Μεταγραφές μπάσκετ 2020-2021

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις καλαθοσφαιριστών στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές μπάσκετ 2020-2021

Δημοσίευσηαπό john4serres » Παρ 17 Ιούλ 2020, 11:00

DamoN έγραψε:Έκλεισε στην σταυρουπολη γ εθνική...


Γιατί το επίπεδο μας τι ειναι; :D
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29796
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Μεταγραφές μπάσκετ 2020-2021

Δημοσίευσηαπό AntreasG4 » Κυρ 19 Ιούλ 2020, 17:58

Κατσιβελης, Τσαιρελης θα ηταν καλες περιπτωσεις. Πρεπει να κινηθουμε πιο γρηγορα ομως.
Τελευταία επεξεργασία από AntreasG4 και Τρί 21 Ιούλ 2020, 02:17, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
AntreasG4
 
Δημοσιεύσεις: 746
Εγγραφή: Δευτ 03 Φεβ 2020, 02:52

Re: Μεταγραφές μπάσκετ 2020-2021

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 20 Ιούλ 2020, 04:37

Κακές ή καλές; :mrgreen:

Ο Κατσίβελης κάπου έκλεισε, διάβασα προχθές.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Μεταγραφές μπάσκετ 2020-2021

Δημοσίευσηαπό hellrider » Δευτ 20 Ιούλ 2020, 10:00

Να ρωτησω κατι οσους εχουν μπει στο τριπάκι να ασχολουντε με μεταγραφες :

1. Εχετε απο καπου πληροφορηση οτι η ΚΑΕ εχει βρει χρηματα για την εγγυητικη επιστολή;
2. Εχετε απο καπου πληροφορηση οτι η ΚΑΕ εχει βρει χρηματα ή εχει κανει διακανονισμο για την αρση των ban που υπαρχουν ηδη και αυτα που θα βγουν σε λιγο καιρο;

Μπαρκα, για τον Κακές δεν ξερω αλλα ο Καλες επαιζε περυσι στην Καρδιτσα :lol: :lol: :lol:

Υ.Γ. Το αστειο με αυτους τους "δημοσιογραφους" που θελουν να παραμυθιασουν τον κοσμο για μεταγραφες και τετοια ειναι που γραφουν για ενδιαφερον σε Ζάρα ο οποιος ηταν απο τους πρωτους που εκαναν προσφυγη περυσι (3 Αυγουστου) :lol: :lol: :lol:
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Μεταγραφές μπάσκετ 2020-2021

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 20 Ιούλ 2020, 18:28

Με κοροϊδεύεις, αλλά δες προσεκτικά το ποστ του AntreasG4 ακριβώς πάνω από το δικό μου!

Ο Γριακλής έχει κάνει μεταγραφές, έχει κλείσει και ο Τσαϊρέλης και θα μείνουμε με το πουλί στο χέρι... Ελάχιστες λύσεις μένουν. Και ο Φλιώνης θα παραμείνει μάλλον στον Ο. Α.Ρ.Η.Σ.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Μεταγραφές μπάσκετ 2020-2021

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 20 Ιούλ 2020, 18:47

hellrider έγραψε:Να ρωτησω κατι οσους εχουν μπει στο τριπάκι να ασχολουντε με μεταγραφες :

1. Εχετε απο καπου πληροφορηση οτι η ΚΑΕ εχει βρει χρηματα για την εγγυητικη επιστολή;
2. Εχετε απο καπου πληροφορηση οτι η ΚΑΕ εχει βρει χρηματα ή εχει κανει διακανονισμο για την αρση των ban που υπαρχουν ηδη και αυτα που θα βγουν σε λιγο καιρο;

Μπαρκα, για τον Κακές δεν ξερω αλλα ο Καλες επαιζε περυσι στην Καρδιτσα :lol: :lol: :lol:

Υ.Γ. Το αστειο με αυτους τους "δημοσιογραφους" που θελουν να παραμυθιασουν τον κοσμο για μεταγραφες και τετοια ειναι που γραφουν για ενδιαφερον σε Ζάρα ο οποιος ηταν απο τους πρωτους που εκαναν προσφυγη περυσι (3 Αυγουστου) :lol: :lol: :lol:



Απαντώντας μόνο στην πρώτη σου ερώτηση,θα σου πω ότι ο Χατζόπουλος έχει την οικονομική δυνατότητα να καλύψει μόνος του την εγγύηση.
Το θέμα είναι πόσο ζεστά έχει αποφασίσει να αναμειχθεί και κατά πόσο θα του δοθεί η δυνατότητα να πάρει τα ινια,από τη στιγμή που η ΚΑΕ δεν του "ανήκει"
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Μεταγραφές μπάσκετ 2020-2021

Δημοσίευσηαπό AntreasG4 » Τρί 21 Ιούλ 2020, 02:19

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Κακές ή καλές;


Σωστος..κεκτημενη ταχυτητα..Το διορθωσα
AntreasG4
 
Δημοσιεύσεις: 746
Εγγραφή: Δευτ 03 Φεβ 2020, 02:52

Re: Μεταγραφές μπάσκετ 2020-2021

Δημοσίευσηαπό hellrider » Τρί 21 Ιούλ 2020, 09:04

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Με κοροϊδεύεις, αλλά δες προσεκτικά το ποστ του AntreasG4 ακριβώς πάνω από το δικό μου!

Ο Γριακλής έχει κάνει μεταγραφές, έχει κλείσει και ο Τσαϊρέλης και θα μείνουμε με το πουλί στο χέρι... Ελάχιστες λύσεις μένουν. Και ο Φλιώνης θα παραμείνει μάλλον στον Ο. Α.Ρ.Η.Σ.


Μπαρκα, δεν σε κοροιδευω.....απλα η κατασταση ειναι τοσο τραγική ή κωμικοτραγική που αν δεν αστειευτεις....δεν βγαινει!

Επιπλεον....δεν θα μεινουμε με το πουλι στο χερι γιατι δεν εχουμε πουλι...το κοψαμε...εχουμε γινει τρανσεξουαλ....."κι αυτοι γ@@@νε μια πληγη" που τραγουδουσε και ο Τζιμακος!!!
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Μεταγραφές μπάσκετ 2020-2021

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 21 Ιούλ 2020, 11:10

Και ο Σχίζας στη γριά... Κρίμα.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Μεταγραφές μπάσκετ 2020-2021

Δημοσίευσηαπό hellrider » Τρί 21 Ιούλ 2020, 13:18

Καλα αυτος ειχε συμφωνησει εδω και μερες......
Μπαρκα μην κουραζεσαι....ελευθεροι ελληνες ειναι κυριως αυτοι που προερχονται απο τις διαλυμενες....ρεθυμνο(πλην χριστοδουλου),λημνο(πλην σταματη και τσαιρελη), πανιωνιο(πλην βεργινη) αρη και φυσικα ΠΑΟΚ(πλην σχιζα)!.......α!και κατι ψιλα απο ροδο,ιωνικο, λαυριο και λαρισα!
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Μεταγραφές μπάσκετ 2020-2021

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 21 Ιούλ 2020, 18:25

Καλά σαράντα. Πιο πολλά λεφτά θα δοθούν στα χρέη φέτος (και πρέπει να δοθούν!), παρά στο εφετινό ρόστερ.
Και με τόσο σκατά ρόστερ και αμφιβόλου ποιότητας προπονητή, πώς θα σωθούμε;

Το Παλατάκι δεν πρόκειται να γεμίσει ούτε με το λήκι. Εκτός και αν τα διαρκείας κοστίσουν 70-80 ευρώ, τότε υπάρχει ελπίς για τη κερκίδα... Μακάρι να μείνουμε τουλάχιστον στα περσινά στάνταρ, αλλά φοβάμαι ότι θα έχουμε κερκίδες των.. 100.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Μεταγραφές μπάσκετ 2020-2021

Δημοσίευσηαπό ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗ » Τρί 21 Ιούλ 2020, 21:06

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Καλά σαράντα. Πιο πολλά λεφτά θα δοθούν στα χρέη φέτος (και πρέπει να δοθούν!), παρά στο εφετινό ρόστερ.
Και με τόσο σκατά ρόστερ και αμφιβόλου ποιότητας προπονητή, πώς θα σωθούμε;

Το Παλατάκι δεν πρόκειται να γεμίσει ούτε με το λήκι. Εκτός και αν τα διαρκείας κοστίσουν 70-80 ευρώ, τότε υπάρχει ελπίς για τη κερκίδα... Μακάρι να μείνουμε τουλάχιστον στα περσινά στάνταρ, αλλά φοβάμαι ότι θα έχουμε κερκίδες των.. 100.


Πλέον με τον κορονοιο, όταν και αν αφήσουν κόσμο, οι μεγαλύτερης ηλικίας άνθρωποι δύσκολα θα έρθουν. Και στο Παλατάκι μέχρι πέρσι καταλαμβαναν ένα αρκετά μεγάλο μέρος της κερκίδας.
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗ
 
Δημοσιεύσεις: 86
Εγγραφή: Τρί 16 Ιούλ 2019, 13:42

Re: Μεταγραφές μπάσκετ 2020-2021

Δημοσίευσηαπό thanasakiss4 » Πέμ 23 Ιούλ 2020, 10:35

Για τον Μάλκολμ Γκρίφιν πάμε, λέει o Καρκανιάς στο basketplus.
Μια χαρά παίχτη τον θυμάμαι. Ειδικα στο πρωτο πέρασμα του στην ροδο
ηταν πολυ καλός
Άβαταρ μέλους
thanasakiss4
Bet Guru 2019
 
Δημοσιεύσεις: 1956
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 11:30
Τοποθεσία: Κομοτηνή

Re: Μεταγραφές μπάσκετ 2020-2021

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 23 Ιούλ 2020, 11:13

Καμιά συγγένεια με τον Blake;;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Μεταγραφές μπάσκετ 2020-2021

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Πέμ 23 Ιούλ 2020, 11:15

Για τα σημερινά δεδομένα που υπάρχουν στο τμήμα είναι κίνηση βόμβα ο παίκτης. Θεωρώ ότι υπάρχουν λίγες πιθανότητες να γίνει. Ίδωμεν
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες