ΠΑΟΚ-Ε. Ο. 23/2 19:30 PAOKTV

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

Re: ΠΑΟΚ-Ε. Ο. 23/2 19:30 PAOKTV

Δημοσίευσηαπό trouman » Σάβ 22 Φεβ 2020, 22:52

Χωρίς highlights από το ΠΑΟΚ-ΟΣΦΠ η πρώτη αθλητική εκπομπή του Μέγκα


Μια πρεμιέρα... διαφορετική από τις υπόλοιπες θα κάνει η αθλητική εκπομπή του Μέγκα, καθώς δε θα έχει στιγμιότυπα και τα γκολ από το τεράστιο παιχνίδι ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός.
Το «Σούπερ Μπάλα LIVE» κάνει ντεμπούτο στους τηλεοπτικούς δέκτες αύριο με τον Αντώνη Καρπετόπουλο και την Σοφία Αλατζά στην παρουσίαση, όμως ξεκινάει με ένα σημαντικό μειονέκτημα.

Ποιο είναι αυτό;

Η αθλητική εκπομπή του Μέγκα δεν κατέληξε σε συμφωνία με το PAOK TV και, ως εκ τούτου, δε θα έχει το δικαίωμα να δείξει ούτε τα highlights ούτε καν τα γκολ από το ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός, που είναι, φυσικά, το σημαντικότερο παιχνίδι ολόκληρης της αγωνιστικής. Έτσι, οι τηλεθεατές του καναλιού θ' αρκεστούν μόνο στο σχολιασμό όσων θα βρίσκονται στο στούντιο, καθώς δε θα υπάρχει εικόνα από την Τούμπα.

Την ίδια ώρα (στις 22.00), το Total Football στο Open θα δείξει τις καλύτερες στιγμές του αγώνα, τα γκολ και τον σχολιασμό των επίμαχων φάσεων, καθώς επίσης και πλούσιο ρεπορτάζ με live συνδέσεις από τη Θεσσαλονίκη και όλους τους πρωταγωνιστές του μεγάλου ντέρμπι.


Έεεεετσιιιιι...
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: ΠΑΟΚ-Ε. Ο. 23/2 19:30 PAOKTV

Δημοσίευσηαπό nouk_ » Σάβ 22 Φεβ 2020, 23:06

αυριο παιζουμε ολοι

παικτες, οπαδοι, διοικηση, δικηγοροι,
καθε εργαζομενος και φιλος με τον ΠΑΟΚ

αντιπαλοι: Μητσοτακης, Αυγενακης, Μαρινακης, ΕΕΑ, συστημα, gay, αστυνομια, εισαγγελεις,
ολη η συστημικη χωρα περιμενει το παραμικρο απο εμας

στο μυαλο: ψυχραιμια και λογικη

στην καρδια: παθος και πιστη

το χερι: ετοιμο να αρπαξει τον διπλανο μαστουρωμενο

το ματι: να γυαλιζει

ετοιμοι

σεβασμος στους 11 που παιζουν
δεν πρεπει να εχουν 2η σκεψη για εμας

παμε ΠΑΟΚαρα

4 x 1926
41926 .... τόσες θέσεις θέλω στην νέα Τούμπα
Άβαταρ μέλους
nouk_
 
Δημοσιεύσεις: 286
Εγγραφή: Πέμ 30 Αύγ 2018, 22:24

Re: ΠΑΟΚ-Ε. Ο. 23/2 19:30 PAOKTV

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Σάβ 22 Φεβ 2020, 23:10

Χαχα! Έτσι το πρεζοκάναλο...

Φάτε τους!

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6130
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: ΠΑΟΚ-Ε. Ο. 23/2 19:30 PAOKTV

Δημοσίευσηαπό zinon » Κυρ 23 Φεβ 2020, 00:34

Καλησπερα παιδες,δεν θελω να εχουμε λαθος προσεγγιση γενικα.Ειναι μια αγωνιστικη σαν ολες τις αλλες,δεν πρεπει να ψαρωνουμε σαν λαος ουτε η ομαδα.Ναι μεν η ε.ο. κανει τα παντα για να διαλυθουμε (βλεπε υποθεση ξανθης)αλλα εγω θελω στα αγωνιστικα να αφοσιωθουμε.Ομως αν στην τουμπα αυριο γινοταν οτι εγινε στον Α γυρο,που προπηλακισαν την ομαδα,θα επαιρναν την ομαδα και θα φευγαν ειμαι σιγουρος,Για τετοιες προκλησεις μιλαμε.Πχ να παει να μπει η ομαδα του γαβρου να μπει στο γηπεδο και να καθυστερησουν μιση ωρα.Θα τους αρεσει>?ετσι εγινε στον Α γυρο και ουτε ποινη φαγανε .μονο χρηματικη νομιζω.Ουτε πυρσος να μην αναψει ας παιξουμε μπαλα ρ παιδια.Το πρωταθλημα εξαλλου αν το χασουμε απο τον αρη και τον παναθηναικο θα το χασουμε ,οχι απο τον γαβρο,που αν παιξουμε με στρατηγικη θα τους παρουμε αυριο.Μην μετρατε κουραση,αυτοι ειναι πιο προπονημενοι,παιξαν με αρσεναλ δυνατο παιχνιδι και μεις καναμε οικογενειακο διπλο πχ.Εγω στεναχωριεμαι που δεν εχουμε καινουριο γηπεδο ακομη,αυτο θελω.,Και θελω ομιλους τσου λου μια φορα να δωσουμε βαση στην ευρωπη,αφου απο Ελλαδα θα βγαινουμε παντα.Τωρα στα του αυριανου αγωνα. Θελω να δω μια καλη ανασταλτικη και καλη αμυντικη λειτουργια και θελω πρωτοτυπες επιθεσεις.11αδα να βαλει ο φερειρα αυτη που εβαλε με τον βαζελο οκ.Αλλα πιστευω το εχουν μελετησει το παιχνιδι.Παιζεις επιθεση να βαλεις γκολ οσο πιο πολλα μπορεις ,ετσι παει.Ο σβαροφσκι ειναι πολυ καλυτερος φετος αλλα θα θελα ακπομ γιατι θα παιξουμε με πολλες κοντρες ολο το ματς ετσι θα ειναι .Λημνιος επισης τον εχουν μελετησει,Θελω εξυπνη 11αδα απο τον προπονητη.Μην ξεχνατε οτι θελουμε νικη,οχι θεαμα και κουραφεξαλα,ΚΑι με μισο μηδεν αν γινεται.
zinon
 
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Σάβ 09 Φεβ 2019, 00:23

Re: ΠΑΟΚ-Ε. Ο. 23/2 19:30 PAOKTV

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Κυρ 23 Φεβ 2020, 00:50

Εγώ νομίζω ότι θα τα δείξουν έτσι κι αλλιώς
Να δω εμείς μετά τι θα κάνουμε.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15409
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: ΠΑΟΚ-Ε. Ο. 23/2 19:30 PAOKTV

Δημοσίευσηαπό icue » Κυρ 23 Φεβ 2020, 03:22

Η νοβα δειχνει φασεις απο το paoktv; Αν δειχνει λογικα θα τα παρουν απο εκει.
icue
 
Δημοσιεύσεις: 6327
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιουν 2019, 11:45

Re: ΠΑΟΚ-Ε. Ο. 23/2 19:30 PAOKTV

Δημοσίευσηαπό paoki19 » Κυρ 23 Φεβ 2020, 03:27

Να τις πάρουν είναι εύκολο.
Να τις δείξουν δεν μπορούν...
Άβαταρ μέλους
paoki19
 
Δημοσιεύσεις: 2319
Εγγραφή: Τρί 22 Ιαν 2008, 17:29

Re: ΠΑΟΚ-Ε. Ο. 23/2 19:30 PAOKTV

Δημοσίευσηαπό Maximus » Κυρ 23 Φεβ 2020, 07:31

PAOK_Antarctica έγραψε:Εγώ νομίζω ότι θα τα δείξουν έτσι κι αλλιώς
Να δω εμείς μετά τι θα κάνουμε.


Αγωγές και μηνύσεις...
Μόνο φωτογραφίες μπορούν να δείξουν, αν δεν έχουν πληρώσει για τα δικαιώματα.
Πω ρε μαγκα μου, να έχει και καμία αμφισβητούμενη φάση, προπαγάνδα που θα πέσει στο μιλητό χωρίς εικόνα!

zinon έγραψε:Και θελω ομιλους τσου λου μια φορα να δωσουμε βαση στην ευρωπη,αφου απο Ελλαδα θα βγαινουμε παντα.


Μην είσαι τόσο σίγουρος πλέον. Ούτε για εμάς, ούτε για τον γαύρο.
Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα ο πρωταθλητής να μπαίνει από τον 1ο προκριματικό γύρο στο Τσου Λου...!
ξέρεις τι σημαινει αυτό ε?
4 αγώνες νοκ αουτ για να μπεις ομίλους!!!
Δεν το έχει συνειδητοποιήσει ακόμα ο κόσμος, ουτε εμείς, ούτε οι γαυροι...

Αν δεν βγουμε Τσου Λου φετος τον Σεπτέμβρη, ειτε μεσω πρωταθλητών, είτε δευτερης θέσης, εγώ προσωπικά ξεχνάω Τσου Λου για τουλάχιστον μία 3ετία και βλέπουμε, ακόμα και νταμπλ να παιρνουμε καθε χρόνο...
Άβαταρ μέλους
Maximus
 
Δημοσιεύσεις: 5944
Εγγραφή: Παρ 24 Απρ 2009, 08:58
Τοποθεσία: Σε ενα δυαρακι με παντοφλα και φασκομηλο...

Re: ΠΑΟΚ-Ε. Ο. 23/2 19:30 PAOKTV

Δημοσίευσηαπό paokreth4 » Κυρ 23 Φεβ 2020, 09:31

Η μεγάλη μέρα έφτασε ! Ψυχραιμία από όλους μας, πίστη για την ομάδα μας και πάθος. Να προσέχουμε τις προκλήσεις τους κι έχω εμπιστοσύνη στους παίχτες μας. Θα ήθελα πολύ να είμαι μέσα, αλλά από Κρήτη που είμαι ήταν δύσκολο. Φωνάξτε και για εμάς!
Πρωτάθλημα και κύπελλο, όλα στον πύργο το λευκό !!!
paokreth4
 
Δημοσιεύσεις: 171
Εγγραφή: Κυρ 23 Ιουν 2019, 12:35

Re: ΠΑΟΚ-Ε. Ο. 23/2 19:30 PAOKTV

Δημοσίευσηαπό DamoN » Κυρ 23 Φεβ 2020, 09:42



ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΟΥΣ!
DamoN
 
Δημοσιεύσεις: 3608
Εγγραφή: Σάβ 07 Αύγ 2010, 11:54

Re: ΠΑΟΚ-Ε. Ο. 23/2 19:30 PAOKTV

Δημοσίευσηαπό xanapaok » Κυρ 23 Φεβ 2020, 10:13

Εμπρός Αητέ.....
Άβαταρ μέλους
xanapaok
 
Δημοσιεύσεις: 469
Εγγραφή: Πέμ 18 Οκτ 2018, 19:02

Re: ΠΑΟΚ-Ε. Ο. 23/2 19:30 PAOKTV

Δημοσίευσηαπό BlackFriday » Κυρ 23 Φεβ 2020, 10:16

Δικέφαλε!!
Πάμε ρε ΠΑΟΚΑΡΑ!!! Λιγες ώρες έμειναν!! :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Φωνή και πάθος!!! Αφήστε τις φωτογραφίες και τα βίντεο!! Και παρα πολύ προσοχή!! Αφορμή ψάχνουν!! Δεν απαντάμε σε προκλήσεις!!! Άντε δεν περνάει η ώρα!!!!!!
BlackFriday
 
Δημοσιεύσεις: 2955
Εγγραφή: Τετ 01 Μαρ 2017, 17:48

Re: ΠΑΟΚ-Ε. Ο. 23/2 19:30 PAOKTV

Δημοσίευσηαπό paoki_sweden » Κυρ 23 Φεβ 2020, 10:37

Dikefaleeeee
Άβαταρ μέλους
paoki_sweden
 
Δημοσιεύσεις: 1798
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 21:51
Τοποθεσία: Stockholm

Re: ΠΑΟΚ-Ε. Ο. 23/2 19:30 PAOKTV

Δημοσίευσηαπό paoki_sweden » Κυρ 23 Φεβ 2020, 10:37

Mes tis toumpas ta stena
Άβαταρ μέλους
paoki_sweden
 
Δημοσιεύσεις: 1798
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 21:51
Τοποθεσία: Stockholm

Re: ΠΑΟΚ-Ε. Ο. 23/2 19:30 PAOKTV

Δημοσίευσηαπό panpangr77 » Κυρ 23 Φεβ 2020, 10:42

Καλημέρα,να ευχήθω να έχετε μεγάλη υπομονή αδέρφια σήμερα . Σήμερα δυστυχώς δεν είναι ένα απλό
παιχνίδι ,σήμερα ο ΠΑΟΚ αντιμετωπίζει όλη την σαπιλα του ελληνικού κράτους.
Στα αγωνιστικά πιστεύω πως μπορεί να δούμε μια έκπληξη από πλευράς γαύρου επειδή νομίζουν ότι τους κάνει και η ισοπαλία και επειδή πέρσι όλο το φταίξιμο το πήρε ο προπονητής τους ,επειδή έβαλε τον Νατχο μέσα να κατεβάσει την ομάδα με 3-5-2 . Εκεί πιστεύω ότι θα δούμε το απόλυτο ξεβρακωμα της εγκληματικής οργάνωσης. Στο μόνο που θα είναι δυνατοί θα είναι στις στημένες φάσεις. Η άλλη λύση που έχει είναι να κατεβάσει ότι κατέβασε με την Άρσεναλ ,Καμάρα Γκιγερμε Μπουχαλακη και τον Καμαρά να τον έχει ψηλά να πιέζει,και στα πλάγια Βαλμπουενα Πεφτουνη ,τζάμπα πίεση μπροστά .
Από πλευράς μας προβλέπω πως ο αφανας θα κάνει μεγάλο παιχνίδι.
panpangr77
 
Δημοσιεύσεις: 6870
Εγγραφή: Πέμ 30 Ιαν 2014, 12:55
Τοποθεσία: ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης