Άγγελος Αναστασιάδης

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό eorptol » Πέμ 18 Δεκ 2014, 21:50

Κριτικη να κάνουμε βάζοντας τα καλα και τα κακά στην ζυγαριά και μεχρι τωρα τα καλα ιναι πολυ περισσότερα, απλα για να συνεχιστεί η καλη πορεία θελει 4 μεταγραφες και να μας βγούνε πολυ καλές τουλαχιςτον οι τρεις τότε ναι τον Μάιο θα ειμαςτε καλα
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Πέμ 18 Δεκ 2014, 21:53

paoki1985 έγραψε:
Sera4 έγραψε:τραβα στην εθνικη και κανε οτι τερτιπια θες και με την παναγια και με τα κολληματα σου...φτανει πια δεν αντεχω αλλο...

δεν αντεχω τα κολληματα σου σε παιδια και αποπαιδια δεν αντεχω τα κολληματα σου σε μεταγραφες δεν αντεχω τα κολληματα σου σε ποδοσφαιρικες λογικες....

φτανει και παλι φτανει δεν αντεχω αλλο να μου το δινουν στα χερια μετα απο τοσα χρονια και να τρωω 2-3-4 γκολ απο τον καθε τελειωμενο...

αντε στην εθνικη και παρε οποιους θελεις και πηγαινε τους και οπου θελεις...τουλαχιστον θα τελειωνει το παραμυθι σιγα σιγα με τους πρωταθλητες των 9 αγωνιστικων...


Κι εγω δεν αντεχω εσενα αλλα συνεχιζω να σε βλεπω εδω. Το παραμύθι να τελειώνει για σένα Νεο Παοκτση. Εγώ θέλω τον τρελογιατρό. Θέλω να ονειρεύομαι.


οτι θες τον τρελογιατρο τον θες σιγουρα απο τη στιγμη που ισχυριζεσαι πως βλεπεις καποιον που δεν γνωριζεις προσωπικα... απο εκει και περα ΒΛΑΚΑΚΟ εισαι πολυ λιγος για να αποκαλεσεις εσυ εμενα νεο-ΠΑΟΚτση το καταλαβες ΒΛΑΚΑΚΟ Ε ΒΛΑΚΑΚΟ?αντε τωρα εχουμε τα νευρα μας εχουμε και τον καθε πικραμενο εδω μεσα...

παρακαλω να σβηστει το σχολιο μου εφοσον σβηστει και του "παληκαριου" και ζητω συγνωμη για την αναστατωση εκ των προτερων...
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13638
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό obanebane » Πέμ 18 Δεκ 2014, 21:55

Σταματηστε ρε,ρε 1985 μαζεψου τους πηρες ολους αμπαριζα.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24592
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό paoki1985 » Πέμ 18 Δεκ 2014, 21:58

Sera4 έγραψε:
paoki1985 έγραψε:
Sera4 έγραψε:τραβα στην εθνικη και κανε οτι τερτιπια θες και με την παναγια και με τα κολληματα σου...φτανει πια δεν αντεχω αλλο...

δεν αντεχω τα κολληματα σου σε παιδια και αποπαιδια δεν αντεχω τα κολληματα σου σε μεταγραφες δεν αντεχω τα κολληματα σου σε ποδοσφαιρικες λογικες....

φτανει και παλι φτανει δεν αντεχω αλλο να μου το δινουν στα χερια μετα απο τοσα χρονια και να τρωω 2-3-4 γκολ απο τον καθε τελειωμενο...

αντε στην εθνικη και παρε οποιους θελεις και πηγαινε τους και οπου θελεις...τουλαχιστον θα τελειωνει το παραμυθι σιγα σιγα με τους πρωταθλητες των 9 αγωνιστικων...


Κι εγω δεν αντεχω εσενα αλλα συνεχιζω να σε βλεπω εδω. Το παραμύθι να τελειώνει για σένα Νεο Παοκτση. Εγώ θέλω τον τρελογιατρό. Θέλω να ονειρεύομαι.


οτι θες τον τρελογιατρο τον θες σιγουρα απο τη στιγμη που ισχυριζεσαι πως βλεπεις καποιον που δεν γνωριζεις προσωπικα... απο εκει και περα ΒΛΑΚΑΚΟ εισαι πολυ λιγος για να αποκαλεσεις εσυ εμενα νεο-ΠΑΟΚτση το καταλαβες ΒΛΑΚΑΚΟ Ε ΒΛΑΚΑΚΟ?αντε τωρα εχουμε τα νευρα μας εχουμε και τον καθε πικραμενο εδω μεσα...

παρακαλω να σβηστει το σχολιο μου εφοσον σβηστει και του "παληκαριου" και ζητω συγνωμη για την αναστατωση εκ των προτερων...


Με βριζεις και μετά λες να σβηστούν τα σχολια????χαχαχαχαχα..Συγνωμη ρε αδερφε. Δε γελαω μαζι σου..
paoki1985
 
Δημοσιεύσεις: 372
Εγγραφή: Πέμ 28 Απρ 2011, 11:52

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό Ekatnetworkltd » Πέμ 18 Δεκ 2014, 22:00

Sera4 έγραψε:τραβα στην εθνικη και κανε οτι τερτιπια θες και με την παναγια και με τα κολληματα σου...φτανει πια δεν αντεχω αλλο....

Sera4 είσαι άδικος αδελφέ με την εθνική πιστεύω να σε κάλυψαν οι δηλώσεις του!Παντού πάνε να μας τρυπήσουνε σύν τα δικά μας λάθη!
Ωωωω ΠΑΟΚάρα
Έχω τρέλα μες στο μυαλό
Όπου και να παίζεις πάντα θα σ’ ακολουθώ
Για σένα θα πεθάνω και για σένα μόνο ζω.
Άβαταρ μέλους
Ekatnetworkltd
 
Δημοσιεύσεις: 4505
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:21
Τοποθεσία: Ιλίσια

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό spyretto » Πέμ 18 Δεκ 2014, 22:00

Ο Άγγελος είναι δέσμιος της φετινής πορείας του ΠΑΟΚ, όταν για τον ένα ή τον άλλο λόγο τα δεδομένα αλλάζουν δραματικά οι αντίδρασεις συνηθως είναι πολύ μεγαλύτερες από αυτές που έχει μια μέτρια πορεία. Τώρα καλείται να βγάλει λαγούς από το καπέλλο με ένα προβληματικό ρόστερ το οποίο ο ίδιος το καλοκαίρι ενέκρινε και εξακολουθεί να στηρίζει. Αυτό είναι ίσως και το μοναδικό του λάθος.
Άβαταρ μέλους
spyretto
 
Δημοσιεύσεις: 4144
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 03:21

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό paoki1985 » Πέμ 18 Δεκ 2014, 22:02

obanebane έγραψε:Σταματηστε ρε,ρε 1985 μαζεψου τους πηρες ολους αμπαριζα.

Bane εκανα πολυ καιρο υπομονη. Το καλοκαιρι όλοι έβριζαν και κανεις δε μιλούσε. Τωρα όποιος κάνει κριτική χωρίς στοιχεία θα τον παίρνω αμπάριζα. Όπως είδες κάναν και άλλοι σωστή κριτική και δεν τους είπα τίποτα γιατί είχαν δίκιο. Είναι ντεφορμέ κι Αγγελος αλλά δεν έχει λύσεις. Το άν είναι δικό του θέμα ότι δεν έχει λύσεις...ας μη τρελαινομαστε κι ολας.
paoki1985
 
Δημοσιεύσεις: 372
Εγγραφή: Πέμ 28 Απρ 2011, 11:52

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό prist64 » Πέμ 18 Δεκ 2014, 22:03

Αστο να βρισκεται.
Σ΄αυτη την σελιδα εχει τεσσερα σερι ποστ,που ορμαει και ειρωνευεται,
ο συνηγορος του Αγγελου,το δικο σου ειναι πταισμα.

Αργησα,στην προηγουμενη ειναι.
Τελευταία επεξεργασία από prist64 και Πέμ 18 Δεκ 2014, 22:07, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 7027
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό Demir » Πέμ 18 Δεκ 2014, 22:03

για το μονο που φταει ειναι οτι δεν εκανε 3 μεταγραφες επιπλεον το καλοκαιρι
Demir
 
Δημοσιεύσεις: 7976
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό thanos-xanthi » Πέμ 18 Δεκ 2014, 22:03

paoki1985 έγραψε:
thanos-xanthi έγραψε:και επιθετικο χαφ να παρεις ο Θεοφανης θα παιζει ξανα
τωρα θα τον μαθεις τον αγγελο?
παντα τα δικα μας τα παιδια...


Μερικοί είστε πολύ αστείοι. Θέλουμε να βγάζουμε ταλέντα. Δεν παίζουν τα δικά μας παδιά. Που πήγαν τόσα ταλέντα. Γιατί δεν τους βάζουν. Τελικά θέλουμε πρωτάθλημα. Να μη βάζουμε τα δικά μας παιδιά. Κοινώς ότι να' ναι. Βάλτε τα μυαλά σας σε τάξη και μετά απαιτήστε οτιδήποτε απο την ομάδα και τους προπονητες.


εσυ το παριστανεις?
σου ανταποδιδω το αστειος....
ΠΑΟΚ εισαι η αγγελος? αν κρινω απο το αβαταρ σου μεγιστος προσωπολατρης
το μυαλο μου ειναι σε απολυτη ταξη, τα στραβα θα τα λεμε
κοψε την ειρωνια προς ολους
Άβαταρ μέλους
thanos-xanthi
 
Δημοσιεύσεις: 8161
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 21:41

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Πέμ 18 Δεκ 2014, 22:04

Ekatnetworkltd έγραψε:
Sera4 έγραψε:τραβα στην εθνικη και κανε οτι τερτιπια θες και με την παναγια και με τα κολληματα σου...φτανει πια δεν αντεχω αλλο....

Sera4 είσαι άδικος αδελφέ με την εθνική πιστεύω να σε κάλυψαν οι δηλώσεις του!Παντού πάνε να μας τρυπήσουνε σύν τα δικά μας λάθη!


αδερφε δεν το γραφω σαν υπαινιγμο για τις σκατοφυλλαδες και τα δημοσιευματα αλιμονο...
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13638
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό ron-swanson » Πέμ 18 Δεκ 2014, 22:04

paoki1985 έγραψε:Πάντως αδικήσε μέσα εδώ. Τέτοιος προπονητής και να γραφεις απλά στο Παοκμανια.


Εσυ φιλε που εσκιζες περσι τον Στεφενς, που εισαι προπονητης;
ron-swanson
 
Δημοσιεύσεις: 6472
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 00:28

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό paoki1985 » Πέμ 18 Δεκ 2014, 22:04

prist64 έγραψε:Αστο να βρισκεται.
Σ΄αυτη την σελιδα εχει τεσσερα σερι ποστ,που ορμαει και ειρωνευεται,
ο συνηγορος του Αγγελου,το δικο σου ειναι πταισμα.


Ειρωνευτηκα? Οκ.
paoki1985
 
Δημοσιεύσεις: 372
Εγγραφή: Πέμ 28 Απρ 2011, 11:52

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό obanebane » Πέμ 18 Δεκ 2014, 22:06

Τις εκαψε τις λυσεις μονος του ρε φιλε,θα επαναλαβω δε γινεται να βγαζεις στη σεντρα τους δυο Μαρτενς,Μαντουρο να εξαφανιζεις τον Σαββιδη που πηγε καλα το καλοκαιρι και απο την αλλη να στηριζεις τον τουριστα τον Σπυροπουλο.
Ειναι δικαιο αυτο;
Ειναι δικαιο ο Τζανδαρης να μη βγαινει απο την 11αδα; δεν ειναι δικαιο ουτε για τον ιδιο τον ποδοσφαιριστη.
Ασε με δε γουσταρω να μιλησω αλλο ειμαι ζοχαδιασμενος.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24592
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό paoki1985 » Πέμ 18 Δεκ 2014, 22:06

ron-swanson έγραψε:
paoki1985 έγραψε:Πάντως αδικήσε μέσα εδώ. Τέτοιος προπονητής και να γραφεις απλά στο Παοκμανια.


Εσυ φιλε που εσκιζες περσι τον Στεφενς, που εισαι προπονητης;


Πρώτον δε ξέρεις μπορεί να ειμαι και προπονητης. κ δεύτερον δες καλά τα σχολια μου πέρυσι για τον Στέφενς.
paoki1985
 
Δημοσιεύσεις: 372
Εγγραφή: Πέμ 28 Απρ 2011, 11:52

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προπονητικό team

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες