UEFA Youth League 2019 - 2020

Re: UEFA Youth League 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Τετ 27 Νοέμ 2019, 19:00

Μπράβο στα παιδιά, είδα το δεύτερο ημίχρονο μέχρι το 80.
Εντυπωσιάστηκα από την τεχνική μας κατάρτιση αλλά και τη θέληση
Μπράβο
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: UEFA Youth League 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό giwrgos04dex » Τετ 27 Νοέμ 2019, 19:14

Μόνο περηφάνια για αυτά τα παιδιά :pano: :pano: :pano:
ΠΑΟΚ ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ. .
Άβαταρ μέλους
giwrgos04dex
 
Δημοσιεύσεις: 1725
Εγγραφή: Τρί 27 Φεβ 2018, 00:30

Re: UEFA Youth League 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό tzelas » Τετ 27 Νοέμ 2019, 20:43

Συγχαρητήρια στα παιδιά για την νοοτροπία και την νίκη τους, γιατί νίκη ήταν άσχετα αν ρισκάροντας για το 3ο γκολ δέχθηκαν τα γκολ στις καθυστερήσεις.

Έχω παρατηρήσει ότι ενώ στις επίσημες συνθέσεις της ΠΑΕ δίνεται από την αρχή ως κεντρικός μέσος ο Γιάξης, ο σπήκερ του PaokTv τόσο στο σημερινό μάτς όσο και στο μάτς με την ΑΕΛ δεν αναφέρει τον Γιάξη αλλά τον Θεοδωρίδη που είναι όμως εκτός αποστολής. Στην ροή του αγώνα αλλάζει και αναφέρεται τελικά στον Γιάξη χωρίς να μας πει που πήγε ο Θεοδωρίδης που έλεγε ότι έπαιζε.
Άβαταρ μέλους
tzelas
 
Δημοσιεύσεις: 9803
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 23:27
Τοποθεσία: Καστοριά

Re: UEFA Youth League 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό dimbar » Τετ 27 Νοέμ 2019, 20:45

Θα μπορούσαμε να χαμε προκριθεί.Δυο πράγματα ήταν καθοριστικά, τα σωματικά προσόντα των Ουκρανών και η κούραση που έβγαλαν κάποια παιδιά απο το 60 και μετά.
Προκλητικότατοι οι Ουκρανοί στο τέλος, λίγο ήθελε για να γίνει το ντού.
Δεν είναι ΠΑΟΚ το να γλύφεις εκεί που φτύνεις
dimbar
 
Δημοσιεύσεις: 2584
Εγγραφή: Σάβ 07 Μαρ 2009, 22:54

Re: UEFA Youth League 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 27 Νοέμ 2019, 20:47

Είδα το πολύ καλό πρώτο ημίχρονο και τα πρώτα 10 λεπτά από το δεύτερο. Κρίμα που δεν περάσαμε γιατί το αξίζαμε!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90086
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: UEFA Youth League 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Τετ 27 Νοέμ 2019, 23:30

Μπράβο στα παιδιά και στο τεχνικό επιτελειο της ομάδας!

Θα έρθουν και οι μεγάλες προκρίσεις!

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6131
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: UEFA Youth League 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 28 Νοέμ 2019, 05:57

Καλά, μπήκαν όλοι οι χειροκροτάκηδες παμπλοφύλακες...
Στην ήττα "μπράβο" και "συγχαρητήρια";;;; Μη μικραίνετε άλλο τον ΠΑΟΚ!!


Η ομάδα έχει ξεκάθαρο πρόβλημα στα χαφ. Προφανώς το σύστημα δεν έχει αφομοιωθεί (δεν ξέρω τι κάνει ο Ουρουγουανός στις προπονήσεις....), αλλά αυτό το πράγμα δεν είναι ποδόσφαιρο! Δεν ξέρω πώς θα γίνει να πάρουμε πρωτάθλημα, στην Ευρώπη πάλι φάπα... Τον Γενάρη θα χρειαστούμε 2 χαφ, έναν εξτρέμ, έναν CB, έναν βασικό δεξιό μπακ και έναν CF για αλλαγή.

Το σίγουρο είναι ότι ο ΠΑΟΚ θέλει προπονητή μπαρουτοκαπνισμένο, εγνωσμένης αξίας, με ευρωπαίικη εμπειρία..όχι άλλο μαθητευόμενο μάγο!

Στην προπόνηση της Παρασκευής θα πάμε ένα κλιμάκιο 200 οπαδών για.....υγιή συζήτηση και εμψύχωση, εν όψει του αγώνα με τον σκατόγαυρο.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47071
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: UEFA Youth League 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 28 Νοέμ 2019, 15:32

Μπράβο στα παιδιά, που το πάλεψαν, ειδικά μετά το 1ο μας γκολ και παρά το μουδιασμένο ξεκίνημα τους...
Πολύ καλό δίδυμο στα κεντρικά χαφ μας οι Γρόσδης και Τσιγγάρας και μεγάλο πάθος απ όλα τα παλικαράκια...
Όταν ξεμείνανε από δυνάμεις, οι παίχτες-αλλαγές που μπήκαν, σε μένα φάνηκε να χουν χαμηλότερη ποιότητα...

tzelas έγραψε:Συγχαρητήρια στα παιδιά για την νοοτροπία και την νίκη τους, γιατί νίκη ήταν άσχετα αν ρισκάροντας για το 3ο γκολ δέχθηκαν τα γκολ στις καθυστερήσεις.

Έχω παρατηρήσει ότι ενώ στις επίσημες συνθέσεις της ΠΑΕ δίνεται από την αρχή ως κεντρικός μέσος ο Γιάξης, ο σπήκερ του PaokTv τόσο στο σημερινό μάτς όσο και στο μάτς με την ΑΕΛ δεν αναφέρει τον Γιάξη αλλά τον Θεοδωρίδη που είναι όμως εκτός αποστολής. Στην ροή του αγώνα αλλάζει και αναφέρεται τελικά στον Γιάξη χωρίς να μας πει που πήγε ο Θεοδωρίδης που έλεγε ότι έπαιζε.

Στο χθεσινό, πάντως, εγώ πάλι άκουσα να λέει "Παναγιώτου", 2-3 φορές τουλάχιστον, αλλά μόνο στο 1ο ημίχρονο!
Όταν άρχισε το 2ο, νόμιζα ότι τον έκανε αλλαγή στην ανάπαυλα και αναρωτήθηκα αν τυχόν τραυματίστηκε...
Ο Γιάξης, που τον ανέφερε αρκετές φορές στο 1ο ημίχρονο, νόμιζα ότι έπαιζε χαφ και στο 2ο τον πήγε στόπερ...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: UEFA Youth League 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 28 Νοέμ 2019, 17:44

Ο Παναγιωτου εγινε οντως αλλαγη.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90086
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: UEFA Youth League 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Πέμ 28 Νοέμ 2019, 18:23

Μπράβο στα παιδιά για την προσπάθεια. Αν το γαμοδόκαρο ήταν γκολ στην κενή εστία και γινόταν το 3-0 τώρα θα λέγαμε άλλα. Δυστυχώς η πόρνη η μπάλα τιμωρεί ...
Μέρα χωρίς χαμόγελο, μέρα χωρίς ελπίδα,
σε κάνει και μαζεύεσαι, σαν να 'χει καταιγίδα
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9540
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Νέων - Κ20

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες