Ιάκωβος Αγγελίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό eorptol » Παρ 31 Οκτ 2014, 19:39

Ακολουθώντας την ρητορική αστροναύτη ....theo ο Κένεντυ σκοτώθηκε πες μας εσυ αν ειναι ένοχος ο υιός Γκαγκάτση μην περιμένεις να στα πω ολα εγω :):)
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό theo G4 » Παρ 31 Οκτ 2014, 19:39

Ο πολύς Καμορα σου λιώνει τα μυαλά!
theo G4
 
Δημοσιεύσεις: 3260
Εγγραφή: Δευτ 30 Μάιος 2011, 08:15

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό eorptol » Παρ 31 Οκτ 2014, 19:43

Όντως και ποιος ο όψιμος ΠΑΟΚΤΣΗΣ καμορα που δεν υπήρχε πριν το παίξει παραγωγός στο μετρόκολις ......ξαφνικα τον είδαμε πολλα βαρύ παοκομετρο στο φουλ και ισοπεδώση των πάντων για των καμορα μιλάω
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό eorptol » Παρ 31 Οκτ 2014, 19:47

Αστροναύτη και ο αγγελιδης αλλόθρησκος ειναι δόξα κακοτοπιας ειναι νομίζω :):)
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό stephanos » Παρ 31 Οκτ 2014, 20:56

Και εδώ off topic είναι, αλλά τεσπά:
Αστροναύτη, ο λόγος της πρώτης φωτογραφίας είναι ακριβώς το γεγονός της (προϋπάρχουσας) δεύτερης. Είναι τόσο προφανές που ειλικρινά δεν ξέρω γιατί φαίνεται τόσο δύσκολο να το κατανοήσουμε και το μυαλό μας πήγε σε υποτιθέμενες «συμμαχίες», «φιλίες» και π@πες. Αλλά μάλλον αυτό υποστήριξε η - ξέρεις ποιά - προπαγάνδα, αυτό φάγαμε κι εμείς.
Άβαταρ μέλους
stephanos
 
Δημοσιεύσεις: 3256
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2008, 01:47

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Παρ 31 Οκτ 2014, 21:13

eorptol έγραψε:Όντως και ποιος ο όψιμος ΠΑΟΚΤΣΗΣ καμορα που δεν υπήρχε πριν το παίξει παραγωγός στο μετρόκολις ......ξαφνικα τον είδαμε πολλα βαρύ παοκομετρο στο φουλ και ισοπεδώση των πάντων για των καμορα μιλάω

Αυτός, τελικά, παίζει να πληρώνεται απαυτόν που τα παίρνει και ο χύτας!
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 31 Οκτ 2014, 21:21

Μείνετε on-topic!
Έχω αραιώσει και το εκμεταλλεύεστε και ξεσαλώσατε βλέπω... :twisted: :mrgreen:
Να μη πάω εγώ Σχολή δηλαδή, να μη ξεκουραστεί και ο Sourme...αμέσως εσείς!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47047
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό astronaut » Σάβ 01 Νοέμ 2014, 00:05

sourmenetes έγραψε:Λυσε μου μια απορια..
Τα ΠΑΟΚτσακια πως μπορει για τη θεση του γραφειου τυπου να ειναι υγιη και οταν ζητηθηκαν για το δ.σ.θα παταγανε μπανανοφλουδα???

Το οτι πολλες φορες ζητηθηκε να υπαρχει μια πιο αμεση επαφη με τη διοικηση απο τους συνδεσμους δεν ηταν ενας τροπος μπαινοντας στο δ.σ.???Εγω ξερω οτι μπαινοντας σε ενα δ.σ. μπορεις και την επομενη μερα να παραιτηθεις.Εστω οτι μπαινανε μεσα και δεν τους αρεσε το κλιμα κτλ κτλ μπορουσαν να δηλωσουν παραιτηση.


Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω το συλλογισμό σου.
Είναι δυνατόν να μην υπάρχουν δύο δημοσιογράφοι υγιή ΠΑΟΚτσάκια για το γραφείο Τύπου και έχουμε ΑΡΔ οπαδικών εφημερίδων του ΠΟΚ?
Για παράδειγμα, ο Μάκης Βοϊτσίδης τί δεν διαθέτει? Δεν ξέρω αν είναι ο κατάλληλος, αλλά τον θεωρώ πιο κοντά μου απ’αυτούς. Για τους βορειο-ΑΡΔ δεν το συζητώ, μακριά και αγαπημένοι.
Όσο για το ΔΣ και τους συνδεσμήτες, σου φαίνεται λογικό? Σε ποιά σοβαρή ΠΑΕ οι οργανωμένοι έχουν θέση στο ΔΣ της? Οργανωμένος και να παίρνεις μεροκάματο από την ΠΑΕ είναι έννοιες ασύμβατες για τον ΠΑΟΚ (μας).
Και δε με λες, ο Ποικιλίδης τότε τί ρόλο είχε? Όλη την Ελλάδα όργωσε πέρσυ, δεν δέχομαι ότι δεν ήταν δυνατή η άμεση επαφή με τη διοίκηση. Τί διαφορετικές αρμοδιότητες θα είχαν οι δύο (τυχαίο το δύο? κάτι σαν 4 & 4Α μήπως?) συνδεσμήτες από τον Παναγιώτη?
Τα περί παραίτησης είναι λιγάκι ανώριμα. Σαν να παραιτούνταν ο Άγγελος 1η Σεπτέμβρη επειδή δεν έχει πλήρες ρόστερ... Όταν σε προσλαμβάνει κάποιος, ξέρεις εξαρχής τί θέλει από σένα.

@ Πτολεμαϊδα,
Μάθημα 1ο
ΔΣ → Διοικητικό Συμβούλιο
ΔΣ14 → Αυτός που στο εικόνισμα που έχεις κάνει σσσσσς

Μάθημα 2ο
Κι η Δόξα ΚαΤΩκοπιάς Δικέφαλο έχει ;)
Εδώ είδανε τα μάτια μας ότι ο Παπ είναι αναντάμ παπαντάμ ΠΑΟΚτσής, τίποτα δεν θα πρέπει να μας εκπλήξει.


@ Στέφανε,
Υποστηρίζεις ότι δεν υπήρξε ποτέ κοινό μέτωπο κατά του γάβρου/επο/κεδ? Ότι όλο αυτό έγινε για να απαλειφθεί η βία μεταξύ των οπαδών?
Θα έλεγα ότι αυτό είναι (ή μήπως ήταν?) η καλύτερη βιτρίνα.
Δηλώνω ρητά & κατηγορηματικά ότι δεν έχω καμία άκρη & πηγή

Β.Μ.: Ιδανικό σενάριο να κατέβει ο Σαρρής κι ο Βασίλης (Κορέας, σελ.17)

Το πρόβλημα του ΠΑΟΚ είναι ο ίδιος ο ΠΑΟΚ (Άγγελος 1997)

https://www.youtube.com/watch?v=oCK6nRkS4SU
Άβαταρ μέλους
astronaut
 
Δημοσιεύσεις: 2163
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 03:24
Τοποθεσία: On Tour

Re: Απ: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό eorptol » Σάβ 01 Νοέμ 2014, 00:14

KOSTAS54 έγραψε:
eorptol έγραψε:Όντως και ποιος ο όψιμος ΠΑΟΚΤΣΗΣ καμορα που δεν υπήρχε πριν το παίξει παραγωγός στο μετρόκολις ......ξαφνικα τον είδαμε πολλα βαρύ παοκομετρο στο φουλ και ισοπεδώση των πάντων για των καμορα μιλάω

Αυτός, τελικά, παίζει να πληρώνεται απαυτόν που τα παίρνει και ο χύτας!

Καθόλου μα καθόλου παράξενο δεν θα με φανεί ίσα ίσα θα το θεωρήσω φυσιολογικό
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό eorptol » Σάβ 01 Νοέμ 2014, 00:23

Χάχαχαχαχαχα ποιος κάνει; ο βοιτσιδης; τι λες ρε αστροναύτη τον έχεις ακούσει πόσο δουλοπρεπεις είναι στα ρεπορτάζ στην πρώην ερτ; ειρωνευονται τον ΠΑΟΚ και αυτός κότα κιχ δεν βγάζει κιχ.... Εικονισμα έχω μόνο τον ΠΑΟΚ κανέναν σλλον..... Άκου βοιτσιδης ο γραφικος μινος τουλάχιστον έκανε ρόμπα τον πουρουπουπου στην τηλεόραση..... Άκου βοιτσιδης ο γιες μεν στους χαμουτζηδες ελεος
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό stephanos » Σάβ 01 Νοέμ 2014, 02:53

astronaut έγραψε:@ Στέφανε,
Υποστηρίζεις ότι δεν υπήρξε ποτέ κοινό μέτωπο κατά του γάβρου/επο/κεδ? Ότι όλο αυτό έγινε για να απαλειφθεί η βία μεταξύ των οπαδών?
Θα έλεγα ότι αυτό είναι (ή μήπως ήταν?) η καλύτερη βιτρίνα.


Σαν το «Καλημέρα ζωή» θα το κάνουμε. :lol:
Ναι, Αστροναύτη, υποστηρίζω ότι αυτοί οι δύο πρόεδροι βγήκαν δίπλα δίπλα στο γήπεδο, γιατί είχαν στο μυαλό τους ότι σε τελικό που βρίσκονται 20 χιλιάδες από κάθε πλευρά (και πότε είπαμε ήταν η τελευταία φορά που το είδαμε αυτό; αυτοί οι δύο πάντως δεν ήταν πρόεδροι όταν συνέβη), δεν θέλει και πολύ να βρεθεί ένας βλαμμένος να ανάψει την σπίθα και να την πληρώσουν οι ΠΑΕ.
Εσύ είδες οτιδήποτε άλλο όλον αυτόν τον καιρό (βάλε και την περίοδο πριν από τον τελικό μέσα), είτε από τη μία είτε από την άλλη πλευρά, που να αποδεικνύει ότι υπήρξε ποτέ «κοινό μέτωπο»; Εγώ νομίζω ότι ο μόνος που είχε συμφέρον να διαλαλήσει την ύπαρξη μιας τέτοιας υποτιθέμενης συμμαχίας ήταν ακριβώς ο αντίπαλός της.
Είναι καλοί σ' αυτή την προπαγάνδα και το έχουν αποδείξει. Εδώ έχουν πείσει ακόμη και ΠΑΟΚτσήδες ότι ο 34χρονος Βόκολος μπορούσε να περάσει στο σπριντ τον 26χρονο Ολιζαντέμπε. :o
Άβαταρ μέλους
stephanos
 
Δημοσιεύσεις: 3256
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2008, 01:47

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Σάβ 01 Νοέμ 2014, 05:14

astronaut έγραψε:
sourmenetes έγραψε:
@ Πτολεμαϊδα,
Μάθημα 1ο
ΔΣ → Διοικητικό Συμβούλιο
ΔΣ14 → Αυτός που στο εικόνισμα που έχεις κάνει σσσσσς

Μάθημα 2ο
Κι η Δόξα ΚαΤΩκοπιάς Δικέφαλο έχει ;)
Εδώ είδανε τα μάτια μας ότι ο Παπ είναι αναντάμ παπαντάμ ΠΑΟΚτσής, τίποτα δεν θα πρέπει να μας εκπλήξει.
.


Πιο γραφικος απο την ομορφη Σαντορινη
Dimg4
 

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό mpouJr » Σάβ 01 Νοέμ 2014, 06:57

Ανασκοπηση πρεπει να σας κανουν μιας κ η ιστορια δεν σας εχει μαθει τιποτα ολα αυτα τα χρονια.
Ποτε ειχαμε "αξιολογη" κ παντα συμφωνη με τον λαο διοικηση?
Ποτε ειχαμε στελεχωμενη κατα 100% την ΠΑΕ με αξιολογα στελεχη κ αξιοκρατικα κριτηρια?
Ποτε ειχε ο ΠΑΟΚ μια διοικηση που δεν εκανε λαθη?

Το οτι μερικοι βρισκουν δικαιολογια κατηγορωντας την ΠΑΕ κ την ανικανοτητα της (οπως αυτοι λενε) ωστε να μην πανε στο γηπεδο ειναι μιζεριασμα του κερατα (προσπαθησα να το διατυπωσω οσο πιο σεμνα μπορουσα)σταματηστε να βρισκετε δικαιλογιες (του κερατα) κ αγαπηστε την ομαδα κ οχι τα προσωπα,σταματηστε να κατηγορειτε κ στηριξτε την ομαδα (σε ολα τα τμηματα) κανεις δεν ειναι τελειος κ ουτε προκειτε να γινει ποτε αυτο.

Δεν με νοιαζει αν ο υπευθυνος τυπου ειναι βαζελος η χανουμι μου αρκει να κανει καλα την δουλεια του,τοσα χρονια δεν ειχαμε "δικους" μας σε αυτη την θεση?ονομαστε μου εναν που εκανε την δουλεια του σωστα ΕΝΑΝ.
Δεν με ενδιαφερει αν ο μεγαλομετοχος αποφασισε να μην βαλει φετος οσα εβαλε περυσι,αλλωστε ειμαι σιγουρος οτι αυτος (κ βασικα η μαρια) ξερουν καλυτερα απο εμας τα οικονομικα πλαισια που μπορουμε να κινηθουμε απο οτι ξερουμε εμεις.
@Αστροναυτη
"Είναι δυνατόν να μην υπάρχουν δύο δημοσιογράφοι υγιή ΠΑΟΚτσάκια για το γραφείο Τύπου και έχουμε ΑΡΔ οπαδικών εφημερίδων του ΠΟΚ? "
Κ ομως ρε φιλαρακι δεν υπαρχει ουτε ενας αξιος ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ
"Για παράδειγμα, ο Μάκης Βοϊτσίδης τί δεν διαθέτει? Δεν ξέρω αν είναι ο κατάλληλος, αλλά τον θεωρώ πιο κοντά μου απ’αυτούς. Για τους βορειο-ΑΡΔ δεν το συζητώ, μακριά και αγαπημένοι."
Το οτι ειναι πιο κοντα σε σενα δεν παει να πει οτι ειναι κ καλος....
"Όσο για το ΔΣ και τους συνδεσμήτες, σου φαίνεται λογικό? Σε ποιά σοβαρή ΠΑΕ οι οργανωμένοι έχουν θέση στο ΔΣ της? Οργανωμένος και να παίρνεις μεροκάματο από την ΠΑΕ είναι έννοιες ασύμβατες για τον ΠΑΟΚ (μας)."
Νομιζω οτι δεν εχεις ιδεα ποσοι "οργανωμενοι" περνουν μεροκαματο απο την ΠΑΕ...
Μπορουσαν καλιστα να ειναι εκει μεσα χωρις μισθο,το προβλημα ειναι οτι δεν εχουμε κανεναν τοσο "καθαρο" που να ειναι αποδεκτος απο ολους τους συνδεσμους ωστε να μπει εκει περα,αν υπηρχε νομιζω οτι θα ηταν μια απο τις καλυτερες κινησεις που εγιναν ποτε.
Ο γιγαντας Ποικιλιδης (κ αυτον τον ειχαμε απαξιωσει αρκετες φορες) οργωσε ολοκληρη την Ελλαδα κ ακουσε ολα τα προβληματα απο ολους,τους δισταγμους μας τα παραπονα κτλ κτλ,πιστεψε με σε αυτη την προσπαθεια που εκανε τα μοναδικα του προβληματα τα συναντησε εντος πολεως....

Αν εσυ κρινεις οτι ειναι λογικο οι οργανωμενοι να ζητανε παραιτησεις κ να κρινουν την διοικηση σε οτιδηποτε κανει με αρνητικο τροπο (ενω αν ειναι θετικο το προσημο μουγκα) μπορει με αυτο τον τροπο να "εκβιασει" καταστασεις τοτε καπου εισαι λαθος (ειμαστε),ολοι μας εχουν βαλει στο ματι κ πρεπει να συσπειρωθουμε οχι να βρισκουμε τα παντα που μπορουν να μας διχασουν.....
Sarcasm:the ability to insult idiots without them realizing it.
Άβαταρ μέλους
mpouJr
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 05:27

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Σάβ 01 Νοέμ 2014, 08:22

Τι μπορείς να περιμένεις από τους επιγονους οταν οι προηγούμενοί τους κυνήγησαν ακόμη και τον αείμνηστο Παντελάκη!!!
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό chris.paok.mytilene » Σάβ 01 Νοέμ 2014, 08:57

Τον Ιβάν του την πέσαν από τότε που ανέλαβε την ομάδα
επισόδεια με τους Αυστριακούς αποκλεισμός λόγω Εττό και Βιβιαν κόκκινες κάρτες..... Τιμωρία στην ευρώπη....
Αποκλεισμός 2 φορές από το τσου λου ο Λούκας έστειλε την μπάλα 6 φορές κατ ευθείαν αουτ σε χτυπημα κορνερ σε κείνα τα 2 παιχνίδια, .....αλή8εια ποιος είναι ο μανατζερ του ; τι σχέση έχει με το Γου Χου ;
Όλα αυτά δεν οδηγούσαν τον ΠΑΟΚ ΣΤΟ ΤΣΟΥ ΛΟΥ γιατί αν πήγαινε με τα χρήματα που θα έπαιρνε θα έλεγε bye bye XΡΕΗ.....
Η ομάδα ξεκινούσε να παίζει αφού έτρωγε πρώτα ένα χαζό γκολ .....πέρυσι
2 χρόνια η ομάδα ήταν εκτεθημένη και τρυπιόταν από παντού είχε υπερήλικες ποδοσφαιριστές ή ανίκανους να τρέξουν τα 100 μ σε αθλητικό χρόνο δίχως άμυνα Το μεγαλύτερο θέατρο του παραλόγου το ζήσαμε στο Καραισκάκη στα πρώτα 30 λ κλέψαμε 20 φορές την μπάλα και δε μπορούσαμε να δώσουμε σωστή πάσα δε μπορούσαν να βρεθούν οι επιθετικοί , θυμάστε ποιοι επαιζαν ; ωσπου ο Κατσουράνης στην πρώτη επίθεση του Γαυρου άφησε αμαρκάριστο τον επιθετικό να βάλει γκολ.......
Φέτος έχουμε λιγότερα σάπια φρούτα αλλά έχουμε , ....... έχουμε τα ίδια γραφεία αλλά τον ΑΑ και τον Τζακ,....
Η ομάδα προσπαθεί και προσπαθεί περισσότερο στο πρωτάθλημα κι αυτό φαίνεται ......
Η ομάδα δέχετε τρικλοποδιές και από μέσα και από έξω ...........
Οι συχνοί τραυματισμοί και το γεγονός ότι και αργεί η αποκατάσταση και οι παίκτες δε παίζουν το ίδιο καλά μετά την επάνοδό τους .....
Ο μόνος που τραυματίστηκε και δεν είχε πρόβλημα ήταν ο Γλύκος χτύπησε 6 μέρες πριν το Καραισκάκι αναβληθηκε ο αγώνας ήταν διακρηθέντας την πέμπτη κι ας εφταιγε στα γκολ ........
ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ υπάρχουν γι αυτο έχουμε τον ΑΑ για τα αγωνιστικά και τον Τζακ για τα γραφεία που πρέπει να αρχίσει να παίρνει κάποια κεφάλια.......έτσι υποσχέθηκε , δε μπορεί πέρυσι να έφταιγε ο Τσι μόνο κι ο Ονιέκε .....
και κάτι ακόμα ίσως να είναι τυχαίο ότι ο Χακόμπο ο Γκαρσία και ο Ολανδός .......... φαγωθήκαν αφού έκαναν δηλώσεις εναντίον του Γαυρου ή προσπάθησαν να τους φάνε..........
Τώρα άλλο η ομάδα έχει θέματα κι άλλο δε πάω στο γήπεδο γι αυτό......
Στο γήπεδό μας πρέπει να πηγαίνουμε γιατί εκεί μπορούμε να εκφρασθούμαι γι τα πιστευώ μας για την ομάδα ....
συμφωνώ ότι τα πιστεύω για την ομάδα αλιώθηκαν τα τελευταία χρόνια.....
αλλά φέτος έχω μια ομάδα που φτιάχνεται που παίζει σαν Π.Α.Ο.Κ. σα Π.Α.Ο.Κ. του 80 και του 70 σαν τον Π.Α.Ο.Κ. που οι παλιοι γνωρίσαμε και αγαπήσαμε που μας προσφερε τίτλους και συγκινήσεις Που εμείς για του τίτλους και την μπαλάρα γίναμε ΠΑΟΚΑΡΑ κι όχι για το λαό το πρώτο έφτιαξε το δεύτερο και για 20 χρόνια είχαμε ξεχάσει την μπάλα και τους τίτλους και θυμόμασταν μόνο το λαό ....ειδικά μετά το καταραμένο 2004..........

Ολοι λοιπόν στο γήπεδο στην ιερή μας έδρα

Οι ιταλοί στην τηλεόρασή τους ανέφεραν ότι το γήπεδό μας είναι παλιό αλλά και υποβαθμισμένο εξωτερικά , .... αλήθεια ποιούς συμφέρει αυτό ;

Ο Π.Α.Ο.Κ. παίζει τα περισσότερα παιχνίδια από κάθε ομάδα στην Ελλάδα έχει 13 Διεθνής και το καλοκαίρι είχε μουντιαλ ποιος πήρε την απόφαση να αλλάξει ο κανονισμός στο κύπελο ; ποια ήταν η θέση της ΠΑΕ στο να δώσει 2 επι πλέον αγώνες ;

Γιατι από το 2004 και μετά έχω παίξει με το γαύρο μόνο ένα παιχνίδι στην Τούμπα στο πρώτο γύρο ...;

viewtopic.php?f=202&t=5246&p=867781#p867781

Ο ΑΑ πρέπει να προπονεί και Τζακ να καρατομεί

Μην τρώτε σαννό πρέπει να είμαστε ενωμένοι και να πηγαίνουμε στους αγώνες .......όλα τα υπόλοιπα θα διορθωθούν και οι τίτλοι αργά ή πάρα πολύ γρήγορα εαν συνεχίσουμε έτσι θα έρθουν.........

Για ένα Π.Α.Ο.Κ. ενιαίο δυνατό ανε3άρτητο και πρωταθλητή !!!!!!
chris.paok.mytilene
 
Δημοσιεύσεις: 240
Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2014, 09:10
Τοποθεσία: Κ. Τούμπα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 18 επισκέπτες