήριο Ροναλντ Ροουαν και με προπονητή τον Σερφ{άλλη φορά θα σας γράψω για αυτόν τζιζζζζζ !!!}

Αρχές Αυγούστου ξεκινάμε την προετοιμασία σε κάτι βουνά στην Ιταλία για κάνα μηνά και αφού περάσανε μερικές μέρες .εκεί που τρώμε έχουμε φτιάξει τις παρέες μας {και οχι τις κλίκες,αυτές μετά γίνονται χαχαχαχ!!!} εγώ , ο ¨¨κοντός¨¨ Σωτήρης Νικολαιδης ,ο Στογιακοβιτς ,ο Μασλαρινος και ο Μακ Ρει στο ένα τραπέζι και στα άλλα όλοι οι άλλοι.



Ο Άσπρος όπως ήθελε να τον φωνάζουμε Μακ Ρει φίλε ήθελε να μάθει τα πάντα για την Ελλάδα για την κουλτούρα για τις συνήθειες του Ελληνα, την ιστορία την θρησκεία μας για τα πάντα ΚΑΤΙ πολύ περίεργο για ξενο-αμερικανο αθλητή ,αυτούς τους νοιάζει μόνο τα λεφτά και τα στατιστικά τους για να βρούνε τον επόμενο χρόνο δουλειά με πιο πολλά λεφτά !!! αυτός όμως ήταν διαφορετικός ήθελε να γίνει ένα με τον ΠΑΟΚ να τα δίνει όλα για την ομάδα και τους συμπαίκτες του . παιδιά αυτό είναι σχεδόν σοκαριστικο άλλα με την πολύ καλή έννοια, αμέσως γίναμε κολλητή φίλοι και κάναμε παρέα γιατί με αυτόν πέρναγε και η προετοιμασία πιο εύκολα γιατί ξέφευγε το μυαλό και έτσι είχαμε μόνο την σωματική κούραση .



Για την αγωνιστική του άξια δεν θα πω τίποτα γιατί ήταν παιχταράς και θα τον δείτε και στο youtube

θα σας πω κάνα δυο ιστορίες έτσι για να τον θυμηθούμε μαζί η μια για το τι μεγάλος ΑΝΘΡΩΠΟΣ ήταν και μια αστεία φάση γιατί μερικές φόρες ήταν σπαστικός χααχαχαχ



Ήμερα Χριστουγέννων είχαμε προπόνηση γιατί παίζαμε 2 μέρες μετά και έρχεται ντυμένος Αγιος Βασίλης με δώρα για τον κάθε συμπαίκτη του,μιλάμε για ακριβά δώρα και προσπάθησε να ταιριάζουν με τον χαρακτήρα του καθενός. ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ !!!! Αμερικάνος να χαλάσει λεφτά για άλλους???έμενα εννοείτε με πήρε δωρώ μια κασετίνα με δυο πουρά Cohhiba… χαχαχα

Έλα που ένιωσα άσχημα γιατί αυτός με σκέφτηκε ενώ εγώ όχι …με το που τελειώνει η προπόνηση παίρνω τα τηλεφωνά μου μιας και απαγορεύετε να βγούμε έξω κανονίζω μπαμ μπαμ ρεβεγιόν στο σπίτι μου για να κάνουμε πάρτι Χριστουγέννων.

Το πάρτι είχε μεγάλη επιτυχία με σχεδόν όλη την ομάδα με τις οικογένειες τους να χορεύουμε να τραγουδάμε με μόνο Ελληνική μουσική και κατά τις αργαμιση να είμαστε όλοι έξω και να παίζουμε χιονοπόλεμο {να μας έβλεπε ο Σερφ θα πάθαινε εγκεφαλικό χαχαχα}



Η άλλη ιστορία έχει πολύ γέλιο ,όπως και πριν ήθελε να μάθει τα πάντα .έτσι έφτασε το Πάσχα και ήρθε πάλι σε έμενα να με ρωτήσει πια είναι τα Ήθη και τα Έθιμα της Ορθοδοξίας ,εντωμεταξύ με έχει καρφώσει 3-4 φορές στην προπόνηση και είχα νευριάσει μαζί του {α ρε παιχταρά μου} του λέω τα βασικά για την Μεγάλη εβδομάδα και τον είπα την Ανάσταση πάμε το βράδυ στην εκκλησιά με λαμπάδα και μετά τρόμε . Ωραία με λέει θα έρθω μαζί σου Πες με τι πρέπει να κάνω τι να φοράω και ότι άλλο χρειάζεται .Α ΝΑΙ ωραία του λέω ,θα σε φτιάξω τώρα εγώ πούστη και αρχίζω

-Είσαι παντρεμένος ? -Οχι

-Πρέπει να φορέσεις άσπρο κουστούμι με άσπρη γραβάτα ,η μνηστή σου πρέπει να φορέσει κίτρινο φόρεμα ,δεν θα φάτε κρέας όλη την εβδομάδα και μετά την ανάσταση θα φτιάξει η μάνα μου σούπα με κρέας {μαγειρίτσα}λαμπάδα επειδή δεν είσαι παντρεμένος πρέπει μια ηλικιωμένη κυρία να σε αγοράσει μια ,θα σε πάρει η μάνα μου του λέω χαχαχαχα αυτος με κοιτάει στα μάτια μην χάσει καμιά οδηγία μου χαχαχαχα

την ήμερα της Ανάστασης με παίρνει τηλεφωνώ δεν μπορεί να βρει άσπρη γραβάτα πουθενά άλλα βρήκε άσπρο παπιγιόν!!!τού λέω κάτσε να ρωτήσω τον πάτερα μου άλλα φερτό μαζί σου και βλέπουμε ,στα καπάκια με παίρνει η αδερφή μου Εβελυν να με ρωτήσει τι λαμπάδες να πάρει για το ζευγάρι και λέω πάρε 2 ΡΟΖ χαχαχαχα πραγματικά πρέπει να κατουρήθηκα από τα γέλια

Κατά τις 10.00 έρχονται στο σπίτι μου ντυμένοι όπως τους είπα 2.10 αφροαμερικανοί σε κατάλευκο κουστούμι με μαύρα γυαλιστερά παπούτσια κλάμα …τον φτιάχνει και ο πατέρας μου το παπιγιόν και ήταν έτοιμος ,πάμε στον Αγιο Φανούριο στην Παπάφη Τούμπα ,με το που σκάμε στην εκκλησιά όλη μα όλη η εκκλησιά κλαίει από τα γέλια χαχαχαχαχκαι με το που λέει ο πάτερ Χριστός Ανέστη και ανάβουμε τις λαμπάδες είναι ο πατέρας από διπλά του να τον μαλώνει που έλιωνε το κερί και δεν το σκούπιζε !!!! είχε κατακαεί ο καημένος ,άλλα δεν τελείωσε εκεί η βραδιά έπρεπε να πάμε για την μαγειρίτσα, φτάνουμε σπίτι και περνούμε θέση για φαγητό με το που σερβίρει η μάνα μου κάνει πάλι καμιά 50 ερωτήσεις ο “άσπρος” ρωτάει τι έχει μέσα η σούπα γιατί πεινάει σαν λύκος, χωρίς κρέας για μια βδομάδα ,του λέμε έχει μοσχάρι σε μικρά κομμάτια και λίγες καρδούλες από κοτόπουλο γιατί άμα τον λέγαμε τι έχει κανονικά δεν θα την ακουμπούσε χαχαχαχ πάντως δυο πιάτα έφαγε !!!

Την επόμενη είχαμε προπόνηση αργά το απόγευμα και πριν ξεκινήσουμε εκεί που μας έχει μαζέψει ο προπονητής να μας μιλήσει παίρνει τον λόγο να πει ότι Ευχαριστώ τον συμπαίκτη μου Γιαννουλη που περάσαμε αυτήν την σπουδαία γιορτή με την οικογένεια του που πήγαμε στην Ελληνική εκκλησιά και μετά φάγαμε σούπα με μοσχάρι και έρχεται και με φιλάει σταυρωτά !!!

Τον ακούει ο Νίκος Μπουντουρης και του λέει τι έφαγες ??? Σούπα με μοσχάρι και καρδούλες απαντάει ,με κοιτάει έμενα ο Νίκος και λέει καλά τετοια σούπα τον έδωσες ?? όχι κανονική μαγειρίτσα φάγαμε και πριν προλάβω να γυρίσω να τον δω τον λέει ο Μπουντουρης τι έχει μέσα η μαγειρίτσα και αμέσως τον ήρθε αναγούλα και έκανε εμετό πίσω από την μπασκετα χαχαχαχα Ήδη τρέχω στις κερκίδες και έρχεται να με σκοτώσει να με κυνηγάει σε όλο το Αλεξανδρειο και να με βρίζει χαχαχαχαχ για καμιά βδομάδα οπου με έβρισκε με έριχνε αγκωνιές στην προπόνηση…Γαμω την τεχνολογία μου, δεν υπήρχαν κινητά με κάμερες να εχω αυτό το ντοκουμέντο!!!!

Ο κολλητός μου,Ο “Άσπρος” μου, μας άφησε στις 10 Ιουλίου του 2000…

PS. Κανείς δεν θα ξεχάσει το κλάμα σου όταν ο Pedja έριξε την Βόμβα στο ΣΕΦ



PS. Κάνεις δεν θα ξεχάσει το καλάθι που έβαλες στο τελευταίο δευτερόλεπτο μέσα στο ΟΑΚΑ και κερδίσαμε τον Παναθηναϊκό

PS. Κανείς δεν ξεχάσει την μερσεντες σου που την έφερες από την Τουρκιά και μας ζάλιζες τα αρ…ια κάθε μέρα

PS. Ενώ ήξερες ότι έχεις πρόβλημα στην καρδιά σου και οι γιατροί σε είχαν πει να σταματήσεις το μπάσκετ ΕΣΥ με είπες πρέπει να δουλέψω να βοηθήσω την οικογένεια μου και άμα είναι να πεθάνω ,καλύτερο μέρος από το γήπεδο δεν υπάρχει bro !!!
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14072
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Π.Α.Ο.Κ. Basketball Retro ΙΙ

Δημοσίευσηαπό aivas19 » Παρ 24 Δεκ 2021, 05:47

Rene συγκινηθηκα ρε ατιμε. Και δεν ειμαι και μπασκετικος. Ιστοριαρα
Άβαταρ μέλους
aivas19
 
Δημοσιεύσεις: 9811
Εγγραφή: Δευτ 27 Απρ 2020, 23:20

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Π.Α.Ο.Κ. - Ρετρό

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης