Π.Α.Ο.Κ.-Ζιμπρου Κισιναου 28/8-19:15 otesport1

Σχόλια - κριτική των αγώνων και τα νέα του ευρωπαϊκού ΠΑΟΚ

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ζιμπρου Κισιναου 28/8-19:15 otesport1

Δημοσίευσηαπό Asimos » Τρί 26 Αύγ 2014, 22:42

Λογικό δεν είναι οντι να υπάρχουν τετοια ΠΑΟΚτσακια; Παντα υπηρχαν, γιατι σου κανει εντυπωση τωρα.

Θυμάμαι στο 1-1 με την ΑΕΚ στη δεύτερη χρονιά Σαντος που εβριζε Μπακαγιοκο.

Φυσικά τσακωθηκαμε.
Asimos
 

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ζιμπρου Κισιναου 28/8-19:15 otesport1

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τρί 26 Αύγ 2014, 22:47

Δεν υπαρχει ΠΑΟΚτσης στη υφηλιο που να θελει να αποκλειστει η ομαδα για κανενα λογο.
Μονο η ευρωπη μας εμεινε να χαρουμε λιγο μπαλα ρε odi δε γινεται να γραφεις τετοια πραγματα, αν και καταλαβαινω οτι υπερβαλεις για να αναδειξεις την κατασταση που ομως δεν ειναι καλη οσο και να προσπαθειτε καποιοι να δειτε τα πραγματα ροδινα.
Η φετινη μεχρι τωρα σεζον δημιουργει πολλους προβληματισμους γυρω απο το μελλον του ΠΑΟΚ.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ζιμπρου Κισιναου 28/8-19:15 otesport1

Δημοσίευσηαπό Odi » Τρί 26 Αύγ 2014, 22:49

Λογικό μπορεί να είναι,αλλά δεν αντέχω ούτε να το υποψιάζομαι..

bane μακάρι να ισχύει αυτό που γράφεις.Σίγουρα η κατάσταση δεν είναι ρόδινη και υπάρχουν τεράστια προβλήματα.Δεν αμφιβάλλω καθόλου και πίστεψε με είμαι κ εγώ πολύ προβληματισμένος.

Τέλος πάντων,γιατί είμαι και off topic :roll:

Πρόκριση και βλέπουμε..
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11050
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ζιμπρου Κισιναου 28/8-19:15 otesport1

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 26 Αύγ 2014, 22:53

Odi έγραψε:Είμαι πεπεισμένος πως υπάρχουν συνοπαδοί (όχι απαραίτητα από εδώ μέσα) που θέλουν να χάσει η ομάδα "για να δουν αυτοί που άφησαν τον ΠΑΟΚ χωρίς μεταγραφές" ή "για να δει ο τσιγκούνης Ιβάν", "για να δούνε όλοι οτι ο Αναστασιάδης δεν μπορεί".Δεν το χωράει το μυαλό μου.


obanebane έγραψε:Δεν υπαρχει ΠΑΟΚτσης στη υφηλιο που να θελει να αποκλειστει η ομαδα για κανενα λογο.



xlebouras έγραψε:Μονο με ενα γερο χαστουκι θα ξυπνησει η ΠΑΕ..γιαυτο παμε να φαμε 3μπαλο με Κατσικα και Σκονδρα



Τέλος το off-topic και από εμένα.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46909
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ζιμπρου Κισιναου 28/8-19:15 otesport1

Δημοσίευσηαπό Ekatnetworkltd » Τρί 26 Αύγ 2014, 23:53

Ασφυκτική πίεση απο τα πρώτα λεπτά,σφυροκόπημα στην αμυνά τους και στο 20' λεπτό έχεις σκόρ πρόκρισης!Άιντε ΠΑΟΚΑΡΑ ΜΟΥ!ΌΛΟΙ ΜΙΑ ΓΡΟΘΙΑ!
Ωωωω ΠΑΟΚάρα
Έχω τρέλα μες στο μυαλό
Όπου και να παίζεις πάντα θα σ’ ακολουθώ
Για σένα θα πεθάνω και για σένα μόνο ζω.
Άβαταρ μέλους
Ekatnetworkltd
 
Δημοσιεύσεις: 4505
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:21
Τοποθεσία: Ιλίσια

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ζιμπρου Κισιναου 28/8-19:15 otesport1

Δημοσίευσηαπό Alastor » Τετ 27 Αύγ 2014, 00:48

η προκριση ειναι απαραιτητη οχι μονο για να σωσουμε κατι απο αυτην την χρονια,αλλα για να υπαρχει παρακαταθηκη ποντων και του χρονου,οπου Παναγιας θελοντως να γινει σωστος σχεδιασμος στη ομαδα

συν του οτι φετος θα μαστε στο 2ο γκρουπ δυναμικοτητας,ισως και στο πρωτο αν αποκλειστουν μερικες ομαδες απο πανω μας

δε ξερω τι θα γινει,αλλα η προκριση πρεπει να επιτευχθει και ας εχουμε 0 βαθμους στους ομιλους που λεει ο λογος
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6218
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ζιμπρου Κισιναου 28/8-19:15 otesport1

Δημοσίευσηαπό psykoman » Τετ 27 Αύγ 2014, 01:49

Alastor έγραψε:η προκριση ειναι απαραιτητη οχι μονο για να σωσουμε κατι απο αυτην την χρονια,αλλα για να υπαρχει παρακαταθηκη ποντων και του χρονου,οπου Παναγιας θελοντως να γινει σωστος σχεδιασμος στη ομαδα

συν του οτι φετος θα μαστε στο 2ο γκρουπ δυναμικοτητας,ισως και στο πρωτο αν αποκλειστουν μερικες ομαδες απο πανω μας

δε ξερω τι θα γινει,αλλα η προκριση πρεπει να επιτευχθει και ας εχουμε 0 βαθμους στους ομιλους που λεει ο λογος



Δεν ηξερα οτι η αγωνιστικη σαιζον τελειωνει 27 Αυγουστου παιζοντας 1 ματς ευρωπη και 1 στο πρωταθλημα...
Ο πολεμος ξεκινησε:
Αν προχωρησω, ακολουθηστε με
Αν υποχωρησω, σκοτωστε με
Αν σκοτωθω, εκδικηθειτε με


υ.γ.Ολα στον βωμο της εξελιξης:Μετα τα γενοσημα φαρμακα αποκτησαμε και γενοσημους οπαδους.
Άβαταρ μέλους
psykoman
 
Δημοσιεύσεις: 2626
Εγγραφή: Τρί 05 Φεβ 2008, 22:39
Τοποθεσία: Σερρες

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ζιμπρου Κισιναου 28/8-19:15 otesport1

Δημοσίευσηαπό Kostomanolis » Τετ 27 Αύγ 2014, 01:57

Μην μας στερήσετε τις Πέμπτες...
Πρόκριση πάση θυσία!
Ἐν ὰρχή ὴν ὸ ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
Kostomanolis
 
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:40
Τοποθεσία: Ιλίσσια

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ζιμπρου Κισιναου 28/8-19:15 otesport1

Δημοσίευσηαπό The_Stalker » Τετ 27 Αύγ 2014, 02:07

Μ' αυτούς που έχουμε και με όση πίκρα κι αν κουβαλάμε, πάμε την Πέμπτη να στηρίξουμε την ομάδα. Όσοι θέλουν να βγάλουν μαχαίρια, μετά την πρόκριση.
Άβαταρ μέλους
The_Stalker
 
Δημοσιεύσεις: 2242
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 00:20

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ζιμπρου Κισιναου 28/8-19:15 otesport1

Δημοσίευσηαπό Caballo Viejo » Τετ 27 Αύγ 2014, 11:40

Πιστεύω ότι την Πέμπτη ο ΠΑΟΚ θα ξεσπάσει πάνω στους Μολδαβούς και θα προκριθεί άνετα. Ελπίζω μόνο το γήπεδο να είναι γεμάτο και να δώσει φτερά στην ομάδα, χωρίς τα συνηθισμένα βεγγαλικά και τις υπόλοιπες γνωστές βλακείες.
Άβαταρ μέλους
Caballo Viejo
 
Δημοσιεύσεις: 1637
Εγγραφή: Παρ 07 Αύγ 2009, 15:28
Τοποθεσία: Paokoslovakia

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ζιμπρου Κισιναου 28/8-19:15 otesport1

Δημοσίευσηαπό mike » Τετ 27 Αύγ 2014, 12:19

psykoman έγραψε:
Alastor έγραψε:η προκριση ειναι απαραιτητη οχι μονο για να σωσουμε κατι απο αυτην την χρονια,αλλα για να υπαρχει παρακαταθηκη ποντων και του χρονου,οπου Παναγιας θελοντως να γινει σωστος σχεδιασμος στη ομαδα

συν του οτι φετος θα μαστε στο 2ο γκρουπ δυναμικοτητας,ισως και στο πρωτο αν αποκλειστουν μερικες ομαδες απο πανω μας

δε ξερω τι θα γινει,αλλα η προκριση πρεπει να επιτευχθει και ας εχουμε 0 βαθμους στους ομιλους που λεει ο λογος



Δεν ηξερα οτι η αγωνιστικη σαιζον τελειωνει 27 Αυγουστου παιζοντας 1 ματς ευρωπη και 1 στο πρωταθλημα...



Πες τα Γιωργάκη, γιατί η υπερβολή μας τελειωμό δεν έχει!
Άβαταρ μέλους
mike
 
Δημοσιεύσεις: 907
Εγγραφή: Παρ 28 Δεκ 2007, 14:25
Τοποθεσία: Ξάνθη

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ζιμπρου Κισιναου 28/8-19:15 otesport1

Δημοσίευσηαπό fn1m » Τετ 27 Αύγ 2014, 12:23

Προβλεπω προκριση αλλα οχι τοσο ευκολη γιατι θα υπαρχει και αγχος. 2-0 ή 3-1 θα λήξει.
fn1m
 
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2008, 21:14

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ζιμπρου Κισιναου 28/8-19:15 otesport1

Δημοσίευσηαπό Γερασίμου » Τετ 27 Αύγ 2014, 12:34

Δεν μπορώ ούτε για αστείο να σκεφθώ ότι υπάρχει πιθανότητα να αποκλειστούμε από το Τσιτσινοχώρι. Αύριο το γήπεδο πρέπει να γεμίσει και η ομάδα να βοηθηθεί-χωρίς ακρότητες και τις γνωστές μ@@@κίες από τους ελάχιστους-ώστε την επόμενη μέρα να είμαστε και πάλι στην κληρωτίδα της ΟΥΕΦΑ.
Από τεχνική άποψη, φοβάμαι το άγχος, την αδυναμία μας στην αντιμετώπιση της κόντρας από τον αντίπαλο και το ότι δημιουργούμε λίγες φάσεις στην περιοχή του αντιπάλου. Πιστεύω όμως, ότι αν τεχνική ηγεσία και ποδοσφαιριστές αντιμετωπίσουν με σοβαρότητα τον αγώνα, θα έχουμε άνετη ή έστω σχετικά άνετη πρόκριση. Από το ζέσταμα, οπαδοί και ποδοσφαιριστές, να δώσουμε στον αντίπαλο να καταλάβει ότι θα επιστρέψει άπρακτος. Και κάτι ακόμα:να μην αρχίσουμε τη γνωστή μας γκρίνια στην πρώτη λάθος πάσα ή χαμένη ευκαιρία. Συμπαράσταση στην ομάδα μας και κόλαση (χωρίς επαναλαμβάνω παρεκτροπές) για τον αντίπαλο.
Γερασίμου
 
Δημοσιεύσεις: 4950
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 11:58

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ζιμπρου Κισιναου 28/8-19:15 otesport1

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Τετ 27 Αύγ 2014, 13:07

Odi έγραψε:Asimos δεν είναι οτι δεν καταλαβαίνω τους λόγους,αλλά πιστεύω πως την έχουμε ξεχειλώσει απίστευτα την κατάσταση..Είμαι πεπεισμένος πως υπάρχουν συνοπαδοί (όχι απαραίτητα από εδώ μέσα) που θέλουν να χάσει η ομάδα "για να δουν αυτοί που άφησαν τον ΠΑΟΚ χωρίς μεταγραφές" ή "για να δει ο τσιγκούνης Ιβάν", "για να δούνε όλοι οτι ο Αναστασιάδης δεν μπορεί".Δεν το χωράει το μυαλό μου.



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
να πω οτι εισαι χθεσινος???
δεν εισαι.....αρα η σκεψη σου δεν εχει καμια λογικη.
ΠΑΟΚ εισαι

για αυτο ποτε δεν θα γινουμε μια πραγματικα μεγαλη ομαδα..

προχθες με την καλονη στον καφενε αρπαχτηκα με εναν βλακα ΠΑΟΚι που απο το πρωτο λεπτο παρακαλουσε να χασουμε ακριβως για αυτους τους λογους που αναφερεις
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 5992
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ζιμπρου Κισιναου 28/8-19:15 otesport1

Δημοσίευσηαπό Γερασίμου » Τετ 27 Αύγ 2014, 13:18

abg12d34 έγραψε:
Odi έγραψε:Asimos δεν είναι οτι δεν καταλαβαίνω τους λόγους,αλλά πιστεύω πως την έχουμε ξεχειλώσει απίστευτα την κατάσταση..Είμαι πεπεισμένος πως υπάρχουν συνοπαδοί (όχι απαραίτητα από εδώ μέσα) που θέλουν να χάσει η ομάδα "για να δουν αυτοί που άφησαν τον ΠΑΟΚ χωρίς μεταγραφές" ή "για να δει ο τσιγκούνης Ιβάν", "για να δούνε όλοι οτι ο Αναστασιάδης δεν μπορεί".Δεν το χωράει το μυαλό μου.



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
να πω οτι εισαι χθεσινος???
δεν εισαι.....αρα η σκεψη σου δεν εχει καμια λογικη.
ΠΑΟΚ εισαι

για αυτο ποτε δεν θα γινουμε μια πραγματικα μεγαλη ομαδα..

προχθες με την καλονη στον καφενε αρπαχτηκα με εναν βλακα ΠΑΟΚι που απο το πρωτο λεπτο παρακαλουσε να χασουμε ακριβως για αυτους τους λογους που αναφερεις


Σωστός είσαι, δυστυχώς υπάρχουν κάποιοι που παρακαλάνε για αποτυχίες, ώστε να έχουν τροφή και να συμπλέουν με τους ΑΡΔ.
Γερασίμου
 
Δημοσιεύσεις: 4950
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 11:58

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ευρώπη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες