Άγγελος Αναστασιάδης

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Τετ 01 Οκτ 2014, 08:47

Συμφωνώ απόλυτα με Κατ. Στραβές θα έρθουν και εκεί είναι που η ομάδα θα χρειαστεί στήριξη. Στα πανηγύρια είμαστε όλοι καλά, στις αποτυχίες είναι που τα χαλάμε και αρχίζουμε τους εξάψαλμους και όποιον πάρει ο χάρος. Η ομάδα δεν αποτελείται από ρομποτάκια. Θα υπάρξει και "κοιλιά" και εκεί θα πρέπει να το χειριστούμε όλοι με ψυχραιμία.

Όμως, προς το παρόν μπορούμε να απολαμβάνουμε την ομάδα μας. Και τα αποτελέσματα, αλλά κυρίως την αγωνιστική εικόνα που είναι απίστευτη! Και είναι 1000% έργο ΑΓΓΕΛΟΥ!!!
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό desperando » Τετ 01 Οκτ 2014, 11:41

giapas έγραψε:
desperando έγραψε:
kataramenos5 έγραψε:Όταν αρχίσουν οι σφαλιάρες να σας δω.Δε πιστεύω να χετε την πεποίθηση οτι θα συνεχίσουμε έτσι όλη τη χρονιά.
Μαγική εικόνα είναι αυτό.Δεν υπάρχει ομάδα που να ξεκίνησε ετσι και να συνέχισε στον ίδιο ρυθμό.Απλά δε γίνεται.
Η ομάδα τρέχει παρα πολύ και επιασε ρυθμό πολύ νωρίς.Συνήθως αυτό δεν εχει διάρκεια.Εκτος κι αν όντως ο Αγγελος μπορεί να κανει θαύματα.

δεν καταλαβαινω γιατι θεωρεις δεδομενο οτι δεν θα συνεχισουμε σε αυτον τον ρυθμο? γιατι ειναι μαγικη εικονα?
σιγουρα γκελες θα γινουν και αυτο γιατι τετοια ειναι η φυση του αθληματος, αλλα η ποδοσφαιρικη λογικη λεει οτι σε καθε παιχνιδι η ομαδα θα γινεται ολο και καλυτερη γιατι αυτη ειναι η σωστη εξελιξη μιας ομαδας.
σιγα σιγα στην ομαδα θα μπουν σε πιο ενεργο ρολο και παικτες οπως ο γκολασα και ο παπ που ακομα δεν εχουν παιξει. θα επιστρεψουν απο τραυματισμο παικτες οπως ο τζαβελλας,ο μαντουρο,ο περειρα,ο κιτσιου και ο κων/δης οπου καποιοι απ αυτους ειναι βασικα στελεχοι της ομαδας,ενω καποιοι αλλοι ειναι σημαντικοι για δεινουν ανασες στους βασικους. και αν βοηθησει ο Θεος και ο προεδρος μπορει να δουμε και καμια ανασταση μαρτενς και κανα δυο σοβαρες προσθηκες τον ιανουαριο και ετσι να εχουμε ενα πολυ πληρες ροστερ, οπου αν συνεχισει να γινετε σωστη δουλεια οπως μεχρι τωρα η ομαδα τον μαιο να παιζει πολυ πιο καλα απο οτι σημερα



despe ψιλοσυμφωνώ με το καταραμένο ... Βέβαια δε μπορούμε να προβλέψουμε το μέλλον αλλά δε ξέρω από άποψη δυνάμεων πόσο μπορείς να κρατήσεις τέτοιο ρυθμό..αυτά τα ξέρουν οι γυμναστές και οι ειδικοί.

Νομίζω προς το παρόν βασιζόμαστε πολύ στην ενέργεια που βγάζουμε μέσα στο γήπεδο και όχι στη διαφορά ποιότητας ή σε κάποια πολύ δουλεμένη τακτική. Μακάρι να ενισχυθούμε το χειμώνα όπως λες , γιατί μου φαίνεται δύσκολο να κρατήσουμε τέτοιο ρυθμό ως το τέλος.

Είμαι σίγουρος ότι αυτό είναι θέμα που δε το κατέχω , αλλά οι μέχρι τώρα εμπειρίες μου λένε ότι τέτοιο υψηλό ρυθμό δύσκολα κρατάς Σεπτέμβρη-Μάϊο. Μακάρι να κάνω λάθος.

καταρχην εγω προσωπικα δεν θεωρω οτι παιζουμε σε τοσο υψηλο ρυθμο και οτι παιζουμε στα κοκκινα.
απο την αλλη ειναι λογικο να βασιζομαστε στην ενεργεια οταν οι πρωτοι 6 στην παραταξη της ομαδας ειναι εκ φυση τους παικτες παρα πολυ αθλητικοι και με εμφαση στην πιεση.
και επειδη καποιοι μπερδευονται και αυτο το χαρακτηριστικο ποιοτητα ειναι.ποιοτητα δεν ειναι μονο αν καποιος παικτης ξερει να τριπλαρει ή να σεντραρει καλα,ποιοτητα ειναι να εισαι αθλητικα 2 φορες καλυτερος απο τον αντιπαλο σου.
και φυσικα βασιζομαστε σε μια πολυ δουλεμενη τακτικη. η πιεση και τα τρεξηματα δεν γινονται στην τυχη,οι παγιδες που στηνουμε σε διαφορα σημεια του γηπεδου ειναι αποτελεσμα τακτικης προεργασιας και οχι κουτουρου.

σιγουρα η ομαδα ειναι στημενη πανω σε καποιους παικτες οι οποιοι λογιζονται ως σταθερες και εχουν την ποιοτητα με μια τους ενεργεια να αλλαξουν την ροη ενος παιχνιδιου,αλλα ολες οι ομαδες σε ολο τον κοσμο ετσι ειναι. εγω μπορει να εχω αναντικαταστατους τους ρατς,κλαους,μακ η μπαρτσα εχει τους μεσσι,ινιεστα,νειμαρ :D

απο κει και περα εως τωρα μπορει να χαρακτηριστει προβλημα το γεγονος των αρκετων τραυματισμων και η ενεργοποιηση λιγων παικτων.
αλλα πιστευω οτι αν δεν εχουμε αλλα προβληματα με μακροχρονιους τραυματισμους σε ενα μηνα το πολυ θα εχουμε εναν αριθμο 18-20 ποδοσφαιριστων οι οποιοι θα λογιζονται ως βασικα μελη της ομαδας.
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό Sekeris4 » Τετ 01 Οκτ 2014, 12:44

obanebane79 έγραψε:
Aureliano Buendia έγραψε:Καταρχάς, για να είμαι δίκαιος, οφείλω να ρωτήσω; κάνεις κάποιο ιδιότυπο χιούμορ;


αν δεν κανω λαθος ο φιλος sekeris συμφωνει με τον σωτηρακοπουλο και πιστευει οτι καλως απαιτει ο κοσμος πραγματα που μπορει να ειναι και παραλογα γιατι ειναι το στοιχειο που κανει τον ΠΑΟΚ αυτο που ειναι. οποτε συμφωνει και με το κραξιμο σε σαββιδη και με τα λαικα δικαστηρια και με το οτι πρεπει να κρινουμε τον ΠΑΟΚ παντα σε σχεση με τον ΠΑΟΚ των ονείρων μας (που δε θα αφηνει το γκαζι μεσα στο καμπ νου) ακομα και οταν η πραγματικοτητα απεχει παρα πολυ και οχι να επαναπαυομαστε γτ ειμαστε καλυτεροι απο το ερπετο.

εγω προσωπικα διαφωνω . Μπορει αυτη η προταση :

Ενός συλλόγου που αν και έχει 30 χρόνια να πάρει το πρωτάθλημα και 12 χρόνια το Κύπελλο, δεν παύει να λογίζεται ως μόνιμος πρωταγωνιστής! Και αυτό ακριβώς το ιδιότυπο DNA είναι το μεγαλύτερο περιουσιακό στοιχείο που έχει το σωματείο και απαιτείται να το διατηρήσει!


να ακουγεται πολυ ομορφα στα περισσοτερα αυτια αλλα αυτο γινεται γιατι ο φιλτατος σωτηρακοπουλος τα χαιδευει (θελω να πιστευω οχι σκοπιμως και χωρις δολο) και ξεχναει εντεχνως να αναφερει οτι ταυτοχρονα το ιδιοτυπο αυτο DNA ειναι ενας βασικος λογος που δεν εχει παρει το πρωταθλημα εδω και 30 χρονια ο ΠΑΟΚ και που απλως λογιζεται πρωταγωνιστης , αλλα στην ουσια ειναι μετρημενες στα δαχτυλα του ενος χεριου οι χρονιες που πραγματικα ηταν πρωταγωνιστης.
Η αληθεια ειναι καπου στη μεση, ως συνηθως. Η αγαπη το παθος και η θεληση να δουμε τον ΠΑΟΚ των ονειρων μας πρεπει παντα να φιλτραρεται και να εχει μετρο. αλλιως με μπουκες που κοστιζουν ευρωπαικους αποκλισμους πεσιματα σε παικτες προπονητες ,κραξιμο και μηδενισμο στην πρωτη στραβη αλλα και θεοποιηση με το παραμικρο μας βλεπω μετα απο αλλα 30 χρονια να "λογιζομαστε" πρωταγωνιστες και πρωταθλημα να μην εχουμε παρει.


Παιρνουμε καθε χρονο το πρωταθλημα που μας αξιζει.Το πρωταθλημα Θεσσαλονικης.Οι περισσοτεροι εχουμε ΜΗΔΕΝΙΚΕΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ αγωνιστικα και τη νοοτροπια 'πρωτος στο χωριο'.Μια πολη-μια ομαδα,μια στη Β μια στη Γ. Νοοτροπια Λαρισας.Αυτη η νοοτροπια ειναι το βασικο εμποδιο για να δουμε τον ΠΑΟΚ,οπως τον ονειρευόμαστε και ο βασικος λογος που,τις περισσοτερες φορες,δεν διεκδικούμε καν το πρωταθλημα ελλαδος.
αρετοπουλος-κομινης-ποντικης.Μας εκλεψαν το πρωταθλημα και παριστανουμε τους πολιτισμενους.Ο σβερκος κοκκινιζει οσο τον χτυπας.
Άβαταρ μέλους
Sekeris4
 
Δημοσιεύσεις: 1938
Εγγραφή: Κυρ 24 Αύγ 2014, 21:48

Re: Απ: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό eorptol » Τετ 01 Οκτ 2014, 12:54

Dinos_Liverpool έγραψε:Συμφωνώ απόλυτα με Κατ. Στραβές θα έρθουν και εκεί είναι που η ομάδα θα χρειαστεί στήριξη. Στα πανηγύρια είμαστε όλοι καλά, στις αποτυχίες είναι που τα χαλάμε και αρχίζουμε τους εξάψαλμους και όποιον πάρει ο χάρος. Η ομάδα δεν αποτελείται από ρομποτάκια. Θα υπάρξει και "κοιλιά" και εκεί θα πρέπει να το χειριστούμε όλοι με ψυχραιμία.

Όμως, προς το παρόν μπορούμε να απολαμβάνουμε την ομάδα μας. Και τα αποτελέσματα, αλλά κυρίως την αγωνιστική εικόνα που είναι απίστευτη! Και είναι 1000% έργο ΑΓΓΕΛΟΥ!!!

Έτσι είναι
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 01 Οκτ 2014, 13:20

Despe απάντησε ο Giapas εν μέρει αλλα το αναφέρω κι εγώ.. εν μέρει"Η ομάδα τρέχει παρα πολύ και επιασε ρυθμό πολύ νωρίς.Συνήθως αυτό δεν εχει διάρκεια".Με τόσα παιχνίδια και κόπωση και τραυματισμοί θα έρθουν(φτου φτου) Ειδικά καποιοι παίκτες που τραβάνε πολύ κουπί και ειναι και καποιας ηλικίας ;) θα εχουν θέμα.Νομίζω οτι η εικόνα που έχουμε οφείλεται κατα κυριο λογω στα τρικακια του Αγγελου για να κρύψει τα κενά αλλα και στον τρόπο αντιμετώπισης της ομάδας απ τους αντιπάλους.Οι περισσότεροι θεωρούν οτι εχουν απέναντι τους τον περσινό ΠΑΟΚ και ετσι προσπαθούν να τον αντιμετωπίσουν..Οταν ..καταλάβουν και προσαρμοστούν θα δυσκολέψει η κατάσταση.Ελπίζω βέβαια οτι κι ο Αγγελος μεχρι τότε θα εχει κι άλλα οπλα στη φαρέτρα του που θα δώσουν νεες λύσεις.
Απ την άλλη τα ωραία πράγματα στη ζωή του ΠΑΟΚτση ΠΑΝΤΑ κρατάνε λίγο οπότε απολαύστε το όσο κρατάει.
Τελευταία επεξεργασία από kataramenos5 και Τετ 01 Οκτ 2014, 14:08, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό Swordfire » Τετ 01 Οκτ 2014, 13:54

Οτι η ομαδα εχει κενα ειναι σιγουρο .
Η πολιτικη του καλοκαιριου στις μεταγραφες νομιζω οτι ειχε σαν βαση του ενα πλανο, ακομα και η κοιλια που ειναι μες το προγραμμα να γινει δεν θα ειναι μεγαλη και πιστευω οτι δεν θα εχει και ιδιαιτερο κοστος.
Ομαδες που ξεκινουν φορτσατα (βλ. ολες οι ομαδες του ζοζε πλην της φετινης τσελσι) κανουν καποια κοιλια και εκει ερχετε η διοικηση να προσθεσει παιχτες .
Δεν ελπιζω στο θαυμα του καλοκαιριου (να μας βγουν ολες - ή σχεδον ολες οι μεταγραφες) αλλα με αυτη τη ρεντα που ειχαμε το καλοκαιρι σιγουρα θα βρουμε απαντησεις.
Άβαταρ μέλους
Swordfire
 
Δημοσιεύσεις: 332
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 18:07

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό giapas » Τετ 01 Οκτ 2014, 14:17

την ατάκα "οργανωμένο χάος" τη θυμάται κανείς ? Ποιός την είπε και πότε?

Δε ξέρω αν είχε τότε δίκιο ή αν αυτό συμβαίνει τώρα. Δε ξέρω αν βγάζουμε ενέργεια ψιλοκουτουρού ή βάση σχεδίου , αν και μου φαίνεται λίγο δύσκολο τόσο νωρίς να εφαρμόζεις πετυχημένα παγίδες , πίεση ψηλά , αλληλοκαλύψεις κλπ. Δε νομίζω , αλλά δεν έχω τις γνώσεις για να το κρίνω. Άλλοι οι παίκτες τότε , άλλοι τώρα. Και ναι , συμφωνώ με despe οτι έχουμε κάποιους παίκτες με ιδιαίτερα αθλητικά προσόντα που φαίνεται να μας τραβάνε μπροστά.

Η διάρκεια θα δείξει και ελπίζω να μας δικαιώσει όλους.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 01 Οκτ 2014, 14:20

Οργανωμένο χάος, ε;
Καλό μου ακούγεται!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89364
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό Aureliano Buendia » Τετ 01 Οκτ 2014, 16:09

Sekeris4 έγραψε:Παιρνουμε καθε χρονο το πρωταθλημα που μας αξιζει.Το πρωταθλημα Θεσσαλονικης.Οι περισσοτεροι εχουμε ΜΗΔΕΝΙΚΕΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ αγωνιστικα και τη νοοτροπια 'πρωτος στο χωριο'.Μια πολη-μια ομαδα,μια στη Β μια στη Γ. Νοοτροπια Λαρισας.Αυτη η νοοτροπια ειναι το βασικο εμποδιο για να δουμε τον ΠΑΟΚ,οπως τον ονειρευόμαστε και ο βασικος λογος που,τις περισσοτερες φορες,δεν διεκδικούμε καν το πρωταθλημα ελλαδος.


Με είχες μπερδέψει στην αρχή, αλλά τώρα έγινες πλήρως κατανοητός.
Ισχύει απόλυτα η νοοτροπία που περιγράφεις.
Πολλές φορές έχουμε αρκεστεί στα λίγα και καλά, πέρα και από τις όποιες εύλογες τοπικές κόντρες.
Από εκεί και έπειτα, διαχρονικά θεωρώ πως λίγες χρονιές είχαμε ομάδα να διεκδικήσουμε το πρωτάθλημα.
Η νοοτροπία είναι ένας παράγων που μπορεί να καταστήσει όμως τις λίγες αυτές φορές, μηδενικές,
όπως άλλωστε έχει συμβεί στη σύγχρονη ιστορία μας (εξαιρουμένης, ως ένα βαθμό, της σεζόν 2009-2010)
ΝΙΚΟ ΓΑΜΑ ΤΗΝ ΕΦΗ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ


www.cinedogs.gr
Άβαταρ μέλους
Aureliano Buendia
 
Δημοσιεύσεις: 3827
Εγγραφή: Τρί 21 Απρ 2009, 04:37
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό Περιπτερος » Πέμ 02 Οκτ 2014, 10:23

Ο Αγγελάρας και με τις δηλώσεις του αποδεικνύει (σε όσους μπορούν να σκέφτονται) ότι είναι άνθρωπος σοβαρότατος και βαθιά φιλοσοφημένος. Δεν είναι επιφανειακός τύπος, αλλά πολύ βαθύς και στέρεος στην σκέψη του με λογική επεξεργασμένη αρκετά επίπεδα πάνω από τον μέσο όρο. Τα σκανάρει πολλές φορές τα πράγματα, τα "βασανίζει" και βέβαια είναι και γνώστης του τοπιού.
Η βελτίωσή του δε (γιατί είναι αει διδασκόμενος) μέσα στην 10ετία είναι τεράστια.
Μην ξεχνάμε ότι ως προπονητής της Εθνικής Κύπρου αντιμετώπισε τεράστια ονόματα παικτών και προπονητών.
Ακόμα και τώρα στην ομάδα μας "βελτιώνεται" , ψάχνει μέσα του να βρει τις καλύτερες λύσεις, να αναλύσει και να λύσει. Αλλωστε στον ΠΑΟΚ συναντά το άλλο μισό της ψυχής του.
Την είχαμε όμως ξεγραμμένη εμείς οι ίδιοι την ομάδα ένα μήνα πριν. Περιμέναμε πολύ χαμηλές πτήσεις με δεδομένο ότι άδειασε το ρόστερ από παίκτες.
Τελικά είδαμε και βλέπουμε να εξελίσσεται μπροστά μας ένα ποδοσφαιρικό θαύμα. Βλέπουμε παίκτες να εξελλίσσονται και να γίνονται άλλοι παίκτες. Υπεύθυνος και πρωτομάστορας σε αυτό είναι ο Αγγελος. Οταν είδα τι τους έκανε στην προετοιμασία, ότι δούλευε στην ατομική τεχνική και τους ανάγκαζε να κάνουν, όχι αυτά που ήξεραν αλλά πράγματα που δεν ήξεραν και δεν έκαναν, από την μία άρχισα να ελπίζω, από την άλλη φοβήθηκα μήπως τον σαμποτάρουν οι ίδιοι οι παίκτες.
Οι παίκτες αυτοί είναι βέβαιο ότι ήξεραν ποδόσφαιρο, απλά με τον Αγγελο βοηθούνται να μάθουν ακόμα περισσότερο και ποιοτικότερο.
Βγαίνουν διάφοροι και γράφουν μπαλαφάρες ότι η ομάδα δεν έχει τεχνική κλπ. ... αλλά μόνο ταχύτητα.
Δεν ανέχομαι τα καραγκιοζιλίκια των άσχετων και άμπαλων και να το κόψουν.
Μιλάμε για την μέρα με την νύχτα.
Αλλον π.χ. Κλάους βλέπουμε φέτος. Αν συνεχίσει έτσι ο Κλάους σε 2 μήνες θα έχει μεταμορφωθεί πλήρως σε ένα από τα 10 καλύτερα σέντερ φορ της Ευρώπης.
Να γράψω για τον Κάτσε που γίνεται ολοένα καλύτερος ?
Για τον Σάλπι που σας έλεγα ότι είναι σφιγμένος και σύντομα θα λυθεί και θα πετάει ?
Τον Σκόνδρα που έχει γίνει αέρινος ?
Τον Τζιόλη, που είναι λές και βλέπεις άλλον παίκτη ?
Για τον Τσανδάρη που δουλεύει στην ταχύτητα και ήδη είναι πολύ βελτιωμένος.
Για τον Κατσικά ? , τον Γλύκο ? τον Τζαβέλα ?
Βλέπουμε παίκτες που τους ξέραμε χρόνια να μεταμορφώνονται και ατομικά και να συναποτελούν ένα σύνολο κομμάντος που παίζει τρομερή ατομική και ομαδική μπαλάρα και που ο ένας κάνει τον άλλο παίκτη και καλύτερο παίκτη, γιατί με την ομαδικότητα αναδεικνύονται στο εκατονταπλάσιο τα προτερήματα κάθε παιδιού και καλύπτονται τα μειονεκτήματά του.
Ακόμα και μεταγραφές όπως ο Μακ, ο Περέϊρα, ο Ρατς είναι πολύ καλύτεροι από αυτό που ήταν. Ο Μακ πχ μαθαίνει να στρίβει και να πλασάρει, ο Περέιρα αποκτά ταχύτητες και πετάγματα που δεν τα είχε, ο Ρατς οργώνει και οργανώνει.
Τα μόνα που πρέπει όλοι να διαφυλάξουμε είναι η ομαδικότητα αυτής της ομάδας και η όρεξή της να προσπαθεί σκυλίσια και διαρκώς. Αυτό πρέπει να είναι το κύριο μέλημά μας, να μην πάρουν τα μυαλά τους αέρα, να τους σπρώχνουμε με ένα "ΠΑΜΕ" την ώρα που πάνε να αράξουν και να ψιλοτεμπελιάσουν, να μην τους αφήσουμε να νοιώσουν κορεσμό και χαλαρώσουν.
Πάμε τσίτα γκάζια μέχρι τον Μάιο και θα κάνουμε νωρίτερα διακοπές !!!.
Άβαταρ μέλους
Περιπτερος
 
Δημοσιεύσεις: 2100
Εγγραφή: Παρ 13 Ιουν 2014, 07:04

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό desperando » Πέμ 02 Οκτ 2014, 13:24

ρε σεις ασχετοι μην βγαινετε και γραφετε καραγκιοζιλικια για την ομαδα γιατι ο περιπτερος δεν τα ανεχεται αυτα
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό giapas » Πέμ 02 Οκτ 2014, 13:39

ΑποστόληςΑ έγραψε:Οργανωμένο χάος, ε;
Καλό μου ακούγεται!


θυμάσαι ποιός είχε κάνει αυτή τη δήλωση και πότε?
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό xrisitsapa » Πέμ 02 Οκτ 2014, 14:09

Θεωρω εξαιρετικη στρατηγικη το οτι καναμε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ενα δυνατο ξεκινημα.Ειναι η πρωτη φορα που θυμαμαι τον ΠΑΟΚ να ειναι καλα στην αρχη και να τον κυνηγανε, αντι να κυνηγαει. Συμφωνω με τον φιλο που ειπε οτι ειναι η τακτικη του Μουρινιο αυτη, και παντα ειχα απορια γιατι σε μας δεν γινοταν ΠΟΤΕ, παρολο που εχουμε και τα ευρωπαικα, και θεωρητικα επρεπε στις πρωτες αγωνιστικες να πεταμε σε σχεση με αλλους.
Φετος καναμε την γκελα με Καλλονη, αλλα ρεφαραμε με Παναιτωλικο και ειμαστε ΠΡΩΤΟΙ. Ακομα και οταν ερθει το ντεφορμαρισμα, που θα ερθει, αλλιως το αντιμετωπιζεις οταν εισαι πρωτος, και αλλιως οταν μεινεις 8-10 βαθμους πισω. Ειναι το κλασικο που κανει καθε χρονο ο γαυρος, που θελει να κλεισει το πρωταθλημα απο Δεκεμβρη. Κατσε να ειμαστε κοντα του συνεχεια και θα δουμε τι ψαρια πιανουν κι αυτοι...
Νομιζω οτι το σκεπτικο του Αγγελου ειναι " κατσε να ξεκινησω δυνατα, ας ειμαι πρωτος ή κοντα μεχρι τον Δεκεμβρη, και μετα θα αναγκαστει και ο Ιβαν να τα χωσει για επιπλεον λυσεις που θα χρειαστουν μεχρι το τελος".
xrisitsapa
 
Δημοσιεύσεις: 3475
Εγγραφή: Δευτ 27 Σεπ 2010, 18:11

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 02 Οκτ 2014, 14:27

giapas έγραψε: θυμάσαι ποιός είχε κάνει αυτή τη δήλωση και πότε?

Τάκης Φωτόπουλος: Τo οργανωμένο «χάος» στη Νέα Διεθνή Τάξη
http://www.antipagkosmiopoihsh.gr/2014/ ... thni-taxi/
Το είπε πάντως, απ' ό,τι διαβάζω και ο βασιλεύς Όθων για την πρωτεύουσα της Ελλάδας.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89364
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό Ale » Πέμ 02 Οκτ 2014, 14:35

Ποδοσφαιρικά, νομίζω η φράση έχει ειπωθεί για την Μπάρτσα του Γουαρδιόλα.
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προπονητικό team

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες