Άγγελος Αναστασιάδης

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό Amon Tobin » Κυρ 25 Ιαν 2015, 12:26

chrisg4 έγραψε:Εχει κανει πολλές μ@λ@κιες αυτή η ΠΑΕ. Έχω τσακωθεί πολλάκις εδώ μέσα γιατι τους εκραζα σε πολύ σοβαρότερα θέματα απο του Ντεβιτς. Στη προκειμένη περίπτωση ομως δε βλέπω που ακριβώς φταιει η ΠΑΕ. Εκανε δυο προτάσεις. Μια στον παιχτη μια στην ομαδα του. Ο παίχτης δέχτηκε η ομαδα προφανώς επιδη περίμενε κατι καλυτερο δεν απάντησε. Ειρθε η καλύτερη πρόταση και τέλος. Δε διάβασα κάπου όλες αυτές τις μέρες οτι ο παίχτης έκλεισε και έρχετε να υπογράψει. Το ίδιο συμβαίνει και με τον Costa απ οτι κατάλαβα. Η ΠΑΕ έβγαλε πρως τα έξω τις συμφωνίες με τους παιχτες όχι με τις ομάδες. Και καλά εκανε γιατι ακόμα κι αν κανένας απο τους δυο δε κλείσει ειναι πολύ σημαντικό να ακούγεται στην Ευρώπη οτι ΠΑΟΚ εχει τη δυνατότητα να συμφωνεί με παιχτες επιπέδου Costa. Το λάθος της ΠΑΕ ειναι οτι φτάσαμε τέλη Γενάρη και ακόμα ψάχνουμε. Όσον αφορά τα διαφορα σάιτ που παρουσίασαν τον Ντεβιτς, έχουμε πει πολλές φορές οτι οι άνθρωποι κυνηγάνε τα κλικ απο κει πληρώνονται. Εδώ εμεις οι ίδιοι εδώ μέσα ακούγεται ενα όνομα απο κάποιο άγνωστο σάιτ εξωτερικού και σφαζομαστε αν κανει η δε κανει. Δε θα σφάζονται οι ρεπόρτερ του ΠΑΟΚ που απο αυτο ζούνε; Θυμάμαι οταν βγήκε απο ενα Ιταλικο σάιτ οτι κάναμε πρόταση για Ντιακιτε μετα απο μισή ωρα το διαψεύδει η ΠΑΕ και στο 24 στο ίδιο άρθρο που ήταν η διάψευση είχαν και βιντεάκια του Ντιακιτε για να πάρουμε λέει μια ιδέα για το τι παίχτης ειναι κι ας το διέψευσε η ΠΑΕ. Πως να ασκήσεις σοβαρή επικοινωνιακή πολιτική οταν στα μέσα στα οποία απευθηνεσαι ειναι η σαρα και η μαρα. Εκτός αν επικοινωνιακή πολιτική θεωρείτε αυτο που κανει ο γαύρος με καραπαπαδες και κυρ Σαββα που απευθύνονται σε φυτά. Για να καταλήξω. Η ΠΑΕ θα κριθεί απο τις μεταγραφές που θα κανει και απο το πόσο θα προσφέρουν μέσα στο γηπεδο. Όχι απο το πως παρουσιάζονται οι στόχοι της ομάδας απο τον κάθε π@π@ρα που με το ζόρι έβγαλε το γυμνάσιο και λόγο συγκυριών το παιζει ρεπόρτερ του ΠΑΟΚ...


Sent from my iPhone using Tapatalk


Μπράβο ρε φίλε...άψογος!!!
"Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον"
Άβαταρ μέλους
Amon Tobin
 
Δημοσιεύσεις: 493
Εγγραφή: Πέμ 15 Μάιος 2014, 12:45

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 25 Ιαν 2015, 12:41

Η χρόνια ξεκίνησε χωρίς σχέδιο , τον πετάξανε με πρόχειρο ρόστερ αλλά ο τρελός διεκδικεί πρωταθλημα και τους έβαλε σε μπελάδες αυτο έγινε ..

Οι κινήσεις δείχνουν οτι πάμε σε λάτιν ταπεραμεντου ομαδα πάλι .. Και μακάρι να τα καταφέρουν
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό Ale » Κυρ 25 Ιαν 2015, 16:47

MANIAKOS έγραψε:Η χρόνια ξεκίνησε χωρίς σχέδιο , τον πετάξανε με πρόχειρο ρόστερ αλλά ο τρελός διεκδικεί πρωταθλημα και τους έβαλε σε μπελάδες αυτο έγινε ..

Οι κινήσεις δείχνουν οτι πάμε σε λάτιν ταπεραμεντου ομαδα πάλι .. Και μακάρι να τα καταφέρουν

:shock: :o
Βλέπω καλά;
Τόνοι;!;
:opaokara:
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 25 Ιαν 2015, 16:52

Αυτόματα μπηκανε :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό staurostoumpa » Πέμ 29 Ιαν 2015, 00:18

σε χω...τεραστιο σεβασμο αλλα και λιγο φθονο,σαν ανθρωπο δηλαδη,γιατι πραματικα καταφερες στη ζωη σου να κανεις τη μ εε το χομπι σου επαγγελμα κι απεκει μια αληθινη δοκιμασια πιστεως !
θα σε βαζα λιγο marduk ετσι για το καλο,αλλα δεν εχω ορεξη για πλακες ρε πουστη.σεβασμος στον ανθρωπο που ζει το δικο του προσωπικο poltergeist.κι εμεις ειμαστε μαζι σου μεγαλε...μεχρι να φυγουν οι αλλοι.απο μακρια βεβαια,δε ιφταιξαμε σε τιποτα να φαμε στη μαπα...
και το αλλο να πω και γω τη μαλακια μου,μια αδερφαρα σαν τον Κωστη δε θα τανε ρε κοουτσ ταμαμ για να παρεις αυτο το ερμο πρωταθλημα.μπορει και διπλασιες μεταβιβασεις στους φουνταριστουσου θα παρεις και λιγα γκολ απτον παικτη,το τυλιγεις κι εφυγες.ποσα εχεις σκοπο να φας ρε πουστη??
staurostoumpa
 
Δημοσιεύσεις: 285
Εγγραφή: Τρί 05 Αύγ 2008, 16:29

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό Ale » Πέμ 29 Ιαν 2015, 04:26

:?:
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Πέμ 29 Ιαν 2015, 08:26

Χτες που χα πιει 4-5 ποτηρακια τον καταλάβαινα απόλυτα.Σημερα δεν... :mrgreen:
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26765
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Πέμ 29 Ιαν 2015, 09:22

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
εγω τον καταλαβα μια χαρα......

εδωσα μανιντου ενα φιλοτρι και ολα κατανοητά....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 6009
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό alp920 » Πέμ 29 Ιαν 2015, 10:31

:?
τι καταλάβατε ρε παιδιά γιατί εγώ δεν το' χω με τίποτα...
πείτε μου και μένα. Κρίμα είμαι.
Όλοι μιλάνε και καθένας ακούει μονάχα την δική του φωνή.

Γιάννης Ρίτσος
Άβαταρ μέλους
alp920
 
Δημοσιεύσεις: 2004
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 09:52
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Πέμ 29 Ιαν 2015, 11:28

Διονυσιακό τοπίο!
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό Περιπτερος » Πέμ 29 Ιαν 2015, 11:48

Αγγέλε πάρε τον μικρό τον Ροντρίγκεζ και κάνε τον Μαραντόνα.
Εδώ σε θέλω.
Άβαταρ μέλους
Περιπτερος
 
Δημοσιεύσεις: 2100
Εγγραφή: Παρ 13 Ιουν 2014, 07:04

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Πέμ 29 Ιαν 2015, 11:56

alp920 έγραψε::?
τι καταλάβατε ρε παιδιά γιατί εγώ δεν το' χω με τίποτα...
πείτε μου και μένα. Κρίμα είμαι.


Πιες 4-5 ποτηρακια απο κατι δυνατο "πιες" κι ενα φιλοτρι και θα δεις το φώς. :lol:

Ενας Mod να βαλει @@ στο επιμαχο ποστ.Μονο στο τοπικ μεταγραφών κοιτάτε ρε? :P
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26765
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό Kid Shelleen » Πέμ 29 Ιαν 2015, 12:51

kataramenos5 έγραψε:
alp920 έγραψε::?
τι καταλάβατε ρε παιδιά γιατί εγώ δεν το' χω με τίποτα...
πείτε μου και μένα. Κρίμα είμαι.


Πιες 4-5 ποτηρακια απο κατι δυνατο "πιες" κι ενα φιλοτρι και θα δεις το φώς. :lol:

...


Καταραμένε με κάτι τέτοιες συμβουλές δεν αφήνεις άνθρωπο να αγιάσει. :D Είχες όμως δίκιο. Αφού τα ήπια όλα :mrgreen: , είμαι σε θέση να κάνω την ελεύθερη μετάφραση για τον φίλο:

«Άγγελε άσε τις Παναγιές και τις εμμονές σου με παίκτες και βάλε μέσα τον νέοπα Πορτογάλλο να φτιάξει η άμυνα μπας και το σηκώσουμε, γιατί έχουν γυρίσει τα μυαλά μου.»

Σημείωση του μεταφραστή: δεν ασπάζομαι το ύφος, απλώς νομίζω πως κατάλαβα τι ήθελε να πει ο ποιητής. :|

Και υπενθυμίζω: μην πυροβολείτε τον πιανίστα ;)
Άβαταρ μέλους
Kid Shelleen
 
Δημοσιεύσεις: 143
Εγγραφή: Τρί 23 Δεκ 2014, 00:54

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό staurostoumpa » Πέμ 29 Ιαν 2015, 18:11

Να ο νεος πλησιασε στο νοημα με δυο βασικες παρανοησεις όμως.εμεις δεν κανουμε υποδειξεις σε κανενανε τι να κανει και ειδικα σε τετοια προσωπικα του ζητηματα όπως οι θρησκευτικες του πεποιθησεις.
επισης Κωστη λεω για τον χρηστο,τον παλιο ντελικατο μπαλαδορο,όχι τις μεταγραφες της παε,καλες κακες θα τις δουνε ολοι αυτες…εμενα περισσοτερο θα μενδιεφερε να ναι καλα ο τζωλης στα 14 ματς,οχι...13?12?ματς που μενουνε γιατι οσο τραγελαφικο και ναναι για αυτή την ομαδα φετος είναι σαν το μακελελε της,τον πιρλο της….
οπωσδηποτε θελουμε ολοι τετοιους παικτες,σαν τον κωστη δηλαδη,που υπαρχουνε παρομοιοι αλλωστε,έναν τυπο παικτη ο οποιος στη συγκεκριμενη ομαδα μαζι με τους 2 πολύ καλους φουνταριστους,θα μπορουσανε να ξεχαρβαλωσουνε λιγο τις αμυνες των αντιπαλων.ειναι μια προσθηκη δηλαδη πολύ ωραια ποδοσφαιρικα,εναλλακτικη σε αυτές ολες τις κινησεις που ακουγονται και σχεδιαστηκαν μεθοδικα και διεξοδικα πανω στο πολύ στιβαρο και απαραλλαχτο συστημα της ομαδας.η εκεινη την περιπτωση του σερβοκατιτετοιου παικτη που περασε ξωφαλτσα και ειπανε ότι θα ητανε ένα προσωπικο δωρο από το ιβαν σαβιδι,αν θελει να σας κακομαθει θα μπορουσε να το κανει ισως και με κανα κιβωτιο φερερο ροσε,μια οικονομικοτερη λυση.Δηλαδη,το καλυτερο φουνταριστο στο πρωταθλημα να κυνηγαει στο ματς στη λεσβο ασπουμε εκεινον,το μενουση πως το λενε,το μπιρμπιλη το μεμετ αγα,η ομαδα να χει κανα μηνα να δημιουργησει φαση να βγουν τετ α τετ τα παιδγια,να παιζει αυτην την αηδια απτο κατσε στον ιταντζε κι απτο κατσε στον ρατς κι από κει γιομα…..και πας να φερεις μετα και κεινον το βαρυπατη και καλα να σου στρωσει την επιθεση,είναι ακομψο νομιζω για τα παιδγια που παιζουν ετσι φιλοτιμα.ειναι το γνωμικο…καλο πηγες να κανεις αλλα μας γαμ>σε> δηλαδη.κι εδώ βλεπουμε ότι η κυρια πηγη του κακου που η ομαδα ολη αυτην την περιοδο δε μπορει να φτουρησει είναι η ποδοσφαιρικη αγνοια,του κατεξοχην αρμοδιου.αλλοι φιλαθλοι η επαγγελματιες του ποδοσφαιρου ξερουν λιγα,αλλοι περισσοτερα,αλλα είναι και πολλοι που δεν καταλαβαινουν το μ!ουτσο τους δυστηχως.δε μπορει κανεις να κανει ένα πετυχεμενο μαγαζι σε ένα αντικειμενο στο οποιο είναι ανειδίκευτος.
ας ελπισουν ολοι εις το θεαρεστο εργο Το κι οτι αυτο δεν θα ειναι,εαν ευοδωσει καληωρα του,μερος των προφητειων που μας εφερε ο ιωαννης απτην πατμο.
staurostoumpa
 
Δημοσιεύσεις: 285
Εγγραφή: Τρί 05 Αύγ 2008, 16:29

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 29 Ιαν 2015, 18:15

κατ5 και λοιποι. κερναω εγω.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προπονητικό team

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες