Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Νεάπολης "Μπέλλος"

Όλοι οι ασπρόμαυροι σύνδεσμοι του νομού Θεσσαλονίκης

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Νεάπολης "Μπέλλος"

Δημοσίευσηαπό psykoman » Δευτ 24 Νοέμ 2014, 04:02

Ας προσεξουν καλα τα ''παιδια'' εκει στην Νεαπολη γιατι αρχισαν πλεον να γινονται πολυ ''υποπτοι''...

υ.γ 1. παρτε και τα ευσημα απ τα γαυρακια...

Spyros Spiliotis · Κορυφαίος σχολιαστής
bravo re magkes.....o monos syndesmos apo tous allous ( panathianikou, aek kai paok ) pou den akolouthei tin grammi ton tsatsodioikiseon tous

Ετσι μπραβο στην Νεαπολη...μαζι με τους πουστογαυρους κατα της ''τσατσοδιοικησης'' του Μπανε....και εις ανωτερα

υ.γ.2 Δεν παραθετω αλλα σχολια απο το κωλοσαιτ τους γιατι θα κανω εμετο...και παλι ''μπραβο'' στην Νεαπολη.
Ο πολεμος ξεκινησε:
Αν προχωρησω, ακολουθηστε με
Αν υποχωρησω, σκοτωστε με
Αν σκοτωθω, εκδικηθειτε με


υ.γ.Ολα στον βωμο της εξελιξης:Μετα τα γενοσημα φαρμακα αποκτησαμε και γενοσημους οπαδους.
Άβαταρ μέλους
psykoman
 
Δημοσιεύσεις: 2632
Εγγραφή: Τρί 05 Φεβ 2008, 22:39
Τοποθεσία: Σερρες

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Νεάπολης "Μπέλλος"

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 24 Νοέμ 2014, 09:47

Tι λετε ρε ναουμε ναουμε ξερετε τι εχει κανει ο συνδεσμος για τον ΠΑΟΚ γατακια εσεις και ο προεδρος σας ο Μπανε αυτος ο τιποτενιος που δε τιμαει τους νεκρους της ομαδας που φορεσε τη φανελα της για χρονια.
Τι να πει κανεις εκανε η μυγα κωλο κυριοι,καλημερα σας.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24592
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Νεάπολης "Μπέλλος"

Δημοσίευσηαπό K_geo » Δευτ 24 Νοέμ 2014, 14:12

κριμα. φερουν και το ονομα του Μπελληγιάννη παναθεμα με.......
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Νεάπολης "Μπέλλος"

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Δευτ 24 Νοέμ 2014, 14:20

Αντε....η επομενη κινηση.....με πυρσους και στο Παλατακι και τηλεφωνημα στο ημιχρονο!!!!!....

Ξερετε εσεις... :twisted: :twisted: :twisted:
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Νεάπολης "Μπέλλος"

Δημοσίευσηαπό prist64 » Δευτ 24 Νοέμ 2014, 14:41

mpafos4 έγραψε:Αντε....η επομενη κινηση.....με πυρσους και στο Παλατακι και τηλεφωνημα στο ημιχρονο!!!!!....

Ξερετε εσεις... :twisted: :twisted: :twisted:


Δηλαδη?
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 7027
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Νεάπολης "Μπέλλος"

Δημοσίευσηαπό georgedoulk2008 » Δευτ 24 Νοέμ 2014, 14:42

Κακη η ΠΑΕ, κακη και η ΚΑΕ γιατί δεν κανετε εναν δικό σας ΠΑΟΚ Νεαπολης να γουσταρετε;

ΥΓ Τετοια σας μαθαινε ο Μπελλος; Ντροπη σας.
En Mayo estaramos bien
Άβαταρ μέλους
georgedoulk2008
 
Δημοσιεύσεις: 1871
Εγγραφή: Σάβ 01 Φεβ 2014, 14:37
Τοποθεσία: Leytonstone, East London baby!

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Νεάπολης "Μπέλλος"

Δημοσίευσηαπό Besuch 2 » Τρί 25 Νοέμ 2014, 11:14

adidas1926 έγραψε:
Ποια στημενη μπουκα με την αεκ?Μη βλεπετε φαντασματα.

ο κοσμος(ναι κυριως ο οργανωμενος) ηθελε να αλλαξει κατι...δεν εβλεπε μελλον...ειχε αγανακτισει με την παε...

Πολλοι,οργανωμενοι και απλοι οπαδοι του ΠΑΟΚ θεωρησαν(αναμεσα τους και εγω) λαθος το τι συνεβη εκεινη την μερα.Η ιστορια εγραψε πως πιθανοτατα τα ατομα που μπηκαν μεσα στο ταρταν εκεινη την μερα μονο κακο δεν εκαναν στον ΠΑΟΚ...


To οτι εγω και η παρεα μου ολη, απο εκεινο τον αγωνα δεν ξαναπατησαμε στιγμη στο «σπιτι μας» ουτε καν σε καποιο μεγαλο ευρωπαικο ματς η καποιον ημιτελικο κυπελου (ή τελικο περσυ), και ισως να μην ξαναγυρισουμε και ποτε (οσο κι αν ποναει)..το οτι πολυς αλλος κοσμος ακομα και αν δεν εφυγε για παντα , κρυωσε ομως τοσο πολυ που ουσιαστικα ειναι κ αυτος απων, μαλλον ειναι μεσα στα «θετικα εκεινης της μερας»...; Γελαω...
Ε, ψαξτε τοτε σε οικονομικους λογους (δικαιολογιες) το γιατι η Τουμπα παρουσιαζει τα τελευταια χρονια αυτη την αισχρη - για ΠΑΟΚ - εικονα, την ωρα που αλλη ομαδα με αντιστοιχο κοσμο με μας γεμμιζει γηπεδα σε κατωτερες κατηγοριες...αυτοι μαλλον δεν εχουν κριση!
Γιατι το διαβαζω πολυ αυτο ως δικαιολογια για να καλυφθειι η ανυπαρξια μας....εφτασε δηλαδη ο κοσμος εντος Θεσσαλονικης (ασε την επαρχια) να μην εχει 10 ευρω το μηνα (με το ρυθμο που γινονται στην Ελλαδα οι αγωνες!) να παει στο Ναο του να ειναι διπλα στη μεγαλη του καψουρα!;

Εγω επιμενω σε αυτο που ελεγα χρονια οτι οι νεο-συνδεσμοι και τα λαμογια με τα μικροφωνα θα διαλυσουν μια μερα τον ΠΑΟΚ αφου πρωτα διαλυσουν το λαο του.
Η μερα που εγινε το δευτερο εχει ερθει προ πολλου. Λαος του ΠΑΟΚ δεν υφισταται πλεον και οποιος εχει ζησει παλιοτερες δεκαετιες (70-80) απλα γελαει στη συγκριση. Ακομα και με πριν 10 χρονια ειμαστε για κλαμματα.
Πως το ελεγε εκεινο ο Μαναβης;

θεωρω οτι τα τελευταια 4-5 χρονια ζουμε μια ουτοπια αγωνιστικη , με αποκορφωμα φετος...που μολις τελειωσει θα ερθει και η απαξιωση του ΠΑΟΚ ως συλλογος.
Θα ληξει - και αυτη - απο τους ΠΑΟΚαρχες και τους δημοσιογραφαρχες. Ηδη τα θεμελια τα εχουν βαλει για οποιον καταλαβαινει...απλα δε τους καθεται το αγωνιστικο μεγαλη ζημια ο Αγγελος. Αλλα οταν στην πρωτη γκελα της χρονιας με βαζελο κοντεβεις να φερεις τον κοσμο αναποδα απαξιωνοντας τους παντες σχεδον (ευκολακι...ο κοσμος εχει ποτιστει πλεον με τη μιζερια που χρονια του φυτευες με ανακοινωσεις και μικροφωνα) , τοτε ειναι ευκολο να συμπερανουμε οτι νεες «ηρωικες» μπουκες δεν απεχουν πολυ...
Και τοτε ισως δουμε να γινεται πραγματικοτητα και το συνθημα «Μια πολη - καμμια ομαδα».


Α, ρε Ιβαν (και Μπανε...αλλα εσενα σε εχουν απαξιωσει χρονια, μην κοιτας που σου εκαναν τωρα την τιμη να σου αφιερωσουν κοτζαμ ανακοινωση!): Οκ, δεν μεγαλωσες στο ελλαδισταν...αλλα ακομα δεν καταλαβες οτι αν δεν λαδωνεις τα καταλληλα γραναζια εδω δεν λειτουργει τιποτα; Θα μαθεις κι εσυ........

(χαιρετω ξανα, οσους ειχαμε 2 καλες κουβεντες εδω μεσα)
ΓΙΟΡΤΑΣΤΕ ΤΟ ΓΑΜΩ ΤΟ ΔΙΑ ΣΑΣ.
Besuch 2
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Κυρ 26 Ιαν 2014, 23:12

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Νεάπολης "Μπέλλος"

Δημοσίευσηαπό psykoman » Τρί 25 Νοέμ 2014, 16:50

Σωστοτατος!!!
Ο πολεμος ξεκινησε:
Αν προχωρησω, ακολουθηστε με
Αν υποχωρησω, σκοτωστε με
Αν σκοτωθω, εκδικηθειτε με


υ.γ.Ολα στον βωμο της εξελιξης:Μετα τα γενοσημα φαρμακα αποκτησαμε και γενοσημους οπαδους.
Άβαταρ μέλους
psykoman
 
Δημοσιεύσεις: 2632
Εγγραφή: Τρί 05 Φεβ 2008, 22:39
Τοποθεσία: Σερρες

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Νεάπολης "Μπέλλος"

Δημοσίευσηαπό adidas1926 » Τρί 25 Νοέμ 2014, 19:47

Besuch αδερφε οταν ειπα για το καλο του ΠΑΟΚ εννοουσα κυριως τις διοικητικες εξελιξεις που συνεβησαν απο τοτε μεχρι σημερα.Εσυ με λες για ποσα ατομα ξεκοψαν απο εκεινο το βραδυ,εγω μπορω να σε πω για ποσα ατομα ξεκοψαν οταν ηρθε ο κοντος ή οταν μπλεχτηκε επισημα στα ποδια μας ο γκαγκατσης και ο γιος του...

Δικαιωμα του καθενος να κοψει απο τον ΠΑΟΚ,ουτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος θα ειναι.Πολυ ευκολα μπορω να πω και εγω προσωπικα,που το πανι που σηκωθηκε στο παλατακι για την τουρκια αλλα και το πανι ορθοδοξια ή θανατος των σερβων μου φερνει αναγουλα,ξεκοβω απο τον ΠΑΟΚ μαζι με την παρεα μου που εχουμε παρομοιες αποψεις και τελειωνει εδω η ιστορια.Προτιμω να κοιταξω ηρεμα τις καταστασεις και τις συνθηκες που επικρατουν,να μην μηδενισω την ολη φαση στον ΠΑΟΚ και να κοιταξω μπροστα χωρις να βγαλω το γηπεδο απο την ζωη μου.Λαθη και επιπολαιες κινησεις γινονται παντα,ετσι παει οταν εχεις να κανεις με μεγαλη μαζα...

Το πιο ευκολο ειναι να απεχεις και να καθεσαι να μιζεριαζεις στο σπιτι ενω παιζει ο ΠΑΟΚ επειδη δεν γουσταρεις τον τυπο που μπουκαρε και κοπανουσε τις διαφημιστικες πινακιδες στον στιβο με αεκ ή επειδη δεν γουσταρεις που σβησανε τα γκραφιτι εξω απο την 4 ή επειδη δεν γουσταρεις να πουλαει ναικ και κομπολογια 40 ευρω η μπουτικ.Ευχομαι να αλλαξεις γνωμη και να επιστρεψεις στο γηπεδο,κανενας αδερφος δεν πρεπει να λειπει απο το σπιτι του...
adidas1926
 
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 21:22

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Νεάπολης "Μπέλλος"

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Τρί 25 Νοέμ 2014, 20:38

Να 'σαι καλα ρε Besuch...

βεβαια,αυτα που γραφεις πολλοι νεοΠΑΟΚτσηδες δεν μπορουν να τα καταλαβουν...αλλα ετσι ακριβως εχουν τα πραγματα.Και επειδη ο ΠΑΟΚ ειναι ο λαος του......σε λιγα χρονια θα ειμαστε οπως οι διπλα......
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Νεάπολης "Μπέλλος"

Δημοσίευσηαπό billospaok_4 » Τρί 25 Νοέμ 2014, 21:01

αν για κατι που αγαπας τοσο πολυ ριχνεις την ευθυνη στους 100 που μπουκαρουνε και στα μικροφωνα για την απουσια σου απο το γηπεδο,τοτε ισως μας αξιζει με τετοια νοοτροπια να γινουμε σαν τους διπλα!αν εισαι πραγματικα ΠΑΟΚ στα δυσκολα φαινεσαι και διωχνεις τους λιγους!και η γιαγια μου να φορεσει ασπρομαυρα και παιξει στην θεση του καλους σαν λαος πρεπει να ειμαι εκει για την καυλα του δικεφαλου!και οχι να ριχνω την ανυπαρξια μου αλλου :nairepaok:
Άβαταρ μέλους
billospaok_4
 
Δημοσιεύσεις: 247
Εγγραφή: Πέμ 30 Ιαν 2014, 15:46

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Νεάπολης "Μπέλλος"

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 25 Νοέμ 2014, 21:43

mpafos4 έγραψε:Αντε....η επομενη κινηση.....με πυρσους και στο Παλατακι και τηλεφωνημα στο ημιχρονο!!!!!....

Ξερετε εσεις... :twisted: :twisted: :twisted:


???
Dimg4
 

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Νεάπολης "Μπέλλος"

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 25 Νοέμ 2014, 21:47

Besuch 2 έγραψε:
adidas1926 έγραψε:
Ποια στημενη μπουκα με την αεκ?Μη βλεπετε φαντασματα.

ο κοσμος(ναι κυριως ο οργανωμενος) ηθελε να αλλαξει κατι...δεν εβλεπε μελλον...ειχε αγανακτισει με την παε...

Πολλοι,οργανωμενοι και απλοι οπαδοι του ΠΑΟΚ θεωρησαν(αναμεσα τους και εγω) λαθος το τι συνεβη εκεινη την μερα.Η ιστορια εγραψε πως πιθανοτατα τα ατομα που μπηκαν μεσα στο ταρταν εκεινη την μερα μονο κακο δεν εκαναν στον ΠΑΟΚ...


To οτι εγω και η παρεα μου ολη, απο εκεινο τον αγωνα δεν ξαναπατησαμε στιγμη στο «σπιτι μας» ουτε καν σε καποιο μεγαλο ευρωπαικο ματς η καποιον ημιτελικο κυπελου (ή τελικο περσυ), και ισως να μην ξαναγυρισουμε και ποτε (οσο κι αν ποναει)..


Σε πολλα συμφωνω αλλα αυτη σου η προταση ειναι απιστευτα ακυρη αδερφε με ολο τον σεβασμο. Αν ειναι ετσι δε θα επρεπε να παταει κανεις τουμπα με τοσες μαλακιες που εχουμε κανει. Πυρσοι, επεισοδια, ξυλο μεταξυ μας κλπ...
ΣΥγκεκριμενα εγω προσωπικα ειχα αηδιασει στο 1-3 απο τον βαζελο πριν 3 χρονια γιατι στην 4 εβλεπα καταστασεις που με εκαναν να μη θελω να ξαναπατησω. Αλλα παλι εκει ειμαστε γιατι δε θα μας στερησει το γηπεδο ΚΑΝΕΙΣ.
Οποτε αυτο το "δεν ξαναπατησαμε" συγνωμη αλλα ειναι η χειροτερη δικαιολογια.
Dimg4
 

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Νεάπολης "Μπέλλος"

Δημοσίευσηαπό billospaok_4 » Τρί 25 Νοέμ 2014, 22:19

Dimg4 έγραψε:
Besuch 2 έγραψε:
adidas1926 έγραψε:
Ποια στημενη μπουκα με την αεκ?Μη βλεπετε φαντασματα.

ο κοσμος(ναι κυριως ο οργανωμενος) ηθελε να αλλαξει κατι...δεν εβλεπε μελλον...ειχε αγανακτισει με την παε...

Πολλοι,οργανωμενοι και απλοι οπαδοι του ΠΑΟΚ θεωρησαν(αναμεσα τους και εγω) λαθος το τι συνεβη εκεινη την μερα.Η ιστορια εγραψε πως πιθανοτατα τα ατομα που μπηκαν μεσα στο ταρταν εκεινη την μερα μονο κακο δεν εκαναν στον ΠΑΟΚ...


To οτι εγω και η παρεα μου ολη, απο εκεινο τον αγωνα δεν ξαναπατησαμε στιγμη στο «σπιτι μας» ουτε καν σε καποιο μεγαλο ευρωπαικο ματς η καποιον ημιτελικο κυπελου (ή τελικο περσυ), και ισως να μην ξαναγυρισουμε και ποτε (οσο κι αν ποναει)..


Σε πολλα συμφωνω αλλα αυτη σου η προταση ειναι απιστευτα ακυρη αδερφε με ολο τον σεβασμο. Αν ειναι ετσι δε θα επρεπε να παταει κανεις τουμπα με τοσες μαλακιες που εχουμε κανει. Πυρσοι, επεισοδια, ξυλο μεταξυ μας κλπ...
ΣΥγκεκριμενα εγω προσωπικα ειχα αηδιασει στο 1-3 απο τον βαζελο πριν 3 χρονια γιατι στην 4 εβλεπα καταστασεις που με εκαναν να μη θελω να ξαναπατησω. Αλλα παλι εκει ειμαστε γιατι δε θα μας στερησει το γηπεδο ΚΑΝΕΙΣ.
Οποτε αυτο το "δεν ξαναπατησαμε" συγνωμη αλλα ειναι η χειροτερη δικαιολογια.

+1926
Άβαταρ μέλους
billospaok_4
 
Δημοσιεύσεις: 247
Εγγραφή: Πέμ 30 Ιαν 2014, 15:46

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Νεάπολης "Μπέλλος"

Δημοσίευσηαπό DarkBishop » Τρί 25 Νοέμ 2014, 22:43

Από όλες αυτές τις σελίδες εγώ έχω καταλάβει πως:
-κάτι ειπώθηκε/υποσχέθηκε μεταξύ διοίκησης/Ιβάν και συνδέσμων
-μια από τις πλευρές δεν κράτησε αυτό που υποσχέθηκε
-βγαίνει η άλλη πλευρά και λοιδωρεί ονοματίζοντας κάποιους χωρίς να αναφέρει κανένα λόγο
Δηλαδή ο σκοπός της ανακοίνωσης ποιος είναι; Να το βγάλουμε από μέσα μας; Να πούμε 1-2 ονόματα;
Έστω ότι όσοι είναι μέσα στα πράγματα ξέρουν για τι πρόκειται και δε χρειάζονται ξεκατινιάσματα δημόσια. Δεκτό. Τότε γιατί βγάζεις ανακοίνωση και δεν το λύνεις εσωτερικά; Προτιμάς να πετάξεις κάτι στον κόσμο που είναι απ'έξω (γιατί ήδη όσοι είναι μέσα τα ξέρουν) και πάρτε το όπως θέλετε;
Προσβάλλεται η νοημοσύνη μας πιστεύω.
Great power involves great responsibility.
Άβαταρ μέλους
DarkBishop
 
Δημοσιεύσεις: 323
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 22:13
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Θεσσαλονίκης

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες