Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του πρωταθλήματος και όλων των παραλειπομένων...

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Κυρ 17 Νοέμ 2019, 21:35

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Ωραία...
Γιατί το μαθαίνω από τον marley4 και όχι από το ΤΑΠ, τον ΑΣ, ή ΕΣΤΩ από sdna/inpaok κτλ;;;;



και παλι απο τον ΑΣ τα μαθαινεις :mrgreen:

κοιτα υπαρχει ιστορια πισω απο τον καλβο αν τα θυμαμαι σωστα εχουμε καπαρωσει απο περσι τον παιχτη δηλαδη πληρωσαμε και καναμε μανουρα ισως και μυνηση στους λιβανεζους γιατι επειαξε εκει

περιμενουμε να γινει η δικη να βγει αθωος ο παιχτης και να μπορει να παιξει
λενε μεσα στον δεκεμβρη θα γινει η δικη

στα αλλα πηγαινε στην σελιδα 13 θα δεις τι εχω γραψει να σου ληθουν οι αποριες και αυτα τα ξερουν πολλοι και εδω μεσα.. αν εχεις μια επαφη με ΑΣ η στο τμημα τα μαθαινεις ολα στη στιγμη αλλα πρεπει ναεχεις και απο τις 2 πλευρες... :mrgreen:
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 17 Νοέμ 2019, 21:41

Μέλος στον ΑΣ έγινα πριν λίγους μήνες...αλλά δεν έχω τα απαραίτητα κονέ.
Ξέρω άτομα που έχουν κονέ, αλλά δεν θέλω να πρήζω @@.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Κυρ 17 Νοέμ 2019, 21:45

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Μέλος στον ΑΣ έγινα πριν λίγους μήνες...αλλά δεν έχω τα απαραίτητα κονέ.
Ξέρω άτομα που έχουν κονέ, αλλά δεν θέλω να πρήζω @@.



ε τοτε γιατι ρωτας γιατι εισαι περιεργος ?:lol:

να ρωτας ρε δεν πρηζεις τιποτα και κανενα
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Κυρ 17 Νοέμ 2019, 21:49

και δυστηχως γερασα και δεν θυμαμαι καλα
μανουρα καναμε για τον σεπεδα και οχι για τον καλβο
σορρυ...
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 17 Νοέμ 2019, 21:54

Ναι, είδα σήμερα τα άρθρα, μιας και όταν έγινε ήμουν απών.. Μην αγχώνεσαι πάντως, κατάλαβα! :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Κυρ 17 Νοέμ 2019, 22:03

αν ηξερες για τον σεπεδα τοτε θα γνωριζες και γιατι δεν μπορει να αγωνιστει ο καλβο

με αγχωνεις ρε και ειδικα οταν λες καταλαβα
γιατι κανενας δεν καταλαβε τι σκατα κανει ο κατσαρης με τον μαργαριτη για τον σεπεδα

μπραβο αν καταλαβες .. εγω δεν εχω καταλαβει...

διαβασε αυτοω εδω αν δεν το εχεις δει...
http://sportsfeed.gr/paok-ti-leei-i-ple ... -koyvanon/
Τελευταία επεξεργασία από marley 4 και Κυρ 17 Νοέμ 2019, 22:05, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 17 Νοέμ 2019, 22:04

Εννοώ κατάλαβα ότι δεν εννοείς τον Calvo και εννοείς τον Cepeda!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 20 Νοέμ 2019, 05:33

Πρόβλημα της τελευταίας στιγμής προέκυψε στην ομάδα βόλεϊ του ΠΑΟΚ, λίγες ημέρες πριν το ντέρμπι με τον γαύρο για το League Cup, αφού ο Αλέξανδρος Μπούτος τραυματίστηκε και θα αναγκαστεί να χάσει την αναμέτρηση.

Ο Μπούτος τραυματίστηκε στο πέλμα στην προπόνηση του ΠΑΟΚ και θα αναγκαστεί να μείνει εκτός δράση για διάστημα δέκα ημερών, με τον νεαρό διαγώνιο που προορίζονταν για βασικός στην αναμέτρηση με τον σκατόγαυρο, μετά την λύση της συνεργασίας με τον Άλμπο, να τίθεται νοκ άουτ.

Την θέση του Μπούτου, θα πάρει ο Σωτηρίου, που παρότι αγωνίζεται ως ακραίος, στο ντέρμπι του Δικεφάλου με τον γκέη, θα κληθεί να καλύψει την θέση του διαγώνιου.




Τέλειαααααααααα...

Καλά, έτσι κι αλλιώς είναι Milko Cup το Νίκος Σαμαράς, οπότε κλάην...
Με τους Κουβανούς τι έγινε;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 20 Νοέμ 2019, 11:20

Δηλώσεις "υπευθύνων" ΤΑΠ και ΑΣ, για "ανυπέρβλητη ατυχία που μας βρήκε", σε 5...4...3...2...1...........

Κατά τα άλλα, για τα πάντα φταίνε, πλην της ατυχίας, όλοι οι άλλοι, ειδικά όταν τους απομακρύνουμε και μετά...

Απάντηση στα λεγόμενα και τις κατηγορίες του κ. Μαργαρίτη προς το πρόσωπο του, έδωσε ο Γιούρι Φιλίποφ με δήλωση στην οποία παραχώρησε στην ιστοσελίδα sportsfeed.gr και στον δημοσιογράφο Δημήτρη Τυχάλα.

Αναλυτικά τα όσα τόνισε ο πρώην τεχνικός του Δικεφάλου:

«Σέβομαι την ηλικία του, αλλά απαιτώ τον ίδιο σεβασμό και προς το πρόσωπο μου. Δεν έχω δώσει κανένα δικαίωμα, σ’ όλα τα χρόνια της καριέρας μου, είτε ως προπονητής, είτε ως αθλητής και ποτέ στη ζωή μου δεν έχω υποτιμήσει κάποιον άνθρωπο. Αν έχουν την οποιαδήποτε απόδειξη, να βγουν και να μιλήσουν ειδάλλως να σταματήσουν.

Φεύγοντας από την Θεσσαλονίκη ευχήθηκα, από την καρδιά μου, καλή επιτυχία στον ΠΑΟΚ και στο νέο προπονητή. Το ίδιο θα κάνω και τώρα γιατί πραγματικά πιστεύω στην ομάδα και τα παιδιά. Το μόνο που χρειάζονται είναι ηρεμία και είμαι σίγουρος ότι θα βρουν το δρόμο τους».


Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Descartes » Τετ 20 Νοέμ 2019, 13:54

Κατεβάζουν την ομάδα χωρίς δύο ξένους και χωρίς και τον αναπληρωματικο διαγώνιο. Έτσι μην τυχόν και χτυπήσει το παιχνίδι η ομάδα και κινδυνεύσει να χάσει έναν στόχο το ερυθρολευκο βοθρολιμανο που καταβαθως στηρίζουν.

Διελυσαν το τμήμα. Συγχαρητήρια ΓΕΛΟΙΑ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ.
Άβαταρ μέλους
Descartes
 
Δημοσιεύσεις: 1994
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιαν 2017, 22:01

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Τετ 20 Νοέμ 2019, 14:05

Έτσι ακριβώς χαρίζουν ένα ακόμα τίτλο στο βοθρολιμανο χωρίς να τρέχει τίποτα.
Ανίκανοι και επικίνδυνοι άνθρωποι ΞΕΦΤΙΛΑ :twisted:
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 20 Νοέμ 2019, 14:56

Descartes έγραψε:Κατεβάζουν την ομάδα χωρίς δύο ξένους και χωρίς και τον αναπληρωματικο διαγώνιο. Έτσι μην τυχόν και χτυπήσει το παιχνίδι η ομάδα και κινδυνεύσει να χάσει έναν στόχο το ερυθρολευκο βοθρολιμανο που καταβαθως στηρίζουν.

Διελυσαν το τμήμα. Συγχαρητήρια ΓΕΛΟΙΑ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ.


Εννοείς ότι εσκεμμένα γίνεται όλο αυτό;!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 21 Νοέμ 2019, 14:01

Λύση συνεργασίας με τους Άλμπο και Σαντοβάλ

Ο Α.Σ. ΠΑΟΚ και το ΤΑΑ ΠΑΟΚ ενημερώνουν ότι, λόγω της συμπεριφοράς των αθλητών, Ντάριελ Άλμπο και Αντόνιο Χοσέ Σαντοβάλ, μετά τη λήξη του αγώνα ΠΑΟΚ-Έλπις Αμπελοκήπων, και μετά την απολογία στην οποία εκλήθησαν και παρευρέθηκαν οι ως άνω αθλητές, αποφασίζουν τη λύση της συνεργασίας μαζί τους.


Ούτε καλή επιτυχία, τίποτα... Πρέπει να έγινε της πουτάνας.
Good riddance, που λένε και στο χωριό μου.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 21 Νοέμ 2019, 14:47

Τουλάχιστον κανένα mea culpa στον μπαμπά Φιλίπποφ, μήπως παίζει, τώρα που λύθηκε ο "Γόρδιος Δεσμός"? :twisted:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Πέμ 21 Νοέμ 2019, 15:10

απο ποιον?
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες