Τηλεοπτικά δικαιώματα

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό paok re niamou » Τετ 21 Αύγ 2019, 09:19

Σας φαίνεται πολύ το 5€, αλλά ο μ@λ@κ@ς ο Ιβάν να σπρώχνει αβέρτα, και εμείς από το πληκτρολόγιο, εκεί που ζητούσαμε μεταγραφες των 500000 προσθέσαμε ένα μηδενικό ακόμα ζητώντας παίκτες εκατομμυρίων.
Αλλά το ταληρο είναι ακριβό.....Μήπως να πούμε του Ιβάν να μας πληρώνει κιόλας για την στήριξη στην ομάδα ΜΑΣ ?
Δεν σας είναι ακριβό, έτσι θέλετε να το παρουσιάζεται γιατί μάλλον έτσι σας βολεύει.
Γνώμη σας και γνώμη μου
Άβαταρ μέλους
paok re niamou
 
Δημοσιεύσεις: 3223
Εγγραφή: Πέμ 10 Μάιος 2018, 11:33

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Obdulio » Τετ 21 Αύγ 2019, 09:21

paok re niamou έγραψε:Σας φαίνεται πολύ το 5€, αλλά ο μ@λ@κ@ς ο Ιβάν να σπρώχνει αβέρτα, και εμείς από το πληκτρολόγιο, εκεί που ζητούσαμε μεταγραφες των 500000 προσθέσαμε ένα μηδενικό ακόμα ζητώντας παίκτες εκατομμυρίων.
Αλλά το ταληρο είναι ακριβό.....Μήπως να πούμε του Ιβάν να μας πληρώνει κιόλας για την στήριξη στην ομάδα ΜΑΣ ?
Δεν σας είναι ακριβό, έτσι θέλετε να το παρουσιάζεται γιατί μάλλον έτσι σας βολεύει.
Γνώμη σας και γνώμη μου


Η αγάπη απαιτεί θυσίες και με πορδές δε βάφονται αυγά.
Άβαταρ μέλους
Obdulio
 
Δημοσιεύσεις: 1269
Εγγραφή: Τετ 24 Οκτ 2018, 13:11

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Odi » Τετ 21 Αύγ 2019, 09:23

paok re niamou έγραψε:Σας φαίνεται πολύ το 5€, αλλά ο μ@λ@κ@ς ο Ιβάν να σπρώχνει αβέρτα, και εμείς από το πληκτρολόγιο, εκεί που ζητούσαμε μεταγραφες των 500000 προσθέσαμε ένα μηδενικό ακόμα ζητώντας παίκτες εκατομμυρίων.
Αλλά το ταληρο είναι ακριβό.....Μήπως να πούμε του Ιβάν να μας πληρώνει κιόλας για την στήριξη στην ομάδα ΜΑΣ ?
Δεν σας είναι ακριβό, έτσι θέλετε να το παρουσιάζεται γιατί μάλλον έτσι σας βολεύει.
Γνώμη σας και γνώμη μου


Το να μας πληρώνει ο Ιβάν δεν θα ήταν κακή ιδέα. Εκεί αν ζητούσε κανένα Iban, θα έβλεπες πόσο γρήγορα θ μάθαιναν όλοι και τις κάρτες και τις online πληρωμές και το e banking και απ όλα.

Μη σου πω ότι θα πήγαιναν και για μεταπτυχιακό.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11044
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό constadine » Τετ 21 Αύγ 2019, 09:25

edgecrusher έγραψε:
rainmaker έγραψε:
edgecrusher έγραψε:καλημέρα, η εγγραφή γίνεται στο https://tv.paokfc.gr/register?
Γιατί εμένα μου πετάει server error
Φίλε καλημέρα, εμένα το λινκ που έβαλες το ανοίγει κανονικά


Καλημέρα rain,

και σε μένα ανοίγει. Το server error μου το πετάει όταν πάω να ολοκληρώσω τη διαδικασία, πιθανώς απλά να έχει φορτώσει ο server. Θα το ξαναδοκιμάσω

Το https://tv.paokfc.gr/register και εμένα με πετούσε έξω όταν πήγαινα να ολοκληρώσω τη διαδικασία .
Πήγα κατευθείαν στο https://tv.paokfc.gr και αμέσως μου έβγαλε τη φόρμα εγγραφής και την έκανα χωρίς πρόβλημα.
Μερικές ώρες πιο πριν όταν πήγα στο https://tv.paokfc.gr δεν μου έβγαζε τη φόρμα εγγραφής .
Τελευταία επεξεργασία από constadine και Τετ 21 Αύγ 2019, 09:27, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
constadine
 
Δημοσιεύσεις: 2522
Εγγραφή: Δευτ 04 Μαρ 2019, 14:55
Τοποθεσία: Κεντρική Μακεδονία

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Τετ 21 Αύγ 2019, 09:26

20 ευρώ και φουλ πακέτο συνδρομητική δεν υπάρχει.
Στην nova με 25 ευρώ παίρνεις το sports pack που είναι πραγματικά για γέλια. Super League, Ιταλικό, Γαλλικό και ξυσ τα τέτοια σου.
Στην cosmote με 20 ευρώ το sports πάλι, που έχει σαφώς καλύτερα πρωταθλήματα και Ευρώπη, αλλά δεν έχεις super league καθόλου, οπότε μόνο αν είσαι φίλος του αθλήματος.
Άρα μη λέμε ότι ο οπαδός του ΠΑΟΚ γιατί να δώσει 10 ευρώ το μήνα και να μη δώσει 20 κλπ.
Ο οπαδός του ΠΑΟΚ την ομάδα του θέλει να δει.
Αν ο οποιοσδήποτε θεωρεί ότι είναι προτιμότερο να δίνει 20 ευρώ το μήνα αντί για 10 για να δει ΠΑΟΚ, με γεια του με χαρά του, αλλά πελάτης της ΠΑΕ ΠΑΟΚ δεν ήταν και ούτε θα γινόταν.
Ο ΠΑΟΚ αυτή τη στιγμή προσδοκά έσοδα από τον ενεργό κόσμο του. Και καλά κάνει.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Thracian » Τετ 21 Αύγ 2019, 09:29

Obdulio έγραψε:
paok re niamou έγραψε:Σας φαίνεται πολύ το 5€, αλλά ο μ@λ@κ@ς ο Ιβάν να σπρώχνει αβέρτα, και εμείς από το πληκτρολόγιο, εκεί που ζητούσαμε μεταγραφες των 500000 προσθέσαμε ένα μηδενικό ακόμα ζητώντας παίκτες εκατομμυρίων.
Αλλά το ταληρο είναι ακριβό.....Μήπως να πούμε του Ιβάν να μας πληρώνει κιόλας για την στήριξη στην ομάδα ΜΑΣ ?
Δεν σας είναι ακριβό, έτσι θέλετε να το παρουσιάζεται γιατί μάλλον έτσι σας βολεύει.
Γνώμη σας και γνώμη μου


Η αγάπη απαιτεί θυσίες και με πορδές δε βάφονται αυγά.


ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΘΥΣΊΕΣ
οσοι γραφουν περι κοστους λενε αρλουμπες
προσωπικα πηγαινα καφενειο λογω παρεας και ανα ματς μου εβγαινε περισσότερο
το ιδιο καναν και αυτοι που τα λενε τωρα
εγω θα συνεχίσω να πηγαίνω καφενείο αλλα θα πληρώνω και το ματς
οσοι τους φαινεται ακριβό απλα να κοψουν το καφενείο και να το δουν σπιτι τους

απο εκεί και περα

παγκοσμίως το συστημα αυτο ειναι συμπληρωματικό ως προς τις αθλητικες μεταδόσεις της εκάστοτε ομαδας για πολλούς λόγους και αυτο θα είναι και για τον ΠΑΟΚ

αυτή την στιγμή ο ΠΑΟΚ δεν ειναι και επισημα στο οπεν για δύο λόγους
πρώτον για να ζορίσει την ΕΡΤ και την ΝΟΒΑ να μην κλείσουν τους υπολοιπους
δευτερον για να δείξει την δυναμη του απεναντι στα λιμα

συντομα ο ΠΑΟΚ θα είναι στο Οπεν ΑΛΛΑ μεχρι τοτε η ομαδα πρεπει να κανει επειδειξη δυναμης
-=Η ΧΑΙΡΩΝΕΙΑ ΠΟΝΕΙ ΑΙΩΝΙΑ!=-
Άβαταρ μέλους
Thracian
 
Δημοσιεύσεις: 706
Εγγραφή: Δευτ 16 Ιουν 2014, 14:04

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό thanos-xanthi » Τετ 21 Αύγ 2019, 09:30

έβγαλε ανακοίνωση η ΠΑΕ πάντως, έφτιαξαν τη σελίδα εγγραφής, τη βγάζει αμέσως
απο το παίζει κανα λινκ πάντως, τώρα θα πάμε στο παίζει κάνα εκπτωτικό κουπονάκι? :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
thanos-xanthi
 
Δημοσιεύσεις: 8159
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 21:41

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό edgecrusher » Τετ 21 Αύγ 2019, 09:31

constadine έγραψε:Το https://tv.paokfc.gr/register και εμένα με πετούσε έξω όταν πήγαινα να ολοκληρώσω τη διαδικασία .
Πήγα κατευθείαν στο https://tv.paokfc.gr και αμέσως μου έβγαλε τη φόρμα εγγραφής και την έκανα χωρίς πρόβλημα.
Μερικές ώρες πιο πριν όταν πήγα στο https://tv.paokfc.gr δεν μου έβγαζε τη φόρμα εγγραφής .


Ναι, αυτό έγινε και σε μένα. Πλέον ολοκλήρωσα και τις 2 διαδικασίες επιτυχώς.
Άβαταρ μέλους
edgecrusher
 
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2016, 17:11
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό paok re niamou » Τετ 21 Αύγ 2019, 09:35

thanos-xanthi έγραψε:έβγαλε ανακοίνωση η ΠΑΕ πάντως, έφτιαξαν τη σελίδα εγγραφής, τη βγάζει αμέσως
απο το παίζει κανα λινκ πάντως, τώρα θα πάμε στο παίζει κάνα εκπτωτικό κουπονάκι? :mrgreen:


Γιατί όχι, με αγορές από την μπουτίκ να παίρνεις και ένα εκπτωτικο κουπόνι για δωρεάν ματσάκι.....
Το μάρκετινγκ θέλει τον χρόνο για να στηθεί
Άβαταρ μέλους
paok re niamou
 
Δημοσιεύσεις: 3223
Εγγραφή: Πέμ 10 Μάιος 2018, 11:33

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό TheCursed » Τετ 21 Αύγ 2019, 09:36

Τωρα π το αγορασα και θα ανοιξει κυριακη πιο νωρις γιατι θα εχει κ pre game οπως το ανεφερε η παε απο το παοκτβ πως μπορω να το πεταξω στν σμαρτ απο youtube ξερω πως γινεται απο παοκτβ οχι
TheCursed
 
Δημοσιεύσεις: 1967
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιουν 2014, 23:55

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τετ 21 Αύγ 2019, 09:37

Ετσι οπως τα ειχαν κανει επρεπε να εχεις και νοβα και οτε,αλλιως καποιο ματς δε θα εβλεπες
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό aquila » Τετ 21 Αύγ 2019, 09:39

sourmenetes έγραψε:
aquila έγραψε:Αν κάνουν κάνα αστείο κ δεν έχουν στάνταρντ τιμή τα 5€ και δούμε ντέρμπι με 10€ πχ τότε προβλέπω η τηλεθέαση να είναι μικρότερη κι από τον αριθμό των φιλάθλων στην Τούμπα.
Γενικά αν ο στόχος είναι να παίξουν μόνιμα με ΠΑΟΚ tv που για μένα είναι λάθος το ξαναλέω, καλό θα ήταν να βγάλουν κ πακέτα για όλα τα παιχνίδια με 60 άντε βαριά 70€
5€ πάντως δεν είναι λίγα αφού με δύο παιχνίδια το μήνα πας στα 10.
Με 20 ευρώ το μήνα έχεις συνδρομητική και έχεις φουλ πρόγραμμα. Δεν είναι όλοι οι φίλαθλοι του ΠΑΟΚ φανατικοί οπαδοί, οι περισσότεροι είναι πιο χαλαροί.
Αν θέλει να κάνει σοβαρή κίνηση ο Σαββίδης θα πρέπει η να μπει μέτοχος σε συνδρομητικό κανάλι η να φτιάξει καινούργιο. Με ΠΑΟΚ tv μόνο για αγώνες ΠΑΟΚ δε θα πάμε μακριά.

Ποια 20€ ρε μεγαλε το μηνα και φουλ πακετο;;;

Επισης κανεις μια τετοια πρωτοπορια,οι υπολοιποι ζουνε στις σπηλιες ακομα, και το βλεπεις τοσο στραβα;;

Οταν πηρε τα φιλικα και τα εδειχνε τσαμπε ομως δεν ειδα γκρινια.

Επισης το paoktv δε σου κλεινει 12 μηνο συμβολαιο και πληρωνεις 4-5 μηνες τσαμπα γιατι ουσιαστικα οσοι θελουμε τα σπορ καναλια απο μαη μεχρι σεπτεμβρη πληρωνουμε μαλακιες.

Αν υπαρχει ενα 5% ποσοστο που βλεπει national geographic και τα λοιπα καναλια ειναο ζητημα.εγω προσωπικα δεν τα βλεπω.
20 ευρώ σπορτ πακ COSMOTE 25€ φουλ πακ
20€ στη wind με 6 νοβασπορ κανάλια και σύνολο 60 συνδρομητικά.
Για να μη πάμε σε παράνομες λύσεις που με 15 ευρώ βλέπεις τα παντα Ρε μεγάλε.

Τα πέντε ευρώ μπορεί να μην είναι πολλά για να δεις αγώνα ΠΑΟΚ και καλά θα κάνουμε να τα δώσουμε όλοι.
Παρόλα αυτά σε σχέση με τις τιμές που κυκλοφορούν δεν είναι λίγα και αν έχουν σκοπό να κοστολογήσουν τα ντέρμπι παραπάνω τότε θα είναι πολλά.
Σίγουρα πάντως είναι λύση ανάγκης γι αυτό και έγινε τελευταία στιγμή. Καλώς έγινε κατά τη γνώμη μου για να μην υποκύπτουμε σε εκβιασμούς, αλλά μακροπρόθεσμα πρέπει να βρεθεί άλλη λύση με το ppv να προσφέρεται παράλληλα.
Aquila non capit muscas
Άβαταρ μέλους
aquila
 
Δημοσιεύσεις: 1326
Εγγραφή: Δευτ 27 Ιούλ 2015, 19:54
Τοποθεσία: Κορυδαλλός

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό paok re niamou » Τετ 21 Αύγ 2019, 09:40

Κάντε ένα νέο θρεντ με οδηγίες σύνδεσης με την τηλεόραση, γιατί σε κάθε σελίδα πέφτει και ερώτηση, ενώ ήδη έχει γραφτεί πιο πίσω
Άβαταρ μέλους
paok re niamou
 
Δημοσιεύσεις: 3223
Εγγραφή: Πέμ 10 Μάιος 2018, 11:33

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό TheCursed » Τετ 21 Αύγ 2019, 09:41

sourmenetes έγραψε:Ετσι οπως τα ειχαν κανει επρεπε να εχεις και νοβα και οτε,αλλιως καποιο ματς δε θα εβλεπες


Εγω και οτε και νοβα η διαφορα ειναι οτι η κοσμοτε ειναι 50 ευρω το διμηνο κ εχει τα παντα κ η νοβα 40 κ εχει τιποτα πλεον δεν εχω νοβα πηραν για ανανεωση τς λεω βγαινω μ λενε γιατι λεω γιατι δν εχει Π.Α.Ο.Κ αντε γεια απλα πραγματα.
TheCursed
 
Δημοσιεύσεις: 1967
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιουν 2014, 23:55

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό TheCursed » Τετ 21 Αύγ 2019, 09:42

paok re niamou έγραψε:Κάντε ένα νέο θρεντ με οδηγίες σύνδεσης με την τηλεόραση, γιατί σε κάθε σελίδα πέφτει και ερώτηση, ενώ ήδη έχει γραφτεί πιο πίσω


Οντως δεν το ειδα παντως εψαξα αρκετα στο παοκτβ δν εβγαλα ακρη στο yt ειναι πιο ευκολο.
TheCursed
 
Δημοσιεύσεις: 1967
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιουν 2014, 23:55

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες