Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Πέμ 19 Μαρ 2015, 19:25

Μάλιστα ο Πετρουλακης. Ο μετρουλακης ο 33% ΠΑΟΚ.

Βρε Ουυυυστ!
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9917
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό eorptol » Πέμ 19 Μαρ 2015, 19:30

Βάζετε άρθρα του σκατουλακη εδώ ? Τότε γιατί δεν βάζετε και του ραπτοπουλου του μιρτσου κλπ. ? Ότι και να λέει μου είναι αδιάφορο και ο Μαρινάκης κάποια στιγμή θα είπε κάτι σωστο να βάλουμε εδώ και αυτου τα σχόλια και του κυρ σαββα .....εχουμε χασει την μπάλα μου φαίνεται......
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό prist64 » Πέμ 19 Μαρ 2015, 20:02

Πενια,τεχνας κατεργαζεται. ;)
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 7027
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό ariskatiforos » Παρ 20 Μαρ 2015, 01:01

ναι ο πετρουλακης ειναι και αυτος αρδ απο τα χειροτερα
θα ηθελα ομως οποιος φιλος ξερει η μπορει να υποθεσει να μου δωσει επιτελους μια μαμημενη απαντηση σχετικα με το τι εγινε η τι μπορει να εγινε και ενω ο γκαρσια ειχε αποφασιστει να ακολουθησει τη προπονητικη και να κανει τα πρωτα βηματα ως βοηθος στον ΠΑΟΚ τελικα για αλλη μια φορα πηρε ποδι με το ακομψο τροπο..
πραγματικα δε ξερω τι να πιστεψω πλεον..
παρανοια
που στο τελος γινεται κωμωδια
ariskatiforos
 

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό παοκαρα23 » Παρ 27 Μαρ 2015, 17:34

Aπό paokvoice.com: Προτάθηκε και εξετάζεται η περίπτωση του 57χρονου μεξικανού τεχνικού.

Σύμφωνα με τη metrosport εχει αρχίσει η προπονητολογία ενόψει της νέας περιόδου και αυτό δεν αφορά μόνο στην κρούση του Σαββίδη στον Κετσπάγια, την οποία επιβεβαίωσε και ο ίδιος χθες , αλλά μία γενικότερη κινητικότητα που υπάρχει τις τελευταίες μέρες.

Πριν μεταφέρουμε τις πληροφορίες που έχει στη διάθεσή της η στήλη, καλό είναι να αναφέρουμε την επίσημη θέση του ΠΑΟΚ:

Θα έρθει πρώτα τεχνικός διευθυντής, ο οποίος θα αξιολογήσει όλο το στελεχιακό δυναμικό στο ποδοσφαιρικό τμήμα και θα πάρει και την απόφαση για τον προπονητή.

Και μάλιστα, οι πληροφορίες λένε πως ο ζητούμενος συνδυασμός και για τους δύο (τεχνικό διευθυντή-προπονητή) είναι «νέος, με φιλοδοξία, αλλά και εμπειρία σε επίπεδο πρωταθλητισμού».

Πάμε και στον Αγκίρε. Ο 57χρονος Μεξικανός τεχνικός που έλυσε την συνεργασία του με την εθνική Ιαπωνίας και είχε απασχολήσει πριν δύο καλοκαίρια τον ΠΑΟΚ, προτάθηκε ξανά πριν λίγες μέρες από ατζέντη που εδρεύει στην Αθήνα.

Η πρόταση στηρίζεται πολύ και στο γεγονός ότι στο περιβάλλον του ΠΑΟΚ υπάρχει και ο Πάμπλο Γκαρσία που έχει άριστη γνώμη για τον Αγκίρε (ήταν προπονητής του στην Οσασούνα) και θα μπορούσε να γίνει βοηθός του.

Έτσι, ο ΠΑΟΚ θα «φτιάξει» και έναν προπονητή για το μέλλον κάτι που πήγε να κάνει πέρυσι και δεν συνέβη. Το σενάριο «δουλεύεται» και το επόμενο διάστημα θα φανεί αν έχει τύχη.

ελπιζω ο Ιβαν να μην εχει κανει προταση στον Κετσπαγια.Προπονητης που εκτος απ την πορεια στο τσουλου με την Ανορθωση δεν θυμαμαι να εχει πετυχει κατι αλλο.το καλυτερο σεναριο απ αυτα που γραφτηκαν ειναι του Αγκιρε αν και με προβλητιζουν οι λογοι που τον εδιωξαν απ την Ιαπωνια και η ηλικια του.το ιδανικο βεβαια θα ειναι εφοσον υπαρχει προθεση να προσληφθει τεχνικος διευθυντης την επιλογη να την κανει αυτος.
οι λογοι απολυσης του Αγκιρε:
http://www.sport-fm.gr/article/podosfai ... wn/2849534
Παρελθόν αποτελεί ο Χαβιέ Αγκίρε από την τεχνική ηγεσία της Εθνικής ομάδας ποδοσφαίρου της Ιαπωνίας. Την είδηση γνωστοποίησε ο πρόεδρος της Ομοσπονδίας, Κουνίγια Νταίνι.

Ο 56χρονος προπονητής εμπλέκεται σε υπόθεση για ύποπτο προς χειραγώγηση αγώνα (Λεβάντε-Σαραγόσα). Είχε ακουστεί προς το τέλος του περασμένου έτους ότι σκέφτονται οι Ιάπωνες να διώξουν τον Αγκίρε, αλλά το θέμα «πάγωσε» για λίγο καιρό και σήμερα υπήρξε οριστική κατάληξη.

«Λυπούμαστε που ολοκληρώνεται με αυτόν τον τρόπο η συνεργασία μας, αλλά έπρεπε να δώσουμε προτεραιότητα στην ομάδα», τόνισε ο πρόεδρος της JFA.
"Nobody needs to protect nobody.From who?From fans?"
"If you can't handle,go ballett.You can't play for ΠΑΟΚ,go away or in second division"
"No.In football my friend everything changes very fast.Very fast."
παοκαρα23
 
Δημοσιεύσεις: 1550
Εγγραφή: Τρί 03 Φεβ 2015, 03:07

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό τσιριγώτης » Παρ 27 Μαρ 2015, 17:42

Αυτή είναι μια καλή προοπτική
Δεν θέλω να θυμάμαι,δεν θέλω να ξεχνάω
τσιριγώτης
 
Δημοσιεύσεις: 2768
Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 19:54
Τοποθεσία: Κύθηρα

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Παρ 27 Μαρ 2015, 19:17

Οποιος και να ερθει θα απαξιωθει.
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό παοκαρα23 » Παρ 27 Μαρ 2015, 20:19

εκτος αν ειναι επιλογη του ΖΒ..
"Nobody needs to protect nobody.From who?From fans?"
"If you can't handle,go ballett.You can't play for ΠΑΟΚ,go away or in second division"
"No.In football my friend everything changes very fast.Very fast."
παοκαρα23
 
Δημοσιεύσεις: 1550
Εγγραφή: Τρί 03 Φεβ 2015, 03:07

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό Camorane4 » Δευτ 30 Μαρ 2015, 20:40

http://www.protagon.gr/?i=protagon.el.ellada&id=40295
"ΠΑΟΚ είμαστε, μ@λ@κες δεν είμαστε"
Τάσος Τέλλογλου
Η κυβέρνηση, με την πρώτη πράξη νομοθετικού περιεχομένου (ΠΝΠ) που υπέγραψε ο Αλέξης Τσίπρας αποφάσισε, μεταξύ των άλλων, να «ρυθμίσει» τα χρέη του ΠΑΟΚ. Έγινα ΠΑΟΚ τη δεκαετία του '70 με τη μεγάλη ομάδα των Κούδα, Παρίδη, Τερζανίδη, Σαράφη, μία ομάδα που είχε έναν νοικοκύρη πρόεδρο τον Παντελάκη και μια διοίκηση που άπλωνε τα πόδια της μέχρι εκεί που έφτανε το πάπλωμα.

Τη δεκαετία του '90 η τότε κυβέρνηση (ΠΑΣΟΚ) ρύθμισε μία φορά τα χρέη του ΠΑΟΚ και όπως συμβαίνει σε συμπαθείς ομάδες και φορείς του πληθυσμού (αγρότες, γουναράδες, αγροτικοί συνεταιρισμοί, δημοτικές επιχειρήσεις) οι διοικήσεις και οι οπαδοί του εξέλαβαν την τότε ρύθμιση σαν την πάγια πολιτική του ελληνικού κράτους να μη ζητάει χρέη που δεν πληρώνονται.

Με τον νόμο του 1997 δόθηκε η δυνατότητα να δημιουργηθεί ο νέος Πανιώνιος και να ρυθμισθούν τα χρέη του Άρη. Σε αυτόν τον νόμο «πατάει» σήμερα και ο Τσίπρας στην ΠΝΠ για να «ρυθμίσει» τα χρέη της διοίκησης Σαββίδη.

Το 2007, υπουργεύοντος του Γ. Ορφανού (αδερφού της παλαιάς δόξας του ΠΑΟΚ Κ. Ορφανού) ρυθμίσθηκαν και πάλι τα χρέη του ΠΑΟΚ. Διαβάζουμε: (Καθημερινή 3-8-2007)

“«Μισή ντροπή δική τους, μισή δική μας, αλλά έρχονται και οι εκλογές», σκέφθηκαν οι βουλευτές των δύο μεγάλων κομμάτων και με προσδοκία για ανταπόδοση σε ψήφους υπερψήφισαν την προκλητική τροπολογία για ρύθμιση των χρεών των ΠΑΕ και λοιπών αθλητικών σωματείων. Με το ίδιο πάθος και την ίδια οργή που οι νεοδημοκράτες ως αντιπολιτευόμενοι έκαναν λόγο για «ντροπή», «εξευτελισμό του κράτους» και έθεταν τελεσίγραφο ότι «τελευταία φορά ψηφίζουν ρύθμιση χρεών», χθες οι πασόκοι διέρρηξαν τα ιμάτιά τους για την «εξευτελιστική και απαράδεκτη» ρύθμιση δηλώνοντας ότι ψηφίζουν επίσης για τελευταία φορά. Ρύθμιση τελειωτική, δήλωσε ότι γίνεται και ο υφυπουργός Αθλητισμού κ. Γ. Ορφανός, ενώ για να μη μένει αμφιβολία ποιοι είναι οι κυρίως ευνοούμενοι, ο υφυπουργός κ. Δούκας ανέφερε ονομαστικώς τον κ. Ζαγοράκη, πρόεδρο της ΠΑΕ ΠΑΟΚ.

Τόσο ο κ. Ορφανός, όσο και ο κ. Χ. Φώλιας, τόνισαν ότι χάνονται μεν 51 περίπου εκατομμύρια ευρώ από προσαυξήσεις, που όμως ποτέ δεν θα εισέπραττε το Δημόσιο, αλλά δημιουργείται η βάσιμη προσδοκία για εισροή 138 εκατ. στα ταμεία του με τις 120 μηνιαίες δόσεις που πλουσιοπάροχα τούς δίνει το κράτος να εξοφλήσουν. Μάλιστα ο κ. Ορφανός είπε ότι από τη ρύθμιση του 2004 εισπράχθηκαν μέχρι σήμερα 5, 6 εκατ. ευρώ και ότι από τις 28 ομάδες και σωματεία που μπήκαν στη ρύθμιση, μόνον τέσσερα δεν ανταποκρίθηκαν. «Πού θα πάει αυτή η ιστορία;», αναρωτήθηκε αγανακτισμένος ο κ. Δ. Γεωργακόπουλος από το ΠΑΣΟΚ ομολογώντας ότι «η Βουλή και η Πολιτεία υποκύπτουν στην πίεση των οπαδών», ενώ έκρινε ότι θα ανοίξει τον ασκό του Αιόλου η ρύθμιση της ανάληψης από το κράτος της καταβολής των οφειλομένων από τις προβληματικές ή υπό εκκαθάριση «Γιάννινα» και «Άρη» σε πρώην ποδοσφαιριστές. Για «εξαιρετική πρωτοβουλία της κυβέρνησης» έκανε λόγο ο εκλεγόμενος στη Θεσσαλονίκη Σ. Καλαφάτης, για «καταραμένο πολιτικό κόστος» ο κ. Κ. Κουλούρης. Κατά της ρύθμισης τάχθηκαν ΚΚΕ και Συνασπισμός….”.

Αμέσως μόλις ο Σαββίδης ανέλαβε την ομάδα έθεσε χωρίς περιστροφές το ζήτημα των προσαυξήσεων στα χρέη του ΠΑΟΚ (2/3 της συνολικής οφειλής)

«Δεν θέλω σε καμία περίπτωση να εφαρμόσω τις τακτικές που εφαρμόζονται στην Ελλάδα για τις οφειλές των ομάδων, δεν θέλω να χάσω τον χρόνο του ΠΑΟΚ. Πάνω στα χρέη του ΠΑΟΚ έχουν μπει πρόστιμα και πλέον υπάρχει αύξηση της οφειλής πάνω από 200% και σήμερα μας λένε λοιπόν ότι θέλουν 33 εκ. ευρώ. Δεν θέλουμε σαν ΠΑΟΚ διαγραφή των οφειλών, την παραδοσιακή οδό, να μην πληρώσει κανείς τίποτα, να κατεβαίνει κατηγορία και να χάσει ο ΠΑΟΚ δύο με τρία χρόνια και μετά να είμαστε στην Α' κατηγορία καθαροί. Είπαμε πριν από έναν χρόνο στην κυβέρνηση ότι είμαστε έτοιμοι να πληρώσουμε τα χρέη του ΠΑΟΚ. Δίνουμε 11 εκ. ευρώ, αν δεν τα θέλετε δεν θα πάρετε τίποτα, αλλά αυτό σταματάει την ανάπτυξη του ΠΑΟΚ. Ο ΠΑΟΚ είναι ένα τμήμα της οικονομίας της Ελλάδας. Δεν θέλω να πληρώσω εκείνα τα χρήματα που κατά τη γνώμη μου είναι ανήθικα, δεν θέλω να πληρώσω την αύξηση 200%. Σε πολλά οικονομικά πεδία της Ελλάδας συμβαίνει αυτό, αλλά για τον ΠΑΟΚ δεν διαγράφονται. Μήπως το κάνουν αυτό κάποιοι που δεν θέλουν ο ΠΑΟΚ να γίνει μεγάλη ομάδα; Δεν θέλω να πω "γεια σας". Σήμερα ήρθα εδώ γιατί ήθελα να βγάλω μία κραυγή της ψυχής μας. Εγώ μπορώ να μην πληρώσω αλλά δεν μου το επιτρέπει η συνείδησή μου. Είπα τον πρωθυπουργό να με πάρει ως παράδειγμα. Απαιτούμε την ίδια συμπεριφορά για όλα τα μέλη του ελληνικού ποδοσφαίρου. Βρισκόμαστε μπροστά στην επόμενη καταστροφή του ποδοσφαίρου».

Ακολούθως, τον λόγο πήρε ο Δήμαρχος Θεσσαλονίκης κ. Μπουτάρης που είπε: «Ο Δήμος είχε οφειλή εφτά εκατομμυρίων που έφθασε στα 22 από την περίφημη υπεξαίρεση. Με απόφαση υπουργείου Oικονομικών τα πρόστιμα θα διαγραφούν αφού πληρωθεί το κεφάλαιο. Ήδη πληρώσαμε τα 6 εκατομμύρια». (από ρεπορτάζ του Βήματος 19/9/2013) Όλα αυτά βεβαίως δεν απαντάνε στο ερώτημα γιατί ενώ τα χρέη έχουν επανειλημμένα ρυθμισθεί οι φορείς στους οποίους «χαρίζονται» δεν είναι σε θέση να εξυπηρετήσουν...

Το φθινόπωρο του 2014 η προηγούμενη κυβέρνηση προσπάθησε να ξαναρυθμίσει τα χρέη του ΠΑΟΚ αλλά προσέκρουσε στην τρόικα που δεν αντιλαμβανόταν γιατί ρυθμίζονται χρέη άνω του 1 εκατομμυρίου ευρώ. Αυτή τη φορά η τρόικα δεν έμαθε καν τη ρύθμιση. Με την ΠΝΠ όλα έγιναν με τρόπο ώστε να μην το μάθει. Μετά από όλα αυτά άνοιξα τη σημερινή εφημερίδα και διάβασα τη συνέντευξη του Αλέξη Τσίπρα «για ρήξη με τη διαπλοκή, λύση με τους Ευρωπαίους». Φταίω εγώ που δεν πιστεύω ούτε το ένα, ούτε το άλλο;

Αλλος ένας "αγανακτισμένος" @##$$%%@ :twisted:
Camorane4
 
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Παρ 11 Σεπ 2009, 19:21

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό eorptol » Δευτ 30 Μαρ 2015, 21:01

Πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί αγανακτεί θελει να ακολουθήσουμε τον δρόμο της γ εθνικής ? Συμφέρει το κράτος αυτό ? Κύριε τελογλου ?
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό Taseos » Δευτ 30 Μαρ 2015, 21:27

Ρε τι ασχολειστε; Ας τελειωνουμε με τα χρεη κι ας χοροπηδανε
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3862
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό Karelias » Δευτ 30 Μαρ 2015, 21:36

Camorane4 έγραψε:"ΠΑΟΚ είμαστε, μ@λ@κες δεν είμαστε"
Τάσος Τέλλογλου
Έγινα ΠΑΟΚ τη δεκαετία του '70 με τη μεγάλη ομάδα των Κούδα, Παρίδη, Τερζανίδη, Σαράφη, μία ομάδα που είχε έναν νοικοκύρη πρόεδρο τον Παντελάκη και μια διοίκηση που άπλωνε τα πόδια της μέχρι εκεί που έφτανε το πάπλωμα.

για να «ρυθμίσει» τα χρέη της διοίκησης Σαββίδη.



''Αδερφέ'' Τέλλογλου, συγνώμη, αλλά είναι μέγας μ@λ@κ@ς.
Ποιά χρέη ρε βλαμμένε της διοίκησης Σαββίδη;
Έχει η διοίκηση Σαββίδη, χρέη που δεν μπορεί να αποπληρώσει ρε μαλακάρα;
Κοίτα να δεις φίλε μου, ο ΠΑΟΚ είναι η μόνη ομάδα που θα πληρώσει τα χρέη της και
την ακούει κιόλας, θα σαλτάρουμε τελείως κι ομαδικά.
Δεν τελείωσε τίποτα ακόμα.

Ιβάν Σαββίδης 12/5/2015: Θέλω να φέρω τον ΠΑΟΚ στις πρώτες 20 ομάδες στην Ευρώπη.
Άβαταρ μέλους
Karelias
 
Δημοσιεύσεις: 3601
Εγγραφή: Πέμ 23 Δεκ 2010, 19:14

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό K_geo » Δευτ 30 Μαρ 2015, 21:43

Karelias έγραψε:Κοίτα να δεις φίλε μου, ο ΠΑΟΚ είναι η μόνη ομάδα που θα πληρώσει τα χρέη της και
την ακούει κιόλας, θα σαλτάρουμε τελείως κι ομαδικά.


μα και για αυτό την ακούμε.

γιατί καναμε κάτι πέρα απο την ελληνική...φαντασία!

ΠΛΗΡΩΣΑΜΕ! :lol: :lol: :twisted:

υγ: παντως, η παε πρεπει να βρει μια -εστω- εταιρεια που χρωστούσε παραπάνω και να πει : ΟΧΙ φίλε, δεν έγινε για 100.000 επιχειρήσεις και ιδιώτες η ρύθμιση. έγινε για αυτούς! :lol:
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό eorptol » Δευτ 30 Μαρ 2015, 22:42

Όντως ο ΠΑΟΚ πληρώνει και χαλάει την πιάτσα γιατί τώρα θα λένε γιατί δεν μπήκατε στην ρύθμιση μεγαλοκαναλα και άλλα λαμογια?
Ήδη ο ποντικλης ανακοίνωσε ότι μπαίνει στην ρύθμιση των 100 δόσεων για τα 900,000 χιλιάρικα που χρωστάει
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό Thracian » Τρί 31 Μαρ 2015, 06:48

ΤΕΛΟΣ
αγρό αγοράζουν στην ΠΑΕ;
σημερα αναθεση για ερευνα με στοιχεία και συνεντευξη τύπου με το τι εχει ωφεληθει το ΠΟΚ απ το 50
-=Η ΧΑΙΡΩΝΕΙΑ ΠΟΝΕΙ ΑΙΩΝΙΑ!=-
Άβαταρ μέλους
Thracian
 
Δημοσιεύσεις: 706
Εγγραφή: Δευτ 16 Ιουν 2014, 14:04

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 20 επισκέπτες