ΠΑΟΚ - πουστόγαυρος 0-1 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

MVP

Πασχαλάκης
3
3%
Vieirinha
1
1%
Ingason
23
23%
Varela
3
3%
Γιαννούλης
3
3%
Misic
54
55%
Mauricio
1
1%
Λημνιός
1
1%
Biseswar
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Πέλκας
4
4%
Swiderski
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Akpom
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
El Kaddouri
1
1%
Λάμπρου
4
4%
 
Σύνολο ψήφων : 98

Re: ΠΑΟΚ - πουστόγαυρος 0-1 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Δευτ 24 Φεβ 2020, 03:36

Πρέπει να σηκωθώ σε λίγη ώρα να πάω στην δουλειά και κάθομαι σαν το ζόμπι και πάω πάνω κάτω στο σπίτι. Λίγη τσίπα να είχαν τα τσογλάνια να νιώσουν λίγο τι τραβάμε για την ομάδα, θα είχαν σεβαστεί λίγο παραπάνω σήμερα στον αγώνα και δεν θα έπαιζαν σαν κυρίες. Ντροπή σε όλους ... Ρίξε ρε Ιβάν κάνα πρόστιμο γαμώ την άπλα σου, ρίξε σε παίχτες, προπονητή και στο τιμ που (παριστάνει πως) προπονεί τους παίχτες, ειδικά στην φυσική κατάσταση!
Μέρα χωρίς χαμόγελο, μέρα χωρίς ελπίδα,
σε κάνει και μαζεύεσαι, σαν να 'χει καταιγίδα
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9441
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: ΠΑΟΚ - πουστόγαυρος 0-1 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Kostomanolis » Δευτ 24 Φεβ 2020, 06:48

CliveBurr έγραψε:Λοιπόν. Έχουμε και λέμε.
Το γκολ του γαύρου ήταν άουτ ξεκάθαρα. Γιατί δεν υπήρξε var;
Το δικό μας γκολ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ήταν οφσάιντ; Δεν επηρεάζει τη φάση στη σέντρα και όταν βάζει το γκολ έχει ήδη γυρίσει και καλύπτεται από τη μισή άμυνα του γαύρου.
Πέναλτι στον Λημνιό ξεκάθαρα.

Όσο για τον προπονητή: Κατέβασε το σύστημα που κατέβασε με βάζελο στο κύπελλο. Τα μόνα 2 ματς της χρονιάς που καταφέραμε και ευχαριστηθήκαμε μπάλα. Αν παίζαμε με όλα τα άλλα που δοκίμασε φέτος, μάλλον θα τρώγαμε πολλά γκολ.

Και κάτι ακόμα. 1η φορά φέτος μετά από πολλές δεκαετίες που δεν κάναμε το χειμώνα μεταγραφές. ΓΙΑΤΙ;;;;;
pilotos έγραψε:Πήγαμε να τους μπερδέψουμε και μπερδευτηκαμε μόνοι μας.

Παίκτες του ΠΑΟΚ, εντάξει μας γράψατε στα παπάρια σας εμάς, αυτόν τον μλκ που σας πληρώνει και έρχεται μέχρι έξω από το γήπεδο, ενώ τα έχει βάλει με όλο το κακό συναπάντημα, τον γράφετε κι αυτόν; Φιλότιμο δεν έχετε;

Μερικοί ούτε καν ιδρώσαν απόψε...


Υγ μια αλλαγή έπρεπε να έκανες. Ματος. 30 φάσεις σου έδωσαν για να βάλεις γκολ από στημένο

Υγ 2 αν είχε γίνει ανάποδα αυτό που έγινε στον Λήμνιο, θα είχαμε έκτακτο παράρτημα και διακοπή ΠΡΩΤΑΘΛΉΜΑΤΟΣ.

Υγ 4 πάμε όπου βγει και ελπίζω το καλοκαίρι να γίνουν αυτά που πρέπει, δεν γίνεται να μην τα βλέπουν. ΌΧΙ ΆΛΛΕΣ ΑΝΑΝΕΏΣΕΙΣ!!!

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Συμφωνώ και με τους δύο

Στάλθηκε από το PRA-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ἐν ὰρχή ὴν ὸ ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
Kostomanolis
 
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:40
Τοποθεσία: Ιλίσσια

Re: ΠΑΟΚ - πουστόγαυρος 0-1 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Kostomanolis » Δευτ 24 Φεβ 2020, 06:52

ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4- έγραψε:Ρε τι διαβαζουμε εδω μεσα..!!!!!
...ρε εσεις....τι λετε ρε...
.....με αυτογκολ χασαμε ρεεεεε!!!¡.....και ηταν και ακυρο γιατι εχει βγει η μπαλα!!!
....σου ακυρωσαν στα καπακια καθαρο γκολ γιατι λεει ο βαρελα επηρεαζε την φαση!!!! Γελανε και τα δοκαρια....
...αν τελος η φαση του Λημνιου γινοτανε αναποδα ...τωρα θα ειχαμε πολεμικο ανακοινωθεν!!!¡


Τι χοντραδες γραφετε για παικτες για προπονητες....ελεος ρε εεε!!!!!

Το μονο λαθος για μενα ειναι το οτι δεν βρηκε τροπο να χωρεσει τον τρελο στην ενδεκαδα...
.....δεν αφηνεις τον Ματος εκτος σε τετοιο ματς....

Υ.Γ.το οτι η μισοι εδω μεσα ψηφισατε νδ γνωριζωντας τι θα παθουμε σαν οργανισμος ΠΑΟΚ με τον χοντρο στα κουμαντα. ..θα σας στοιχειωνει για πολλα ακομα βραδυα....και εγω ...και ας φαω μπαν.......θα σας το θυμιζω συνεχεια.....μπραβο λεβεντες μου..!!!!....πολυ σωστη επιλογη!!!....αξιοι!!!
+1926

Στάλθηκε από το PRA-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ἐν ὰρχή ὴν ὸ ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
Kostomanolis
 
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:40
Τοποθεσία: Ιλίσσια

Re: ΠΑΟΚ - πουστόγαυρος 0-1 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Kostomanolis » Δευτ 24 Φεβ 2020, 06:57

Οπως και να παίξαμε, σε 3 καθοριστικές φάσεις έχουμε 0 στα 3. Αν μετράγε εστω το γκολ, πιστεύει κανεις οτι δεν θα τους καταπιναμε με την εξελιξη που ειχε το ματς σε εκείνο το σημείο;

Στάλθηκε από το PRA-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ἐν ὰρχή ὴν ὸ ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
Kostomanolis
 
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:40
Τοποθεσία: Ιλίσσια

Re: ΠΑΟΚ - πουστόγαυρος 0-1 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό pk77 » Δευτ 24 Φεβ 2020, 07:38

Του λημνιο σε καμία σοβαρη ποδοσφαιρικά χώρα δεν θα το έδιναν, άσε που πέφτει λες και τον πυροβόλησαν.
Απλά σε αντίστοιχη φάση με βαρελά φόρτουνη μας είχαν ζαλίσει για πέναλτι.
Ένας λόγος που δεν μπορείς ν; το μιλήσεις ποδοσφαιρικά με αυτούς και το τοπικό παράρτημα τους, χωρίς να σου ανέβει το αίμα στο κεφάλι είναι αυτός
pk77
 
Δημοσιεύσεις: 811
Εγγραφή: Δευτ 25 Φεβ 2019, 19:55

Re: ΠΑΟΚ - πουστόγαυρος 0-1 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό pk77 » Δευτ 24 Φεβ 2020, 07:43

Κατά τα άλλα πολλοί παίκτες κακοί, που όχι μόνο μόνο δεν τους βοηθάει ό κόουτς να ανέβουν αλλά πλέον τους εκθέτει.
Βαριέμαι να τα ξαναγραφω, απλά χτες υστερησε τρομακτικά και ο βιερινια.
Θα μπορούσε να κάνει το εξαιρετικά απλό, βγάζεις τον κάκιστο χτες Γιαννούλη, και βάζεις Ματος με βιερινια αριστερό μπακ μπας και
pk77
 
Δημοσιεύσεις: 811
Εγγραφή: Δευτ 25 Φεβ 2019, 19:55

Re: ΠΑΟΚ - πουστόγαυρος 0-1 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό crow1581 » Δευτ 24 Φεβ 2020, 08:19

Ειδικα μετα το νταμπλ και την χαρα που μου χαρισε αυτη η ομαδα και αυτοι οι παικτες προσπαθω να τα βλεπω πιο ψυχραιμα τα πραγματα. Χτες χασαμε κατα 99% το πρωταθλημα το οποιο το διεδικισαμε μεχρι τελους σε αντιθεση με χαρτινες κοτες. Φανηκαμε κατωτεροι των περιστασεων σε ενα ματς που περυσι καταπιναμε σπαθια...Βγηκε δεν βγηκε η μπαλα ηταν η δεν ηταν γκολ το οφσαιντ κλαιν μαιν. Ειδα μια ομαδα καλυτερα στημμενη που ειχε καλυτερες ευκαιριες απο εμας και εμεις να παιζουμε το συστημα γιομα και γιουσουρουμ. Δεν ξερω αν ειμαι αντιθετος να φυγει ο Φερειρα η οχι...Δεν ειναι δικη του ομαδα ηθελε κοτσια να ερθεις στον ΠΑΟΚ οταν ηρθε αλλα δεν εχω δει τιποτα σπουδαιο αυτη τη χρονια με εξαιρεση ισως το Α ημιχρονο με ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ που δε θυμαμαι ξανα τετοιο ΠΑΟΚ αθηνα... Παντως σιγουρα το χτεσινο ειναι αφορμη να καθαρισουν πολλες πληγες στην ομαδα...Τωρα αν θα γινει αυτο αλλου παππα ευαγγελιο...Ψυχραιμια, συνεση και στηριξη στην ομαδα...
43 χρονια ζωης, 43 χρονια ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
crow1581
 
Δημοσιεύσεις: 651
Εγγραφή: Τρί 12 Σεπ 2017, 08:16
Τοποθεσία: Ξανθη

Re: ΠΑΟΚ - πουστόγαυρος 0-1 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 24 Φεβ 2020, 08:23

sourmenetes έγραψε:
Gospi έγραψε:Για μενα δεν υπαρχει πεναλντι.
Πέφτει κοροιδιστικα ο Λημνιος.
Ο οποιος σε πολλες φάσεις αντι να περασει τον προσωπικο του αντιπαλο επεφτε ευκολα.
Περιμενω να δω τα highlight για να επιβεβαιωσω την πρωτη εικονα π αποκομισα αναφορικα με το πεναλντι.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Δες το.

Καθαρό σπρώξιμο ειναι!!

Εχουμε καταντησει γραφικοί με τις φασεις μας. Σε. Κάθε ματς που παίρνουμε πεναλτυ ψάχνουμε 80 ριπλςυ για να δούμε. Μήπως και δεν είναι και σήμερα είναι ο ορισμός του πεναλτυ και λέμε δεν ήταν.


Επειδή κάποιοι το παίρνετε διαφορετικά και δυστυχώς δεν καταλαβαίνω το λόγο. Δεν έχει σχέση η εμφάνιση με τις αμφισβητουμενες φάσεις.

Ναι δεν ήμασταν καλοί.

Αυτό δεν αναιρεί ότι μάλλον η μπάλα. Βγήκε και ότι δε δίνεται καθαρό πεναλτυ.

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Όχι, απαγορεύεται καν να το επισημαίνουμε. Ήταν ... τζαρτζάρισμα στον Λημνιό, που έπεσε "εύκολα", ενώ το άλλο το μπάσταρδο τον σπρώχνει πεντακάθαρα. Και το κοράκι έδωσε παρόμοιες φάσεις φάουλ υπέρ του καρκίνου. Δε δικαιολογείται το ότι άλλαξε ... ρότα λογικής στη συγκεκριμένη φάση.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17911
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: ΠΑΟΚ - πουστόγαυρος 0-1 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό falconakis » Δευτ 24 Φεβ 2020, 08:27

Ρε παιδιά θα με τρελάνετε! Το ότι κτυπαει πατάει τον Λημνιό χαμηλά και φαίνεται στο ριπλευ τι σκατα μόνο εγώ το βλέπω; Το ότι το πίσω πόδι του Τσιμικα είναι 10 εκ από την γραμμή όταν γυρίζει την μπάλα πάλι μόνο εγώ το βλέπω; Εκτός εάν ο Τσιμικας έχει πλάτος με απλωμένο πόδι 30 πόντους ...Ρε μήπως τελικά βλέπω ότι θέλω;

Στάλθηκε από το Redmi 6A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ μαζί σου μέχρι θάνατο!
Άβαταρ μέλους
falconakis
 
Δημοσιεύσεις: 1783
Εγγραφή: Παρ 31 Ιαν 2014, 21:39

Re: ΠΑΟΚ - πουστόγαυρος 0-1 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 24 Φεβ 2020, 08:33

Ρε αδερφέ, τι σημασία έχει; Εσύ, εγώ ή ο όποιος άλλος τα είδαμε. Αυτοί που έπρεπε δεν τα είδαν. Και κάποιοι επιχειρούν να μας πείσουν ότι δεν έχει ιδιαίτερη σημασία. Λες και δεν είναι ξέχωρα πράγματα το πώς έπαιξε η ομάδα και το ότι διαιτητικά οι πλέον αποφασιστικές -διαμορφωτικές φάσεις για το παιχνίδι δόθηκαν προς όφελος του αντιπάλου. Ακόμα και η ακύρωση του γκολ του Βαρέλα είναι ... περίεργη.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17911
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: ΠΑΟΚ - πουστόγαυρος 0-1 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ace.79.gr » Δευτ 24 Φεβ 2020, 08:44

Μην κανετε σαν ληκια που τους αδικει συνεχεια η διαιτησια ελεος.Δεν υπαρχει θεμα διαιτησιας χθες ,απλα ησουν αθλιος χθες
Έχε τους φίλους σου κοντά και τους εχθρούς κοντύτερα.
Άβαταρ μέλους
ace.79.gr
 
Δημοσιεύσεις: 1001
Εγγραφή: Δευτ 15 Ιούλ 2019, 09:13

Re: ΠΑΟΚ - πουστόγαυρος 0-1 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό falconakis » Δευτ 24 Φεβ 2020, 08:44

Έχει σημασία αδερφέ γιατί εάν έγραφε το ταμπλό 2-0 αντί για 0-1 πόσοι από αυτούς που τα βάζουν με όλους (παίκτες προπονητή και διοίκηση) θα κραζαν εδώ μέσα;

Στάλθηκε από το Redmi 6A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ μαζί σου μέχρι θάνατο!
Άβαταρ μέλους
falconakis
 
Δημοσιεύσεις: 1783
Εγγραφή: Παρ 31 Ιαν 2014, 21:39

Re: ΠΑΟΚ - πουστόγαυρος 0-1 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ace.79.gr » Δευτ 24 Φεβ 2020, 09:18

Η διαιτησια δε εχει ουτε 1%ευθηνη για το χθεσινο κλαρινο.Ελεος
Έχε τους φίλους σου κοντά και τους εχθρούς κοντύτερα.
Άβαταρ μέλους
ace.79.gr
 
Δημοσιεύσεις: 1001
Εγγραφή: Δευτ 15 Ιούλ 2019, 09:13

Re: ΠΑΟΚ - πουστόγαυρος 0-1 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό falconakis » Δευτ 24 Φεβ 2020, 09:28

Συμφωνώ αδερφέ, φταίνε οι αλήτες οι παίκτες και ο άσχετος προπονητής που δεν έβαλαν 6 γκολ στον αχρηστο τον Γαύρο (που ως γνωστόν δεν έχει κανένα πάικτη αξίας) ωστε και να μας ακύρωναν τα 4 πάλι να είχαμε κερδισει...
+1926 Έλεος!
:twisted: :twisted: :twisted:
ΠΑΟΚ μαζί σου μέχρι θάνατο!
Άβαταρ μέλους
falconakis
 
Δημοσιεύσεις: 1783
Εγγραφή: Παρ 31 Ιαν 2014, 21:39

Re: ΠΑΟΚ - πουστόγαυρος 0-1 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό giapas » Δευτ 24 Φεβ 2020, 09:31

renegade έγραψε:Γιαπας οκ ήμασταν τραγικοί.
Το πέναλτι δηλαδή δεν ήταν?
Και αν όχι γιατί?
Είναι μια φάση που με βάρ δεν θα έπρεπε να έχει αυτή την κατάληξη


Κοίτα για μένα όχι τέτοιες φάσεις γίνονται συνέχεια και γενικά είμαι υπερ των όχι τόσο εύκολων πέναλτυ, αλλά οκ πες κάνω λάθος. Δεν είμαι ειδικός. Ο διαιτητής σου έδειξε ότι έπαιξε υπερ κάποιας ομάδας; Θέλω να πω μπήκε για να ευνοήσει κάποιον ή οι αποφάσεις του άλλαξαν το αποτέλεσμα; Δηλαδή από το χτεσινό ρεζουμε αυτό μας έμεινε ;Aν ναι , διαφωνούμε.

Επίσης εσύ ποιά από τις 2 ομάδες θεωρείς ότι έχει δουλέψει περισσότερο και σωστότερα;
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9367
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες