Φιλικά προετοιμασίας

Re: Φιλικά προετοιμασίας

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Σάβ 16 Οκτ 2010, 18:19

αν ειχαμε εναν ελληνα στυλ καλαμποκη θα μασταν σουπερ
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Φιλικά προετοιμασίας

Δημοσίευσηαπό dtown » Σάβ 16 Οκτ 2010, 21:09

palok έγραψε:καλά μην παρεξηγιέσαι. στο τέλος όλοι κρινόμαστε, εκεί που ξυρίζουν τον γαμπρό ή τον παπά (παπά μαμώ τον πειραιά) τέλος πάντων...
θεωρώ εύκολα οτι έχουμε καλύτερο ρόστερ από νιώνιο-κολοσσό-κούλα-καβάλα-μαρούσι-ίκαρο (αυτό δε σημαίνει κατ' ανάγκη οτι εκτός θα τους κερδίσουμε), λογικά καλύτερο από πανελλήνιο (αν και όλοι αυτοί που πήρε δεν μου κάνουνε κακοί- το θέμα είναι αν θα δέσουνε και πότε) και ο ρούλης έχει πολύ περισσότερο βάθος μεν, με σχεδόν ανύπαρκτη front line δε. εμείς με 2 κινήσούλες στυλ drobnjak (trik με κόλλησες :mrgreen: )-καρύδα γινόμαστε super (εννοώ για 3η θέση) ενώ ο ρούλης θέλει πιο ακριβούς παίκτες για να μας κοντράρει μέσα στο court. To ό,τι είναι απαραίτητο να γίνουν αυτές οι 2 κινησούλες (και συμφωνώ 100 % μαζί σου) φαντάζομαι το ξέρεις οτι το πιστεύω ακράδαντα. λόγο ολόκληρο είχα βγάλει στο αντίστοιχο τόπικ!!!


Αν και ειμαι μελος λιγες εβδομαδες διαβαζω το φορουμ πολυ καιρο και μ'αρεσουν ιδιαιτερα οι ακρως μπασκετικες σου αναλυσεις.Οπως ισως καταλαβες μετα το γλειψιμο ακολουθει ψιλο-κραξιμο :mrgreen:

Απορω λοιπον πως θεωρεις καλη λυση τον τυρανοσαυρο εκ Μαυροβουνιου.Ποσα καλα παιχνιδια ειχε περισυ?Μια πραγματικα μεγαλη εμφανιση με τα Τρικαλα στο κυπελλο αντε και 3-4 συμπαθητικες στο πρωταθλημα.Απο εκει και περα το απολυτο τιποτα,κακες επιλογες στην επιθεση,αμυνα με τα ματια,λιγα ριμπαουντ,εχει χασει το αλλοτε θανατηφορο shooting touch του και το χειροτερο για μενα μια πολυ αρνητικη γλωσσα σωματος.Συνεχως γκρινια,μουρμουρα,βρισιμο στα Σερβικα απο την ακρη του παγκου οταν ο Σουλης τον τραβουσε εξω.Βεβαια αν τυχον συμφωνησει θα το κανει με το 1/5 του περισυνου συμβολαιου του αλλα και παλι για μενα ο αρνητικος παικτης ειναι αρνητικος ειτε παιρνει 150 χιλιαρικα ειτε 40.

Υπαρχει παικτης ελυθερος,"ελληνας" που για μενα θα εκλεινε μια αξιοπρεπεστατη φροντ λαιν.Ραισεβιτς λεγεται,ακουστηκε καποια στιγμη το καλοκαιρι αλλα δεν προχωρησε κατι.Υψηλο κασε ισως?
dtown
 
Δημοσιεύσεις: 887
Εγγραφή: Πέμ 30 Σεπ 2010, 20:24

Re: Φιλικά προετοιμασίας

Δημοσίευσηαπό Trikaliotis » Σάβ 16 Οκτ 2010, 21:27

O Ραϊσεβιτς φίλε έκλεισε κάπου στη Ρωσία. Προφανώς ο Πάλοκ εννοεί τον Ντρόμπνιακ ως έσχατη λύση γιατί δεν υπάρχει φράγκο. Αλήθεια για τον Μπόγρη έχουμε καμία ενημέρωση? Η ΑΕΚ πήρε Ντικούδη, οπότε εγκαταλείπει την περιπτωσή του. Ο Βάζελος με τόσους ψηλούς (ακόμα κι αν έδωσε και τον Σεμαρντίνι) δε νομίζω να τον κρατήσει, γιατί δε θα πολυπαίζει. Ξέρει κανένας παρασκηνιακά τι παίζει? D.A.A.T???
Trikaliotis
 
Δημοσιεύσεις: 1531
Εγγραφή: Παρ 28 Μαρ 2008, 20:23

Re: Φιλικά προετοιμασίας

Δημοσίευσηαπό palok » Σάβ 16 Οκτ 2010, 22:15

ευχαριστώ τον εκπρόσωπο τύπο του γραφείου μου!!! αυτό ακριβώς. ψάχνουμε παίκτη-ες με 40 χιλιάρικα max. το χε γράψει και ο τρικ παλαιότερα. οτι πλέον ο drobni αρχίζει να μας φαίνεται ξερολούκουμο (κατά τα άλλα dtwon αν δείς είμαστε από τους πρώτους που λέγαμε να κλείσει το σχετικό τόπικ και να απαλλαγούμε απο τον μαυροβούνιο τυρανόσαυρο). με 40Κ λοιπόν τι άλλο? any suggestions?

PS: o Μπόγρης μένει τελικά για το φόβο των ιουδαίων (τραυματισμοί).ο raicevic νομίζω ήταν εξαρχής στα πλάνα του σούλη αλλά ήθελε Too much κι αυτός όπως και οι περισσότεροι έλληνες παίκτες !!!! προτίμησε τελικά τα ρώσικα ρούβλια.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Προετοιμασία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης