Άγγελος Αναστασιάδης

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό GoMaRoS » Σάβ 24 Ιαν 2015, 12:15

paokovios1974 έγραψε:Ειναι γνωστο της παση οτι ο Αγγελος δεν ξερει γρι απο τακτικη,επισης οτι προπονει την κ20,οτι δεν κανει εργομετρικα,οτι δεν θελει μεγαλους παικτες γιατι δεν μπορει να τους διαχειριστει,οτι δεν ξερει αγγλικα,δεν ειναι ευγενικος, δεν εχει τακτ,δεν ειναι επικοινωνιακος,δεν χαμογελαει,και οτι στο τελος, ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.


σωστός :lol: :lol: :lol:

:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
GoMaRoS
 
Δημοσιεύσεις: 6671
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιουν 2010, 13:50

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό astronaut » Σάβ 24 Ιαν 2015, 13:23

zissos έγραψε:Δηλαδή εμείς τον Άγγελο τον θέλουμε κάθε 5-6 χρόνια για κάνα 6μηνο, να μας βγάζει μια φουρνιά παίχτες για κορμό και μετά να πλακώνουν τα λιγούρια και οι μανατζαρέοι με τους αρδ και να κάνουν πάρτι με τον κάθε απίθανο παίχτη ή προπονητή. Μόνο την αλήθεια κατάφατσα δεν θέλουμε να δούμε. Ο καθένας μας νομίζει ότι έχει δίκιο, νομίζει ότι είναι ο ΠΑΟΚ, νομίζει ότι άμα έπαιζε θα ήταν καλύτερος από τον "κοντό" ή τον "ψηλό" κ.ο.κ. Και αν ήταν προπονητής θα έστηνε την ομάδα καλύτερα από τον Αναστασιάδη, ο οποίος είναι στον ΠΑΟΚ από τότε που το μισό φόρουμ ήταν αγέννητοι. Και επειδή καλώς ή κακώς μόνο με τον Αναστασιάδη θα μπορούσε να κάνει αυτή την πορεία φέτος ο ΠΑΟΚ (ο Σάντος χρειάστηκε 3 χρόνια και ντρίμ τιμ για να βγεί 2ος) και κάποιοι αυτό το βλέπουνε, εφευρέθηκε ο όρος "Αγγελόσκυλα". Τραβάτε να μάθετε ποιός τον εφήυρε και γιατί. Είναι πολύ τιποτένιο την μοναδική χρονιά που μπορεί ο Παοκτσής να σφύζει από περηφάνια για την ομάδα του, να μένει με την πίκρα στο στόμα από την μετάλλαξη των Παοκτσήδων σε γαβροβάζελους. Του ενός δεν του αρέσει ο Τσανδάρης, του αλλουνού δεν του αρέσει ο Γλύκος, ο άλλος θέλει μεγάλο όνομα Ευρωπαίο για προπονητή. Ε τραβάτε να γίνετε ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ μπας και ησυχάσουμε και οι υπόλοιποι επιτέλους

- Μην υποτιμάς τον Μπερέτα, τον Χάβο, τον Δερμιτζάκη και -φυσικά- το Δώνι.
- Καλύτερος του Κοντού είναι μονάχα ο Νταρμπό. Άντε και ο Ρομπέρ.
- Βγάλε τις σαρδέλες από τα μάτια σου.
- Ποιά ήταν -άραγε(ς)- η προηγούμενη ΧΡΟΝΙΑ που ο ΠΑΟΚΤΣΗΣ γούσταρε ΠΑΟΚ?
- Η μετάλλαξη ξεκινάει από μέσα. Τιμή και δόξα στους αλλόθρησκους της ΠΑΕ και σε ΑΥΤΟΝ που τους προσέλαβε (για γέφυρα με το ΠΟΚ).
Δηλώνω ρητά & κατηγορηματικά ότι δεν έχω καμία άκρη & πηγή

Β.Μ.: Ιδανικό σενάριο να κατέβει ο Σαρρής κι ο Βασίλης (Κορέας, σελ.17)

Το πρόβλημα του ΠΑΟΚ είναι ο ίδιος ο ΠΑΟΚ (Άγγελος 1997)

https://www.youtube.com/watch?v=oCK6nRkS4SU
Άβαταρ μέλους
astronaut
 
Δημοσιεύσεις: 2163
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 03:24
Τοποθεσία: On Tour

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό Kid Shelleen » Σάβ 24 Ιαν 2015, 15:21

zissos έγραψε:Δηλαδή εμείς τον Άγγελο τον θέλουμε κάθε 5-6 χρόνια για κάνα 6μηνο, να μας βγάζει μια φουρνιά παίχτες για κορμό και μετά να πλακώνουν τα λιγούρια και οι μανατζαρέοι με τους αρδ και να κάνουν πάρτι με τον κάθε απίθανο παίχτη ή προπονητή. Μόνο την αλήθεια κατάφατσα δεν θέλουμε να δούμε. Ο καθένας μας νομίζει ότι έχει δίκιο, νομίζει ότι είναι ο ΠΑΟΚ, νομίζει ότι άμα έπαιζε θα ήταν καλύτερος από τον "κοντό" ή τον "ψηλό" κ.ο.κ. Και αν ήταν προπονητής θα έστηνε την ομάδα καλύτερα από τον Αναστασιάδη, ο οποίος είναι στον ΠΑΟΚ από τότε που το μισό φόρουμ ήταν αγέννητοι. Και επειδή καλώς ή κακώς μόνο με τον Αναστασιάδη θα μπορούσε να κάνει αυτή την πορεία φέτος ο ΠΑΟΚ (ο Σάντος χρειάστηκε 3 χρόνια και ντρίμ τιμ για να βγεί 2ος) και κάποιοι αυτό το βλέπουνε, εφευρέθηκε ο όρος "Αγγελόσκυλα". Τραβάτε να μάθετε ποιός τον εφήυρε και γιατί. Είναι πολύ τιποτένιο την μοναδική χρονιά που μπορεί ο Παοκτσής να σφύζει από περηφάνια για την ομάδα του, να μένει με την πίκρα στο στόμα από την μετάλλαξη των Παοκτσήδων σε γαβροβάζελους. Του ενός δεν του αρέσει ο Τσανδάρης, του αλλουνού δεν του αρέσει ο Γλύκος, ο άλλος θέλει μεγάλο όνομα Ευρωπαίο για προπονητή. Ε τραβάτε να γίνετε ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ μπας και ησυχάσουμε και οι υπόλοιποι επιτέλους


Εγώ πάντως ήμουν περήφανος και κάθε φορά που έβλεπα τον Πάμπλο και την ομάδα του Σάντος να βγαίνει στην Τούμπα υπό τους ήχους του Hell’ s Bells και όταν ύψωνε ο Πάμπλο τις γροθιές του θριαμβευτής μέσα στο τηγάνι για δεύτερη φορά στον ίδιο χρόνο και όταν έκανα ιστορικές ευρωπαϊκές προκρίσεις ή νίκες στην Πόλη και στο Λονδίνο και όταν απέκλεισα τον γάβρο από τον τελικό κόντρα σε θεούς και δαίμονες και χάλασα την προεκλογική μόστρα του χοντρού και και και…

Γιατί θα πρέπει η στήριξη του Άγγελου να περνάει μέσα από την απαξίωση, την άρνηση και τον χλευασμό της ιστορίας του ΠΑΟΚ? Αν αυτό σημαίνει Αγγελόσκυλο, τότε όχι, δεν είμαι και ούτε θέλω να δω στα μάτια μου Αγγελόσκυλα. Και πιστεύω πως ούτε κι ο ίδιος ο Άγγελος θέλει τέτοια Αγγελόσκυλα.

Ο λαός γέμισε το γήπεδο μόνον όταν οι διάφοροι Κ@λογεροbitchιοι του έδωσαν και κατάλαβε ποιος είναι ο πραγματικός εχθρός. Δεν γέμισε για να κράξει ούτε τον Σάντος ούτε τον Βρύζα ούτε φυσικά τον Άγγελο.

Η τραγική ειρωνεία είναι ότι έγραψες ρε Zissos ένα διχαστικό ποστ στο όνομα της ενότητας. :cry:
Άβαταρ μέλους
Kid Shelleen
 
Δημοσιεύσεις: 143
Εγγραφή: Τρί 23 Δεκ 2014, 00:54

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό Kid Shelleen » Σάβ 24 Ιαν 2015, 15:22

zissos έγραψε:Δηλαδή εμείς τον Άγγελο τον θέλουμε κάθε 5-6 χρόνια για κάνα 6μηνο, να μας βγάζει μια φουρνιά παίχτες για κορμό και μετά να πλακώνουν τα λιγούρια και οι μανατζαρέοι με τους αρδ και να κάνουν πάρτι με τον κάθε απίθανο παίχτη ή προπονητή. Μόνο την αλήθεια κατάφατσα δεν θέλουμε να δούμε. Ο καθένας μας νομίζει ότι έχει δίκιο, νομίζει ότι είναι ο ΠΑΟΚ, νομίζει ότι άμα έπαιζε θα ήταν καλύτερος από τον "κοντό" ή τον "ψηλό" κ.ο.κ. Και αν ήταν προπονητής θα έστηνε την ομάδα καλύτερα από τον Αναστασιάδη, ο οποίος είναι στον ΠΑΟΚ από τότε που το μισό φόρουμ ήταν αγέννητοι. Και επειδή καλώς ή κακώς μόνο με τον Αναστασιάδη θα μπορούσε να κάνει αυτή την πορεία φέτος ο ΠΑΟΚ (ο Σάντος χρειάστηκε 3 χρόνια και ντρίμ τιμ για να βγεί 2ος) και κάποιοι αυτό το βλέπουνε, εφευρέθηκε ο όρος "Αγγελόσκυλα". Τραβάτε να μάθετε ποιός τον εφήυρε και γιατί. Είναι πολύ τιποτένιο την μοναδική χρονιά που μπορεί ο Παοκτσής να σφύζει από περηφάνια για την ομάδα του, να μένει με την πίκρα στο στόμα από την μετάλλαξη των Παοκτσήδων σε γαβροβάζελους. Του ενός δεν του αρέσει ο Τσανδάρης, του αλλουνού δεν του αρέσει ο Γλύκος, ο άλλος θέλει μεγάλο όνομα Ευρωπαίο για προπονητή. Ε τραβάτε να γίνετε ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ μπας και ησυχάσουμε και οι υπόλοιποι επιτέλους


Εγώ πάντως ήμουν περήφανος και κάθε φορά που έβλεπα τον Πάμπλο και την ομάδα του Σάντος να βγαίνει στην Τούμπα υπό τους ήχους του Hell’ s Bells και όταν ύψωνε ο Πάμπλο τις γροθιές του θριαμβευτής μέσα στο τηγάνι για δεύτερη φορά στον ίδιο χρόνο και όταν έκανα ιστορικές ευρωπαϊκές προκρίσεις ή νίκες στην Πόλη και στο Λονδίνο και όταν απέκλεισα τον γάβρο από τον τελικό κόντρα σε θεούς και δαίμονες και χάλασα την προεκλογική μόστρα του χοντρού και και και…

Γιατί θα πρέπει η στήριξη του Άγγελου να περνάει μέσα από την απαξίωση, την άρνηση και τον χλευασμό της ιστορίας του ΠΑΟΚ? Αν αυτό σημαίνει Αγγελόσκυλο, τότε όχι, δεν είμαι και ούτε θέλω να δω στα μάτια μου Αγγελόσκυλα. Και πιστεύω πως ούτε κι ο ίδιος ο Άγγελος θέλει τέτοια Αγγελόσκυλα.

Ο λαός γέμισε το γήπεδο μόνον όταν οι διάφοροι Κ@λογεροbitchιοι του έδωσαν και κατάλαβε ποιος είναι ο πραγματικός εχθρός. Δεν γέμισε για να κράξει ούτε τον Σάντος ούτε τον Βρύζα ούτε φυσικά τον Άγγελο.

Η τραγική ειρωνεία είναι ότι έγραψες ρε Zissos ένα διχαστικό ποστ στο όνομα της ενότητας. :cry:
Άβαταρ μέλους
Kid Shelleen
 
Δημοσιεύσεις: 143
Εγγραφή: Τρί 23 Δεκ 2014, 00:54

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 24 Ιαν 2015, 15:29

chris.paok.mytilene έγραψε:
RoMaN έγραψε:Άγγελε, κράτα γερά.
Ξέρω ότι το σχέδιο να σε φάνε εκ των έσω, βρίσκεται σε εφαρμογή από τη μέρα που ήρθες, αλλά τώρα το κακό παράγινε.
Σε φέρνουν μεγάλες προσωπικότητες που ξέρουν ότι δεν μπορείς να χειριστείς, ώστε να τα πάρεις στο κρανίο και να φύγεις.
Ύπουλο.
Ξέρω ότι προτιμάς να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο και να βγεις 4ος, παρά να πάρεις πρωτάθλημα και να έχεις άυπνες νύχτες και νεύρα στο γήπεδο.
Υπομονή.
Τον Μάιο θα είσαι καλά!


Τι εννοεί ο ποιητής ; .....


Ειρωνικό είναι, προς όσα λέγονταν όταν ήρθε ο Άγγελος..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47107
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Σάβ 24 Ιαν 2015, 16:42

Kid Shelleen έγραψε:
zissos έγραψε:Δηλαδή εμείς τον Άγγελο τον θέλουμε κάθε 5-6 χρόνια για κάνα 6μηνο, να μας βγάζει μια φουρνιά παίχτες για κορμό και μετά να πλακώνουν τα λιγούρια και οι μανατζαρέοι με τους αρδ και να κάνουν πάρτι με τον κάθε απίθανο παίχτη ή προπονητή. Μόνο την αλήθεια κατάφατσα δεν θέλουμε να δούμε. Ο καθένας μας νομίζει ότι έχει δίκιο, νομίζει ότι είναι ο ΠΑΟΚ, νομίζει ότι άμα έπαιζε θα ήταν καλύτερος από τον "κοντό" ή τον "ψηλό" κ.ο.κ. Και αν ήταν προπονητής θα έστηνε την ομάδα καλύτερα από τον Αναστασιάδη, ο οποίος είναι στον ΠΑΟΚ από τότε που το μισό φόρουμ ήταν αγέννητοι. Και επειδή καλώς ή κακώς μόνο με τον Αναστασιάδη θα μπορούσε να κάνει αυτή την πορεία φέτος ο ΠΑΟΚ (ο Σάντος χρειάστηκε 3 χρόνια και ντρίμ τιμ για να βγεί 2ος) και κάποιοι αυτό το βλέπουνε, εφευρέθηκε ο όρος "Αγγελόσκυλα". Τραβάτε να μάθετε ποιός τον εφήυρε και γιατί. Είναι πολύ τιποτένιο την μοναδική χρονιά που μπορεί ο Παοκτσής να σφύζει από περηφάνια για την ομάδα του, να μένει με την πίκρα στο στόμα από την μετάλλαξη των Παοκτσήδων σε γαβροβάζελους. Του ενός δεν του αρέσει ο Τσανδάρης, του αλλουνού δεν του αρέσει ο Γλύκος, ο άλλος θέλει μεγάλο όνομα Ευρωπαίο για προπονητή. Ε τραβάτε να γίνετε ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ μπας και ησυχάσουμε και οι υπόλοιποι επιτέλους


Εγώ πάντως ήμουν περήφανος και κάθε φορά που έβλεπα τον Πάμπλο και την ομάδα του Σάντος να βγαίνει στην Τούμπα υπό τους ήχους του Hell’ s Bells και όταν ύψωνε ο Πάμπλο τις γροθιές του θριαμβευτής μέσα στο τηγάνι για δεύτερη φορά στον ίδιο χρόνο και όταν έκανα ιστορικές ευρωπαϊκές προκρίσεις ή νίκες στην Πόλη και στο Λονδίνο και όταν απέκλεισα τον γάβρο από τον τελικό κόντρα σε θεούς και δαίμονες και χάλασα την προεκλογική μόστρα του χοντρού και και και…

Γιατί θα πρέπει η στήριξη του Άγγελου να περνάει μέσα από την απαξίωση, την άρνηση και τον χλευασμό της ιστορίας του ΠΑΟΚ? Αν αυτό σημαίνει Αγγελόσκυλο, τότε όχι, δεν είμαι και ούτε θέλω να δω στα μάτια μου Αγγελόσκυλα. Και πιστεύω πως ούτε κι ο ίδιος ο Άγγελος θέλει τέτοια Αγγελόσκυλα.

Ο λαός γέμισε το γήπεδο μόνον όταν οι διάφοροι Κ@λογεροbitchιοι του έδωσαν και κατάλαβε ποιος είναι ο πραγματικός εχθρός. Δεν γέμισε για να κράξει ούτε τον Σάντος ούτε τον Βρύζα ούτε φυσικά τον Άγγελο.

Η τραγική ειρωνεία είναι ότι έγραψες ρε Zissos ένα διχαστικό ποστ στο όνομα της ενότητας. :cry:



Κατσε ρε συ... δεν ειναι ετσι... ποιο διχαστικο ποστ??? ο ανθρωπος απλα σε μια ΠΑΡΕΝΘΕΣΗ εγραψε 5 λεξεις για την ομαδα του Σαντος. 5 λεξεις που ειναι και η αληθεια, καθολου απαξιωση. Εσυ πηρες αυτες τις 5 λεξεις και εγραψες σεντονι λες και αυτο ηταν που ειπε ο αλλος.. Γιατι το κανεις αυτο? Τοσα αλλα εγραψε.. γιατι ξεχειλωνεις ετσι την παρενθεση, η οποια δεν ηταν απαξιωτικη, απλα ηθελε να συγκρινει τη στηριξη που ειχε ο Σαντος.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Σάβ 24 Ιαν 2015, 16:47

Κι απο την αλλη.. σιγουρα ευχαριστουμε και τον Πορτογαλο κι εκεινη την ομαδα για οσα μας προσφερε και ηταν πολλα... ομως... ηταν και ο τροπος παιχνιδιου του που μερικες φορες σε εκανε να μην εισαι και τοσο περηφανος.. οταν πχ επαιζες ταμπουρι στην Τουμπα με τους Πανθρακικους για να παρεις το μισο-μηδεν. Θα μου αντιπαραθεσεις οτι και το να τρωμε 4αρες απο χωρια δεν ειναι και τοσο περηφανο και δικο θα εχεις.. Το θεμα δεν ειναι εκει. Καθε προπονητης εχει τα καλα και τα στραβα του. Απλα ο Σαντος ειχε τεραστια στηριξη (και πολυ σωστα την ειχε), ενω ο Αγγελος δεν εχει το ιδιο.

ΥΓ: δεν ειμαι "Αγγελοσκυλο". Στην αρχη μαλιστα δεν ημουν και τοσο θετικος στο να ερθει.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Σάβ 24 Ιαν 2015, 16:57

Athens έγραψε:δηλ ο Αγγελος θα διδαξει τακτικη στον Ρικαρντο Κοστα? :lol: :lol:


Τοσο αστειο σε φαινεται ρε μεγαλε? Σιγα τωρα ο ασχετος ο Αγγελος μην διδαξει τακτικη, ε? Και γελακια ειρωνειας μετα.. Προσεχε σε παρακαλω πως μιλας για τον προπονητη του ΠΑΟΚ, ο οποιος μας εχει σε τροχια τιτλου.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Σάβ 24 Ιαν 2015, 17:00

Athens έγραψε:δηλ ο Αγγελος θα διδαξει τακτικη στον Ρικαρντο Κοστα? :lol: :lol:
θα δινει εντολες πως πρεπει να κινειται ο Νομποα και πως δεν πρεπει να τριπλαρει ο Ντεβιτς?
θα βρει σιγουρα το μπελα του....

Υ.γ. προπονητης ειναι και πρεπει να δεχονται ολοι τις οδηγιες του αλλα η συγκρουση λογο ιδιοσυγκρασιας θα ειναι αναποφευκτη...
θα περιμενει ποτε θα ερθει ο Χαρισης για να πεταξει απο την ενδεκαδα τον Νομποα :opaokara: :opaokara:


Αλλωστε ολοι βλεπουμε οτι ο Αγγελος τα παει καλα μονο με παλτα τυπου Κλαους, Ρατς κλπ ενω με τους παικταραδες εχει προβλημα.. οπως με τον Σπυροπουλο πχ.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό Kid Shelleen » Κυρ 25 Ιαν 2015, 02:20

sic-4 έγραψε:Κι απο την αλλη.. σιγουρα ευχαριστουμε και τον Πορτογαλο κι εκεινη την ομαδα για οσα μας προσφερε και ηταν πολλα... ομως... ηταν και ο τροπος παιχνιδιου του που μερικες φορες σε εκανε να μην εισαι και τοσο περηφανος.. οταν πχ επαιζες ταμπουρι στην Τουμπα με τους Πανθρακικους για να παρεις το μισο-μηδεν. Θα μου αντιπαραθεσεις οτι και το να τρωμε 4αρες απο χωρια δεν ειναι και τοσο περηφανο και δικο θα εχεις.. Το θεμα δεν ειναι εκει. Καθε προπονητης εχει τα καλα και τα στραβα του. Απλα ο Σαντος ειχε τεραστια στηριξη (και πολυ σωστα την ειχε), ενω ο Αγγελος δεν εχει το ιδιο.

ΥΓ: δεν ειμαι "Αγγελοσκυλο". Στην αρχη μαλιστα δεν ημουν και τοσο θετικος στο να ερθει.


Δηλαδή ρίξανε καλαμπόκια ή άλλα ζαρζαβατικά στον Άγγελο και δεν το ξέρω? :o

Θεωρώ διχαστικό ένα κείμενο που εάν απαντηθεί, θα πρέπει πχ ο ένας να απαξιώνει τον Άγγελο και ο άλλος όλους τους προηγούμενους προπονητές και παίκτες του ΠΑΟΚ.

Γι αυτό, ας το λήξουμε εδώ κι ας ελπίσουμε να μαλώνουμε στο μέλλον, προσπαθώντας να αναλύσουμε ποια στοιχεία είχε η ομάδα επί Άγγελου και πήρε το πρωτάθλημα το 2015. ;) :D
Άβαταρ μέλους
Kid Shelleen
 
Δημοσιεύσεις: 143
Εγγραφή: Τρί 23 Δεκ 2014, 00:54

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό DarkBishop » Κυρ 25 Ιαν 2015, 10:44

Αυτό που κανένας προπονητής στον ΠΑΟΚ δεν κάνει τακτική πρέπει να το δούμε ;)
Great power involves great responsibility.
Άβαταρ μέλους
DarkBishop
 
Δημοσιεύσεις: 323
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 22:13
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό giapas » Κυρ 25 Ιαν 2015, 11:08

obanebane έγραψε:Εδω μιλαμε για επιπεδο ρε γιαπα,γεμισε το φορουμ διανοουμενους.


Το έσβησα γιατί έβαζα φυτιλιές και τσάμπα θα έτρεχαν οι μπλε μετά !!
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9451
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό chrisg4 » Κυρ 25 Ιαν 2015, 12:02

Εχει κανει πολλές μ@λ@κιες αυτή η ΠΑΕ. Έχω τσακωθεί πολλάκις εδώ μέσα γιατι τους εκραζα σε πολύ σοβαρότερα θέματα απο του Ντεβιτς. Στη προκειμένη περίπτωση ομως δε βλέπω που ακριβώς φταιει η ΠΑΕ. Εκανε δυο προτάσεις. Μια στον παιχτη μια στην ομαδα του. Ο παίχτης δέχτηκε η ομαδα προφανώς επιδη περίμενε κατι καλυτερο δεν απάντησε. Ειρθε η καλύτερη πρόταση και τέλος. Δε διάβασα κάπου όλες αυτές τις μέρες οτι ο παίχτης έκλεισε και έρχετε να υπογράψει. Το ίδιο συμβαίνει και με τον Costa απ οτι κατάλαβα. Η ΠΑΕ έβγαλε πρως τα έξω τις συμφωνίες με τους παιχτες όχι με τις ομάδες. Και καλά εκανε γιατι ακόμα κι αν κανένας απο τους δυο δε κλείσει ειναι πολύ σημαντικό να ακούγεται στην Ευρώπη οτι ΠΑΟΚ εχει τη δυνατότητα να συμφωνεί με παιχτες επιπέδου Costa. Το λάθος της ΠΑΕ ειναι οτι φτάσαμε τέλη Γενάρη και ακόμα ψάχνουμε. Όσον αφορά τα διαφορα σάιτ που παρουσίασαν τον Ντεβιτς, έχουμε πει πολλές φορές οτι οι άνθρωποι κυνηγάνε τα κλικ απο κει πληρώνονται. Εδώ εμεις οι ίδιοι εδώ μέσα ακούγεται ενα όνομα απο κάποιο άγνωστο σάιτ εξωτερικού και σφαζομαστε αν κανει η δε κανει. Δε θα σφάζονται οι ρεπόρτερ του ΠΑΟΚ που απο αυτο ζούνε; Θυμάμαι οταν βγήκε απο ενα Ιταλικο σάιτ οτι κάναμε πρόταση για Ντιακιτε μετα απο μισή ωρα το διαψεύδει η ΠΑΕ και στο 24 στο ίδιο άρθρο που ήταν η διάψευση είχαν και βιντεάκια του Ντιακιτε για να πάρουμε λέει μια ιδέα για το τι παίχτης ειναι κι ας το διέψευσε η ΠΑΕ. Πως να ασκήσεις σοβαρή επικοινωνιακή πολιτική οταν στα μέσα στα οποία απευθηνεσαι ειναι η σαρα και η μαρα. Εκτός αν επικοινωνιακή πολιτική θεωρείτε αυτο που κανει ο γαύρος με καραπαπαδες και κυρ Σαββα που απευθύνονται σε φυτά. Για να καταλήξω. Η ΠΑΕ θα κριθεί απο τις μεταγραφές που θα κανει και απο το πόσο θα προσφέρουν μέσα στο γηπεδο. Όχι απο το πως παρουσιάζονται οι στόχοι της ομάδας απο τον κάθε π@π@ρα που με το ζόρι έβγαλε το γυμνάσιο και λόγο συγκυριών το παιζει ρεπόρτερ του ΠΑΟΚ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
chrisg4
 
Δημοσιεύσεις: 2438
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό zissos » Κυρ 25 Ιαν 2015, 12:06

Kid Shelleen έγραψε:
Η τραγική ειρωνεία είναι ότι έγραψες ρε Zissos ένα διχαστικό ποστ στο όνομα της ενότητας. :cry:

Τίποτα το διχαστικό δεν έγραψα και απορώ πως το είδες έτσι κιόλας. Το ότι ο Σάντος μας έφερε 2ους με μια ομάδα που οι 10 της ενδεκάδας ήταν ξένοι δεν είναι ούτε ψέμα, ούτε διχαστικό.
Άβαταρ μέλους
zissos
 
Δημοσιεύσεις: 1995
Εγγραφή: Κυρ 29 Μάιος 2011, 01:38

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό obanebane » Κυρ 25 Ιαν 2015, 12:20

giapas έγραψε:
Το έσβησα γιατί έβαζα φυτιλιές και τσάμπα θα έτρεχαν οι μπλε μετά !!



Το καταλαβα μην ανυσηχεις,βραστα φιλε μας χορευουν οπως θελουν.
Δε φταιει ο κοσμος η μαλλον φταιει αλλα δεν το καταλαβαινει,αστο μεγαλη κουβεντα.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24592
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προπονητικό team

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες