31.Γιώργος Τζαβέλλας

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 3.Γιώργος Τζαβέλλας

Δημοσίευσηαπό Ekatnetworkltd » Δευτ 28 Ιούλ 2014, 06:40

Realcon έγραψε:Μου άρεσαν πάρα πολύ οι δηλώσεις Γιώργο Τζαβέλλα, έδωσες το κλίμα της ομάδας την προσπάθεια που γίνεται και τον χαρακτήρα που νομίζω όλοι καταλάβαμε. Αν και δεν μεγάλωσες Θεσσαλονίκη, έχεις την ντομπροσύνη μέσα σου.
Προσγειωμένος και αληθινός.
Έβγαλες είδηση για μένα πάντα, αλλά τα παλικάρια που σε ρωτούσαν αγρόν ε μάζευαν. Είπες το εξής. Η ομάδα είναι νέα, με παιδιά που έρχονται από την Β ομάδα, με πολύ ταλέντο, είναι νωρίς να μιλάμε για στόχους γιατί είμαστε στην αρχή ακόμη. Η ομάδα θα μονταριστεί με της μεταγραφικές κινήσεις που θα γίνουν. Είμαστε ακόμη σε μεταγραφική περίοδο. Για τώρα η ομάδα θέλει στήριξη και από εσάς τους δημοσιογράφους και θα πρέπει να πείτε την αλήθεια στον κόσμο. Όταν ο κόσμος του ΠΑΟΚ ξέρει την αλήθεια έχει την υπομονή σε εισαγωγικά, όπως το είπε ο ίδιος. Όταν τον λέμε άλλα και γίνονται άλλα... Είναι λογικό να υπάρχουν αντιδράσεις και δεν βοηθά κανέναν.
Δημοσιογράφοι την άλλη μέρα... Τίτλος... ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΔΕΝ ΠΟΥΛΑΩ ΟΠΑΔΙΛΙΚΗ... ο ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΩΡΑ... ΑΚΟΛΟΥΘΑΜΕ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ.
Τι λέτε ορέ παλικάρια, αυτό καταλάβατε από την συνέντευξη 32 λεπτών;
Το τόνισε πάνω από 5 φορές αυτό που έγραψα, γιατί αυτά είπε ο ίδιος!
Ενώ γίνεται λόγος στα ραδιόφωνα για της μεταγραφικές κινήσεις, για το κλίμα για το πως θα ανταπεξέλθει η ομάδα σε Ελλάδα και Ευρώπη... Οι ερωτήσεις σας κύριοι ήταν ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ. Έχετε έναν παίκτη του ΠΑΟΚ μπροστά σας, με κάποια εμπειρία από ξένο πρωτάθλημα και διεθνής με την Εθνική μας. Και κάνετε ερωτήσεις από περσινά ξινά σταφύλια; Για τον τελικό; Για τον Μανιάτη; Για τους οπαδούς του ΠΑΟΚ πως βλέπουν την Εθνική μας... Και στο τέλος, ακούγεται κάποιος να κάνει ερώτηση λες και μόλις έφτασε. Ρωτάει αν ΠΑΟΚ έχει κάποιο στόχο φέτος, γιατι κατάλαβε ότι η ομάδα με αυτά που λέει δεν φαινεται να έχει στόχο!!! ΝΤΟΙΝΓΚ!!! Καλά άνθρωπε μου, δεν άκουγες για 30 λεπτά τι έλεγε; Ότι σαν ομάδα μιλάγαμε πολύ και άλλα κάναμε. Το είχε επισημάνει 5 φορές στα 30 λεπτά. Σήμερα είπε ήμαστε μια νέα ομάδα που θέλει στήριξη στα νέα παιδιά κλπ... Άλλες 5 φορές. Του απάντησε θέλετε να σας πω ότι θα πάρουμε το Τσάμπιονς λίνγκ; Για να καταλάβω τι λέτε; Σας λέω αυτό που βλέπω. Ότι δεν μπορούμε να μιλάμε για στόχους επειδή ακόμη ήμαστε στην αρχη. Είμαστε σε μεταγραφική περίοδο!

Ερωτήσεις Μεσημεριανές κους-κους να περνά η ώρα!
Άκου εκεί... Ο τελικός και ο Μανιάτης και οι οπαδοί του ΠΑΟΚ με την εθνική είναι κάπως ... Τι σχέση έχουν αυτά με την ομάδα του ΠΑΟΚ ορέ δημοσιογράφοι ειλικρινά έχω βγει έξω από τα ρούχα μου.
Φέρτε ορε εσείς την αγωνία του ΠΑΟΚτση που βγαίνει στα ραδιόφωνα και έχει αγωνία. Τι είναι αυτά ορε, τι ερωτήσεις επιπέδου δημοτικού σχολείου ήταν αυτές, ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ !!!

Μου ανέβασες το αίμα στο κεφάλι πρωί πρωί Realcon!
ΣΙΧΑΜΑΤΑ
Ωωωω ΠΑΟΚάρα
Έχω τρέλα μες στο μυαλό
Όπου και να παίζεις πάντα θα σ’ ακολουθώ
Για σένα θα πεθάνω και για σένα μόνο ζω.
Άβαταρ μέλους
Ekatnetworkltd
 
Δημοσιεύσεις: 4505
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:21
Τοποθεσία: Ιλίσια

Re: 3.Γιώργος Τζαβέλλας

Δημοσίευσηαπό Realcon » Δευτ 28 Ιούλ 2014, 07:17

Συγγνώμη για αυτό. Αλλά ειλικρινά έχετε έναν παίκτη του ΠΑΟΚ, μιλήστε για ποδόσφαιρο. Φέρτε κλίμα. Ο παίκτης τα έλεγε από μόνος του. Απίστευτο. Ρωτήστε τον παίκτη. Γιώργο έχετε τον ΑΑ, τώρα, με κάποιες προσθήκες παικτών που θα γίνουν και αν γίνουν. Ρωτάω γιατί, εγώ ο δημοσιογράφος, έχω να κάνω με τον κόσμο καθημερινά στο ράδιο και γνωρίζω την αγωνία του τι μπορεί να κάνει φέτος. Υποθετικό το ερώτημα, γιατί δεν είσαι παράγοντας αλλά ποδοσφαιριστής. Ο ΠΑΟΚτσης, έχει αγωνία τι βλέπεις με την εμπειρία σου. Κάπως έτσι περίμενα να κυλήσει η συνέντευξη. Μισή ώρα... 2-3 ερωτήσεις με ΠΑΟΚ σήμερα, με το ζόρι υπήρχαν.
“Κύριε Ιησού Χριστέ, ελέησόν με”.
ΔΟΞΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΑΓΙΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΚΥΡΙΕ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΕ!
Άβαταρ μέλους
Realcon
 
Δημοσιεύσεις: 3626
Εγγραφή: Δευτ 14 Απρ 2008, 01:48

Re: 3.Γιώργος Τζαβέλλας

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 28 Ιούλ 2014, 08:39

Η δήλωση του Γιώργου για το προβάδισμα του Ολυμπιακού είναι έξυπνη.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90100
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 3.Γιώργος Τζαβέλλας

Δημοσίευσηαπό τσιριγώτης » Δευτ 28 Ιούλ 2014, 09:38

Δεν είναι έξυπνη. Την αλήθεια είπε ο άνθρωπος. Μην κοιτάμε να πιαστουμε από το οτιδήποτε για να τα βλέπουμε όλα ωραία
Δεν θέλω να θυμάμαι,δεν θέλω να ξεχνάω
τσιριγώτης
 
Δημοσιεύσεις: 2768
Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 19:54
Τοποθεσία: Κύθηρα

Re: 3.Γιώργος Τζαβέλλας

Δημοσίευσηαπό black death » Δευτ 28 Ιούλ 2014, 11:30

ΑποστόληςΑ έγραψε:Η δήλωση του Γιώργου για το προβάδισμα του Ολυμπιακού είναι έξυπνη.

Όντως...
Άβαταρ μέλους
black death
 
Δημοσιεύσεις: 4393
Εγγραφή: Παρ 17 Σεπ 2010, 08:43

Re: 3.Γιώργος Τζαβέλλας

Δημοσίευσηαπό desperando » Δευτ 28 Ιούλ 2014, 18:54

Realcon έγραψε:Μου άρεσαν πάρα πολύ οι δηλώσεις Γιώργο Τζαβέλλα, έδωσες το κλίμα της ομάδας την προσπάθεια που γίνεται και τον χαρακτήρα που νομίζω όλοι καταλάβαμε. Αν και δεν μεγάλωσες Θεσσαλονίκη, έχεις την ντομπροσύνη μέσα σου.
Προσγειωμένος και αληθινός.
Έβγαλες είδηση για μένα πάντα, αλλά τα παλικάρια που σε ρωτούσαν αγρόν ε μάζευαν. Είπες το εξής. Η ομάδα είναι νέα, με παιδιά που έρχονται από την Β ομάδα, με πολύ ταλέντο, είναι νωρίς να μιλάμε για στόχους γιατί είμαστε στην αρχή ακόμη. Η ομάδα θα μονταριστεί με της μεταγραφικές κινήσεις που θα γίνουν. Είμαστε ακόμη σε μεταγραφική περίοδο. Για τώρα η ομάδα θέλει στήριξη και από εσάς τους δημοσιογράφους και θα πρέπει να πείτε την αλήθεια στον κόσμο. Όταν ο κόσμος του ΠΑΟΚ ξέρει την αλήθεια έχει την υπομονή σε εισαγωγικά, όπως το είπε ο ίδιος. Όταν τον λέμε άλλα και γίνονται άλλα... Είναι λογικό να υπάρχουν αντιδράσεις και δεν βοηθά κανέναν.
Δημοσιογράφοι την άλλη μέρα... Τίτλος... ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΔΕΝ ΠΟΥΛΑΩ ΟΠΑΔΙΛΙΚΗ... ο ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΩΡΑ... ΑΚΟΛΟΥΘΑΜΕ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ.
Τι λέτε ορέ παλικάρια, αυτό καταλάβατε από την συνέντευξη 32 λεπτών;
Το τόνισε πάνω από 5 φορές αυτό που έγραψα, γιατί αυτά είπε ο ίδιος!
Ενώ γίνεται λόγος στα ραδιόφωνα για της μεταγραφικές κινήσεις, για το κλίμα για το πως θα ανταπεξέλθει η ομάδα σε Ελλάδα και Ευρώπη... Οι ερωτήσεις σας κύριοι ήταν ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ. Έχετε έναν παίκτη του ΠΑΟΚ μπροστά σας, με κάποια εμπειρία από ξένο πρωτάθλημα και διεθνής με την Εθνική μας. Και κάνετε ερωτήσεις από περσινά ξινά σταφύλια; Για τον τελικό; Για τον Μανιάτη; Για τους οπαδούς του ΠΑΟΚ πως βλέπουν την Εθνική μας... Και στο τέλος, ακούγεται κάποιος να κάνει ερώτηση λες και μόλις έφτασε. Ρωτάει αν ΠΑΟΚ έχει κάποιο στόχο φέτος, γιατι κατάλαβε ότι η ομάδα με αυτά που λέει δεν φαινεται να έχει στόχο!!! ΝΤΟΙΝΓΚ!!! Καλά άνθρωπε μου, δεν άκουγες για 30 λεπτά τι έλεγε; Ότι σαν ομάδα μιλάγαμε πολύ και άλλα κάναμε. Το είχε επισημάνει 5 φορές στα 30 λεπτά. Σήμερα είπε ήμαστε μια νέα ομάδα που θέλει στήριξη στα νέα παιδιά κλπ... Άλλες 5 φορές. Του απάντησε θέλετε να σας πω ότι θα πάρουμε το Τσάμπιονς λίνγκ; Για να καταλάβω τι λέτε; Σας λέω αυτό που βλέπω. Ότι δεν μπορούμε να μιλάμε για στόχους επειδή ακόμη ήμαστε στην αρχη. Είμαστε σε μεταγραφική περίοδο!

Ερωτήσεις Μεσημεριανές κους-κους να περνά η ώρα!
Άκου εκεί... Ο τελικός και ο Μανιάτης και οι οπαδοί του ΠΑΟΚ με την εθνική είναι κάπως ... Τι σχέση έχουν αυτά με την ομάδα του ΠΑΟΚ ορέ δημοσιογράφοι ειλικρινά έχω βγει έξω από τα ρούχα μου.
Φέρτε ορε εσείς την αγωνία του ΠΑΟΚτση που βγαίνει στα ραδιόφωνα και έχει αγωνία. Τι είναι αυτά ορε, τι ερωτήσεις επιπέδου δημοτικού σχολείου ήταν αυτές, ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ !!!

μην λες τετοια πραματα για τον κολκα,θα θυμωσει και παλι δεν θα βγουμε τσου λου.


απο κει και περα μπραβο στον τζαβελλα γιατι ειναι πολυ ρεαλιστης και ντομπρος και για οσους τον κατηγορουν οτι πουλαει ψευτοοπαδηλικι πιστευω οτι εχουν τεραστιο λαθος.
επισης πολυ θετικη η στηριξη που δεινει στα νεα παιδια και οτι γουσταρει να δουλευει με νεαρους παικτες.
αλλοι στην θεση του μπορει και να εχουν προβλημα γιατι μπορει να πιστευουν οτι θα πεσει η αξια τους.

οποιος μπορει να διαθεσει μιση ωριτσα καλο ειναι να την δει την συνεντευξη
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: 3.Γιώργος Τζαβέλλας

Δημοσίευσηαπό Realcon » Δευτ 28 Ιούλ 2014, 20:46

Ο Κολκας, ήταν αυτός στο τέλος; ... Κανένα σχόλιο. Ελλάδα με γνωριμίες έχω θέση ...
“Κύριε Ιησού Χριστέ, ελέησόν με”.
ΔΟΞΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΑΓΙΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΚΥΡΙΕ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΕ!
Άβαταρ μέλους
Realcon
 
Δημοσιεύσεις: 3626
Εγγραφή: Δευτ 14 Απρ 2008, 01:48

Re: 3.Γιώργος Τζαβέλλας

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 28 Ιούλ 2014, 21:05

desperando έγραψε:
Realcon έγραψε:Μου άρεσαν πάρα πολύ οι δηλώσεις Γιώργο Τζαβέλλα, έδωσες το κλίμα της ομάδας την προσπάθεια που γίνεται και τον χαρακτήρα που νομίζω όλοι καταλάβαμε. Αν και δεν μεγάλωσες Θεσσαλονίκη, έχεις την ντομπροσύνη μέσα σου.
Προσγειωμένος και αληθινός.
Έβγαλες είδηση για μένα πάντα, αλλά τα παλικάρια που σε ρωτούσαν αγρόν ε μάζευαν. Είπες το εξής. Η ομάδα είναι νέα, με παιδιά που έρχονται από την Β ομάδα, με πολύ ταλέντο, είναι νωρίς να μιλάμε για στόχους γιατί είμαστε στην αρχή ακόμη. Η ομάδα θα μονταριστεί με της μεταγραφικές κινήσεις που θα γίνουν. Είμαστε ακόμη σε μεταγραφική περίοδο. Για τώρα η ομάδα θέλει στήριξη και από εσάς τους δημοσιογράφους και θα πρέπει να πείτε την αλήθεια στον κόσμο. Όταν ο κόσμος του ΠΑΟΚ ξέρει την αλήθεια έχει την υπομονή σε εισαγωγικά, όπως το είπε ο ίδιος. Όταν τον λέμε άλλα και γίνονται άλλα... Είναι λογικό να υπάρχουν αντιδράσεις και δεν βοηθά κανέναν.
Δημοσιογράφοι την άλλη μέρα... Τίτλος... ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΔΕΝ ΠΟΥΛΑΩ ΟΠΑΔΙΛΙΚΗ... ο ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΩΡΑ... ΑΚΟΛΟΥΘΑΜΕ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ.
Τι λέτε ορέ παλικάρια, αυτό καταλάβατε από την συνέντευξη 32 λεπτών;
Το τόνισε πάνω από 5 φορές αυτό που έγραψα, γιατί αυτά είπε ο ίδιος!
Ενώ γίνεται λόγος στα ραδιόφωνα για της μεταγραφικές κινήσεις, για το κλίμα για το πως θα ανταπεξέλθει η ομάδα σε Ελλάδα και Ευρώπη... Οι ερωτήσεις σας κύριοι ήταν ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ. Έχετε έναν παίκτη του ΠΑΟΚ μπροστά σας, με κάποια εμπειρία από ξένο πρωτάθλημα και διεθνής με την Εθνική μας. Και κάνετε ερωτήσεις από περσινά ξινά σταφύλια; Για τον τελικό; Για τον Μανιάτη; Για τους οπαδούς του ΠΑΟΚ πως βλέπουν την Εθνική μας... Και στο τέλος, ακούγεται κάποιος να κάνει ερώτηση λες και μόλις έφτασε. Ρωτάει αν ΠΑΟΚ έχει κάποιο στόχο φέτος, γιατι κατάλαβε ότι η ομάδα με αυτά που λέει δεν φαινεται να έχει στόχο!!! ΝΤΟΙΝΓΚ!!! Καλά άνθρωπε μου, δεν άκουγες για 30 λεπτά τι έλεγε; Ότι σαν ομάδα μιλάγαμε πολύ και άλλα κάναμε. Το είχε επισημάνει 5 φορές στα 30 λεπτά. Σήμερα είπε ήμαστε μια νέα ομάδα που θέλει στήριξη στα νέα παιδιά κλπ... Άλλες 5 φορές. Του απάντησε θέλετε να σας πω ότι θα πάρουμε το Τσάμπιονς λίνγκ; Για να καταλάβω τι λέτε; Σας λέω αυτό που βλέπω. Ότι δεν μπορούμε να μιλάμε για στόχους επειδή ακόμη ήμαστε στην αρχη. Είμαστε σε μεταγραφική περίοδο!

Ερωτήσεις Μεσημεριανές κους-κους να περνά η ώρα!
Άκου εκεί... Ο τελικός και ο Μανιάτης και οι οπαδοί του ΠΑΟΚ με την εθνική είναι κάπως ... Τι σχέση έχουν αυτά με την ομάδα του ΠΑΟΚ ορέ δημοσιογράφοι ειλικρινά έχω βγει έξω από τα ρούχα μου.
Φέρτε ορε εσείς την αγωνία του ΠΑΟΚτση που βγαίνει στα ραδιόφωνα και έχει αγωνία. Τι είναι αυτά ορε, τι ερωτήσεις επιπέδου δημοτικού σχολείου ήταν αυτές, ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ !!!

μην λες τετοια πραματα για τον κολκα,θα θυμωσει και παλι δεν θα βγουμε τσου λου.


απο κει και περα μπραβο στον τζαβελλα γιατι ειναι πολυ ρεαλιστης και ντομπρος και για οσους τον κατηγορουν οτι πουλαει ψευτοοπαδηλικι πιστευω οτι εχουν τεραστιο λαθος.
επισης πολυ θετικη η στηριξη που δεινει στα νεα παιδια και οτι γουσταρει να δουλευει με νεαρους παικτες.
αλλοι στην θεση του μπορει και να εχουν προβλημα γιατι μπορει να πιστευουν οτι θα πεσει η αξια τους. LPM10

οποιος μπορει να διαθεσει μιση ωριτσα καλο ειναι να την δει την συνεντευξη



Συμφωνώ απόλυτα. Άδικα τον παρεξηγούν τον Τζάβε...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47107
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 3.Γιώργος Τζαβέλλας

Δημοσίευσηαπό obanebane » Σάβ 02 Αύγ 2014, 11:30

Antres me logo gynaikwn k thilika antrakia.. @ Toumba Stadium

Τζαβελιτα speaking
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24592
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 3.Γιώργος Τζαβέλλας

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Σάβ 02 Αύγ 2014, 11:40

Σε ποιον,ποιους , αναφερεται ρε παιδια?Ποιοι εμειναν πισω?
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: 3.Γιώργος Τζαβέλλας

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Σάβ 02 Αύγ 2014, 11:42

Ti skata?
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: 3.Γιώργος Τζαβέλλας

Δημοσίευσηαπό obanebane » Σάβ 02 Αύγ 2014, 11:45

Δε ξερω σε τι αναφερετε,ισως να ειναι και κατι εκτος ποδοσφαιρου,του απανταει και ο Αθανασιαδης καποια στιγμη.
stefanosathanasiadis
Katse kala esu re prwi prwi

Παντως του τυπου του αρεσει να προκαλει ντορο αυτο ειναι δεδομενο.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24592
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 3.Γιώργος Τζαβέλλας

Δημοσίευσηαπό astronaut » Σάβ 02 Αύγ 2014, 12:40

ή ανακατεύεται στην υπόθεση Γκαρσία ή φέρνουμε στόπερ.
Δηλώνω ρητά & κατηγορηματικά ότι δεν έχω καμία άκρη & πηγή

Β.Μ.: Ιδανικό σενάριο να κατέβει ο Σαρρής κι ο Βασίλης (Κορέας, σελ.17)

Το πρόβλημα του ΠΑΟΚ είναι ο ίδιος ο ΠΑΟΚ (Άγγελος 1997)

https://www.youtube.com/watch?v=oCK6nRkS4SU
Άβαταρ μέλους
astronaut
 
Δημοσιεύσεις: 2163
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 03:24
Τοποθεσία: On Tour

Re: 3.Γιώργος Τζαβέλλας

Δημοσίευσηαπό obanebane » Σάβ 02 Αύγ 2014, 12:57

Λες να του ειχαν υποσχεθει οτι θα παιζει βασικος στοπερ? :lol:
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24592
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 3.Γιώργος Τζαβέλλας

Δημοσίευσηαπό astronaut » Σάβ 02 Αύγ 2014, 13:51

obanebane έγραψε:Λες να του ειχαν υποσχεθει οτι θα παιζει βασικος στοπερ? :lol:


Συ είπας... ή μήπως ο Άγγελος πριν κανα δυο βδομάδες?... τότε με την περίφημη δήλωση περί 70% του βασικού κορμού...

** Έχω ξαναγράψει ότι τα όργανα θα ξεκινήσουν μόλις φάνε πάγκο αυτοί που πρέπει... και δυστυχώς(?) είναι η πλειοψηφία των διεθνών (Τζαβέλλας, Σκόνδρας, Σπυρόπουλος, Τζιόλης, Σάλπι). Το ίδιο έγινε και πέρσυ μετά τις χειμερινές μεταγραφές...
Δηλώνω ρητά & κατηγορηματικά ότι δεν έχω καμία άκρη & πηγή

Β.Μ.: Ιδανικό σενάριο να κατέβει ο Σαρρής κι ο Βασίλης (Κορέας, σελ.17)

Το πρόβλημα του ΠΑΟΚ είναι ο ίδιος ο ΠΑΟΚ (Άγγελος 1997)

https://www.youtube.com/watch?v=oCK6nRkS4SU
Άβαταρ μέλους
astronaut
 
Δημοσιεύσεις: 2163
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 03:24
Τοποθεσία: On Tour

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες