40.Maarten Martens

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 40.Maarten Martens

Δημοσίευσηαπό aisiodoksos » Παρ 31 Οκτ 2014, 16:06

Demir έγραψε:
rainmaker έγραψε:Τα πράγματα είναι απλά. Διώχνεις Μάρτενς κι έναν ακόμα που του μοιάζει, μαζεύεις σχεδόν 1,5 μύριο, τσοντάρεις κάτι ακόμα και όλοι ξέρουμε ποιόν φέρνεις.

Και βγάζεις φλόγες στην επίθεση... :nairepaok:

:nairepaok: :nairepaok: :nairepaok:


Αν είναι να έρθει αυτός τότε πάω τον μάρτενς κ τον άλλο που του μοιάζει με κορδελιτσα στην Ολλανδία!!!! Φωτιές ανάβεις!!!
ΤΑ ΚΑΣΤΡΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΠΟ ΜΕΣΑ
Η ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΕΤΗ
Άβαταρ μέλους
aisiodoksos
 
Δημοσιεύσεις: 1136
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 23:45
Τοποθεσία: Θεσσσαλονίκη

Re: 40.Maarten Martens

Δημοσίευσηαπό georgedoulk2008 » Παρ 31 Οκτ 2014, 16:10

rainmaker έγραψε:Τα πράγματα είναι απλά. Διώχνεις Μάρτενς κι έναν ακόμα που του μοιάζει, μαζεύεις σχεδόν 1,5 μύριο, τσοντάρεις κάτι ακόμα και όλοι ξέρουμε ποιόν φέρνεις.

Και βγάζεις φλόγες στην επίθεση... :nairepaok:


Αν και ειμαστε στο λαθος τοπικ,
σε περιπτωση που ο ΖΒ καταφερει το Γεναρη να διώξει Ιταντζ, Σπυροπουλο, Μαντουρο και Μαρτενς και να φερει τον αντρα της Βασως και ενα σεντερ μπακ, εγώ προσωπικά θα πάω γονυπετης και θα του ζητησω συγγνωμη.
En Mayo estaramos bien
Άβαταρ μέλους
georgedoulk2008
 
Δημοσιεύσεις: 1871
Εγγραφή: Σάβ 01 Φεβ 2014, 14:37
Τοποθεσία: Leytonstone, East London baby!

Re: 40.Maarten Martens

Δημοσίευσηαπό northend4 » Παρ 31 Οκτ 2014, 16:48

georgedoulk2008 έγραψε:
rainmaker έγραψε:Τα πράγματα είναι απλά. Διώχνεις Μάρτενς κι έναν ακόμα που του μοιάζει, μαζεύεις σχεδόν 1,5 μύριο, τσοντάρεις κάτι ακόμα και όλοι ξέρουμε ποιόν φέρνεις.

Και βγάζεις φλόγες στην επίθεση... :nairepaok:


Αν και ειμαστε στο λαθος τοπικ,
σε περιπτωση που ο ΖΒ καταφερει το Γεναρη να διώξει Ιταντζ, Σπυροπουλο, Μαντουρο και Μαρτενς και να φερει τον αντρα της Βασως και ενα σεντερ μπακ, εγώ προσωπικά θα πάω γονυπετης και θα του ζητησω συγγνωμη.

Τον άντρα της Βάσως οφείλουμε να τον ζητήσουμε δανεικό τον Ιανουάριο μεχρι τελος χρονιάς. Θα αυξήσει τις όποιες πιθανότητες εχουμε για πρωτάθλημα κατά πολύ. Ασχέτως που παίζει σε όλα στην Βολφσμπουργκ τωρα τελευταία.
northend4
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Τρί 04 Μαρ 2014, 13:06
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: 40.Maarten Martens

Δημοσίευσηαπό prist64 » Παρ 31 Οκτ 2014, 16:51

georgedoulk2008 έγραψε:
rainmaker έγραψε:Τα πράγματα είναι απλά. Διώχνεις Μάρτενς κι έναν ακόμα που του μοιάζει, μαζεύεις σχεδόν 1,5 μύριο, τσοντάρεις κάτι ακόμα και όλοι ξέρουμε ποιόν φέρνεις.

Και βγάζεις φλόγες στην επίθεση... :nairepaok:


Αν και ειμαστε στο λαθος τοπικ,
σε περιπτωση που ο ΖΒ καταφερει το Γεναρη να διώξει Ιταντζ, Σπυροπουλο, Μαντουρο και Μαρτενς και να φερει τον αντρα της Βασως και ενα σεντερ μπακ, εγώ προσωπικά θα πάω γονυπετης και θα του ζητησω συγγνωμη.


Κορ΄αναμνον.
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 7018
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: 40.Maarten Martens

Δημοσίευσηαπό stephanos » Παρ 31 Οκτ 2014, 20:47

rainmaker έγραψε:Τα πράγματα είναι απλά. Διώχνεις Μάρτενς κι έναν ακόμα που του μοιάζει


Ποιός είναι αυτός που του μοιάζει;

Δεν έχει να πάει πουθενά ο Βέλγος. Ούτε 700 λεπτά συμμετοχής, αραιά και πού, ενώ ο π.χ. Σπυρόπουλος έχει φτάσει ήδη τα 1300'. Πρώτα να φτάσει το χρόνο συμμετοχής του Νικόλα και αν δεν μας κάνει τότε αντίο. Αλλά με το ρυθμό που παίρνει συμμετοχές, βλέπω να τα φτάνει στο τέλος του συμβολαίου του.
Άβαταρ μέλους
stephanos
 
Δημοσιεύσεις: 3256
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2008, 01:47

Re: 40.Maarten Martens

Δημοσίευσηαπό speedy.g » Παρ 31 Οκτ 2014, 21:25

Όλοι εσείς που τον έχετε στο πέναλτυ αναλογιστείτε μια στιγμή τι σημαίνει να είσαι σε ένα εργασικό περιβάλλον που δεν σου δείχνουν εμπιστοσύνη. Αυτό το πράγμα έχει διαφορετική επίπτωση στον καθένα μας. Επίσης όποιος πιστεύει ότι μπορεί κάποιος παίκτης να αποδώσει όταν παίζει κάτι σκοτωμένα τέταρτα και μια φορά το τρίμηνο βασικός δεν έχει παίξει ποτέ μπάλα στη ζωή του. Σύμφωνοι δεν αποδίδει σύμφωνα με στα στάνταρ του, σύμφωνοι για τα λεφτά που παίρνει σε καμία περίπτωση αλλά χωρίς να έχω καμία εμπάθεια με το δεξί αναντικατάστατο εξτρέμ μας μην μας τρελαίνετε ότι είναι πιο χρήσιμος. Έχει καταντήσει αστείο να περιμένουμε μια σοβαρή ενέργεια σε 90 λεπτά για να τον χειροκροτήσουμε. Κακά τα ψέματα αν θέλουμε να είμαστε αντικειμενικοί πιο πολλά καταστρέφει παρά προσφέρει. Όσο για τον Βέλγο, δώσ' τε του τα λεπτά που έχουν πάρει άλλοι και αν δείξει τα ίδια εδώ θα είμαστε να τον ξεπροβοδίσουμε.
Περηφάνια
Αντίσταση
Όνειρο
Κατάκτηση
speedy.g
 
Δημοσιεύσεις: 307
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 23:53

Re: 40.Maarten Martens

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Σάβ 01 Νοέμ 2014, 00:51

Ποιο εργασιακο περιβαλλον αναποδο???
Εγω δεν ξερω παιχτη που με το που ηρθε να μπαινει αποστολη και να παιζει ματς βλ.περυσι πανιωνιο,πλατανια κτλ κτλ...
Πρωτη μεταχειριση απο τον εναν προπονητη.

Δευτερη μεταχειριση απο τον αλλον προπονητη.
Ελα αγορι μου 15 μερες πιο πριν για να σουλουπωθεις λιγο.Παλι τιποτα...
Οταν σε παιχνιδι με μικροτερες ομαδες δεν κανει την διαφορα πως να παρει χρονο σε μεγαλυτερα ματς εφοσον δεν εχει τα στοιχεια που ανεφερα σε προηγουμενο ποστ???Δεν πιεζει,δεν τρεχει,δεν μαρκαρει,δεν βαζει τα ποδια του στη φωτια.
Δεν ξερω αν μπορει να αλλαξει κατι.Μακαρι αλλα ειναι σαν να μην τον βλεπω.Δε θεωρω πως ο Αναστασιαδης ειναι προκατηλλειμενος ή εστω σε τετοιο βαθμο που ενα καλο οπλο να το κρατα εκτος μαχης για εγωιστικο λογο.
Αυτα απο εμενα.
Μακαρι να μπορεσει να αποδοσει αλλιως καλυτερα να βρεθει μια μεση λυση.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27827
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: 40.Maarten Martens

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Σάβ 01 Νοέμ 2014, 05:41

Ειστε υπερβολικα επιεικής. Παικτης Μαρτενς δεν υπαρχει για μας, πηρε τις ευκαιριες του και εδειξε οτι απλα δεν μπορει να προσαρμοστει ή απλα δεν μπορει
Dimg4
 

Re: 40.Maarten Martens

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Σάβ 01 Νοέμ 2014, 07:57

speedy.g έγραψε:Όλοι εσείς που τον έχετε στο πέναλτυ αναλογιστείτε μια στιγμή τι σημαίνει να είσαι σε ένα εργασικό περιβάλλον που δεν σου δείχνουν εμπιστοσύνη. Αυτό το πράγμα έχει διαφορετική επίπτωση στον καθένα μας. Επίσης όποιος πιστεύει ότι μπορεί κάποιος παίκτης να αποδώσει όταν παίζει κάτι σκοτωμένα τέταρτα και μια φορά το τρίμηνο βασικός δεν έχει παίξει ποτέ μπάλα στη ζωή του. Σύμφωνοι δεν αποδίδει σύμφωνα με στα στάνταρ του, σύμφωνοι για τα λεφτά που παίρνει σε καμία περίπτωση αλλά χωρίς να έχω καμία εμπάθεια με το δεξί αναντικατάστατο εξτρέμ μας μηνε μας τρελαίνετε ότι είναι πιο χρήσιμος. Έχει καταντήσει αστείο να περιμένουμε μια σοβαρή ενέργεια σε 90 λεπτά για να τον χειροκροτήσουμε. Κακά τα ψέματα αν θέλουμε να είμαστε αντικειμενικοί πιο πολλά καταστρέφει παρά προσφέρει. Όσο για τον Βέλγο, δώσ' τε του τα λεπτά που έχουν πάρει άλλοι και αν δείξει τα ίδια εδώ θα είμαστε να τον ξεπροβοδίσουμε.


Έλα που όλα τα παραπάνω και για τους δυο τα φαντάζεσαι εσύ, ενώ ο αρμόδιος προπονητής αλλα βλέπει!
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: 40.Maarten Martens

Δημοσίευσηαπό Karelias » Σάβ 01 Νοέμ 2014, 08:45

stephanos έγραψε:
rainmaker έγραψε:Τα πράγματα είναι απλά. Διώχνεις Μάρτενς κι έναν ακόμα που του μοιάζει


Ποιός είναι αυτός που του μοιάζει;

Δεν έχει να πάει πουθενά ο Βέλγος. Ούτε 700 λεπτά συμμετοχής, αραιά και πού, ενώ ο π.χ. Σπυρόπουλος έχει φτάσει ήδη τα 1300'. Πρώτα να φτάσει το χρόνο συμμετοχής του Νικόλα και αν δεν μας κάνει τότε αντίο. Αλλά με το ρυθμό που παίρνει συμμετοχές, βλέπω να τα φτάνει στο τέλος του συμβολαίου του.


Βασικά αυτό.
Δεν τελείωσε τίποτα ακόμα.

Ιβάν Σαββίδης 12/5/2015: Θέλω να φέρω τον ΠΑΟΚ στις πρώτες 20 ομάδες στην Ευρώπη.
Άβαταρ μέλους
Karelias
 
Δημοσιεύσεις: 3601
Εγγραφή: Πέμ 23 Δεκ 2010, 19:14

40.Maarten Martens

Δημοσίευσηαπό Ekatnetworkltd » Κυρ 02 Νοέμ 2014, 22:48

Βάλε τα δυνατά σου ρε Martens τώρα σε θέλω!Βοήθα την ομάδα σε παρακαλώ,δείξε άλλο πρόσωπο,και εσύ θα το ήθελες βοηθώντας μια ομάδα που πάει για πρωτάθλημα και δεν έχει την πολυτέλεια να είσαι στην απέξω!(τα ίδια ισχύουν και για τον Μαντούρο)!
Ωωωω ΠΑΟΚάρα
Έχω τρέλα μες στο μυαλό
Όπου και να παίζεις πάντα θα σ’ ακολουθώ
Για σένα θα πεθάνω και για σένα μόνο ζω.
Άβαταρ μέλους
Ekatnetworkltd
 
Δημοσιεύσεις: 4505
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:21
Τοποθεσία: Ιλίσια

Re: 40.Maarten Martens

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Δευτ 03 Νοέμ 2014, 00:47

υπάρχει κάποιος από εδώ που βλέπει τον Μάρτενς συστηματικά στις προπονήσεις να μας πει τη γνώμη του;

δηλαδή είναι παίχτης που είναι νωχελικός στην προπόνηση, αλλά αν παίξει Χ ματς να πάρει ρυθμό και τα πάνω του ψυχολογικά, θα μας καταπλήξει;
Το χέρι του στη φωτιά ποιος το βάζει;
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8382
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: 40.Maarten Martens

Δημοσίευσηαπό speedy.g » Δευτ 03 Νοέμ 2014, 01:21

Προφανώς εμείς που δεν ξέρουμε από μέσα μπορούμε απλά να κάνουμε εικασίες. Το να αναθεματίζουμε και να το παίζουμε ξερόλες είναι το μόνο εύκολο. Εφόσον δεν κάνει να φύγει. Και αν είναι καλύτερος στην προπόνηση και στον αγώνα πχ ο Τζανδάρης και ο κάθε Τζανδάρης να παίζει αυτός βασικός και όχι κάποιος που απλά έχει μεγάλο συμβόλαιο. Να σημειώσω όμως κάτι και μακάρι να βγω ψεύτης. Όλοι αυτοί που τώρα δίνουν συγχαρητήρια για την ομάδα που είναι πρώτη και θριαμβολογούν, μην βγουν αύριο μεθαύριο που λογικά θα κουραστεί από τα συνεχώμενα ματς ο Τζιόλης ή ο Κάτσε πχ και κάνουν κοιλιάνα τους κράξουν. Γιατί όταν το καλοκαίρι λες ότι έχω 27 πολεμιστές και τον Νοέμβρη δηλώνεις ότι η ομάδα είναι κουρασμένη και εμπιστεύεσαι 14 να περιμένεις και τις στραβές λόγω κούρασης. Επομένως ας κοιτάξουμε να ενεργοποιήσουμε κανένα παίκτη παραπάνω στο ρόστερ γιατί δεν ξέρω πότε θα σκάσουν μερικοί.
:nairepaok:
Περηφάνια
Αντίσταση
Όνειρο
Κατάκτηση
speedy.g
 
Δημοσιεύσεις: 307
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 23:53

Re: 40.Maarten Martens

Δημοσίευσηαπό Karelias » Δευτ 03 Νοέμ 2014, 11:12

Είσαι ο καλύτερος τεχνικά, τακτικά και ποδοσφαιρικά παίχτης της ομάδας και χάνεις το πάρτυ που άργησε κοντά 30 χρόνια.
Κρίμα που δεν νιώθεις.
Δεν τελείωσε τίποτα ακόμα.

Ιβάν Σαββίδης 12/5/2015: Θέλω να φέρω τον ΠΑΟΚ στις πρώτες 20 ομάδες στην Ευρώπη.
Άβαταρ μέλους
Karelias
 
Δημοσιεύσεις: 3601
Εγγραφή: Πέμ 23 Δεκ 2010, 19:14

Re: 40.Maarten Martens

Δημοσίευσηαπό SePuLtUrA_4_ » Δευτ 03 Νοέμ 2014, 13:03

Δικαιωσε με ρε παιχταρα. Δωστου συσυνεχομενπαιχνιδια να βρει ρυθμο και μετα συζηταμε. Σε πιστευω ρε αλανι γιατι σε εχω δει σε πολλα ματς στην ολλανδια να δινεις πονο!!! Δικαιωσε με ρεεεε
Άβαταρ μέλους
SePuLtUrA_4_
 
Δημοσιεύσεις: 706
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 20:06

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης