Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό free4 » Παρ 16 Σεπ 2011, 01:35

Η νεα εκτελεστική διευθύντρια της... Μάνσφιλντ σε κάνει να βάλεις τα.. κλάματα!!

[youtube]mZ-aoFOhMLg&feature=player_embedded[/youtube]

:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό gika » Παρ 16 Σεπ 2011, 13:14

Πόσο είναι η ρήτρα της;; :twisted:
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17226
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό theo G4 » Παρ 16 Σεπ 2011, 13:44

Ναι αλλά ο Μάκης είναι ποιο matso και ποιο βαρβάτος :mrgreen:
theo G4
 
Δημοσιεύσεις: 3260
Εγγραφή: Δευτ 30 Μάιος 2011, 08:15

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό free4 » Σάβ 17 Σεπ 2011, 23:07

gika έγραψε:Πόσο είναι η ρήτρα της;; :twisted:


Δεν ξερω για τη ρήτρα της αλλα εμαθα ότι δούλευε παλιότερα με τη.. μητρα της (ως συνοδος πολυτελειας!!!)

:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό astronaut » Σάβ 20 Δεκ 2014, 19:32

Το βάζω εδώ γιατί το άλλο τόπικ (περί διοίκησης, μπόχας & αλλόθρησκων) είναι κλειδωμένο.
Δεν έχει όμως καμία ουσιαστική διαφορά καθώς τα δοχεία είναι συγκοινωνούντα...

Αναμνήσεις με Ντελισάντι
18. Δεκεμβρίου 2014 09:04 inpaok

Ξαφνικά στην (ποδοσφαιρική) ζωή μας επανεμφανίστηκε ο Λορέντσο Ντελισάντι. Για όσους δεν θυμούνται είναι ο άνθρωπος που επιχείρησε να πείσει προ δωδεκαετίας τον Γιώργο Μπατατούδη πως μπορεί να υπάρξει συνεργασία ΠΑΟΚ – Γιουβέντους!

Ο Ιταλός –μάνατζερ παικτών στο επάγγελμα- εμφανίστηκε στην Κρήτη ως εκπρόσωπος των Ιταλών επιχειρηματιών – φίλων του Γκατούζο, που θέλουν να πάρουν τον ΟΦΗ! Απίστευτα πράγματα…

Ο Ντελισάντι μπήκε στο ζωή των ΠΑΟΚτσήδων στις αρχές του 2002. Ο Μπατατούδης πνιγμένος στα χρέη έψαχνε διέξοδο. Τότε εμφανίστηκε ο Ιταλός, ο οποίος έταξε «λαγούς με πετραχήλια» βασιζόμενος κυρίως στη σχέση με το γραφείο μάνατζερ του γιου του Λουτσιάνο Μότζι, Αλεσάντρο. Ο Μότζι ήταν ακόμη ο Νο 1 στην ιεραρχία της Γιουβέντους και ο τότε ιδιοκτήτης της ΠΑΕ ΠΑΟΚ πείσθηκε πως μπορεί να προκύψει κάτι καλό από την συνεργασία του με τον Ντελισάντι και κατ’ επέκταση με τους «μπιανκονέρι».

Οι Ιταλοί ήρθαν στην Τούμπα, ο Λορέντσο Ντελισάντι απέκτησε και γραφείο στην ΠΑΕ ΠΑΟΚ, αλλά έφυγαν μόλις εμφανίστηκε ο… Αγγελος Αναστασιάδης! Με τον Μπάγεβιτς δεν είχαν, επίσης, καλές σχέσεις, αλλά το δίδυμο Σέρτζιο Βάτα – Λορέντσο Ντελισάντι «εξαφανίστηκε» από τη Θεσσαλονίκη και τον ΠΑΟΚ λίγες μόνο μέρες μετά από την ανάληψη της τεχνικής ηγεσίας από τον Αναστασιάδη τον Ιούλιο του 2002.

Μέχρι τότε είχαν προλάβει να «φορτώσουν» τον ΠΑΟΚ με παίκτες όπως ο Φοφανά, ο Σκαρντίνα, ενώ ο Βάτα παρουσιάστηκε τον Μάιο του 2002, όταν είχε αποχωρήσει ο Μπάγεβιτς, στους ποδοσφαιριστές της ομάδας στις εγκαταστάσεις της Νέας Ευκαρπίας ως ο επόμενος προπονητής και ο υπεύθυνος των ασπρόμαυρων ακαδημιών!

Μάλιστα, στις πρώτες κουβέντες με τους παίκτες αλλά και τους παράγοντες της ομάδας το ρόλο του μεταφραστή είχε αναλάβει ο Γιώργος Οικονομίδης, που γνωρίζει άπταιστα την ιταλική γλώσσα και ήταν και τότε, όπως και τώρα, ο γιατρός της ομάδας.

Ο Ντελισάντι έφυγε κακήν κακώς και όλα αυτά τα χρόνια εμφανίστηκε μόνο σε κάποιες λίγες μεταγραφές Ιταλών παικτών σε ελληνικές ομάδες. Μέχρι που ο Γκατούζο τον εμφάνισε στην Κρήτη…
Δηλώνω ρητά & κατηγορηματικά ότι δεν έχω καμία άκρη & πηγή

Β.Μ.: Ιδανικό σενάριο να κατέβει ο Σαρρής κι ο Βασίλης (Κορέας, σελ.17)

Το πρόβλημα του ΠΑΟΚ είναι ο ίδιος ο ΠΑΟΚ (Άγγελος 1997)

https://www.youtube.com/watch?v=oCK6nRkS4SU
Άβαταρ μέλους
astronaut
 
Δημοσιεύσεις: 2163
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 03:24
Τοποθεσία: On Tour

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό Χωρικός » Σάβ 20 Δεκ 2014, 19:52

Γιατί το βάζεις εδώ; Γιατί η τόση λάσπη και η σκανδαλολαγνία; Η συνωμοσιολογία ; Έχεις κουράσει και δεν πείθεις
Άβαταρ μέλους
Χωρικός
 
Δημοσιεύσεις: 3202
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό efthimis_paok » Σάβ 20 Δεκ 2014, 19:54

Ναί όντως, τι δουλεια εχει εδω¿
Τελευταία επεξεργασία από efthimis_paok και Σάβ 20 Δεκ 2014, 21:01, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
efthimis_paok
 
Δημοσιεύσεις: 2491
Εγγραφή: Παρ 22 Απρ 2011, 21:50

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό psykoman » Σάβ 20 Δεκ 2014, 20:05

Ρε αστροναυτη αφου θες να αβανταρεις τον Αγγελο γιατι δεν το εβαλες στο τοπικ του Αγγελου;
Ο πολεμος ξεκινησε:
Αν προχωρησω, ακολουθηστε με
Αν υποχωρησω, σκοτωστε με
Αν σκοτωθω, εκδικηθειτε με


υ.γ.Ολα στον βωμο της εξελιξης:Μετα τα γενοσημα φαρμακα αποκτησαμε και γενοσημους οπαδους.
Άβαταρ μέλους
psykoman
 
Δημοσιεύσεις: 2632
Εγγραφή: Τρί 05 Φεβ 2008, 22:39
Τοποθεσία: Σερρες

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Σάβ 20 Δεκ 2014, 20:22

Αστροναυτη εχω αρψισει να υποψιαζομαι οτι εισαι γνωστο προσωπο κ εχεις προσωπικα με καποιους στον ΠΑΟΚ.

Η προπαγανδα δεν ειναι ποτε μονοπλευρη. Ακομα και δικιο να χεις στο συνολο, αυτο που κανεις ειναι προπαγανδα και λασπολογια.
Φτανει.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13147
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό eorptol » Σάβ 20 Δεκ 2014, 22:30

Στις ρετρο ιστορίες βάλτo ρε αστροναύτη ,σταματά να λιακοπουλιζεις :):)
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό gpaok » Σάβ 20 Δεκ 2014, 23:12

rainmaker έγραψε:Αστροναυτη εχω αρψισει να υποψιαζομαι οτι εισαι γνωστο προσωπο κ εχεις προσωπικα με καποιους στον ΠΑΟΚ.

Η προπαγανδα δεν ειναι ποτε μονοπλευρη. Ακομα και δικιο να χεις στο συνολο, αυτο που κανεις ειναι προπαγανδα και λασπολογια.
Φτανει.

Είμαστε δυο που το πιστεύουμε αυτο περι...γνωστου προσωπου. κανεις χοντρη προπαγανδα εδω μεσα και απορω που το ανεχονται/ανεχομαστε.
gpaok
 
Δημοσιεύσεις: 1914
Εγγραφή: Τρί 22 Ιούλ 2008, 15:31

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό nothu » Κυρ 21 Δεκ 2014, 00:25

Δεν ειστε μονο δυο...
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5028
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό eorptol » Κυρ 21 Δεκ 2014, 09:08

Από ποιο γράμμα αρχίζει το γνωστό πρόσωπο;
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό astronaut » Κυρ 21 Δεκ 2014, 16:11

Αν ήθελα να προπαγανδίσω δεν θα περιόριζα το σχόλιό μου σε δύο (2) σειρές.

Αν θεωρείς προπαγανδιστικό το άρθρο της γκαγκατσοφυλλάδας (μη με βάλεις στη διαδικασία να εξηγήσω γιατί την αποκαλώ έτσι...) τότε μάλλον κάτι δεν κολλάει ως προς αυτά που πρεσβεύει/εξυπηρετεί. Θα πρέπει όμως να προσμετρήσουμε ότι στην ηλεκτρονική της έκδοση δεν γνωστοποιήθηκε ο αρθρογράφος...

Καλό θα είναι να (μου) διευκρινήσεις αν θεωρείς προπαγανδιστικό ότι συνδέω την παρούσα διοικητική κατάσταση του ΟΦΗ με την τότε του ΠΑΟΚ.
Επίσης, πώς & πότε λασπολόγησα και κατά ποιού/ποιών. Δηλαδή, πότε χρησιμοποίησα τη φαντασία μου και όχι τα γεγονότα.

Τέλος, θα ήθελα να μάθω (κι εγώ) ποιό είναι αυτό το «γνωστό πρόσωπο» το οποίο -προφανώς- συμφωνεί με την υπογραφή μου.


** Προσωπικά δεν έχω με κανέναν από κει μέσα. Το μόνο που κάνω είναι να καταθέτω την άποψή μου σύμφωνα με όσα αντιλαμβάνομαι ως γεγονότα.
Και ναι, αντιπαθώ όσους αντιλαμβάνονται τον ΠΑΟΚ ως μικρομάγαζο εξυπηρετώντας τα μικροσυμφέροντά τους και τις φιλοδοξίες τρίτων.
Αν αυτό είναι μεμπτό, αρκεί είτε εσύ είτε ο Ντίνος είτε ο Teacher είτε ο (κεκαλυμμένος) Πόντιος να μου ζητήσετε να αποχωρήσω. Το email μου το’χετε.

** Ο άλλος, που τόσο χαμπαριάζει, θεωρεί ότι κάνω προσπάθεια να αβαντάρω τον Άγγελο. Φίλε, ρίξε μια ματιά στο ρόστερ & στο ταμπλώ και έπειτα δώσε χαιρετίσματα στους αβανταδόρους του «χτίστη» Καρπουζά και του «ανερχόμενου» καλύτερου Έλληνα...

** Πτολεμαΐδα, στις ρετρό ιστορίες μπαίνουν οι παλαίμαχοι (βλέπε Μπάτμαν, Τζον Γου κλπ) και όχι οι εν ενεργεία. Επίσης, κατά κανόνα, μπαίνουν οι μπροστινοί και όχι οι... πισινοί.
Μακάρι να λύσει τα δεσμά ο Τζακ, αν και απ’ότι φαίνεται ο ρόλος του περιορίζεται στο... upgrade των νυν. Ο καιρός γαρ εγγύς και γι’αυτόν. Σύντομα θα (μας) μιλήσουν οι πράξεις του...
Δηλώνω ρητά & κατηγορηματικά ότι δεν έχω καμία άκρη & πηγή

Β.Μ.: Ιδανικό σενάριο να κατέβει ο Σαρρής κι ο Βασίλης (Κορέας, σελ.17)

Το πρόβλημα του ΠΑΟΚ είναι ο ίδιος ο ΠΑΟΚ (Άγγελος 1997)

https://www.youtube.com/watch?v=oCK6nRkS4SU
Άβαταρ μέλους
astronaut
 
Δημοσιεύσεις: 2163
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 03:24
Τοποθεσία: On Tour

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Κυρ 21 Δεκ 2014, 16:33

Τα πράγματα είναι απλά και δεν έχουν να κάνουν με το συκεκριμένο άρθρο που ανέβασες (αν και σε παντελώς άσχετο τόπικ).
Στον ΠΑΟΚ όλοι ξέρουμε οτι κάνουν πολλές μαλακίες και όλοι έχουμε πρόβλημα μ αυτό. Το να θεωρούμε δεδομένο όμως οτι άγονται και φέρονται απο ύποπτα συμφέροντα άγνωστης προέλευσης, είναι ολίγον τι υπερβολικό και ανυποστήρικτο.
Απλά το έχεις ξεχέσει στις θεωρίες που κάλλιστα μπορούν να θεωρηθούν συνωμοσίας. Μείωσέ τες και δεν θα υπάρχει θέμα.
Τίποτα παραπάνω, τπτ λιγότερο.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13147
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: markos4 και 19 επισκέπτες