Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙV

Θέματα που αφορούν την αθλητική επικαιρότητα, άλλες ομάδες και όχι μόνο!

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙV

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 01 Οκτ 2014, 10:43

Karelias έγραψε:Οι άλλοι 20κάτι-χρονοι του γαύρου, που δεν τρέχουν έτσι, τι έχουν κόφτη; :mrgreen:
Γιατί και ο Ρατς 33 είναι αλλά τρέχει την πλευρά όσο ονείρευεται να την τρέξει μια φορά στη ζωή του πριν πεθάνει κι ο Σπυρόπουλος.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Τελευταία επεξεργασία από kataramenos5 και Τετ 01 Οκτ 2014, 13:21, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26758
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙV

Δημοσίευσηαπό Karelias » Τετ 01 Οκτ 2014, 10:50

Ο ΒιερΪρίνια στα 24 του είχε μεγαλύτερα μάγουλα. :mrgreen:
Κι o Rat απ την Rayo μας ήρθε....

Επειδή την βλέπω την παρεξήγηση να στρίβει με το καυτό της σορτσάκι απ τη γωνιά, να πω ότι δεν θεωρώ ότι ο ΠΑΟΚ τρέχει εξωπραγματικά και ιατρικά βοηθούμενως. Μα με τίποτα όμως.
Απ την άλλη, επειδή προσωπικά έχω μια ευαισθησία (αλλά και γνώση) πάνω σε ιατρικά θέματα, είμαι πάρα πολύ προσεχτικός όταν είναι να διατυπώσω τέτοιες κατηγορίες, ακόμα και για τον γαύρο (είναι δεοντολογικό το θέμα).
Θέλω περισσότερα δεδομένα (εργαστηριακά δεδομένα, όχι ρεπορτάζ).

Και κάπου ασούμε (που λέει μια ψυχή) θα νικήσουμε τον γαύρο και θα πάρουμε το πρωτάθλημα, αλλά δεν θα έχει καμιά αξία, μιας και το πήραμε από ντοπαρισμένους, σακάτηδες, όταν κερδίζουν τους Ατρόμητους παραρτηματίες αλλά όταν χάνουν απ τους Ατρόμητους ξεκαρφωματίες, νομίζω γίνεται κατανοητή η γελοιότητα του όλου πράγματος, στο τέλος δεν θα έχει κανένα νόημα όλο αυτό.
Η ρομαντική άποψη ''περί ηθικών αξιών'' (μες κε ιν κλαμπ) και τέτοια, σόρρυ αλλά το 2014 εν μέσω κάργα καπιταλισμού
είναι λίγο άκυρα αν όχι στη θεωρία, στην πράξη σίγουρα.

Άντε φτάνει μέχρι εδώ από μένα, γιατί πιο offtopic πεθαίνεις.
Δεν τελείωσε τίποτα ακόμα.

Ιβάν Σαββίδης 12/5/2015: Θέλω να φέρω τον ΠΑΟΚ στις πρώτες 20 ομάδες στην Ευρώπη.
Άβαταρ μέλους
Karelias
 
Δημοσιεύσεις: 3601
Εγγραφή: Πέμ 23 Δεκ 2010, 19:14

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙV

Δημοσίευσηαπό stephanos » Τετ 01 Οκτ 2014, 10:58

Odi έγραψε:Ο Τσόρι έφτασε να παίζει πριν έρθει στον γκέι στην Ραγιο Βαγιεκάνο


:P
Και ο Ρατς, στη Ράγιο Βαγεκάνο έπαιζε πέρσι (και λίγα λόγια για την ομαδάρα του τρελο-Πάκο, που ολοχρονίς την χτίζανε, το καλοκαίρι εγκρεμιζόταν :lol: ) και τα ίδια τρεξίματα έβγαζε, ανέβαινε όποτε έβρισκε χώρο, σέντραρε συχνά με τη μία, δεν κουβαλούσε μπάλα.
Αντιστοίχως και ο Τσόρι ήταν γρήγορος παίκτης στα νιάτα του, τώρα απλώς διαχειρίζεται τα τρεξίματά του, δεν είναι τόσο περίεργο ότι σε μία φάση με την μπάλα στα πόδια έτρεξε πιο γρήγορα από τον Χουανφράν. Το πραγματικά αξιοπερίεργο ήταν τα 16 χιλιόμετρα του Μιλιβόγεβιτς, αν όντως ήταν τόσα.

ΥΓ: Αλλά καλό θα ήταν όλα αυτά (μαζί με το πρώτο ποστ-ευχή του Αποστόλη) να πάνε στο καφενείο.
Άβαταρ μέλους
stephanos
 
Δημοσιεύσεις: 3256
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2008, 01:47

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙV

Δημοσίευσηαπό Odi » Τετ 01 Οκτ 2014, 11:11

Καμιά διάθεση για παρεξήγηση ειλικρινά..Κουβέντα κάνουμε.Την Ράγιο την ανέφερα για τον Τσόρι,ξέρω πως ήταν και ο Ρατς εκεί,αλλά ο Ρατς πήγε εκεί από την Γουέστ Χαμ..Anyway κ εγώ δεν πιστεύω οτι υπάρχει η παραμικρή πιθανότητα να γίνεται στον ΠΑΟΚ κάτι τέτοιο.
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11057
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙV

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 01 Οκτ 2014, 11:17

Χάθηκε το post του Αποστόλη που ξεκίνησε τη κουβέντα στο topic του Άγγελου. Μετέφερα τα posts εδώ και του Αποστόλη λείπει, δεν ξέρω αν έχει χαθεί κανενός άλλου...

Ζητώ συγγνώμη πρώτα από τον Αποστόλη και μετά από τους υπόλοιπους. Αν θες Αποστόλη, ξαναγράψε αυτό που είπες πριν...

Από 'μένα έχεις μια ολόκληρη μέρα (τη σημερινή) να postάρεις ανέκδοτα χωρίς να παραπονεθώ.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47047
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙV

Δημοσίευσηαπό desperando » Τετ 01 Οκτ 2014, 11:19

σορρυ κι ολας αλλα αυτο το ο ΠΑΟΚ τρεχει παρα πολυ εγω δεν το συμμεριζομαι.η ομαδα τρεχει καλα και σωστα και αυτο δεινει τηνεντυπωση οτι τρεχει παρα πολυ.
και περσι τα χαφ τρεχανε απο 12 χιλιομετρα και πανω αλλα οι τρυπες που αφηναν οι ακραιοι ηταν τεραστιες με αποτελεσμα να φαινεται οτι η ομαδα δεν τρεχει.
αν η ομαδα βγαλει νουμερα απο το βις τρακ θα δειτε οτι τα νουμερα δεν ειναι εξωπραγματικα,απλα ειναι τετοια η εικονα ολοκληρης της ομαδας που σου δεινει την εντυπωση οτι βγαζει τρεξηματα πανω απο το φυσιολογικο.
γι αυτο ην ανησυχειτε δεν προκειται στον ΠΑΟΚ να εχουμε περιπτωσεις τυπου ολαιταν
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙV

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 01 Οκτ 2014, 11:54

RoMaN έγραψε:Αν θες Αποστόλη, ξαναγράψε αυτό που είπες πριν...

Είμαι ο σοφότερος εδώ μέσα, μετά τον Ντίνο!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90052
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙV

Δημοσίευσηαπό desperando » Τετ 01 Οκτ 2014, 11:58

sic-4 έγραψε:
ΑποστόληςΑ έγραψε:Επειδή οι παρεξηγήσεις είναι πανεύκολες, θα το ξαναπώ: Δεν έκανα δήλωση. Διατύπωσα μιαν ευχή. Αυτό είναι όλο!



Τι να πω ρε παιδια... Ας μην ειμαστε τοσο "αδιστακτοι" προκειμενου να πουμε την εξυπναδα μας.... αυτο...

σορρυ κι ολας αλλα αν το παραπανω πηγαινε προς τον αποστολη μαλλον θα πρεπει μιας και εισαι νεο μελος να μαθεις και λιγο το τι εστει το καθε μελος
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙV

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Τετ 01 Οκτ 2014, 13:17

Κρίμα που δεν πήγαμε για γιαννιωτα ακούω καλά λογια
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙV

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 01 Οκτ 2014, 13:26

RoMaN έγραψε:Χάθηκε το post του Αποστόλη που ξεκίνησε τη κουβέντα στο topic του Άγγελου. Μετέφερα τα posts εδώ και του Αποστόλη λείπει, δεν ξέρω αν έχει χαθεί κανενός άλλου...

Ζητώ συγγνώμη πρώτα από τον Αποστόλη και μετά από τους υπόλοιπους. Αν θες Αποστόλη, ξαναγράψε αυτό που είπες πριν...

Από 'μένα έχεις μια ολόκληρη μέρα (τη σημερινή) να postάρεις ανέκδοτα χωρίς να παραπονεθώ.


:evil: Ειπα κι εγώ τοσο πολύ το χασα που ποστάρω οπου να ναι.Εγω το ξαναπήγα πάντως εκεί. :mrgreen:
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26758
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙV

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Τετ 01 Οκτ 2014, 14:10

desperando έγραψε:
sic-4 έγραψε:
ΑποστόληςΑ έγραψε:Επειδή οι παρεξηγήσεις είναι πανεύκολες, θα το ξαναπώ: Δεν έκανα δήλωση. Διατύπωσα μιαν ευχή. Αυτό είναι όλο!



Τι να πω ρε παιδια... Ας μην ειμαστε τοσο "αδιστακτοι" προκειμενου να πουμε την εξυπναδα μας.... αυτο...

σορρυ κι ολας αλλα αν το παραπανω πηγαινε προς τον αποστολη μαλλον θα πρεπει μιας και εισαι νεο μελος να μαθεις και λιγο το τι εστει το καθε μελος



δεν νομιζω οτι ειναι απαραιτητο αυτο που λες μια και δεν εκρινα τον Αποστολη για την γενικοτερη παρουσια του στο φορουμ (ο οποιος για να εχει τοσα ποστ εδω μεσα, σιγουρα ποναει και αγαπαει την ομαδα) αλλα τη συγκεκριμενη ...ευχη.

Οτι και να εστι το συγκεκριμενο μελος, το ιδιο θα ελεγα για την συγκεκριμενη ευχη.. Δεν καταλαβαινω τη λογικη σου.. δηλαδη καποιος "παλιος" ειναι υπερανω κριτικης οτι κι αν πει?
Να διατυπωνεται απο το πουθενα μια τετοια εικασια ξαφνικα, εμενα μου χτυπησε πολυ ασχημα ακομα κι αν το ειπε ο Παμπλο Γκαρσια... Βεβαια σε αυτο που ειπε μετα ο ανθρωπος "Στην Ελλάδα ζω κι έχω μάθει να μην εμπιστεύομαι κανένα" δεν εχει καθολου αδικο, ομως εξακολουθει να μου ηχει ασχημα μια τετοια υπονοια οταν δεν εχει δωσει ποτε στο παρελθον παρομοιες λαβες ο ΠΑΟΚ.

Ο αλλος φιλος μιλησε για "ρομαντική άποψη ''περί ηθικών αξιών'' . Σεβαστη η γνωμη του και δεν απεχει απο την πραγματικοτητα, ομως εμενα αυτη η "ρομαντικη" αποψη περι αξιων ειναι που με κανει να ειμαι τοσο περηφανος για τον ΠΑΟΚ. Ουτε οι τιτλοι, ουτε κατι αλλο... Και αν κατι τοσο σημαντικο οπως οι "αξιες", το θεωρουμε de facto πεθαμενο και "ρομαντικο", γενικοτερα στην κοινωνια, τοτε απλα παραδινομαστε και διαιωνιζουμε την κατασταση.

Αυτα τα "νεο μελος" και να "μαθεις τι εστι", συγγνωμη αλλα τα θεωρω λιγο αστεια. Συζητηση κανουμε εδω μεσα, δεν εμαστε στο στρατο..
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙV

Δημοσίευσηαπό desperando » Τετ 01 Οκτ 2014, 14:17

δεν ειπα οτι δεν μπορεις να εχεις τις ενστασεις σου με τον οποιονδηποτε για το οτιδηποτε,αλλα η εκφραση ΄΄να πουμε την εξυπναδα μας΄΄ πρεπει να προσεχουμε προς τα που την πεταμε
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙV

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Τετ 01 Οκτ 2014, 14:24

desperando έγραψε:δεν ειπα οτι δεν μπορεις να εχεις τις ενστασεις σου με τον οποιονδηποτε για το οτιδηποτε,αλλα η εκφραση ΄΄να πουμε την εξυπναδα μας΄΄ πρεπει να προσεχουμε προς τα που την πεταμε


εχεις δικιο, ηταν ασχημη φραση και ζητω συγγνωμη γι αυτην.

με το χερι στην καρδια ομως... ξαφνικα απο το πουθενα διατυπωνεται θεμα "πορτοκαλαδας" στον ΠΑΟΚ... απο το ΠΟΥΘΕΝΑ.. δεν ειναι λιγο ..."εξυπναδα" αυτο το πραγμα? χωρις κανενα πατημα, καμια αφορμη, τιποτα..
Ξαναλεω.. δεν θελω να πω οτι ο Αποστολης ειναι "εξυπνακιας" η τιποτα τετοιο.. Θα μπορουσα κι εγω ο ιδιος να πω κατι και μετα να καταλαβω οτι ηταν ατοπο.. Δεν σημαινει οτι απο ενα ατοπημα θα κακοχαρακτηρισω τον φιλο γενικοτερα.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙV

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 01 Οκτ 2014, 14:29

Το θέμα είναι λήξαν. Αν ήξερα ότι θα γινόταν τόση αναστάτωση δεν θα έγραφα κάτι τέτοιο, αν και θα το επαναλάβω ότι διατύπωσα μιαν ευχή να μην συμβούν σ' εμάς ό,τι και σε κείνους!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90052
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙV

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Τετ 01 Οκτ 2014, 14:35

ΑποστόληςΑ έγραψε:Το θέμα είναι λήξαν. Αν ήξερα ότι θα γινόταν τόση αναστάτωση δεν θα έγραφα κάτι τέτοιο, αν και θα το επαναλάβω ότι διατύπωσα μιαν ευχή να μην συμβούν σ' εμάς ό,τι και σε κείνους!



φιλε Αποστολη, ειναι φανερο οτι δεν ηθελες να προκαλεσεις τετοια αναστατωση και οτι δεν ηθελες να πεις κατι για να προκαλεσει κακο... Ισως ηταν μια ατυχης σκεψη. Συγγνωμη αν το "ξεχειλωσα" λιγο αλλα μου ηχησε πολυ ασχημα. Ληξαν
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αθλητικά-Αγωνιστικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες