Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014 II

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014 II

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Τετ 27 Αύγ 2014, 18:07

PA0Kman έγραψε:To gazzeta λεει:

Τριπλέτα από Πόρτο!

Ο ΠΑΟΚ φουλάρει για μεταγραφές και οι Πορτογάλοι στέλνουν... τρεις στη Θεσσαλονίκη! Παίκτες για τις πτέρυγες και τα χαφ.


Ο «δικέφαλος του Βορρά» κινείται για την απόκτηση παικτών στα χαφ και οι Πορτογάλοι στέλνουν... τρεις στη Θεσσαλονίκη. Σύμφωνα με την O jogo στη λίστα είναι οι Βραζιλιάνοι Κέλβιν Ολιβέιρα, Κάρλος Εντουάρντο, αλλά και ο Λεοσίσιο Ζούλιο.
ADVERTISEMENT

Ο Κάρλος Εντουάρντο είναι εξαιρετική περίπτωση «δεκάρι» εξαιρετική τεχνική κατάρτιση, με άμεση σχέση με το γκολ. Ο Κέλβιν είναι αριστερό εξτρέμ, καλός τεχνικά, αλλά ασταθής στην απόδοσή του. Ειναι ικανός να κάνει το μεγάλο ματς, αλλά να είναι και ο... χειρότερος της ομάδας του. Ταχύτατος, αλλά και παίκτης ψυχολογίας. Ο Σαμί είναι εξτρέμ, μπορεί να παίξει τόσο δεξιά όσο και αριστερά, πολύ δυνατός και με εξαιρετική σχέση με το γκολ. Ο 25χρονος από τη Γουϊνέα είναι μια δύσκολη περίπτωση, αλλά είναι παίκτης που μπορεί να κάνει τη διαφορά.

εγω αμα παρουμε αυτους τους 3 κ 1 αμυντικο ελευθερο ειαμαι happy

Χωρις να θελω να σε ειρωνευτω. Μεσα σε 87 ημερες :o πηραμε 4 παιχτες και εσυ πιστευεις οτι μεσα σε 4 θα παρουμε αλλους τοσους?

Δεν υπαρχει περιπτωση. Ο Βρυζας (ο κυριος υπευθυνος του σχεδιασμου δλδ) οσο περναει ο καιρος δειχνει οτι δεν το εχει καθολου και καλα θα κανει να μας αδειασει τη γωνια οσο το δυνατον ταχυτερα
Τελευταία επεξεργασία από buffalobill4 και Τετ 27 Αύγ 2014, 18:08, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7237
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014 II

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Τετ 27 Αύγ 2014, 18:08

Λίγο μανατζεριά μου μυρίζει στο δημοσίευμα για ... ΤΡΕΙΣ απο Πόρτο. Έναν, μπορεί.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13126
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014 II

Δημοσίευσηαπό Demir » Τετ 27 Αύγ 2014, 18:14

Λογικά ρωτήσαμε η προτάθηκαν 3 , γιατί ειναι διαθέσιμοι ... Η πορτο φέτος πήρε 5-6 μεσοεπιθετικόυς.. Μεσα σε αυτούς ο tello ( Barca) ,andrian(athletico) ,aboubakar ( εκείνος που θα κλείσαμε περσυ ντε ) ,Brahimi,Oliver Torres.... Εχει κ quaresma και κανα 2 ακόμα... Εγώ με carlos eduardo(10αρι) ,jonathan vieira (ακούγεται για λας παλμας , έλεος) και τον Αργεντίνο πισω ,θα κλαίω μια βδομάδα....
Εννοείται 1 απο τους 2 μεσοεπιθετικόυς μεταγραφή....
Demir
 
Δημοσιεύσεις: 7967
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014 II

Δημοσίευσηαπό stelyk » Τετ 27 Αύγ 2014, 18:22

Δεν εχω παρακολουθησει κανεναν να παιζει συνεπως δεν τους ξερω στην πραγματικοτητα,
ΑΛΛΑ ο Καρλος Εντουαρντο ειναι για τα FM απο 2008 και μετα οτι και ο Βιειρινια στην πραγματικοτητα, μιλαμε για τρελη καψουρα και παντα στις 3 πρωτες μεταγραφες οποτε παιζω.

:opaokara: :opaokara: :opaokara:
... ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ 'ΝΑ ΠΕΤΑΛΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΟΚΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ!!!


«Να μην ξεχάσετε ποτέ ότι ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή».
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ 20/03/2013
Άβαταρ μέλους
stelyk
 
Δημοσιεύσεις: 5033
Εγγραφή: Τετ 23 Ιαν 2008, 20:42
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014 II

Δημοσίευσηαπό jay trotter » Τετ 27 Αύγ 2014, 18:26

Και εγώ νομίζω πως χτυπήσαμε την πόρτα της Πόρτο για εξτρεμ και μας είπαν αυτοί οι τρεις δεν υπολογίζονται όχι να τους πάρουμε όλους!
Άβαταρ μέλους
jay trotter
 
Δημοσιεύσεις: 263
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 23:07

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014 II

Δημοσίευσηαπό astronaut » Τετ 27 Αύγ 2014, 18:34

Κανα νέο από Ιτάαααααααααννννννζζζζζ ?
Δηλώνω ρητά & κατηγορηματικά ότι δεν έχω καμία άκρη & πηγή

Β.Μ.: Ιδανικό σενάριο να κατέβει ο Σαρρής κι ο Βασίλης (Κορέας, σελ.17)

Το πρόβλημα του ΠΑΟΚ είναι ο ίδιος ο ΠΑΟΚ (Άγγελος 1997)

https://www.youtube.com/watch?v=oCK6nRkS4SU
Άβαταρ μέλους
astronaut
 
Δημοσιεύσεις: 2163
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 03:24
Τοποθεσία: On Tour

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014 II

Δημοσίευσηαπό Demir » Τετ 27 Αύγ 2014, 18:35

Ο ΟΦΗ ειναι κοντά στον frinbong που έπαιζε Άρσεναλ.. Ειναι 22... Τον είχα δει στο Άρσεναλ -μαν σίτου όταν παίζαμε εμείς Λονδίνο με τοτεναμ και έκανε παπάδες.....είχα πάθει πλάκα....πως μπορεί αυτος ελεύθερος και να καταλήξει ΟΦΗ δεν το καταλαβαίνω....

Υ.γ δεν ξέρω για Ιτάνζ ,ο σίδερακης που έπαιζε καλλονή και έφυγε ,ήταν θεσσαλονικη χθες..........
Demir
 
Δημοσιεύσεις: 7967
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014 II

Δημοσίευσηαπό Athens » Τετ 27 Αύγ 2014, 18:57

θελεις τερματοφυλακα? πας και παιρνεις τον Αθανασιαδη που εντυπωσιασε τους παντες περσι
Άβαταρ μέλους
Athens
 
Δημοσιεύσεις: 4539
Εγγραφή: Κυρ 25 Οκτ 2009, 21:25

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014 II

Δημοσίευσηαπό Demir » Τετ 27 Αύγ 2014, 19:01

Σιγά τον τέρματα 1 καλό ματς και μετα τα έτρωγε απο παντού,.. Ο γιαννακοπουλος του πανιωνιου ,δανεικος απο Ουντινέζε.... 1994 γεννημένος ,,, καταπληκτικός...
Demir
 
Δημοσιεύσεις: 7967
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014 II

Δημοσίευσηαπό PA0Kman » Τετ 27 Αύγ 2014, 19:47

buffalobill4 έγραψε:
PA0Kman έγραψε:To gazzeta λεει:

Τριπλέτα από Πόρτο!

Ο ΠΑΟΚ φουλάρει για μεταγραφές και οι Πορτογάλοι στέλνουν... τρεις στη Θεσσαλονίκη! Παίκτες για τις πτέρυγες και τα χαφ.


Ο «δικέφαλος του Βορρά» κινείται για την απόκτηση παικτών στα χαφ και οι Πορτογάλοι στέλνουν... τρεις στη Θεσσαλονίκη. Σύμφωνα με την O jogo στη λίστα είναι οι Βραζιλιάνοι Κέλβιν Ολιβέιρα, Κάρλος Εντουάρντο, αλλά και ο Λεοσίσιο Ζούλιο.
ADVERTISEMENT

Ο Κάρλος Εντουάρντο είναι εξαιρετική περίπτωση «δεκάρι» εξαιρετική τεχνική κατάρτιση, με άμεση σχέση με το γκολ. Ο Κέλβιν είναι αριστερό εξτρέμ, καλός τεχνικά, αλλά ασταθής στην απόδοσή του. Ειναι ικανός να κάνει το μεγάλο ματς, αλλά να είναι και ο... χειρότερος της ομάδας του. Ταχύτατος, αλλά και παίκτης ψυχολογίας. Ο Σαμί είναι εξτρέμ, μπορεί να παίξει τόσο δεξιά όσο και αριστερά, πολύ δυνατός και με εξαιρετική σχέση με το γκολ. Ο 25χρονος από τη Γουϊνέα είναι μια δύσκολη περίπτωση, αλλά είναι παίκτης που μπορεί να κάνει τη διαφορά.

εγω αμα παρουμε αυτους τους 3 κ 1 αμυντικο ελευθερο ειαμαι happy

Χωρις να θελω να σε ειρωνευτω. Μεσα σε 87 ημερες :o πηραμε 4 παιχτες και εσυ πιστευεις οτι μεσα σε 4 θα παρουμε αλλους τοσους?

Δεν υπαρχει περιπτωση. Ο Βρυζας (ο κυριος υπευθυνος του σχεδιασμου δλδ) οσο περναει ο καιρος δειχνει οτι δεν το εχει καθολου και καλα θα κανει να μας αδειασει τη γωνια οσο το δυνατον ταχυτερα

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
δε διαφωνω φιλε αντιθετος συμφωνω κ με αυτο που εγραψες παραπανω απλα λεω τι γραφουν εδω κ 2μερες λενε για αυτους τους 3 (τριπλετα) ενω λενε θα παρουμε κ κεντρικο αμυντικο υπεθεσα αν ερθουν αυτοι οι 3 οι 2 ειναι winger σαμι.κελβιν giati exoyme mono Mak στα πλαγια και σαλπινγιδι στα 33 κ ποζογλου ποθ (εμενα δεν τον θεωρω ετοιμο παιχτη για 3 διοργανωσεις να παιζει) για αυτο ειπα μπας κ ερθοθν 2 winger+calos eduardo (8aro10ari) που ψαχνουμε κ οπωσδηποτε κεντρικο αμυντικο ποθ ψαχνουμε απο ιουνιο!
Άβαταρ μέλους
PA0Kman
 
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: Παρ 08 Αύγ 2014, 04:21

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014 II

Δημοσίευσηαπό PA0Kman » Τετ 27 Αύγ 2014, 19:51

Demir έγραψε:Ο ΟΦΗ ειναι κοντά στον frinbong που έπαιζε Άρσεναλ.. Ειναι 22... Τον είχα δει στο Άρσεναλ -μαν σίτου όταν παίζαμε εμείς Λονδίνο με τοτεναμ και έκανε παπάδες.....είχα πάθει πλάκα....πως μπορεί αυτος ελεύθερος και να καταλήξει ΟΦΗ δεν το καταλαβαίνω....

Υ.γ δεν ξέρω για Ιτάνζ ,ο σίδερακης που έπαιζε καλλονή και έφυγε ,ήταν θεσσαλονικη χθες..........


εμενα προσωπικα αν οντος ειναι ελευθερος οντος ο frimpong ειναι παιχτης με καλα στοιχεια συμφωνω δεμιρι κ μεταπωλητικη αξια με 200-300χιλιαρικα συμβολυαιο οπως ελευθερος δεν με χαλουσε για 6αρο8αρι ελευθερος που πηγε στον οφη ο Razak που ενδιαφερομασταν 22 κ αυτος με πολυ καλα στοιχεια κ μεταπωλητικη αξια κτλπ..
Άβαταρ μέλους
PA0Kman
 
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: Παρ 08 Αύγ 2014, 04:21

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014 II

Δημοσίευσηαπό PA0Kman » Τετ 27 Αύγ 2014, 19:53

Demir έγραψε:Σιγά τον τέρματα 1 καλό ματς και μετα τα έτρωγε απο παντού,.. Ο γιαννακοπουλος του πανιωνιου ,δανεικος απο Ουντινέζε.... 1994 γεννημένος ,,, καταπληκτικός...


δεμιρι επισης συμφωνω πολυ καλα στοιχεια οπως και ο λαμπρου της φεγιενοορντ
Άβαταρ μέλους
PA0Kman
 
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: Παρ 08 Αύγ 2014, 04:21

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014 II

Δημοσίευσηαπό PA0Kman » Τετ 27 Αύγ 2014, 19:55

astronaut έγραψε:Κανα νέο από Ιτάαααααααααννννννζζζζζ ?


καμια αλλα αν ερθει προταση θα ερθει πιστευω σε κανενα 2ημερο κανενα 200αρι το πολυ ειδ αλλος το κοβω Ιτανζ/Γλυκος/Γιακουμης 3ος
Άβαταρ μέλους
PA0Kman
 
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: Παρ 08 Αύγ 2014, 04:21

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014 II

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Τετ 27 Αύγ 2014, 20:00

Έχω λίγο καιρό να δω..αλλά η Κόνια που ήταν ευχαριστημενη,..δεν πήρε άλλο στη θέση του
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014 II

Δημοσίευσηαπό Athens » Πέμ 28 Αύγ 2014, 08:02

μαλλον μετα τον σημερινο αγωνα θα ενταθουν οι προσπαθειες για μεταγραφες!!
την υστατη ωρα, στο τελευταιο δευτερολεπτο με κομμενη την ανασα θα περιμενουμε ολοι την ανακοινωση της παε και θα υπαρξει επιτελους δικαιωση για το περιφημο 48ωρο
Άβαταρ μέλους
Athens
 
Δημοσιεύσεις: 4539
Εγγραφή: Κυρ 25 Οκτ 2009, 21:25

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες