Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του πρωταθλήματος και όλων των παραλειπομένων...

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Descartes » Κυρ 17 Νοέμ 2019, 00:22

Γελοιοτητες αναξιες σχολιασμού, θα διωξουν και τους τελευταίους που πηγαινουν στο γήπεδο.

Ο προπονητής για πόσο ήρθε? Δεκέμβριο, Ιανουάριο?
Άβαταρ μέλους
Descartes
 
Δημοσιεύσεις: 1994
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιαν 2017, 22:01

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό seaman » Κυρ 17 Νοέμ 2019, 00:25

Όσο ψύχραιμα και να θέλεις να το δεις, η φάση πλέον είναι αφασία. Δεν πλήττεις ποτέ με αυτή την ομάδα. Τι γίνεται, ανάθεμα και αν πάρουμε ποτέ πρέφα.
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Descartes » Κυρ 17 Νοέμ 2019, 01:10

...επίσης θα αντιμετωπησουμε τον δαφνομπουκομενο πάλι με 2 ξενους. Ούτε επίτηδες... Τυχαία όλα αυτά. Όπως η μπυραρία στην παπαναστασιου και το χάρτινο σκουλήκι της αθηνας στη μπάλα.
Άβαταρ μέλους
Descartes
 
Δημοσιεύσεις: 1994
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιαν 2017, 22:01

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 17 Νοέμ 2019, 03:32

Κοντράρουμε στα ίσα τον γαύρο για το ποιος είναι το μεγαλύτερο μπουρδέλο.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 17 Νοέμ 2019, 10:17

Εικόνα

Γελοιότητες...................Θα διώξουν και τους τελευταίους που πηγαίνουν στο γήπεδο........

Προσωπικά εμένα, πάντως, τον "πανηγυρτζή" των τελευταίων 3 ετών, με διαρκείας, με έχουν ήδη διώξει... :evil:

Πόση ακόμα προχειρότητα κι ερασιτεχνισμό να αντέξει κανένας, πια? Ρε δε ΜΠΑΝ να........λέω γω, καλύτερα? :twisted:

Εικόνα
Μεγάλη πληγή η, υποφέρουσα από γεροντική άνοια (sic and little i say), διοίκηση του άλφα σίγμα...ΤΕΡΑΣΤΙΑ....
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Κυρ 17 Νοέμ 2019, 12:25

Είναι να γελά κανείς που έλεγε και ο συγχωρεμένος συριγος με αυτά συμβαίνουν στο τμήμα βόλλευ, να βγεί γρήγορα ο Τσαλόπουλος να μας ενημερώσει τι ακριβώς έγινε εχθές με τους Κουβανούς. :redcard: Μια ομάδα πρωταθλήτρια κατάντησε να μην συμπληρώνει ρόστερ!
Μάλλον δεν υπάρχει διοίκηση εκεί ένα μπαχαλο κάθε χρόνο μετά τα πρωταθλήματα που πηραμε στο ίδιο έργο θεατές δεν πάει άλλο ως εδώ. :oops:
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Descartes » Κυρ 17 Νοέμ 2019, 15:41

Τα συμπτώματα παρουσιάστηκαν απο την επόμενη εβδομάδα της κατάκτησης του Πρώτου Πρωταθλήματος με την ανεξήγητη απόλυση του Γιάννη Καλμαζίδη. Ότι ακολούθησε μετά ήταν απλά η συνέχεια. Πάντα φταίνε κάποιοι άλλοι, οι ατζέντηδες, οι προπονητές, οι παίκτες, οι ξένες ομοσπονδοίες και αλλοι.

Έχουν μετατρέψει τον ΠΑΟΚ σε παραμάγαζο-καρπαζοεισπράκτορα της Ε.Ο. με σερί 11-0 στο πρωτάθλημα εδώ και δύο χρόνια. Ξέρω πολύ καλά τι λέω, τα έχουν αναφέρει και οι σύνδεσμοι που δεν πατάνε στο γήπεδο εδώ και χρόνια και τους οποίους έχω κατακρίνει για τη στάση τους.

Τώρα ετοιμάζονται να κατεβάσουν τον ΠΑΟΚ απέναντι στο γαύρο ΠΑΛΙ χωρίς 2 ξένους για να πάμε σε 3-0 και περήφανα να μας παπαγαλίζουν με τους κολλητούς τους στα μίντια οτι αν ο ΠΑΟΚ ήταν πλήρης, ή όταν ο ΠΑΟΚ είναι πλήρης κλπ.... Το ίδιο έκαναν και στην πρεμιέρα. Είναι τυχαία όλα αυτά? Ο Κάλβο που είναι? Ντροπιαστική κατάσταση.
Άβαταρ μέλους
Descartes
 
Δημοσιεύσεις: 1994
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιαν 2017, 22:01

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 17 Νοέμ 2019, 17:05

Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Κυρ 17 Νοέμ 2019, 20:02

Σχεδιασμος ερασιτεχνικής ομάδας.Θελει κόπο να κάνεις συνεχόμενα ρεκόρ εισιτηρίων σε αγώνες βόλεϊ και να κάνεις τον κόσμο να μη θέλει να έρχεται σιγουρα κατορθωμα...
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Κυρ 17 Νοέμ 2019, 20:57

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Δυο λόγια κι από εμένα...

http://www.paokmania.gr/stiles/apopseis/extrafields/i-stili-tou-barkaroytsou/168276-den-paei-allo



αδερφε αν γυρισεις καποιες σελιδες πριν καπου τα εχουμε ξαναπει αντε ακομα μια φορα

δεν ειναι αφεντικο τσαλοπουλος δεν παιρνει μονος τις αποφασεις
τους κουβανους τους φερνει ο ΑΣ απο τον μανατζερ μαργαριτη που επελεξαν να κανουν μπιζνες εδω και χρονια και καλα εκαναν δεν φταιει ο μανατζερ φταιει ο τροπος λειτουργιας του τμηματος

ετσι ο τσαλοπουλος δεν μπορει να διωξει κανενα.. μαλλον θα φυγει ο ιδιος
Τελευταία επεξεργασία από marley 4 και Κυρ 17 Νοέμ 2019, 20:58, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 17 Νοέμ 2019, 20:58

Κάπου πρέπει να ξεκαθαρίζω ότι ξέρω πως δεν είναι αφεντικό. Δεν διοικεί μόνος του και το διάβασα από εσάς εδώ.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Κυρ 17 Νοέμ 2019, 21:01

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Κάπου πρέπει να ξεκαθαρίζω ότι ξέρω πως δεν είναι αφεντικό. Δεν διοικεί μόνος του και το διάβασα από εσάς εδώ.



εχεις γραψει αυτο

Κύριε Τσαλόπουλε, είστε ένας άνθρωπος που αγαπά τον ΠΑΟΚ, αυτό δεν το αμφισβητεί κανείς. Τα λεφτά σας εκτός από τον ΤΑΠ, βοηθούν και άλλα τμήματα του ΑΣ ΠΑΟΚ, όπως το Χάντμπολ Γυναικών που φέτος ονομάζεται ΠΑΟΚ Mateco. Βγείτε μπροστά και ξεκαθαρίστε κάποια πράγματα, ή απομακρύνετε όσους εμποδίζουν τον ΠΑΟΚ να μεγαλώσει, είτε από λάθη είτε επειδή προσπαθούν να κάνουν το κομμάτι των εντός ΠΑΟΚ. Εκτίθεται και ζημιώνεται ο ΠΑΟΚ και κατηγορούνται διάφοροι (μεταξύ αυτών κι εσείς) που ίσως να μην το αξίζουν. Και επιτρέψτε έναν ΚΑΤΑΞΙΩΜΕΝΟ προπονητή να δουλέψει ανενόχλητος στην ομάδα για πάνω από έναν χρόνο! Βλέπουμε τον γαύρο να κρατά τον ίδιο προπονητή, να διατηρεί κορμό και τα αποτελέσματα τα βλέπουμε..


ειναι σωστο αν μιλας στο αφεντικο αλλα σε αυτην την περιπτωση δεν ισχυει
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Κυρ 17 Νοέμ 2019, 21:22

οσον αφορα τον καλβο
δεν μπορει να αγωνιστει στην ευρωπη ακομα

αν ειναι αληθινες οι πληροφοριες θα μπορει να αγωνιστει απο τον επομενο μηνα
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 17 Νοέμ 2019, 21:25

Ωραία...
Γιατί το μαθαίνω από τον marley4 και όχι από το ΤΑΠ, τον ΑΣ, ή ΕΣΤΩ από sdna/inpaok κτλ;;;;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό potamda » Κυρ 17 Νοέμ 2019, 21:27

marley 4 έγραψε:οσον αφορα τον καλβο
δεν μπορει να αγωνιστει στην ευρωπη ακομα

αν ειναι αληθινες οι πληροφοριες θα μπορει να αγωνιστει απο τον επομενο μηνα


Κι αν αποφασιστεί ν' αγωνιστεί πάμε για αντικατάσταση πασαδόρου...

Σχεδιασμός ομάδας ξανά από την αρχή!
Se non la ami quando perde non amarla quando vince...
Άβαταρ μέλους
potamda
 
Δημοσιεύσεις: 5126
Εγγραφή: Τετ 18 Μαρ 2009, 18:52
Τοποθεσία: όπου γης και πατρίς...

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης